Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EFSka

Czy ktoś słyszał o firmie Euro Finanz Service

Polecane posty

Gość EFSka

Byłabym bardzo wdzieczna za wszelkie informacje o firmie Euro Finanz Service. Jest to firma zajmująca się doradztwem finansowym. Czy może ktoś tam pracuje/pracował i mógłby powiedziec coś na jej temat? Może ktoś coś słyszał? Czy to w miarę pewna firma? Na czym polega tam praca? Dziękuję za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=696&w=43496378 pod tym adresem znajdziesz dalsze informacje, ja miałam tam podjąć pracę, ale wcześniej trafiłam na tę stronę i mi się odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna1860
ta firma jest znana w całej polsce, dziś wróciłam z rozmowy kwalfikacyjnej.... w Gorzowie, firma mi się podoba, praca jest lekka i przyjemna co najważniejsze jest to umowa na zlecenie i nie jest podany określony termin, mogę pracować tak długo jak chcem... praca polega na wykonywaniu analiz, jest dodatkowa także nawet ciekawie brzmi, niestety nie podejmę się jej bo potrzebne mi są pieniądze na szkolenie w Poznzniu . Firma nie zdała sobie sprawy z tego że bezrobotnych nie stać na wywalanie pieniędzy na szkolenie praktycznie w ciemno bo nie wiadomo kiedy i czy te koszty się zwrócą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalex
OBECNIE OWA FIRMA PANUJE W WARSZAWIE A DOKLADNIE NA AL.JEROZOLIMSKICH 33 LOKAL 11. JA BYLEM NA TAKIEJ ROZMOWIE WSTEPNEJ I NA SZCZESCIE SAM SIE ZOORIENTOWALEM ZE TO PRZEKRET I NIC NIE WPLACALEM. ALE JUZ NA PIERWSZY RZUT OKA JAK WSZELEM DO POMIESZCZENIA BYLO WIDAC ZE TO PODEJRZANE 3 POKOJE NIBY W CENTRUM WARSZAWY ALE TAK URZADZONE ZE ZWINAC SIE Z LOKALU ZAJELO BY Z 30MIN. KILKA KRZESEL 2 STOLY SOFA I TABLICA TAK WYGLADA BIURO MIEDZYNARODOWEJ FIRMY . SMIECHU WARTE WIEC OMIJAJCIE TE MIEJSE: AL.JEROZOLIMSKICH 33 LOKAL 11 AL.JEROZOLIMSKICH 33 LOKAL 11 AL.JEROZOLIMSKICH 33 LOKAL 11 AL.JEROZOLIMSKICH 33 LOKAL 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marajke
chcialabym zdementowac wszystkie zle opinie jakie moga krazyc o tej firmie.Przede wszystkim pelna nazwa firmy to Euro Finanz Service,a nie jak niektorzy pisza i myla ja z inna firma ktora nie ma z nami nic wspolnego to Euro Finanz. Nie mozna czegos przekreslac dopoki sie czegos nie pozna.Mentalnosc przecietnego Polaka jest taka ze najlepiej cos odrazu przekreslic bo to noiwe i nieznane.Ta firma jest bardzo potrzebna na rynku polskim! mamy szanse otworzyc oczy na to co dzieje sie w kraju,jak nasze pieniadze sa o bracane przez np.ZUS i jak przede wszystkim temu zaradzic.Kochani,dajcie szanse sobie i firmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajreene
Niestety nie mogę zgodzić się z wypowiedzią Marajke. Byłam dziś na pierwszej rozmowie w biurze w Krakowie i mam identyczne odczucia co kolega z Warszawy! Pare pomieszczeń w kamienicy w centrum, w pokoju w którym przebiegała rozmowa był tylko stół, krzesła i na ścianie pare certyfikatów (?) dla Euro Finanz Service. W "biurze głównym" też stół, komputer i pare segregatorów... Firma ma do mnie oddzwonić i jeśli mnie przyjmą to muszę zapłacić 180 PLN za szkolenie (1-dniowe) w okolicach Kielc. Czytałam o nich na innych forach i cieszę się z jednego: sama jeszcze będąc w środku doszłam do wniosku, że to firma-krzak żerująca na ludziach... Pewnie żyją z tych szkoleń i potem z ludzi wykonujących analizy (za które nie ma pieniędzy) a umowę za którą jest prowizja podpisują już stali pracownicy. Wiem, że dzisiejsze spotkanie z EFS było moim ostatnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowok
