Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina..

co kupić na parapetówę??

Polecane posty

Gość Ja bym...
" 20:58 [zgłoś do usunięcia] my name is Luka... Właśnie można nie trafić w gust albo powielić z innymi prezent. Ja ostatnio znajomym kupiłam kartę rabatową do Duki. Sami sobie wybiorą. A ze sobą wzięłam wino i białego storczyka-akurat tutaj wiedziałam, że koleżanka uwielbia te kwiaty." Z twoich wersji bardzo bym się ucieszyła. Kocham kwiaty.. storczyk to taki elegancki kwiat. A karta super pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz!dwa!trzy!cztery!iiii raz!.
w ikei jest mnóstwo fajnych drobiazgów od kompletu filiżanek po obrazy (jeśli znasz gust) i tanie meble. Ja też idę do koleżanki na posiadówkę niedługo i kupuję jej takie drobiazgi przydatne jak wazon, komplet filiżanek, białe zasłonki (bo one zawsze się przydadzą) , a do tego stolik czerwony lack - gdyż wiem, że jej się przyda. Dobrym pomysłem są właśnie dobre garnki, patelnie takie z wyższej półki. Tego nigdy mało, a dobra firma trzyma się długo :) Noże - i ja nie wierzę w głupie przesądy :D Albo dobra deska do krojenia, korkociąg. Nietypowym prezentem mojej kumpeli od znajomego były przetwory , które zrobił sam. Przyniósł je ze spiżarką z ieki :) Ale na to trzeba mieć dom albo duże mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez butów boso chodzi
moim zdaniem mieszkanie każdy powinien sobie urządzać sam, wg swojego gustu, a nie zbierać przymusowe dekoracje w postaci zebranych prezentów 1. gdybym już była w mieszkaniu lub wiedziała, w jakich kolorach, w jakim stylu itp. to kupiłabym komplet ręczników w kolorze ścian łazienki, zestawu akcesoriów kuchennych typu ścieki, rękawice, fartuch także w kolorach kuchni nic na zasadzie: zielony będzie ładnie kontrastować, żółte dodatki ożywią, Basia lubi fioletowy kolor to, jak co ma kontrastować jest decyzją właścicieli, ja wrzuciłabym na neutralne dodatki i takie, które nie stoją gdzieś na stałe coś, co się przyda, a jak się nie spodoba to i tak spełni swoją funkcję na pewno nie kupowałabym niczego stojącego, typowo dekoracyjnego jak wazon, obraz, lampa to już zbyt indywidualna sprawa gustu, tutaj nie tylko kolor, ale i forma: wielkość, kształt, styl, odpowiednie miejsce 2. neutralnie - dobry alkohol i kwiaty kwiat doniczkowy też ok może być bon zakupowy do sklepu z dodatkami,ale tutaj już będzie zadeklarowana wartość i rozwiązanie będzie dobre dla osób, które mają zamiar przeznaczyć na to więcej niż na kwiatek:) 3. zawsze można zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez butów boso chodzi
co do storczyków - wiem, że przeżywają swój boom, ale ja np. nie widzę w tych badylach niczego ładnego, wolałabym już zwykłą trawę w doniczce:) mało zieleni, kilka niezbyt urodziwych liści i niepotrafiący sam stać wiotki badyl z kwiatkiem a za każdym razem dostaję storczyki - urodziny, imieniny, jakaś okazja w pracy - storczyk za storczykiem i doceniam pamięć, wysiłek, nie mam serca wyrzucić, więc stoi to sobie aż nie znajdzie się chętny,by przygarnąć z kwiatami doniczkowymi też może być problem pół biedy z wizualnym nie podoba się/podoba się ale czasami można kupić bardzo wymagający kwiat tropikalny komuś, kto pojęcia o uprawie kwiatów nie ma, mieszka w suchym mieszkaniu i kwiat będzie wyłącznie zdychającym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na parapetówkę przyjaciółki kupiłam piękne, oryginalne misę i wazon http://www.koszyki.net.pl/p/3754,72/duzy-ekskluzywny-wazon-z-bambusa--70-cm---25-/, idealnie pasował do charakteru mieszkania. Storczyki czy inne kwiatki wydają mi się dość pospolite. Jak prezent ma być dla kogoś bliskiego, warto się trochę postarać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem, czy bym aż tak zaryzykowała, żeby kupować krzesło, jest to jakaś opcja, ale dość ryzykowna. Ale na pewno jak się idzie na parapetówkę to coś do domu się przyda, a tu http://www.wobeline.pl/ można znaleźć sporo fajnych rzeczy do domu, na pewno i odpowiedni prezent się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KA.
