Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poddnnnooossimy

jakie pieluszki jednorazowe na poczatek??

Polecane posty

Gość poddnnnooossimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle ze na początek najlepsze będą orginalne Pampersy. Później mozesz kupować jakieś tańsze. Podobno te z Biedronki, Lidla i Rossmanna są ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Pampers New born. Mają taką fajną siateczkę, która dobrze chłonie kupki, które wiadomo na początku są bardzo rzadkie. Potem tak jak Grzywa wspomniała mozna się przesiąść na inne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno są takie fajne pieluszki na pierwsze dni życia maluszka-wchlaniające smólkę.Ale takie zakupy dopiero przede mną:) slyszalam tez, ze na późniejsze miesiace wcale niezle są tansze od pampersów pieluszki z biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to sa chyba takie New Born jak pisze Niebieskie Oczy-ponoc sa bardzo dobre na piewsze dni zycia dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz poprawiam
dobrze jest kupic rozne z najmniejszego rozmiaru aby sprawdzic ktore nie uczulaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam pampersy new born na początek, rewelacja. A jeśli chodzi o inne pieluchy jednorazowe z Biedronki czy Lidla to tak naprawdę niewiele są tańsze od Pampersów. Ja zawsze kupuje Pmpersy jak są w promocji, kupuję wtedy więcej na zapas i wychodzą ok.2 zł. drozej na dużej pace, a wolę nie ryzykować dla tych 2 zeta. Póki co nie było żadnego odparzenia a Mała w nocy przesypia 9 godzin i nie zmieniam jej wtedy pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tez się pod tym podpsize że te orginalne pampersy które chłonią więcej kupki są rewelacyjne.Owszem te z biedronki zwykłe pampersy sa owiele tańsze ale jak dla mnie pod względem jakości sa do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Ja po kazdej zmianie firmy, wracam do pampersa, bo inne uczulają. Dość dobre są bawełniane z tesco i bella happy. Niektórzy chwalą duck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam od początku hugis i są super. Na promocji za duża paczk 39,90 i starczają na ponad tydzień. Raz kupiłam pampers ale Staś miał po nich czerwoną pupe wiec wróciłam do hugis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×