Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość gość
Gorąco polecam sklep Danvera.pl sama osobiście robię tam zakupy i jestem naprawdę zadowolona szyja mi na wymiar cena niska fasony sukienek modne czego chcieć więcej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego już czasu robię zakupy w sklepie internetowym danvera i zdecydowanie mogę go polecić. Odzież bardzo stylowa i do tego świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z opinią na temat sklepu Danvera rewelacyjne sukienki w świetnych cenach:)Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli poszukujecie właśnie ciepłego płaszcza lub kurtki na zimę to polecam ten sklep www.bezet.eu ,sprzedaja też na allegro, wystarczy wpisać nazwę firmy bezet, śliczne fasony i kolory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skusiłam się na zakupy w sklepie danvera który tak polecacie i faktycznie jakość rewelacyjna cena niska bardzo szybka wysyłka duży plus dla tego sklepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszka
hej :) znam od kilku lat sklep na allegro /mit.na.allegro.pl/ mają sporo fajnych rzeczy w rozmiarach xxl xxxl w rozsądnych cenach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z gorzowa i kupuje w goja w nova parku. na dzis nie znam innego sklepu, ewentualnie mozna samemu cos uszyc :) czesto wychodza z tego super rzeczy!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margosChorzow
Zapraszam na allegro Nick: margos-chorzow Tanie markowe ubrania od xs do xxxl Tylko modne Swetry, mgiełki, futerka, rurki, koronki ... Zara, New look, atmosphere, Reserved, h&m... Np. Bluzka New look mgiełka kwiaty FLORAL 38 cena 9zl Ceny od 8,90zł Złap okazję- zajrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyscie szukaly cos fajnego dla swoich dużych facetow to polecam ten outlet XXXL tam maja duże fajne firmowe ciuchy w dobrych cenach:) www.big-size.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne i dosyć tanie ubrania dla puszystych można znaleźć w sklepie Shark w Poznaniu na Obornickiej. Nie są to jakieś zupełnie niemodne workowate ciuchy jak w większości sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży maluch
Witam. Zamówiłam dwa dni temu sukienke w rozmiarze 46 w sklepie internetowym Vesto24.pl Dzisiaj dostałam ją. Jest idealna! Taka jaką sobie wyobrażałam. Materiał bardzo dobry gatunkowo.Mięsisty. Wymiary podane na sklepie są takie jak w rzeczywistości Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na mojego bloga :-) www.kuchniaipodroze.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na allegro na użytkownika dodzia552 bardzo dobra jakość, cena też nie najgorsza ciuchy w większośc***olskich producentów a nie chińszczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam fajny sklep http://www.gaba-fashion.pl/ mają fajne ciuchy, modne stylizacje prezenetuja na stronach, ceny sa bardz ok… jakościowo tez nie mogę nazekac, oferuja odziez niemiecka i francuska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WWW.LAMUR.PL-ZAPRASZAMY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×