Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bella100

Jaki fryzjer w Warszawie?? Kogo polecacie??

Polecane posty

Dla mnie zdecydowanie najlepszy salon jest na Warszawskim Ursynowie przy Pasażu Ursynowskim 9. W salonie Gnatyshyn pracują super styliści. Ja osobiście najbardziej lubię zapisywać się do pani Patrycji, która należy do niesamowicie twórczych i kreatywnych stylistów. Można się do niej zapisać online, warto o tym wcześniej pomyśleć bo jest dość mocno rozchwytywaną fryzjerką http://gnatyshyn.pl/pl/ Naprawdę warto jej powierzyć swoje włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojego dosc dlugo szukalam i w koncu zdecydowalam sie na jeden z dobrze ocenianych salonow na pkt.pl ani razu mi jeszcze nie schrzanili wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem mogę polecić Łukasza Orędowicza. Studio OK na Wilanowskiej. Ceny przystępne, czasem oferuje jakieś zniżki. Ja trafiłam do Łukasza dzięki koleżance z pracy. Sama teraz odwiedzam jego salon regularnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debora999
Z czystym sumieniem mogę polecić salon In Harmony. Uratowali mi nieudane farbowanie, które sama przeprowadziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy salon w Warszawie to Alexander na rogu Siedmiogrodzkiej i Karolkowej. Farbowanie zawsze jest z******te, pytajcie o Pana Olka :) on zrobi je najlepiej!!! http://salonalexander.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasixx
Ja jestem zdania, że może czasami lepiej jest zapłacić trochę wiecej, ale naprawdę iść do profesjonalisty. I za takiego zdecydowanie uważam Grzegorza Duży z Shake Your Head. Bardzo podoba mi się jego podejście, bo jest indywidualne do każdego, nie ma "masówy", jak mówisz ze coś się nie podoba, to razem szukacie rozwiązania ... Dobra lokalizacja - aleja Szucha czyli niedaleko placu Unii lubelskiej. Czasami się troche czeka na wizytę, ale naprawdę WARTO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie rekomenduję Akademię Perfect Hair na Świętokrzyskiej. Doskonały salon, genialni fryzjerzy, uratowali mi włosy po beznadziejnej domowej koloryzacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zawsze polecam Studio Tamka, to jest na Powiślu. Koloryzuje tam włosy, przycinam, modeluje i czeszę się na różne okazje, nawet fryzurę ślubną tam robiłam. Jestem już zżyta z tym salonem, ale obiektywnie patrząc – nigdy nie zepsuli mi fryzury, a odkąd tam chodzę włosy mam zdrowsze, zadbane, zawsze ładnie wyglądają…a czego więcej można chcieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Kasia w In Harmony zdecydowanie. Sama mam kręcone włosy, często zamiast sprężynek robi mi sie po prostu na nich puch, ale moja fryzjerka wie jak je ujarzmic. I to nie tak że rano wstanę i nie wiem co zrobić, bo znowu jest ich za dużo i mam ochotę tylko związać w klitę i tyle. Z każdą wizytą staramy się je jak najbardziej nawilżyć, robie zabieg kerastase i dodajemy olaplex do koloryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze polecam Instytut Urody na Wspólnej chodzę tam od lat do Michała i zawsze jest ok, nie męczy włosów chemią a dobor kolorów zawsze super. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że Akademia Perfect Hair to jeden z NAJlepszych salonów w Warszawie. Szczególnie mogę polecić złote ręce pani Marleny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdanlenka
Podbijam ze Shake Your Head ! Mega profesjonalni styliści i ceny jak na Warszawe naprawde bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj już skończ z tym shake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie kogoś ktoś plecie ładne warkocze/robi takie fryzury ślubne w Warszawie? Chodzi mi o konkretną osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zalezy na tym aby mieć piekne, zdrowe włosy, bez zniszczenia, przesuszenia. Nie zawsze sie to zdarza. Fryzjerzy nie zawsze umieją tak zrobic. Dlatego ja polecam naprawde ten salon http://www.dorothystudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O też kiedyś szukałam specjalistki/specjalisty od warkoczy. Moja kuzynka miała taki piękny warkocz na swoim ślubie, że aż jej pozazdrościłam. Musiałam po niego jechać do Warszawy do pani Anety z Empire Salon, u której ona robiła ale było warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz jakieś zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ze ślubu nie mam zdjęcia tej fryzury takiej dokładnie (czekam aż fotograf wszystko podeśle), ale mam zdjęcie siostry, która też robiła sobie tam warkocze na jakich występ: https://zapodaj.net/158f78b322ad5.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też spoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta modrzewska
Tylko te salony http://salony-jeanlouisdavid.pl/cennik/warszawa prawdziwi profesjonaliści, co wiedzą jak się obsługuje nożyczki. Jestem stałą bywalczynią, robiłam już wiele różnych zabiegów i różne fryzury - zawsze doskonały efektt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Marlena, pani Maryla i pani Martyna to mje ulubione fryzjerki z APH i zawsze oddaję się w ich ręce. Strzyżenie i koloryzacja jest zawsze na najwyższym poziomie, a w dodatku panie zawsze coś doradzą w kwestii pielęgnacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka  haicircus
Cześć, jeżeli szukacie dobrego fryzjera to polecam Hair Circus w Warszawie, zapraszamy na bezpłatne konsultacje. Odezwijcie się do mnie na adres emilia@haircircus.pl, a ustalimy wszelkie szczegóły. Serdecznie zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o pomoc! Moja fryzjerka nie może przyjechać uczesać mnie na mój ślub. Czy macie kogoś sprawdzonego, kto przyjedzie i uczesze mnie do ślubu w Warszawie? Ślub jest już niedługo a ja nie mam fryzjera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisałam, ja byłam w Empire Salon i tam mnie bardzo ładnie uczesali. Możesz zapytać o terminy pani Anety, ewentualnie pani Sylwi, bo też ładnie zaplata i upina. Czesała klientkę, która siedziała niedaleko i widziałam że bardzo ładnie jej wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję. Tylko czy Pani Aneta przyjedzie do domu? I jak o to zapytać? Wiem, że oficjalnie w salonie lepiej o to nie pytać, bo fryzjer teoretycznie nie może pracować na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zapytać o to na recepcji, ale zaznacz, że chciałabyś usługę z realizacją w domu. Wtedy może będzie zrealizowana w ramach tak jakby usługi w salonie. Powiem szczerze, nie wiem czy akurat te fryzjerki dojeżdżają, musisz wybadać, najlepiej zapytać wprost ale taką formalną drogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzacziii
W shake your head pytajcie o Anie :) Najlepsza fryzjerka ever, można z nią pogadać, doradzi i nigdy nie wyszłam od niej niezadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w kilku warszawskich salonach, ale dla mnie najlepszy jest Gnatyshyn na Ursynowie :) świetna młoda ekipa, potrafią zrobić prawdziwe cuda z włosami. Polecam szczególnie panią Anetę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje ślubne upięcie w Empire? To salon na przeciwko mojego bloku, więc zastanawiam się nad nim, miałabym bardzo blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze jestem zadowolona z Corte Del Sole http://cortedelsole.pl/ na Ursynowie. Beata Potoczna rządzi :) Kobieta ma talent w rękach, według mnie jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×