Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna 20latka

Czemu jestem sama???

Polecane posty

Gość Samotna 20latka

Czemu jestem sama???Co ze mną nie jest tak???Uwierzcie mi--mam 20,prawie 21 lat i nigdy w zyciu nie byłam na randce...Nie miałam żadnego chłopaka... Pytam bo juz nic mi nie przychodzi do glowy...Co może byc nie tak... Jestm szczupła,mam ciemna kranacje,długie ciemne włosy.Dbam o siebie,cwiczę,chodza do fryzjera,maluje się...oczywiście w ramach rozsądku.Pracuję,studiuję.Uwielbiam tańczyć,jestem wesoła,otwarta,może troszkę niesmiała...A wnetrze?Tego nawet nikt nie sprawdził,więc musi byc cos nie tak z moim wyglądem...jak to możliwe,że w moim zyciu nie ma żadnego mężczyzny?Nikt nie wyraża nawet najmniejszej chęci zainteresowania moja osobą... Jest mi bardzo przykro z tego powodu...czję się samotna...czasem mam wrażenie,że stoję w miejscu...Czuję się wyobcowana na weselach,spotkaniach rodzinnych,ze znajomymi...kiedy wszyscy przychodzą z kimś...a ja?nie...Cóż...idę spać.Sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefwefwefwe
powiem ci takkiedys tez tak mialam .......wszyscy mowili mi ze ejstem ladna bylam wesola sporo znajomych a zadnego faceta na widoku dopiero jak zzucilam kilka kg to zauwaazylamzainteresowanie bezsesnu ale niestety prawdziwe:| ale z tego co piszesz szczupla jestes wiec ne wiem wyslij mi fotke ;P pzdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taciki
jejku jak to przeczytalam to tak jak bym to byla ja :( ja tez jestem samotna tylko mam 19 lat zaniedlugo rozpoczynam studia i marze by poznac chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefwefwefwe
ja mam 21 i ne chce nikogo narazie.dosc sie nacierpialam ostatni czasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefwefwefwe
podany wczesniej link nie istnieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spykaaaaaaaaam
skasuj procenty z linka , zreszta on jest dla pani:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem tu
ja mialam tez przez dluzszy czas a potem spotykalam samych debili ktorzy chjcieli tylko jednego ale jak ja nie chcialam z zadnym bo za bardzo sie szanowalam to wykopywalam ich daleko!!! a jestem blondynka nie zawysoka(165 cm) szczupla naprawde i uwazam ze jestem ladna cwicze na silowni poza tym dbam o siebie... ale wkoncu calkiemw niepozornym miekjscu i bez zamiaru jakiegokolwiek spotkalam mojego Tygryska i jestesmy juz 3,5 roku razem....wiec mam nadzoeje ze tobie tez sie to uda!!! zycze ci tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawoman
do ja jestem tu udalo wam sie, bo nikt wam nie mieszal poza tym nie mozna kogos podrywac a potem rzec ot nie ja to glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem tu
ale ja nikogo nie podrywalam nie rozmiem o co ci chodzi??? napisalam ze ja nie chcialam znikim bo sie szanowalam!!!dlatego od poczatku ztakimi draniami nie zadzawalam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 20latko
Mam wiecej niż 20 lat i nie jestem samotna i nogdy nie byłam. Nie jestem specjalnie ładna, chociaż brzydka też nie. Nie chodzę na siłownię, bo nie lubię, szczupła nie jestem, co najwyżej "jak w sam raz". Mam zdecydowanie brzydkie nogi i w związku tym dużo ograniczeń w ubieraniu się. Bardzo lubię towarzystwo mężczyzn, lubię mężczyzn po prostu. Kocham jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna 20latka
No i co ja mam poradzić...szczerze to nie oczekiwałam jakiś specjalnych rad...bo...sama bym nie potrafiła jej udzelić osobie takiej jak ja..Piszecie-"prędzej czy poźniej ja spotkaałam swojego..."a jesli ja nie spotkam?Może to głupie,ale nie chcę tak dotrwać 30 ... sama i samotna.A ja nie chcę być samotna.Nic na to nie poradzę.Podziwiam dziewczyny,które mówią,że lubią być same...ja umiem ,ale nie chcę.Z resztą nie chodzi tu o zainteresowanie facetów-mniw ystarczyłby jeden- tylko jeden.MÓJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna 21latka
