Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

/Marzanna/

ceny tabletek hormonalnych

Polecane posty

Gość CILEST NAJTANIEJ
Ha a ja najtaniej kupiłam przez zamówienie internetowe ze strony http://www.doz.pl/tagi/s0-?value=cilest po 13.84 za opakowanie x 1 listek i 38.25 za okakowanie z 3 listkami. Dodam że nie płaciłam za przesyłke gdyż tabletki odbiera się i płaci za nie w wybranej aptece która bierze udział w programie Dbam o zdrowie a jest ich aż 1800 w całej Polsce. Właśnie je dzisiaj odebrałam i jestem bardzo zadowolona z ceny. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CILEST NAJTANIEJ
Aha dodam jeszcze, że przy odbiorze trzeba jeszcze okazać recepte i tyle. Te apteki są prawie wszędzie, sprawdzałam czy jest we Wrocławku i jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam yasmina placilam cos kolo 50zeta:(teraz biore Cilest,ale nie pamietam ceny bo musialm kupic na pol roku,ale sa tansze,i to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia1986
Yasminelle najtaniej mozna zamowic w aptekach dbam o zdrowie sa po 35 zl, mozna odebrac gdzie sie chce, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziks
mam do sprzedania dwa opakowania Yasmin za 27 zł wiadomosc na gg pod nr 10440684 Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Harmonet kupiłam za 29.90 w aptece na Chełmie w Gdańsku, ul. Jabłońskiego!! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak do tej pory najtańszy Yasmin znalazłam w aptece \"Pod Lwem\" za 31 zł z groszami. Moja siostra kupuje Cilest 3 listki w jednym opakowaniu i płaci 45 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniam
heja ja za syndi 35 place niecałe 7zł ale mam znizke bo przy tym lecze jajniki. czy któraś z Was tez przyjmuje te tabletki? Ja od ponad roku i w sumie jestem zadowolona z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka90
Bardzo drogie są wasze tabletki :P Ja kupuje cilest za 12,99(w aptece Dr Max, tutaj macie liste eptek: http://drmax.pl/drm/lista-aptek/) Kupowalam tez w aptece dbam o zdrowie za 16,90 (przez internet to 15 z groszem) Brałam kiedyś Diane 35(11zł w Dr Max) i Regulon(22zł w Dr Max)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×