też byłam na rozmowie w tej firmie w Krakowie rok temu i potwierdzam to co wyzej napisane w zadnej normalnej fimie nie chcą na wstępie od pracownika pieniędzy za szkolenie, to jakiś absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyzej
też byłam na rozmowie (w poniedziałek).. wcześniej napisałam do Pani, która ze mną korespondowała, czy nie jest przypadkiem tak, że żeby u nich pracować, trzeba przejść płatne szkolenia (bo to wyczytałam na forum), ona najzwyczajniej w świecie mnie oszukała, bo napisała, ze nie na wszystkie stanowiska i można podjąć prace bez takiego szkolenia! na rozmowie okazało się co innego.. nie było mowy o podjęciu pracy bez szkolenia, jeszcze ponieważ mam studia świetnie pasujące do firmy, dostałam troche inną ofertę, ale pan mi z ogromnym uśmiechem zakomunikował, że szkolenie i tak mnie nie ominie.. oczywiście podziękowałam oszusci i jeszcze raz oszusci! szkoda czasu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BANAN1981
WITAM.Ja zaczołem pracować dla tej firmy i rzadnych opcjii do niej nie mam.Prawdą jest że opłate za podstawowe szkolenie jest dosyć wysoka (180zł).Jednak zwraca się po podpisaniu pierwszej umowy takiego średniego programu.Rozmawiałem z różnymi pracownikami i są zadowoleni.Może poprostu wasze oczekiwania były inne.A co do biur to ja też widziałem różńe z naprawde ubogim wyposażeniem ale może potrzebują czasu na rozwinięcie sie w Polsce.Życie pokaże jak będzie dalej - ale powiem wam jedno pracowałem dla innej firmy o podobnej zasadzie działania i też mieli ubogie biura ale za to moje przelewy były wysokie.Sami ocencie .Pozdrowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marajke
zgadzam sie z Bananem.Najwiecej watpliwosci zawsze maj aCi, ktorzy byli TYLKO na rozmowie a nie byli przacownikami.Jak mozna oceniac firme po samej rozmowie kwalif.?! Ktos kto jest inteligentny poslucha ludzi ktorzy pracuja a nie byli "przelotem" zycze powodzenia w Nowym Roku wszystkim leniwym bezrobotnym ktorzy nie wiedza ze jak sie chce cos w zyciu osiagnac to trzeba najpierw zainwestowac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyzej
to jest pierwsza firma na mojej drodze, która żąda opłaty za szkolenie, więc chyba coś tu jest nie tak skoro teraz już praktycznie wszędzie są szkolenia i nigdzie nie chcą za to kasy tylko w Euro Finanz ja po tym jak mnie Pani z którą pisałam okłamała, że nie na wszystkie stanowiska trzeba płacić i, że to stanowiska biurowe, a Pan na rozmowie stwierdził, że przecież musimy przejść to płatne szkolenia, bo nie rozmawiamy o jakiś tam sobie układaniu papierków (prace biurowe) tylko czymś tam, nawet przez moment się nie zastanawiałam, czy isc na szkolenie mimo, że Pan mi zagwarantował prace tam (kończe studiować Finanse..) może ta gwarancja pracy to kolejna ściema? ja wywale ponad 200 zł bo tyle sie płaciło tam a oni mi powiedzą.. dziękujemy.. nie mamy wolnych miejsc albo inne bajeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszalinianka
tak sie złożyło.ze z ciekawosci tam poszalam. Wynajeli w moim miescie pokoj na dwa dni w jednum z wiezowcow . Rozmowa??? No ta pani starala sie byc przekonywujaca ,ale mnie to nie porzekonalo :) Pewnie beda zgarniac kase od naiwnych za szkolenie w Poznaniu . Zapewne znalazlo sie troche głupoli ,ktorzy wpacili kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła29