Teraz ju z samotna 21 latka...coraz mniej chce mi się żyć,coraz mniej starać...mówicie mi,że w końcu zjandę...a jeśli nie? Patrzę na samotne kloeżanki mojej matki...ładne,zadbane,zgrabne,miłe...po 40 i nadal samotne.Kto da mi gwarancję,że kiedyś ktoś mnie pokocha??? Jaki sens ma życie bez miłości- nic na to nie poradzę,że nie potrafię być sama...nie chcę!!! Marzę o własnym domu,rodzinie,dzieciach...bliskości,czułości...Chcę kiedyś choć raz w życiu usłyszeć kocham Cię...Cemu innym przychodzi to tak latwo a ja??/ Nie zasłużyłam na tą odrobine szczęścia? Może nie...nie wiem dlaczego...Ale jesli wiedziałabym dzisiaj ,że nikt na mnie nie czeka,nigdzie nie byłoby mnie tutaj już dłużej...ani jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesu... tez tak mialam...
myslalam, ze nigdy nikt mnie nie pokocha, ze nikomu sie nie podobam... a potem ni stad ni zowad poznalam takiego fajnego faceta i czepilam sie go jak zbawienia.... hehehehe... jestesmy od 4 lat malzenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefefefefeeee
a ja dalej sama:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna 21latka
Jesu...gratuluję...ja tracę nadzieję na to że będę kiedyś szczęśliwa...a jesli w końcu ktoś mnie zechce to będę już zgorzknialą starą panna ;-//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj sie, ja swoja milosc poznalam dopiero w maju tego roku a mam juz prawie 21 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karniqa
Ja kiedys mialam ten sam problem.mialam prawie 21 jak zaczelam spotykac sie z chlopakiem z ktorym juz od dawna nie jestem(straszna pomylka)W trakcie chodzenia z nim zauwazylam ze inni faceci zaczeli zwracac na mnie uwage,byl nawet taki okres Ze krecilam z 4 na raz.nie wiem dlaczego nastapila taka prZemiana tym bardziej ze wczesniej nie zwracali na mnie uwage .Moze dlatego ze przy nim stalam sie pewniejsza siebie i smielsza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karniqa
NA ciebie tez przyjdzie czas. nie zalamuj sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karniqa
Inni faceci widzieli, że nie jesteś sama i może wyzwalało to w nich instykt zdobywcy, a jak jesteś sama to może myslą, że z nią musi byc coś nie tak skoro nikt się nią nie interesuje, bez sensu, trochę błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna 21latka
Świetnie...pocieszyłyście mnie ... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna żona przystojnego męża
a może problem tkwi w ty, że od razu szukasz tego jedynego? skupiasz się tylko na tym aby kogoś takiego poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytalam topiku ale powiem
moze ktos sie juz powtórzył ja waze 68kg przy 166cm,wiec nie jestem szczupła,twarz podobno ładna,mądra,wesola,uśmiechnięta.I co mam duze powodzenie,wiec teoretycznie powinnas miec wieksze szanse.Byc moze nie masz tego czegos? kiedys chociaz bylam chuda,prawie nikt mną sie nie interesowal,wiec juz sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama niee wiem
wiem co czujesz,ja mam 22 lata i jestem w identycznej sytuacji.jezeli o wyglad chodzi to tez mi niczego nie brakuje...wiec nie wiem. wszyscy mowia ze przyjdzie czas, .. tylko kiedy? bo ja juz sama przestaje w to wierzyc. eh.. kiedys moj kolega powiedział,ze oniesmielam facetow,bo jestem ładna i inteligentna.. no i co z tego ? bo niby co?ładne i inteligentne nie maja prawa do bycia z kims? nie wiem juz jak to jest.stagnacja totalna,nic sie nie dzieje. ide spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kokietki
twoj pierwszy cytat w stopce bardzo mnie zaintrygował a o co konkretnie chodzi ? bo ludzie oddajacy sie zabawie zawsze sa wyluzowani,wiec co to niby ma mowic o danej osobie? pytam powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ześwirowałeś
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charakter brzydki
ty jestes wariat, na sile szukasz baby?L:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ześwirowałeś
żadna normalna dziewczyna nie odpowie na taką "ankietę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charakter brzydki
no to niech baby uciekaja, desperaty sa najgorsze:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×