Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EFSka

Czy ktoś słyszał o firmie Euro Finanz Service

Polecane posty

Gość chyba ten sam efs-owiec
burak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFS NIE
Proszę Państwa. Pracowałem w tej firmie trochę czasu, i pracownicy w umowie mają zawarty paragraf o oddaniu swojej prowizji, jeżeli klient danego pracownika się wycofa w przeciągu dwóch lat!!!! od podpisania umowy. Biuro warszawskie wówczas było prowadzone przez "rodzinę". A obiecanych kokosów nigdy na oczy nie widziałem. Generalnie mam już wyrobioną opinię na temat tej firmy i nie jest ona godna współpracy. Rynek finansowy pozwala każdemu we własnym zakresie się zorientować w sytuacji, a takim "ekspertom" z wykształceniem logopedycznym albo średnim raczej bym nie ufał, bo wrzucają dane w jeden skromny programik i tam się prawda o finansach klienta rzekomo objawia. Stek bzdur obawiam się i tyle. Nie zawieram nawet informacji w swoim cv nt zatrudnienia w tej wątpliwej jakości firmie. Pozdrawiam i mam nadzieję, że nikt się nie nabierze na te farmazony, bo faktycznie sam wciskałem ludziom, że to "idealnie dopasowany program dla nich". A tak nie koniecznie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany____
Cześć! Czy ktoś mógłby napisać tu cały Plan Kariery EFS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO MORE EFS
"Kariery"? To raczej wyścig z czasem i kombinowanie jak przeżyć...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany____
Mimo wszystko chciałbym go poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TY JESTEŚ EFS
daj maila , to zeskanuje i wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bartka
Do trolowania na forum ovb i efs jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukan
witam ta firma to chłam nic więcej obiecują złote góry a niema nic z tego ,wszyscy którzy tam pracuja maja dlugi bo gonią za czyms czeogo nie ma przekonacie się cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Mazur - Gdynia
Nigdy nie miałem nic wspólnego z firmą, ale czytając całe forum dziwi mnie jedno, dlaczego nikt z wypowiadających się, nawet nie raczy się przestawić..? Jak to na każdym forum - do powiedzenia (może dobrze, może i źle) mają dużo, ale zawsze anonimowo ;-) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misztal
Czy EFS dofinansowuje szkolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Czarna732
Czarna732 jak Ty po pół roku zostajesz kierownikiem to wcale nie świadczy dobrze o EFS... pomyśl czemu?!? Piramida i nic więcej! Nabijanie ludzi w butelkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient śląsk
Nikomu NIE POLECAM tej firmy! Zamiast zyskać, straciłem przez nich kilka tysięcy złotych! Dla mnie Euro-Finanz-Service to, mówiąc delikatnie, NIEPOROZUMIENIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałem całość prawie :) Fajnie się to czyta co do firmy EFS-AG takich firm działa w Polsce co nie miara TAK macie racje jest ich na pęczki ale dlaczego tak jest..... firmy pośredniczące {EFS} mają wielkość którą mogą pokazać każdemu to przychodzi na rozmowę kwalifikacyjna ale robią to dopiero na kompakcie {czyli szkoleniu podstawowym ) dlatego że nikt nie wierzy już w bajki słyszy się tu i ówdzie o przekrętach naciąganiu ludzi i etc... dobrać sobie pracownika do pracy to nie jest szukanie profesjonalisty na temat finansów to szukanie elastycznej osoby którą można zmienić w entuzjastę sprzedaży na początku na prawdę jest trudno i kadra kierownicza daję ludziom zarobić w szybki sposób wyjaśniając jeden w miarę dobry produkt i kilka sposobów sprzedaży jeśli się to pojmie to można zarobić w jeden tylko dzień w tygodniu kilkaset złotych i tyle na początek jeśli idzie to w dobrym kierunku omawia się z nim plan kariery by mógł zarabiać więcej. Jest na początku przedstawicielem co robi przedstawiciel w każdej firmie nie ważne co sprzedaje...hmmm nic innego tylko stara się robić dobre wrażenie by klient był zadowolony i utrzymać z nim dobre relacje. Kolejny krok specjalista co robi specjalista ?? to samo co przedstawiciel tylko za połowę większą kasę i zaczyna widzieć wielkość firmy EFS poprzez wyjazd na szkolenie sprzedawców lub AKADEMIE KIEROWNICZĄ uczą się jak sprzedawać lepiej efektywniej bazując już na emocjach klienta a nie regułkach aktywnej sprzedaży i co za tym idzie nominacja na Doradcę (brązowa szpilka) i zarabiamy za to samą pracę dwa razy więcej niż na początku :) po trzech kolejnych miesiącach jeśli jesteśmy dobrzy zostajemy kierownikiem i oficjalnie (Srebrna szpila w klapie)(bez swojej sprzedaży i produkcji swoich przedstawicieli nie do osiągnięcia) ale łezka się w oku kręci jak się uda bo czujemy się docenieni i dobrzy w tym co robimy, zarabiamy 3 razy tyle za to samo co na początku, to na prawdę kupa kasy do zarobienia bo do tego dochodzi różnica prowizji zarabiamy kasę jeśli nasi przedstawiciele których zwerbowaliśmy do firmy robią to co my na początku szukają klientów i utrzymują dobre relacje z nimi, pamiętajcie w tej firmie każdy ma takie same szanse nikt tam na początku nie jest faworyzowany A dodam na koniec EFS jest firmą która uczy nas zaradności prowadzenia swojej własnej firmy w bardzo fajny sposób zaczynamy od zwykłego pracownika po roku mamy swoje biuro prowadzimy szkolenia jesteśmy tam zauważani nikt was nie zostawi samego tylko trzeba pracować jak wszędzie nic nie ma za darmo !!! nie bójcie się opłaty za szkolenie podstawowe kto to zajarzy będzie miał co miesiąc kilka tysięcy kto nie powodzenia w innej pracy ta jeszcze nie jest dla was zrezygnujcie ;|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Smartin
