Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna 20latka

Czemu jestem sama???

Polecane posty

Gość storhvelija
Hej, i co, znalazłas kogoś :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość untouchedxs
Matko.ona ma juz 28 lat..ciekawi mnie czy znalazla tego jedynego. Czuje to samo to co ona czula.nie chcialby nikt takiego uczucia.To jest na prawde straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna:-(
Też nigdy nikogo nie miałam i raczej mieć nie będe.Wynika to z mojej osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storhvelija
untouchedxs Masz 28 lat też? Ja jestem trochę młodsza więc mam czas, ale też czułam się czasem samotnie. Jak któraś chce napisać to moje gg 44773361.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o helaaa
mam to samo a mam niecale 20. najlepsze jest to, ze wszyscy uwazaja, ze jestem bardzo ladna. w sumie jak to przemyslalam to chyba moja wina, ze nigdy nikogo nie mialam bo zainteresowanie jakies wzbudzam.ja nie potrafie sie przelamac i przeniesc znajomosci na tory "zwiazkowe". do tego jestem niesmiala... martwi mnie to, ze nie potrafisz byc szczesliwa sama ze soba. ja jestem szczesliwa. chcialbym znalesc kogos z kim moge dzielic zycie, ale nie czuje sie niepelna bez faceta. mozna byc z kims i czuc sie samotnie. samotnosc nie jest zla i mozna byc szczesliwym bedac samotnym. ty jestes osamotnina a to calkiem inna sprawa. polecam ksiazke przebudzenie athonego dell mello. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość untouchedxs
storhvelija nie mam 28 lat.Napisałam ,że ta kobieta co otworzyła ten temat ma w tym roku 28 latek.Ja mam 19 ;) u mnie tez kazdy mowi,ze jestem ładna i fajna..ale jak niby tak jest to czemu nie mam nikogo..przeciez na siłe nikogo ciagnac do siebie nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobny problem , z tym że dopiero bd miała 20 lat.. ale też lipa.. szykuje sie 100dniówka a ja nawet nie mam z kim iść... :( Przyznam ze mam powodzenie , kiedy chodze na imprezy to zawsze udaje mi sie kogos poderwac nawet nie starajac sie , ale u mnie to wyglada tak ze koles ma zapal , poznajemy sie itd ale nagle traci go , cos przestaje mu sie podobac w moim zachowaniu , nie wiem tylko co , moze to ze lubie imprezy ale to nie ma znaczenia , nigdy nikogo nie zdradzilam na dyskotece i nigdy tego nie zrobie , a to ze lubie sie dobrze bawic , nie oznacza przeciez nic zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
weźcie się zajmijcie czymś innym niż myśleniem o facetach czemu was nie chcą bo macie mało czasu i szybko go przebimbacie! facet się znajdzie albo i nie, widocznie wcale takie ładne nie jesteście jak wam ktoś tam mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×