Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ---ala

twoje ulubione kosmrtyki ziaji wpisujcie swoje i uzasadnijcie

Polecane posty

Gość Rosasita
krem oliwkowy dla cery suchej i mieszanej- doskonale nawilża skóre nawet po solarium, cena dostepna na kazda kieszeń, ok. 5zł żele do higieny intymnej, sa bardzo delikatne, wydajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowy ale
jakiej firmy 😠 :D zareklamuje, nie poda dokładnie i znika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowy ale
aha przepraszam bardzo :D juz doczytałam temat, myślałam zeto ogolnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie tak
przeczytaj dokladnie tytul topika a dowiesz sie o jaka firme chodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREM OLIWKOWY jest do cery
SUCHEJ i NORMALNEJ, a nie MIESZANEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfaiomega_1
Maseczka oliwkowa do rąk i paznokci, aretina -krem do rąk i paznokci /cudny zapach, pzreciwzmarszczkowy//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
tonik ogórkowy i takie samo mleczko do demakijażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolus D
krem do rąk-kozie mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziołowe
płyny do higieny intymnej, całkiem całkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia21
teraz jest nowa lzejsza formula tego kremu oliwkowego,wogole nie pozostawia tlustego filmu na skorze(moze przez pare sekund po nalozeniu), dla mnie jest the best. a uzywala ktoras z was aktywatora opalania?jesli tak to prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO jolcia21
może na Twojej skórze ten krem nie zostawia tłustego filmu, ale na mojej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię większość kosmetyków z Ziaji a moim faworytem jest krem do rąk z kozim mlekiem:-)Jest rewelacyjny;-)Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tONIK OGÓRKOWY - jest absolutnym hitem!!!! Uwielbiam go. Dobre są też płyny do higieny intymnej, lubię balsam oliwkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie nowa seria kremów do stóp jest rewelacyjna! Zawsze miałam wysuszone pękające pięty, a krem Ziaji głęboko nawilżający do stóp znakomicie sobie z tym problemem radzi! Używam też kremu do twarzy masło kakaowe. mam tłustą cerę, a mimo to odwodnioną i po tym kremie koniec łuszczącej się skóry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zióło
Polecam płyny do higieny intymnej, balsam do ciała HerbikaPlant KIEŁKI PSZENICY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małanatalia
Moje typy: -tonik ogórkowy - odświeża , pojędrnia , napina, rozjaśnia , zwęża pory, ładnie pachnie , bardzo wydajny , tani; -mleczko ogórkowe- delikatne, dobrze zmywa , ładnie pachnie, nawilża , bardzo wydajne , tanie; -krem brzoskwiniowy półtłusty- dobrze nawilża , odżywia, wygładza,ślicznie pachnie , bardzo wydajny , tani; -żel pod oczy ( zielony)-delikatny, dobrze nawilża , pojędrnia , napina , bardzo wydajny , tani; -aktywator opalania -przyspiesza opalanie , ładnie pachnie , wydajny , bardzo dobrze nawilża , tani; -szampon Biosulfo przeciwłupieżowy- działa , delikatny , śliczny zapach, tani; -wazelina do ust- dobrze odżywia , chroni , bardzo wydajna , tania; -balsam Masło Kakaowe- odżywia ,wygładza , ładnie pachnie, tani; -krem Masło Kakaowe- odżywia , nawilża , wygładza, ładnie pachnie , tani,( podobno też przyspiesza opalanie twarzy), mojej mamie pomógł na zmarszczki pod oczami; -peeling ogórkowy- dobrze ściera , delikatny , wydajny , tani; -płyn do demakijażu oczu- bardzo delikatny , dobrze zmywa, wydajny , taniutki; -żel TinTin do mycia twarzy- delikatny , ładnie pachnie, działa antybakteryjnie, tani,wydajny; Miałam jeszcze inne kosmtyki Ziaji np: -odżywki do włosów Plantica V -płyn do higienty intymnej brzoskwiniowy -krem oliwkowy -krem ogórkowy -tonik i mleczko nagietkowe -krem pietruszkowy -oliwka LipoCell ale ich już tak bardzo nie polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małanatalia
Zapomniałam ,że miałam jeszcze krem pod oczy ( żółty)- nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka słodka
kremik oliwkowy i nagietkowy nawet fajne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortina
Zaskoczyłyście mnie bo do tej pory myślałam że Ziaja to badziewie i nie kupowałam tych kosmetyków:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w Anglii niestety nie ma
Ziaji, a ja lubie... mleczko i tonik ogorkowy najbardziej, ale troche wypadlam z tematu, bo dawno nie uzywalam... i taka seria na cellulitis, pomaranczowe opakowanie byla kiedys (i pewnie dalej jest). fajna byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taki
krem brązujący , pieknie pachnie, super sie wchłania:) dla dzieci przeciwsłoneczny ziajka - filtr 30 - rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuila
Krem ogórkowy. Wybiela, matuje i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje typy: Tonik Aloesowy Krem Masło kakaowe Krem do biustu LipocellBlocker z tej samej serii : peeling, oliwka i żel (uwieeelbiam ich zapach :D ) Płyny do higieny intymnej (melon) Aktywator opalania Seria olejków i mleczek do opalania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
niebieski krem do rak orflame. doskonale nawilza szybko sie wchlania i wybiela paznokce. zuzylam juz chyba ok 10 tubek i nadal jestem mu wierna. najlepszy krem jaki mialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO benny hill
ale to topik o kosmetykach Ziaja, a nie Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
no i co z tego? zabronisz mi tu pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO benny hill
a pisz se co tylko chcesz, mnie to wali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antycellulit żel (pomaranczowe opakowanie) - super pachnie :P balsam kozie mleko (ale jakos ostatnio nigdzie go nie widzialam) a tak wychwalacie ten tonik i mleczko ogorkowe.. a ja mam uczulenie od nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×