Wybieram się niedługo na parapetówę do bliskich znajomych i mam problem co kupić bo właściwie wszystko już mają. Mieszkanie właśnie odnowili, wszelkie sprzęty AGD mają. Miałam kupić kwiatka, ale wpadłam na pomysł kupienia jakiejś fajnej wycieraczki. Co sądzicie o takim pomyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z prezentami na parapetówkę trudno trafić, najlepiej jak zapytać gospodarzy czy czegoś nie potrzebują, a jeśli odpowiedzą, że nie to najlepszym prezentem jest według mnie alkohol. Gdy urządzaliśmy parapetówkę miałam wszystko już kupione, kieliszki, filiżanki, wszystko do kuchni, pościel, ręczniki. Uwielbiam robić zakupy i kupowanie do mojego wymarzonego domu, to była sama przyjemność. Dlatego nie ucieszyły mnie filiżanki (nie wiedzieć czemu dostałam tylko po 2 sztuki), kieliszki do wina jak dla mnie zbyt płytkie (no ale chociaż są szklane to może sie kiedyś wytłuką), dostaliśmy też toster - nie używamy. Natomiast podobał mi się prezent trochę zabawny, dostaliśmy kalendarz z Żydem na szczęście. Kalendarz był zapakowany w tubę a w środku było dobrej jakości wino. Trochę oniemiałam jak zobaczyłam prezent, bo nie wiedziałam co on ma oznaczać. Później dopiero poczytałam, że ma przynieść nam powodzenie finansowe. I spodobało mi się to, że nasz gość życzy nam dużo szczęścia. to było miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
dobrej jakosci alkohol to bezpieczny pomysl, ale trzeba wiedziec, w czym gospodarze gustuja. ja np. z alkoholu pije prawie wylacznie wino, moi znajomi podobnie (oraz piwo), wiec jakis super koniak, czy likier, czy wodka, bylby na zmarnowanie. prostet zykle kieliszki i szklanki sa praktyczne, bo zawsze sie wytluka. kwiaty doniczkowe tez sa pozyteczne i neutralne. posciele, reczniki, naczynia to juz bym nie ryzykowala, bo kazdy ma jakies swoje upodobania. poza tym nie kazdy lubi miec duzo towaru tego typu w domu. ja np. nie, 2-3 zmiany gora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .:tina:.
A co myślicie na jakiś śmieszny fartuszek do gotowania? Wiem, że znajomy często w kuchni eksperymentuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytaBondek
Ja właśnie wybieram się do przyjaciółki na parapetówkę i zdecydowałam się na magnesy na lodówkę od www.malestudio.pl :P Mam dużo zdjęć przyjaciółki z jej mężem, zamówię kilka sztuk w fajnych ramkach i takie coś wręczę:) Mają już czajnik, ręczniki, talerze i inne takie, więc myślę, że takie magnesy na lodówce będą dla nich przyjemną niespodzianką:) :) Może też Ci się spodoba taki pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mil_ka02
Wszelkiego rodzaju sprzęty i dekoracje sprawdzą się, gdy znasz gust właścicieli mieszkania i wiesz, czego Im brakuje i co lubią. Najlepiej, gdy w takiej sytuacji wcześniej widzi się mieszkanie, bo można dopasować kupowany gadżet do wystroju danego wnętrza. Uniwersalnym prezentem będzie np komplet pościeli lub zestaw ręczników - takich rzeczy nigdy za wiele, bardzo duży wybór dobrej jakości pościeli znajdziesz w internetowym sklepie http://www.dekoria.pl/offer/group/71/posciel-przescieradla-i-koldry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na prezent z okazji parapetówki to tutaj znajdziesz na pewno coś co wpadnie Ci w oko:) http://www.customform.pl/akcesoria . Ja polecam falujące kieliszki na wino i do tego jakieś dobre winko oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykkkaa
żubrówka palona :) dobry alkohol zawsze się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedlugo mnie czeka jakis zakup - siostra kupila dom. Wszystko maja wiec napewno kupie jej karte upominkowa do sklepu z wyposarzeniem wnetrz. Sama sobie cos wybierze :) Musze jeszcze kupic cos "materialnego" bo glupio bedzie isc z sama koperta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś z małego agd- czajnik, toster , albo filiżanki, sztućce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiek25
no dokładnie agd zawsze sie przydaje, tym bardziej ze ludzie juz po kredytach nie maja kasy na takie pierdółki jak np parowar :) wg mnie niezastapiony przy małym dziecku :) a jak chcesz cos juz konkretniejszego to sobie obczaj to http://www.electro.pl/poradnik-zakupowy-AGD,1 tu masz poradniki zakupowe fajnie info jest w co warto inwestowac a w co niekoniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam świetną matę ochronną POLITRADER, która przyda się w każdym mieszkaniu. Można ją podłożyć pod obrotowe krzesło lub inny ruchomy mebel, co pozwoli uniknąć zarysowań i różnego rodzaju zniszczeń na powierzchniach. Można też "zaaplikować" taką matę biurku, pod laptopem. Myślę, że to naprawdę sprytny gadżet, który znajdzie miejsce w każdym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem stojak na wino – moi znajomi robią domowe wino i nigdy takiego stojaka nie mieli, więc razem z przyjaciółmi kupiliśmy taki kuty - http://www.bramex.pl/ - świetna sprawa do domowej winnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×