Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EFSka

Czy ktoś słyszał o firmie Euro Finanz Service

Polecane posty

Gość no coż..
tak właśnie kończy się przyjmowanie byle kogo i nie szanowanie dobrych pracowników, bo przecież na tych 'dobrych' można więcej zarobić a nic nie dać, jak widać większość się już przekonała że w strukturze a.r. nie ma przyszłości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśśśśśśś
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w EURO-FINANZ-SERVICE i zadziwiło mnie to, że nie zainteresowało ich moje wykształcenie i doświadczenie zawodowe, przecież to jest bardzo ważne. Dosyć że szkolenia są płatne to i tak nie dawaja gwarancji zatrudnienia.Po mnie była jeszcze jedna dziewczyna i potem z nią rozmawiałam, powiedzieli jej całkiem co innego niż mi.... Wiec Moim zdaniem jest to kit jakich mało. Nie warto czasu i kasy na nie tracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno, ale to nic pewnego
Firma została przejęta przez Expandera na początku 2011 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam z Ciechocinka
podobno to ja słyszałem , że ty masz wszy i siedrapiesz po jajkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Niesiołowski Cover
Witajcie... No nie wiem czym się kierują "doświadczeni" przez los (patrz przez pracowników OVB)?? Napewno nie jedno z Was kupiło cos od tzw "sprzedawcy obnośnego". I jakie mieliście odczucia? Ten produkt okazał sie gównem i nic nie wartą drobnostka za olbrzymie pieniądze??? Wystarczy ODROBINA inteligencji i czytania ze zrozumieniem, aby złapać wątek, że OVB Allfinanz to firma doradcza z opatentowanymi metodami działania istniejąca na rynku od ponad 40tu lat. Niech mi ktoś pokaże podobną firme tej branży z takim stażem , ilościa pracowników mająca biura w peawie wszystkich krajach Europy i tak szerokim wachlarzem produktów jakie OVB oferuje? A co do pracowników (byłych, niedoszłych itp). Ktoś wam na INFO pokazał sumy, jakich nigdy nie zobaczycie na waszych kontach i sądziliście, że to łatwy chleb... i kasa sama się pcha do kieszeni. Sami widzicie na podstawie Waszych wypowiedzi - z jakimi ludzmi musimy pracować... Aha .Ten gostek, który przekręcał swoich swoich klientów (ten przykład z 10k na 20 te urodziny) - znam ten przypadek i to nie był jego jedyny - i wcale nie jest tak że jest wysoko w strukturach - poszedł na zielona trawę, komornik szuka go za długi (strono prowizji) a jego przełożony został zdrgradowany ... Ale mówcie sobie co chcecie... i tak mam to w D... jak wiekszość pracowników OVB. Potrzebuję kasy - pracuję - mam nadmiar - lecę na urlop... ot i wszystko !!! taki to Raj!!! P.S. A sumienie nie pozwala mi oszukiwać dlatego moi klienci juz wiedzą i dlatego kasa się pcha do kieszeni Pozdrawiam gorąco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzony
Mam pytanie, czy ktoś miał do czynienia z pracownikami EFS z Krakowa, Stradom 5 ? Chodzi mi o Pana Krzysztofa i Panią Sabinę K. która już tam nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie zlitucjie sie
w Krakowie nie ma EFS tylko Euro Finanz!!! 22 strony a ty ciagle mylisz firmy łosiu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzony
EFS = Euro-Finanz-Service. Proponuję przejść się na ulicę Stradom w Krakowie, wejść do budynku i przeczytać nazwę firmy "łosiu". Czytanie ze zrozumieniem nie jest chyba zbytnio skomplikowane... P.S. Ponawiam pytanie ( ale nie do "łosia") Czy ktoś miał do czynienia z P. Krzysztofem ( chyba kierownik oddziału) lub z P. Sabiną K, ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntŁoś
Łosie do lasu, dzieci NEO... szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowiak
Potwierdzam w Krakowie działa firma EFS! Jakie macie doświadczenia z nią związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za łosie
specjalnie poszłem tam i to jest firma EURO FINANZ moglem zrobic zdjecie nazwy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobek Obrołek
To chujnia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyklient
Tak? Euro-Finanz?? To dziwne, bo ja mialem przykra przyjenisc byc klienetem te firmy. Mielei takie niebieskie "analizy", a na drugim spotkaniu (kiedy sie zdecydowalem na inwestycje) dostalem zaproszenie do oddzialu firmy EURO-FNANZ- SERVICE mieszkaczej sie w krakowie na ulicy Stradom (nie pamietam ile) A jak ktos ma problemy z wzrokiem to najprosciej prosze wejsc do oddzialu i zapytac. Zreszta ja mam to juz gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakusek887
To może zrób to zdjęcie. EURO-FINANZ-SERVICE kraków, stradom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly-klient
To moze ja udziele kilku informacji. Tak, w krakowie dziala EFS (euro finanz service). Głowna siedziba firmy miescila sie bodajze w Lublincu, a jej dyrektorem za moich czasow , jakies 5 lat temu, byl niejaki ANDRZEJ R. Osoba dość znana w świecie ubezpieczeń. P.S. Komus widocznie bardzo zalezy aby wprowadzić was w blad odnośnie nazwy firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibmac
Wyjątkowo perfidni oszuści i naciągacze. Radzę trzymać się od niej z daleka. Praca polega na: - najpierw od ciebie wyłudzą kupno wieloletniego funduszu inwestycyjnego (przynoszacego tylko straty) - a potem ty będziesz musiał naciagac na to innych (gdy chcesz zarobić). Jak wydoja z ciebie wszystko - zwolnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek z iWowWe
Ja naciągam też podle , ale na mniejsze kwoty co na jeden ch_uj wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i już nie ma...
firmy KRZAK euro finanz service ojj jakie to przykre, spakowali się i uciekli, głównego dyrektora na Polskę podali do sądu o wyłudzenia:-) coż za niefart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytacz.pl
Skąd wiesz że podali do sądu? Mówisz o AR? i kto go podał, pracownicy? Działa jeszcze w SLU to biuro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szacunek Ludzi Ulicy
Już od stycznia ni ma, tam jest sklep miesny w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownikkkk
najwidoczniej mieli powody aby go podać... a mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pracownicy..
a firma EFS, podobno za wyłudzenia - brał kase na utrzymanie biur w całej polsce ale nikt jej nigdy nei dostał, no i jeszcze inne rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisa string
ja mam bielizne firmy efs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta firma jeszcze istnieje, czy jacyś ludzie jeszcze tam pracują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efs austira
Servus , ja jestem zy austri dlatego moj polski nie jest za dobry wy pisaniu ;) ja pracuje w efs w austri. mogl mi ktosz powiedzecz czy w polse efs tak na prawde jescze jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGość
Tak naprawdę to juz niema, może biuro jest w W-wie jako centrala ale to wszystko. Umarło już dawno i nigdy nie powstanie, trzeba odpowiednich ludzi i rynku a tego nie ma bo ludzie nie zarabiają. Pracujesz w Austrii to tam rób a Polskim efs daj sobie spokój-nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam mam dwa tuziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×