Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bella100

Jaki fryzjer w Warszawie?? Kogo polecacie??

Polecane posty

Gość szeniaaa
To prawda :) Ja chodziłam do Pani Danusi jeszcze w poprzednim salonie. Teraz mam trochę dalej, ale nie mam do nikogo innego takiego zaufania, jak do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście salon Hollywood Hair na wilczej 18 <3333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam HR-Studio p.Tomek jest bezkonkurencyjny, fachowy rzeczowy. Chcesz ładnie wyglądać to namiary już masz...ja mam cudowny karmel z refleksami, z którym konkurencja niestety nie potrafiła sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o Warszawę chodzi to bardzo dobry jest salon Corte Del Sole http://cortedelsole.pl/ Mieszczą się na Ursynowie. Zawsze tam dobrze o mnie zadbają, dobrze dobiorą kolor i cięcie no i mają świetne maski do włosów. Długo po wizycie włosy są przyjemne w dotyku i miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynnka

Byłam w Magii blondu już kilka razy, zawsze wracam zadowolona. Zawsze czuję się wysłuchana, moje wszelkie uwagi i propozycje są brane pod uwagę ale też już na tyle zaufałam pani Danusi że teraz idę już bez wizji fryzury w głowie i zdaję się na jej pomysł i zawsze jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja chodzę do Akademii Perfect Hair przy Świętokrzyskiej, mają świetnych stylistów, prawdziwi mistrzowie koloryzacji,  jeszcze nigdy się nie zawiodłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sol

Ja uwielbiam panią Danusię z Magii Blondu. Od kilku miesięcy już tylko do niej chodzę. Jest miła, sympatyczna i naprawdę zna się na swoim fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od kilku lat chodzę już do In Harmony to tej samej pani. Ona poznała już moje włosy na wylot i wie, że nie zgodzę się na radykalne cięcie lub koloryzację. Najlepszą mam na głowie:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 7.03.2019 o 12:20, Gość gość napisał:

Od kilku lat chodzę już do In Harmony to tej samej pani. Ona poznała już moje włosy na wylot i wie, że nie zgodzę się na radykalne cięcie lub koloryzację. Najlepszą mam na głowie:0

Gdzie jest ten salon? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vladka

A polecicie mi kogoś najlepiej na Wilanowie? Chodzi o farbowanie na blond, chłodny odcień, po poprzedniej wizycie niestety zostałam z kanarkowym żółtym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka

Magia Blondu na Gieysztora 4. Jeśli o blond chodzi, to strzał w 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka ma

Panią monike z salonu Wioleta narkowicz atelier 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak stylowe cięcie to tylko panie z In Harmony polecam gorąco 🙂 Dziewczyny doskonale znają się na bieżących trendach 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilkowiczowna

W Magii Blondu miałam farbowane włosy dwa razy i zawsze miała taki efekt jak chciałam a nawet jeszcze lepszy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie anka inna

tuba lorealowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magia Blondu, niedawno otworzyli nowy salon na Sarmackiej. Można tam też zrobić przy okazji brwi, rzęsy i paznokcie. A przy zakupie pakietu są fajne zniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×