Dokładnie.Ja także byłam dzisiaj w firmie Euro-finanz na Tkackiej 19-22 w Szczecinie.Od samego początku miałam wątpliwości co do uczciwości tej firmy.Rozmowa trwała kilka minut.Nie pytano mnie w ogóle o moje doświadczenie i wyszkształcenie.Dowiedziałam się, że jest nabór na stanowisko reprezentanta i pracownika administracyjno-biurowego.Pracownik administracyjno-biurowy miałby sprawdzać dokumnetację i przeprowadzać analizę finansową. Ponadto dowiedziałam się,że szkolenie kosztować mnie będzie 280 zł (tzn. opłata za zakwaterowanie w hotelu i wyżywienie we własnym zakresie). 280 zł za dwa dni?? Chyba to hotel czterogwiazdkowy! Jak zaczęłam zadawać pytania dano mi do zrozumienia że już "czas na mnie" więc się kulturalnie pożegnałam.Oddzwoniłam do nich,że zgadzam się na zatrudnienie i przez telefon usłyszałam,że mam wziąć ze sobą 100 zł aby wpłacić zaliczkę za zarezerwowanie hotelu....Miałam złe przeczucia bo ponadto znalazłam kilka adresów biur tej firmy w Szczecinie ale w przeglądarce a nie w panoramie firm co było od razu podejrzane. Ostrzegam wszystkich przed tymi oszustami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście nie zwróciłam uwagi idąc na rozmowę jak wygląda biuro. bo banki, zus czy inne firmy które na nas żerują mają super gmachy w marmurach a efs działa na zlecenie kilku firm. po pierwsze niczego nie sprzedaje a jedynie doradza, po drugie oni potrzebują ludzi inteligentnych, błyskotliwych i takich którzy czegoś naprawdę chcą, a ktoś kto jest bezrobotny bezrobotnym zostanie!!!po za tym na pytanie ile zainwestowałbyś we własne wyszkolenie jasno dajesz do zrozumienia że coś chcesz zrobić w kierunku poprawy własnego bytu!ja osobiście wielu miałam w swojej pracy współpracowników których wyszkolenie kosztowało kupę kasy a oni byli zwykłymi lamusami! i mam pytanie kto zwróci mi za poniesione koszty na tych debili? korzystam z usług firmy od roku i ubolewam że nie trafili do mnie ci ludzie wcześniej! Z poważaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już się wystraszyłam
że chodzi wam o bardzo dobrą i rzetelną firme z tejże dziedziny Eurofinanse, ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Wydaje mi się, że te osoby, które tak agresywnie się tu wypowiadają broniąc tej firmy, to po prostu członkowie piramidki. Po co szkolenia osobie po ekonomi, która sie świetnie zna na analizie finansowej? Miałam taki przedmiot i na żadnym szkoleniu, gdzie przychodzą również osoby nie majace o tym pojęcia, nie dowiem się nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga-daga
Czytam Wasze wypowiedzi i chodzi tu chyba o kilka róznych firm. Mnie interesujaą informacje na temat firmy Euro- Finanz Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św.Wincentego 7. Podobno zajmuje się doradztwem finansowym i usługami w zakresie inwestycji i lokat kapitału.Czy ktoś może potwierdzić wiarygodność firmy i sprecyzować na czym faktycznie polega praca w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyzej
wczesniej pisałam dokładnie o tej firmie.. znajduje się w Poznaniu na Wincenta.. oszuści i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos rozsądku w tej dyskusji
Co może być warta wiarygodność firmy, która na swojej stronie podaje nieprawdę.? Nieprawdą jest,że mają oddziały w Polsce. Oczywiście mówimy o f-mie Euro-Finanz. F-ma Euro Finanz Service to zupełnie inna, niemiecka firma, znana w Europie.Ta z Poznania oczywiście nie ma nic wspólnego z nimi. Wydaje się, że poznańska żyje z prowadzenia szkoleń w zakresie trudnym do zdefiniowania. Aby być brokerem, agentem ubezpieczeniowym, doradcą finansowym należy skończyć stosowne studia lub przejść odpowiednie szkolenie w licencjonowanej jednostce i zdać egzamin państwowy. To poznańskie szkolenie ma formę prywatnych korepetycji. Ciekawym jest stanowisko urzędu skarbowego w zakresie pobierania opłat za hotele od uczestników tych szkoleń przez firmę. Przecież wykupując wiele noclegów można dostać znaczny rabat.A ile płacą naiwni kursanci? Po lekturze strony w NET nasuwa się wiele watpliwości. Brak danych peronalnych szefów, telefonów kontaktowych, adresów, adresów biur regionalnych itp,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan x