Używaj przecinków bo przy czytaniu, w połowie zdania brakuje już tchu W jakim regionie działasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POLECAM
nikomu nie polecam tej 'firmy' straciłem sporo pieniędzy i czasu a miało być tak pięknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientEFS
A ja nie narzekam. Bardzo dobra obsługa i mile podejście do klienta. Z EFS jestem od 5 lat. wbrem innym opiniom - polecam firmę Eur-Finanz-Service.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klientaEFS
pracowniku EFS nie podawaj się za 'klienta' bo krótko mówiąc... NIEMA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW Z OBSŁUGI PRZEZ EFS, żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walio
nieprawda są niektórzy zadowoleni ostatnio moj klient do mnie dzwoni i pyta sie czy mu coś na jego fundusz doplacilem bo wplacil 2 lata temu 10 000 a dziś ma 17 000. A to zysk, od taki 70% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutu-tutu dupa z drutu
Wygląda na to koleś , że z ciebie od taki sobie , Gawędziarz-Erotoman . No , ale jak wiadomo , pogadać sobie można. Mam pytanie : mówimy : jerzy się pyta czy : pyta się jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama czyni cuda ale...
na szczęście coraz mniej ludzi daje się nabrać na te 'zyski' i opowieści jak to ktoś zarobił na funduszu... idź człowieku te bajki pisać dzieciom... na tych funduszach to zarabia tylko firma, które je prowadzi, no i 'doradcy' finansowi - oczywiście ci bez długów a takich również coraz mniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HST
Ostatni dzwonek by nie wpievdalać tych suchych kromek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudacznikom mowie NIE!!!
Powiem tylko tyle nieudacznicy- żal mi was - przez male "W"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo nazywasz nieudacznikiem
Kogoś kto odszedł z EFS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi się...
...że koledze chodziło o tych co pracują w tej 'firmie' bo tam każdy może pracować bez względu na wykształcenie czy doświadczenie, przyjmą każdego 'z ulicy'..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowy
no no Euro Finanz Service całkowity świerzak jestem na tym forum, mam pytanko do zorientowanych, jakie produkty oferujecie swoim klientom? Tylko Unit Linki? Majątek? Życiowkę? Jakieś TFI? OFE? Produkty strukturyzowane? Kredyty banki? Z jakimi firmami współpracujecie? Jaki przypis składki ma całe EFS, Polska? miesięcznie? Jaką prowizje ma zaczynający pracownik? chodzi mi o % składki rocznej? przy UL? JESTEM ZAINTERESOWANY Pracą prosze o szczegółowe odpowiedzi, chciałbym się dowiedzieć też coś więcej o planie kariery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezesja
Prezesa macie doświadczonego:) Christof Klimek Członek Zarządu na przełomie wieku doprowadził już jedną firmę tego typu prawie do upadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoświadczony
Mam takie pytanie , na początku sprostuje , że chodzi mi o firmę Euro-finanz-service z siedziba w Warszawie na ul. Lewalskiej2 oraz w Gdańsku na Grodzkiej 20. Właśnie dzwoniono do mnie , że przeszedłem rekrutacje, byłem na pierwszym spotkaniu szkoleniowym ale niewiele się dowiedziałem, mówią , że szkolenia są darmowe i ,że zarobki zależą od zaangażowania. Nie wiem co myśleć o tej firmie ( nie mam zbyt dobrego wykształcenia) może ktoś mógłby jednak napisać coś konkretnego o tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpuść sobie
konkretne jest to, że zarobią na tobie i twoich znajomych i jeszcze ktoś z twoją pomocą zrobi awans, a ty sam później będziesz pluł sobie w twarz, że dałeś się w to wciągnąć i nabrać na 'wysokie zarobki' i 'darmowe szkolenia'. jeśli chcesz pracować w finansach to jest wiele innych takich firm na polskim rynku, gdzie poważnie traktuje się oferowane produkty i klienta, poszukaj i poczytaj w necie, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoświadczony
Wielkie dzięki chyba naprawde sobie odpuszczę też dla mnie to było podejrzane ,że nie patrzą na wykształcenie. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoświadczony
a mam jeszcze takie pytanko pracowałeś\as tam?? kojarzysz jakie kity konkretnie wciskaja?? bo moja znajoma tez sie do nich wybiera i chce ja odwiezc od tego pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×