Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzannka

27 latki kore chca dzidzie laczmy sie

Polecane posty

Gość zdziwiona1111
aga1979 po raz pierwszy słyszę, że urlopy wychowawcze sa płatne i to całą pensję? kto u nas przez 3 lata bedzie wyplacał 100% pensji??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Niemczech :) I jako nauczyciel mam wiecej przywilejow, niz w innych zawodach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka 1
płatny jest macierzyński, natomist wychowaczy to 400zł i tylko wtedy,gdy dochody są niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannka
czesc no myslalam ze tu moj topik umarl a tu prosze greta wiesz strasznie sie usmialam i ucieszylam ale wiesz swiat jest maly bo ja tez ze stanow klikam ale ja mieszkam w chicago co uciebie i wiesz co ja tez jestem tu 4 lata to znaczy bedzie w pazdzierniku ha ha h a a fotek nie mam bo przeprowadzalismy sie z moim narzeczonym i cholera gdzies mi cyfrowke wcielo a kom moj to leptop i kamerki do nie go nie mam.normalnie mnie zatkalo ze ty tez w usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim 27 latkom :) Ja w listopadzie kończę 27 lat i jakoś tak mniej więcej od października chcielibyśmy z moim ukochanym rozpocząć starania :) Póki co robię badania, bo ciągle coś się mi miesza przy braniu pigułek :( Doszło nawet do tego, że mam normalną owulację! Nie wiem jak to możliwe przy hormonach?! Zresztą mój ginekolog też był w szoku. Wszystkie jesteście mężatkami? Ciekawa jestem jak to jest u was, bo jak czytam tu toipki, to większość ma mężów. A my jeszcze jesteśmy \"tylko\" parą :D Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannka
my tez para ale slub bierzemy niedlugo a starank juz 2 miechy okres mam dostac na poczatku tego tygo wiec zobaczymy ale nie wiem bo cykle mam coraz krotze przdtem mialam 28 dni a teraz z kazdego misiaca krotry ostatni byl 22dni wiec nie wiem czy wogole mam owulacje przy takim krotkim ale narazie nie panikuje jak nic sie nie stanie pzez nastepne 6 mies to dopiero pojde do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, to wy również planujecie już ślub :) My też jesteśmy zgodni, że chcemy wziąść ślub, ale póki co nie wyznaczyliśmy żadnego terminu. Jak tak się przyglądam wszystkim wspisom na tym formu, to czuję się nieco wyobcowana ;) Ja narazie robię badania, żeby wykryć dlaczego tak się pomieszało w moim organizmie. A na jesieni trzeba się będzie zabrać do \"pracy\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zielony groszku :) To prawda, ze wiekszosc par starajacych sie juz jest po slubie- taka zwykle kolej rzeczy. Ale nie musisz sie czuc wyobcowana. Bo to w sumie wasza sprawa czy i kiedy sie chcecie pobrac. Tak wiec porownywanie sie z innymi nie ma sensu- najwazniejsze, ze ty jestes z tym szczesliwa :) Piszesz, ze chcecie wziac slub, ale nie macie terminu. Tzn. ze chcecie to zrobic w dalekiej przyszlosci? Czy zbieracie najpierw na weselisko? Czy po prostu trzeba wam takiego \"kopa\", zebyscie sie zdecydowali? Zuzanko- spytaj lepiej gina o te twoje cykle, bo gdzies chyba czytalam, ze za krotkie cykle moga byc przeszkoda w poczeciu. Ale moze sie myle? My teraz jestesmy w fazie staran i przytulan. No, w tym cyklu MUSI sie w koncu udac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
zuzannka-no to pieknie,teraz mi nawet razniej ,ze ty tez za wielka woda:)bedziemy mialy o czy gadac bo tu dochodzi jeszcze cala przeprawa z sluzba zdrowia i "niebotycznymi"cenami,ale o tym bedziemy sie informowac na bierzaco:)ja w poniedzialek ide do ginekologa na badania bo juz 2 lata nie bylam,wszystko co potrzeba sobie posprawdzam a potem na poczatku sierpnia slub i do dziela:) zielony groszku-my tez jestesmy para(juz 12 lat) ale w sierpniu tego roku chcemy sie pobrac a potem do dziela:)ja nie chce zeby moje dziecko kiedykolwiek myslalo,ze wzielismy slub bo nas "wpadka" do tego zmusila,po 12 latach bycia razem ,chce zeby wszystko bylo po kolei,tym bardziej,ze to bedzie dzidzia poczeta z milosci i tak tez ma sie czuc:) aga1979-wszystko bedzie dobrze:)niedlugo bedziesz mama a my z calego serducha trzymamy kciuki zebys tu byla pierwsza mamuska w naszym gronie !!!!fajnie by bylo jakbysmy tu tak po koleji zaciazaly nawzajem sobie kibicujac:) pozdrawiam was wszystkie i zycze szczescia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannka
czesc laseczki zielony groszku strasznie mi milusko ze zagladnelas na tem tasz skromny topic nic sie nie przejmuj ja jestem z moim prawie 1,5 roku i dopiero teraz zaczelismy dorastac do kwesti slubu wiesz to nie regola i tak jak napisala aga to kwestia osob pary a nie ma sie z czym porownywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannka
aga-zycze owocnych staranek i zebys zaciazyla sie jak najszybciej greta-strasznie mi milo ze jestes na tym topicu a dokladnie jak dlugo jestes w stanach masz tu kogos czy tylko z ta swoja lepsza polowka napisz cos wiecej o swoim tu pobycie jesli mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×