Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karlain

urodziłam 3 chłopca, a miała być dziewczynka

Polecane posty

No to będziesz mieć wspaniałych Chłopakow w domu :D Głowa do góry :) To wielkie szczęście! A na dziewczynkę, może jeszcze przyjdzie czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlain
Jestem w małym szoku. Na usg cały czas lekarz mi mówił, że to będzie dziewczynka na 100%. Tak mi mówił 4 razy. Cieszyłam się jak nie wiem co, bo mam dwóch chłopców. A tu szok. Urodziłam chłopca. Na początku nie docierało to do mnie, myślałam, że sobie żartują. Ale tak było. Kocham tego szkrabika i cieszę się, że jest zdrowiutki. Zastanawiam się czy to lekarz do niczego, czy miał prawo mówić mi, że to na 100% dziewczynka. Czy ktoś miał podobną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja jak byłam z trzecim w ciąży to tez miała byc dziewczynka i okazał sie 3 syn,przy czwartej ciązy lekarz powiedział ze chłopak ale niedał 100% pewności i urodziła sie sliczna wymarzona córcia :D pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mininadia
Moja Nadia do 34tyg ciąży była CHŁOPCEM NA 100% !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latarka duracell
Mój kolega poznał kiedyś fajną dziewczyne. Po jakimś czasie powiedziała mu , że ma dziecko. No i on opowiada nam , ze się dowiedział o tym i że nie wie , bo fajna z niej dziewczyna , ale to dziecko .... no przeszkadza mu po prostu. A na to drugi kolega mu powiedział "powiedz jej , żeby wyrzuciła , zrobisz jej nowe". Nie żebym cos takiego radziła , po prostu mi sie przypomniało hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polelum
O Jestin ja tak mam:) 3 synow i 4 corcia moja ukochana. Synki fajne wszytkie. Pamietam jak sie urodzil 3 syn:) Czulam sie dumna kobieta ze bede miala tylu facetow kolo siebie hehe:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Kazda kobieta marzy, zeby miec i córkę, poznać inne relacje niz z chłopcem. Ja mam akurat synka i córkę, kocham ich bardzo mocno. Teraz jestem w ciąży ponownie. Płeć nie budzi już tylu moich emocji, ale będę chciała znać płeć dzidzi. Ja akurat znam takiego gina, który mówi płeć zawsze, bez wyjątku bezbłędnie (ma dokotorat z usg). Niedawno oglądałam program "Pod napieciem" o chorych dzieciach z centrum zdrowia dziecka. Pomyslałam, jakie to szczęście, że nasze dzieci póki co sa zdrowe. Tam były te bezradne matki patrzace na cierpienia swych dzieci. Jakie znaczenie ma płeć w takiej sytuacji?Absolutnie zadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EJ, nie straszcie mnie, bo i mnie 4 razy optwierdzili, że dziewczynka! A ja wszystko mam gotowe na dziewczynkę! Rety, ale byłyby jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×