Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dulcia

Dziwny śluz w 4 miesiącu ciąży..

Polecane posty

Gość dulcia

Dzisiaj koło południa zauważyłam, że pojawił mi się taki mętny, troszkę białawy śluz i to w duzych ilościach. Troszkę się martwię, czy aby nie złapałam jekiegoś dziadostwa :O Pół roku przed ciążą przechodziłam grzybicę pochwy i wiem, że mogą to być nawroty. Nie mam żadnego pieczenia, czy swędzenia. Poprostu ten dziwny śluz. Bardzo się boję. Czy któraś z was jak była w ciąży miała coś podobnego? Pewnie i tak mi napiszecie, żebym poszła do gina, ale wizytę mam w przyszłym tygodniu. Tylko liczę poprostu na waszą pomoc, bo może jednak to coś całkiem normalnego i niepotrzebnie się stresuję... Proszę o odpowiedz. To dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulcia
up :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulcia
Dlaczego nikt nie chce mi pomóc??? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niemal od poczatku ciazy mam zwiekszona ilosc sluzu, lekarz powiedzial, ze to normalne. Zadnej grzybicy nie mam, cytologia ok, jednak jest to uciazliwe bo bez wkladki sie nie obejdzie i tak dzien w dzien. Jesli u Ciebie nie ma krwawego koloru i innego zapachu niz zwykle to powinno byc w porzadku, ale oczywiscie skonsultuj z lekarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulcia
Tak tylko mnie strasznie martwi to zabarwienie śluzu, bo jest on taki mętny, białawy, ale nie jest ani lepki, ani nie ma zapachu.. W dodatku odkąd jestem w ciąży nigdy wcześniej go nie miałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie w ciąży
ma się z regóły zwiększoną ilość śluzu, ale jeśli jego konsystencja lub zabarwienie jest zastanawiające, to powinnaś czym prędzej zgłosić się do lekarza. Bo w takim odmiennym stanie nie należy lekceważyć nawet najmniejszych wątpliwości i zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie w ciąży
ma się z regóły zwiększoną ilość śluzu, ale jeśli jego konsystencja lub zabarwienie jest zastanawiające, to powinnaś czym prędzej zgłosić się do lekarza. Bo w takim odmiennym stanie nie należy lekceważyć nawet najmniejszych wątpliwości i zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mniej wiecej od 4-5 ms ciazy mialam strasznie duzo sluzu i to wlasnie takiego bialego. Lekarz stwierdzil ze jak najbardziej jest to normalne zjawisko. Dodam ze przed ciaza nie uzywalam nigdy wkladek bo nie bylo takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mniej wiecej od 4-5 ms ciazy mialam strasznie duzo sluzu i to wlasnie takiego bialego. Lekarz stwierdzil ze jak najbardziej jest to normalne zjawisko. Dodam ze przed ciaza nie uzywalam nigdy wkladek bo nie bylo takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitunia
Z tego co pamiętam, to taki śluz w ciąży jest całkiem normalny. Musisz tylko kontrolować, czy przypadkiem nie zaczyna ci się w nim pojawiać krew lub coś w konsystencji serka. Wtedy czym prędzej biegiem do lekarza. Z tym naprawde nie ma co zwlekać. Poki co uważaj na siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulcia
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×