Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość Ciuszki xxxl
Witam serdecznie. Chcielibyśmy przedstawic Państwu nasz sklep a w nim niedrogie ciuszku we wszystkich rozmiarow az do 4xl zapraszamy serdecznie. W naszej ofercie bluzki sukienki tuniki sweterki. Zapraszamy : http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=21987695 polub nasz na profil na fb a tam liczne znizki i bedziesz na bierząco: https://www.facebook.com/Ciuchy.modne.ciuszki?ref=ts&fref=ts ZAPRASZAMY SERDECZNIE I POZDRAWIAMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amator_krągłości
Drogie puszyste panie noscie mini i szpilki. Ja lubie jak puszysta dziewczyna nosi mini i szpilki, fajnie się uwydatniają posladki. I lubie pulchne uda, zresztą uda powinny byc pulchne,najgorzej jest jak dziewczyny mają udo takie jak łydke a już fatalnie jak sie jeszcze ty chlubią. Ja tam wolę pulchne, co mnie obchodzi że fałdki wystają, skoro nad tymi fałdkami jest często wspaniały, duży biust?co mi po płaskim brzuchu i malych piersiach?No i tyłek musi być duży i wystający, to naturalne, nie ma nic gorszego jak szczupła panna z płaskim tylkiem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka1358
może w internecie coś znajdziesz :) http://stylowi.pl - Dziel się swoim światem i stylem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża jadzia
A ja ostatnio odkryłam nowy sklep internetowy www.duzaszafa.pl :) Kupiłam sukienkę, super material!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysta Ola
Moja waga dawno przekroczyła normę i nie mogę wejść w żadne swoje ciuchy. Nie wiem jak ubrać się do pracy by czuć się dobrze i wyglądać elegancko :( Ostatnio znajoma poleciła mi sklep internetowy www.lolaandlola.com, strasznie zachwala te ciuchy bo mają rewolucyjne podejście do sylwetek innych niż modelowe. Która tam kupuje? Przyznać się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet51
Nie wiem co mnie tu przywiało, ale ... skoro ja sobie czasem cos uszyje na miare, to Panie też by mogły :) Tez mam problem z rozmiarem i kupno czegos fajnego w sklepie to czesto mordęga... o! kobieta na miarę możliwości :) http://tiny.pl/h8kk1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonagwiazdunia
Hej dziewczyny, osobiście nosze rozmiar XXL (takie dość duże 44) zawsze miałam problem z kupowaniem ciuchów w moim rozmiarze :( Zaryzykowałam i kupiłam kilka ubrań od internetowej marki Inkastyl. Ostatnio miałam kominuę u siostry i dobrałam sobie koralową sukienke z koronką i kołnierzykiem ;) Sukienka okazała sie bardzo fajna, pamiętajcie aby dokładnie się zmierzyć przed zakupami w internecie. Polecam dla nas troszkę 'większych' heh ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sprawdzałaś na ciuszkach, np. na www.fashion-city.pl - kiedyś widziałam tam marynarkę i sukienki w większym rozmiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w Katowicach w galerii Altus, w butiku CHIARO. Fajne fasony, nie babcine. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję sklepu blisko Krakowa lub adres sklepu internetowego z dużymi rozmiarami strojów kąpielowych- 7 XL lub większych.Najlepiej sklepy sprawdzone gdyż nie zawsze to co jest na metce lub podaje sklep jest zgodne z prawdą. Z góry dziekuję za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia 4XL
witam, sama mam duży rozmiar i miałam dość duży problem z doborem spodni, szczególnie że nie mam już nastu lat. Bardzo fajne stoisko zrobione jest w ciuhcolandzie w Będzinie- biga czy jakoś tak, taki duży sklpe na skrzyżowaniu na paryskiej. Mają mnóstwo spodni i jest pełno takich dużych rozmiarów ; dzinsy, materiałowe proste i lekko rozszerzane nawet. ceny jak na ciucholand tez przyzwoite także polecam wszytkim powyżej XL aby tam zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubensina
Mam prośbę - zajrzyjcie do tematu " Grubaski :) ". Nie chcę powielać postu. A chciałaby usłyszeć Wasze zdanie... Bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sklepie z namiotami haaaaaaaaaaaaaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty po czapeczke na zime do dzialu niemowlecego :) chociaz nie wiem, czy i tam nie beda za duze na taki rozumek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży pan znalazł spodnie
a czy wiecie, że mamy producenta spodni męskich, który ma też rozmiary duże do 150 cm w pasie? Nazywa się Letter Fashion i ma stronę internetową, a dla młodszych albo dla wszystkich panów jeszcze jest Benevento też ze spodniami, większy wybór no i DOSTAWA ZA DARMO i ZWROT. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży pan znalazł spodnie
a czy wiecie, że mamy producenta spodni męskich, który ma też rozmiary duże do 150 cm w pasie? Nazywa się Letter Fashion i ma stronę internetową, a dla młodszych albo dla wszystkich panów jeszcze jest Benevento też ze spodniami, większy wybór no i DOSTAWA ZA DARMO i ZWROT. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patip88
Sprzedaję na szafa.pl oraz wymieniam się, mam naprawdę sporo ciuchów w dużych rozmiarach 46-48-50-52 W większości są nowe: sukienki, tuniki, legginsy, koszule, stroje kąpielowe, staniki. Buty w rozmiarach 41-42 Polecam i zapraszam: http://szafa.pl/profil/patip88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a patrzyłaś na stronę asos.com? Oni mają bardzo szeroką rozmiarówkę i specjalną kolekcję dla właśnie kobiet plus size. Tu możesz ją przejrzeć: http://shushu.pl/marki/asos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×