to nie jest niemiecka firma tylko austriacka matoły.PIENIĄDZ NIE LUBI ROZGŁOSU JAK MÓWI JEDENZ MENADŻERÓW...A pieniądze mają nie z ómów. na banki to ja nie mam czasu po co mi 4% jak kase mogę mieć aż na 10% ale nie uwierzycie mi z resztą jesteście tak głupcy ze nie wiecie co to są fundusze inwestycyjne.za szkolenie 180zł się wraca.za jedną umowę masz 800złALE JEŚLI TWOIM MARZENIEM JEST PRACOWAĆ NA 600 ZŁ EMERYTURY-W PRZEDSZKOLU A NIE GRZAĆ TYŁKI ZA 5.000 ZŁEMERYTURY W EGIPCIE TO BAW SIĘ DALEJ Z DZIEĆMI.Za góra 5-6 lat już nie będzie emerytur 1.000 zł tylko 600 zł bo kto będzie robił na twoją emryture w irlandi? macie temat do przemyślenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan x
a ja jestem pewna że to te firmy są podejrzane które nic nie biorą ciekawa jestem czy wam powiedziel na bezpłatnym-że zus zbankrótuje w ciągu roku 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan x
to nie podawaj tego na str.o efsja jestem ciekawa czy wam tą ''korespondencje''przekazał przedstawiciel firmy czy pani z banku.szkolenia ma 2 dni,a nie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan x
alexxxa to chyba się nie dowiesz na tych bezpłaynych szkoleniach zapewniam że firma jest wiarygodna.UWAGA PO ZAPYTANIU WIELU OSÓB PO SZKOLENIU KTÓRE PRZESZŁY STUDIA O FINANSACH OKAZAŁO SIĘ ŻE W DWA DNI DOWIEDZIELI SIĘ WIĘCEJ NIŻ PRZEZ KILKA LAT.JAK KTOŚ MOŻE WYPOWIADAĆ SIĘ O TEJ FIRMIE NIE ZNAJĄC ZASAD PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian
Po zapoznaniu sie z wypowedziami wszystkich szanownych expertów moge tylko dodać że wszelkie pretensje do firmy Euro Finanz Servis są całkowicie bezpodstawne. Firma stawia przede wszystkim na ludzi zdolnych szukających pracy z możliwością rozwoju a nie na pracowników którzy sa amatorami ciepłych kapci i siedzenia za biurkiem. Bezrobotni nie powinni się wogóle wypowiadac na powyższy temat gdyż bezroboci trwające dłużej niż miesiąc staje się zawodem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
W odpowiedzi na wypowiedz Krystiana powiem tyle, chłopie komu wciskasz takie kity bo nawet dziecko 4 letnie nie uwierzy w te banialuki co napisaleś. Pozdrawiam pewnych siebie i zarozumiałych ,kłamliwych gogusiów. A tak na marginesie to co napisałes to BZDURA I KłAMSTWO, miałem do czynienie z tą firma i nie jestem bezrobotny i popieram poprzedników ta firma to jeden wielki przekręt. OMIJAJCIE Ją SZEROKIM łUKIEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie co wy tu jeszcze robicie? forum dyskusyjne są dla głąbów którzy siedzą przed komputerem i nic innego nie robią! a opinie są po to żeby je wyrażać aczkolwiek mądrych ludzi się chce słuchać a durni nie bardzo!EFS jest ok! a wy co zrobiliście w stronę swojej przyszłości?????o matko ironią jest fakt ze durny ma zawsze dużo do powiedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moliamnezja
cześć. Mam parę pytań dotyczących tej firmy.moze mi ktoś pomoże. Przeczytałam Wasze wypowiedzi i nie wiem teraz co myśleć. Wczoraj byłam na rozmowie w tej firmie (ma siedzibe również w Radomiu).Biuro wygladało nawet ładnie dodam ale Pani z krórą rozmawiałam nie udzieliła mi za bardzo ciekawych informacji. Mam pójść na szkolenie które bedzie mnie kosztowało tylko 80 zł a nie tak jak u innych osób 180. Nie powiedziala mi na czym dokładnie będzie polegała ta praca,miałabym przeprowadzać analizy,ale skąd mam brać klientów do nich?Proszę pomóżcie mi bo nie wiem co mam zrobić, powiedziałam że dam odpowiedź do popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras
Euro-Finanz sp.zoo jestem na skromnej emeryturze jestem wdowa poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×