Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Samotna 20latka

Czemu jestem sama???

Polecane posty

Go艣膰 ze艣wirowa艂e艣
馃挙

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ze艣wirowa艂e艣
Zawsze mo偶esz da膰 sobie troch臋 wi臋cej czasu. Sam widzisz, jakie tu fajne laski:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 charakter brzydki
amantka a co ci takiego zrobi艂?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jsiuqhdsbfsj
On jest chamski?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 艂adna 偶ona przystojnego m臋偶a
ja tam jak mia艂am tyle lat co wy to si臋 bawi艂am, umawia艂am na kaw臋, na imprez臋, na siatk贸wk臋 z kolegami, na pisanie laborek.... na d艂ugie dyskusie o 偶yciu, na picie piwa.... nie patrzy艂am pod k膮tem czy "co艣" z tego b臋dzie.... po prostu cieszy艂am si臋 beztrosk膮 m艂odo艣ci膮.... sptyka艂am z lud偶mi.... mi艂o艣膰 sama si臋 znalaz艂a.... po co na si艂臋 szuka膰 ch艂opaka? nic dziwnego, 偶e czuj臋 si臋 oniesmieleni.... skoro od razu "lustrujecie" ich pod kontem materi艂u na m臋偶a ;).... wi臋cej luzu proponuj臋!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 charakter czemu
olewasz amantke?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jsiuqhdsbfsj
Wla艣nie, dlaczego jeste艣 dla niej niemi艂y?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
moja pierwsza mi艂o艣膰: 15 lat ;) szalona wielka cudowna:D bo pierwsza:D Ale prawdziwy zwi膮zek dopiero zakwit艂 jak mia艂am prawie 22:D czyli masz jeszcze czas:D sam Ci臋 znajdzie :classic_cool: zobaczysz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 charakter ty do
konca zycia bedziesz sam, jestes desperat chamski,wredny,dzieciak z ciebie rozpieszczony.:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jsiuqhdsbfsj
"ps. ale bredze" ---- nareszcie gadasz do rzeczy:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jsiuqhdsbfsj
Zawsze mo偶na o ni膮 powalczy膰, niew偶ne czy zaj臋ta czy nie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jsiuqhdsbfsj
DWO艃 i nie gadaj. Jutro zadzwo艅:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sama niee wiem
czy jest tu jeszcze autorca topicu ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotna 21latka
Jestem...nie wiem na jak d艂ugo jeszcze,ale jednak...a nie wypowiadam si臋 poniewa偶 nie widz臋 , skoro rozmowa zesz艂a na boczne tory...Nie spodziewam si臋,偶e kto艣 da mi przepis na mi艂o艣膰,偶e zrozumie, cho膰by spor贸buje zrozumie膰...Mo偶e dziewczyna w takim jak ja po艂o偶eniu... Roz艣mieszaj膮 mnie komentarze typu "na si艂臋 szukasz" a co to w艂asciwie znaczy szuka膰?Nie szukam...czekam a偶 on mnie sam znajdzie-i zaraz us艂ysz臋,偶e tak te偶 nie powinnam si臋 zachowywa膰... Kto艣 tu pisa艂 o spotkaniach ze znajomymi,wychodzeniu na piwo i cieszeniu si臋 偶yciem-kiedy ja napisa艂am,偶e takie zdarzenia nie maj膮 miejsca?呕e siedz臋 w domu i czekam ? 呕yj臋 jak ka偶dy,na pierwszy rzut oka...Tyle 偶e jestem bardziej samotna i nieszcz臋艣liwa,coraz bli偶ej kraw臋dzi...ale o tym... wiem tylko ja.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sama niee wiem
no ja Cie rozumiem -- niestety,przez te same doswiadczenia tez wychodze na imprezy nie jestem na nich ani szara myszka,ani jakims wampem zachowuje sie tak jak reszta i nie szukam...ja po prostu nie wiem dlaczego mi sie to jeszcze nie zdarzy艂o ;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotna 21latka
Szkoda,偶e wiesz co czuj臋...bo nikomu nie 偶ycz臋 samotno艣ci...i szkoda,偶e s膮 tacy, kt贸rzy potrafi膮 z naszego nieszcz臋艣cia kpi膰 i szydzi膰...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotna 21latka
Nie wiem czy to ma byc pocieszanie czy kpina.艂atwo m贸wi膰 jak si臋 kogo艣 ma.A jak nie mia艂o si臋 nikogo,nigdy to t臋skni si臋...za uczuciem,dotykiem i blisko艣ci膮.Ja na pewno nie mog艂a bym by膰 z kim艣 z kim czu艂abym si臋 samotna...a czuj臋 si臋 i sama i samotna.Czy tego nikt nie potrafi zrozumie膰?Czy to takie nienormalne chcie膰 czego艣 co maj膮 wszyscy wokolo i trabi膮 o tym ca艂emu 艣wiatu?O tym czyms co jest podobno najwa偶niejsze w 偶yciu? Takie mam wra偶enie jakby t臋skota za drugim czlwoiekiem w waszych ustach by艂a czym艣 co najmniej dziwnym!!! Nie zrozumie tego nikt kto nie do艣wiadczy艂 samotno艣ci - mo偶e ty kokietko nie by艂a艣 nigdy samotna...A jesli tak to musia艂o to by膰 dawno i kr贸tko.Nigdy by艣 tak nie m贸wi艂a gdyby艣 by艂a w podobnej sytuacji.Od kiedy to bycie z kim艣 przeszkadza w rozwijaniu siebie? Dlaczego tych pasji nie rozwija膰 wsp贸lnie? Czy chcesz powiedzie膰,偶e jestem dziwna??? Takie odczucia budz膮 we mnie Twoje wypowiedzi...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Samotna 21latka...te偶 jestem sama, ale nie czuj臋 si臋 samotna:-) Nie szukam na si艂臋, bo tak to ju偶 jest ,偶e wszystko toczy si臋 swoim torem,ale wiem z w艂asnego do艣wiadczenia, 偶e wcale nie trzeba szuka膰, by znale藕膰. u艣miechnij si臋:-) 偶ycz臋 Ci jesiennych wieczor贸w we dwoje...mo偶e ju偶 nied艂ugo?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotna 21latka
Widz臋,偶e nie ma sensu rozpisywanie si臋 tutaj skoro jest jedna osoba kt贸ra potrafi przynajmniej po cz臋艣ci zrozumie膰 co czuj臋...reszta jak wida膰 potrafi tylko krytykowa膰 i sprawia膰 bym czu艂a sie jeszcze gorzej.Os膮dzacie mnie,mysl膮c,偶e wasze krytyczne uwagi co艣 mi pomog膮?Mylicie si臋....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ghalaher_25
a ja bardzo ch臋tnie poznam jak膮艣 samotn膮 dziewczyn臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotna 20latka
Samotne 艣wi臋ta...wszytskiego dobrego...wszytskim ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×