Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinga29--

Pomyłka ?????????

Polecane posty

Gość kinga29--

CZy wielu z was zdarzyło się że znająć płeć nagle przy porodzie okazuje się że zamiast chłopca jest dziewczynka i odwrotnie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz poprawiam
mojej kuzynce lekarz w 8m mc powiedziała ze widzi jaderka-urodziła corke-dobrze ze jej nie usypiali bo pomyslałaby ze jej dziecko podmienili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga29--
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, u mnie tak było. W 9 miesiącu, dwa tygodnie przed porodem lekarz stwierdził, że widzi klejnoty:D No i fajnie stwierdziliśmy z mężem - będziemy mieć synka. Jakież było moje zdziwienie, kiedy na brzuchu położyli mi dziecko i to dziecko siusiało bynajmniej nie siusiakiem. Od prawie pięciu lat mam śliczną córę. Od 11 misięcy równie ślicznego chłopczyka - tu nie było pomyłki, od początku wiadomo było, że to facecik i facecik się urodził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od usg połowkowego myslalam ze bedzie synek..tymoteusz mial byc, hehe, jakiez bylo moje zdziwienie jak 4 dni przed porodem na ostatnim usg w szpitalu okazalo sie ze dziewuszka :-) Dobrze ze nie na sali porodowej sie okazala naga prawda bo bym w szoku byla hihih teraz ponoc corka bedzie ale jakos specjalnie sie nie nastawiamy..do brzucha dalej mowie \"ono\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pomyłki nie było ale u mojej przyjaciółki tak.Gin przez całą ciąże mówił że będzie córa to ona wszystko kupiła w koloże rózu,kokardkami itd itp :) urodził się chłopiec a mam ledwo co przyszła ze szpitala pruła seruszka,kwiatuszki itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam nadzieje na synka
i niestety przeczucia mnie zawiodly, na usg wyszla dziewczynka no i mam sliczna corenke:) ale do konca mialam nadzieje wiec kupilam neutralne ciuszki;) troche zolci, troche zieleni, szczypta bialego:) a posciel itp to juz po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga29--
czyli generalnie dużo przypadków takich nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linetka
Sąsiadce mojej babci miał urodzić się wnuk. Potwierdzały to dwa badania usg zrobione w odstępie kilkunastu tygodniu. Tak więc obie mamy przyszłych rodziców z racji tego, że miało to być pierwszę wnuczę rzuciły sie w wir zakupów. Oczywiście skupiły się głównie na kolorze niebieskim. Podobnie przyszli rodzice po drugim usg potwierdzającym płeć przystąpili do zakupów. Doszli do wniosku, że skoro dwa razy lekarz wskazał tą samą płeć, nie ma mowy o pomyłce. Jakie było zdziwienie rodziny, gdy urodziła się dziewczynka! Te przypadki postawienia blędnej diagnozy nie są dość częste, ale sama nie wiem, czy chcę poznać płeć dziecka przy usg. Nie chcę wprowadzać siebie i męża w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×