Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bella100

Jaki fryzjer w Warszawie?? Kogo polecacie??

Polecane posty

Ja od dłuższego czasu regularnie chodzę do salonu Gnatyshyn, który znajduje się na Pasażu Ursynowskim. Super obsługa z profesjonalnym podejściem do klienta. Są tam naprawdę świetni styliści potrafiący doradzić. Szczególnie mogę polecić Panią Irenkę i Pana Mateusza u których już miałam przyjemność kilka krotnie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikao43
tutaj można sobie fajnie porównać usługi fryzjerskie - http://mojsalon.eu/, zawsze korzystam, bo są ceny i babeczki dodają opinie, wszystko w jednym miejscu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz chyba sie do nich zapisze do Dorothy Studio, bo szukam dobrego fryzjera naślub siostry już na czerwic. A potem to rzeczywiscie moze byc za pozno i nie dostane sie nigdzie. Dzieki za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetni fryzjerzy są w salonie Kok w Bok w Warszawie http://kokwbok.pl/ Jestem im wierna od 1,5 roku i raczej się to nie zmieni. Od kiedy farbuję u nich włosy na blond są w dużo lepszym stanie niż wcześniej. Dzięki p. Justynie zapomniałam co to znaczy mieć na głowie blond siano :) Włoski są miękkie i błyszczące więc nie muszę zbyt wiele z nimi robić przed wyjściem z domu. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc zadowolona
Jestem bardzo wdzieczna pani Ilonie z Salonu Fryzlona.Trafilam do niej po dekoloryzacji w ktorej wypuszczona mnie w zolto-pomaranczowych wlosach,twierdzac ze juz inaczej sie nie da.To byla jakas masakra o kondycji wlosow nie wspomne.Teraz mam normalny kolor i odzyskuja jakis wyglad.Naprawde ciesze sie ze trafilam w to miejsce gdzie wiedza co sie da a co nie i jak to uzyskac.Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorzystałam z opinii na tej stronce, co jakaś dziewczyna podała wyżej, i jestem przezadowolona. :) pokierowałam się opiniami i mma teraz piękne sombre. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam takie problemy z włosami ale trafiłam do Dorothy Studio na Zimnej 2 i Panie w profesjonalny sposób zajęły sie moimi włosami. I naprawde wreszcie nie mam czegos takiego jak siano na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry, zdolny fryzjer działa na Żoliborzu http://fryzjeranna.com.pl/ fajnie tnie włosy, fryzura teraz bardzo łatwo mi się układa, nie potrzebuje dużo czasu spędzać przy włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomka
Ja od ponad roku zawsze zaglądam do salonu urody finezja(http://studiofinezja.pl) i jestem bardzo zadowolona. Najczęściej strzygę lub układam włosy, ale czasami też korzystam z zabiegów manicure. Najlepsza fryzjerka w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry jest salon fryzjerski Gnatyshyn na Ursynowie. Świetni styliści, a w szczególności lubię gdy mnie modeluje Pani Irenka. Podejście do klienta z najwyższą klasą, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabroszek
Proszę, pełne wyposażenie - http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ Koszty początkowe są dosyć wysokie, ale jak to w biznesie - żeby docelowo faktycznie na tym zarobić, musicie najpierw inwestować. A salon fryzjerski to ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomył, zwłaszcza ze jak pisałyście o strefie fryzur to jest jeden z takich lepszych, fajniejszych salonów w naszym Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda z warszawy
Jeden z lepszych salonów w Warszawie znajduje się na Ursynowie. Ja korzystam z usług salonu Gnatyshyn znajdującego się przy al. KEN 36A . Zwłaszcza lubię kiedy mnie Pani Marlena strzyże, super stylistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam panią Agnieszkę z www.cortedelsole.pl :) wspaniała osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do HR Studio przy Gandhi 25 i nigdy nie byłam rozczarowana usługami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolks324
Ze swojej strony polecam Łukasza Orędowicza z salonu na Wilanowskiej. Kilka razy się nacięłam już na fryzjera, ale temu Panu można zaufać, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny szukam opinii na temat Łukasza Orędowicza z OK STUDIO na Wilanowskiej!!! Podobno naprawdę warto! Niedługo mam wesele, pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo!!! Właśnie o niego mi chodzi!!! Ktoś jeszcze podzieli się opinią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla0007
Pani Gosia jak najbardziej na tak, choć cała załoga MarcoAldany jest ok. Sama miałam u nich zabieg keratynowy na kosmetykach SUN LISS- super efekt, który dość długo się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriana25
To fakt, że cała załoga jest ok, chociaż ja przywiązuję się do "swojego" fryzjera :) Dlatego p. Gosia na pierwszym miejscu. Ale nigdy nie widziałam, żeby ktoś wychodził niezadowolony z salonu więc generalnie salon mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla0007
Ja szczerze mówiąc też. Mam kilka znajomych, które są ich wiernymi klientkami więc coś w tym musi być. Teraz myślę nad koloryzacją i jakąś radykalną zmianą jeśli chodzi o fryzurę. Trochę boję się eksperymentów ale wydaje mi się, że im mogę zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodz ejuz od dluzszczego czasu do www.rezydencja-urody.pl/ na peirwszej wizycie kompletnie zmienili mi fryzure, bylam zachwycona i tam zostalam:) jkestem stala klientka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki temu tematowi udałam się do wymienianego Łukasza Orędowicza i faktycznie super efekt :). Robiłam koloryzację ze strzyżeniem, chwile przed tym jak ruszył z promocją -40%... Serioo polecam, a jestem raczej wymagającą klientką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Corte Del Sole z tym że panią Beatkę . Przychodzę do niej na cięcie i farbowanie. Nie tylko świetnie robi włosy ale można i jeszcze miło porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od siebie dodam, że fajnie poszukać samemu fryzjera wg naszych oczekiwań przez takie wyszukiwarki jak pkt.pl wyskocza nam rozni fryzjerzy z danej lokalizacji i można sobie pooglądać poszczególne strony i stwierdzik kto będzie dla nas najodpowiedniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysł. Ja jestem jak najbardziej za , zwłaszcza ze odrobina szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła i fajnie bedzie tak saszelec na wiosnę z kolorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.02.25 ja chodz ejuz od dluzszczego czasu do www.rezydencja-urody.pl/ na peirwszej wizycie kompletnie zmienili mi fryzure, bylam zachwycona i tam zostalam :) jkestem stala klientka :) Tez polecam tego fryzjewra -wysoka jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×