Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pomysłowadczyni

Sposoby na białe zęby

Polecane posty

Gość sebooo
wyrwij wszystkie i wstaw sztuczne .\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDublin
Witam! Dzieki mojemu chlopakowi moje zeby sa wyraznie bielsze. Mieszkam w Dublinie, co jakis czas przylatuje do Polski w odwiedziny i moi najblizsi nawet zauwazyli ze moje zeby sa o wiele bielsze. A dlaczego? Myje zeby 3 razy dziennie, po 2 sesje. Pierwsza sesja mycia usuwa resztki jedzenia, natomiast druga uzupeniajaca oczyszcza w pelni zeby. Duzo ludzi czysci swoje zeby przesuwajac szczoteczke poziomo, co jest bledne. Ja czyszczac moje zeby przesuwam ja z gory na dol i z dolu do gory, czyli pionowe ruchy. No i zajmuje mi to okolo 10-15 min wieczorami na ogol dluzej gdyz mam wiecej czasu na to. No i oczywiscie uzywam past wybielajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zes woim
usowanie kamienia u dentysty kosztuje 100 zł zabki bial u mnie o 2 tony super efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donciaaa
Ja od dziś zaczełam stosować ten sposób: Rano w dzień oraz wieczorem myjąc zeby na szczoteczke z pastę daję kilka kropel soku z cytruny i szczotkuję okrężnymi ruchami ... Nie wiem czemu , ale wydaje mi się , że to pomaga ...:) . Chociaż robię to jeden dzień już widzę rezultaty maleńkie ale zawsze coś bo to przecież poczzątek ... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksIGREKzet
plasterek cytryny lekko posolic i żuć jak gumę. można także zmiksować truskawki (bez żadnych dodatków) i używać jako pastę do zębów, - zdrowe dziąsła, białe i zdrowe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkałobuziaczek
hmm... większość wyżej wymienionych 'domowych' sposobów na wybielanie ząbków stosowałam i mogę powiedzieć, ze są w miarę skuteczne, ale nie na dłuższą metę. Cytryna okropnie podrażnia dziąsła, przeszkadzał mi też jej kwaśny smak ;p Soda też nie jest zbyt dobra, bo jest także podrażniająca. Olej to raczej nie jest oczyszczanie zębów, ale organizmu z toksyn, ale bądź co bądź nieco oczyszcza szkliwo;) Najwspanialszym środkiem na wybielanie zębów to jest jednak ich mycie po każdym posiłku i tyle... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia34578
najlepsza pasta wybielająca to Vademecum express white 10. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzxzxxzx
najlepszy sposób to myć zęby, ja od około dwóch tygodni systematycznie myję zęby 3 razy dziennie zwykłą pastą (nie wybielającą) i płuczę płynem do płukania no i efekt jest widoczny. tak więc po co kombinować z wybielaniami jak można w naturalny sposób wybielić i ząbki się nię psują od tych wybielaczy, wystarczy tylko trochę się wysilić na te 15 minut dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzxzxxzx
a pewnie 3/4 z Was myje zęby sporadycznie (też tak miałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka.xdd
bardzo pomocny i zawodny sposób xdd a mianowicie; *1/2 łyzeczki soli *2 łyżeczki soku z cytryny *2 łyżeczki esencji z pokrzywy (wywar pokrzywowy. stworzony z ugotowania lisci pokrzywy z woda) Wszystko to wymieszac, zamoczyc w tym szczoteczke, umyc tym zeby, a potem resztą przepłukac jamę ustna. Stosować nie czesciej niz 2 razy w tygodniu.. bardzo prosty i zawodny przepis. polecił mi go mój dentysta.. mi osobiscie bradzo pomógł. miałam zżółkniete i bez połysku.. teraz (po 2 miesciach stosowania) są poprostu bielitkie i takie połyskujące.. Wszysy pytaja sie co robiłam:dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajac sposobu dla siebie:(
Wybielanie zębów sodą Soda ma odczyn zasadowy - hamuje rozwój bakterii. Ma także działanie oczyszczające. Nie zdajemy sobie jednak często sprawy, że... soda znajduje się w większości past do zębów i jej dodatkowe stosowanie często jest pozbawione sensu. Poza tym, niewłaściwe stosowanie sody może być groźne... Wybielanie zębów solą szczoteczkę moczy się w roztworze soli i szczotkuje zęby. Niestety, ten domowy sposób może raczej tylko zaszkodzić. Sól ma działanie zakwaszające, a stosowana w nadmiarze może też uszkodzić szkliwo. Wybielanie zębów cytryną Sekretnym tajnikiem kolejnego domowego sposobu wybielania zębów jest cytryna. W internecie wciąż można znaleźć porady dotyczące wybielania zębów za pomocą soku cytrynowego. Polega on na wcieraniu kilka razy dziennie cytryny w zęby. Kwasy zawarte w cytrynie mają RZEKOMO działać wybielająco. Wybielanie zębów węglem Działanie węgla na zęby polega na mechanicznym usuwaniu osadów. Kryształki węgla, szorując powierzchnie zębowe, usuwają osady... razem ze szkliwem. Być może taki opis to przesada, ale oddaje zasadę - szorując zęby węglem traktujemy nasze zęby czymś w rodzaju drobniutkiego papieru ściernego. Jak sami widzicie, o opisanych tutaj domowych sposobach wybielania zębów należy raczej zapomnieć. Z reguły nie dają rewelacyjnych wyników. Nawet jeśli któryś z nich działa, to skutki uboczne potrafią przestraszyć nawet najbardziej zdeterminowanych. Po pierwsze, po prostu dbajmy o zęby. Powstawaniu nowych osadów i przebarwień zapobiega regularne mycie zębów dobrą pastą, stosowanie nici dentystycznej oraz płynu do płukania jamy ustnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna17
pytanie do patuśki... czy ten wywar pokrzywowy można czymś zastąpić? albo kupić pokrzywe w torebkach czy coś podobnego w sklepie, jakieś zioła tego typu? no bo skąd ja o tej porze roku wytrzasnę pokrzywy :D proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa razy dziennie: Szczoteczka elektryczna z pastą+nić dentystyczna+płyn do płukania jamy ustnej. Sukces gwarantowany! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębowa_wróżka
Próbowałam różnych rzeczy (na pewno nie wszystkich, które tu propowaliście:p), ale moim zdaniem takie domowe sposoby nic nie dają. Może troszeczkę bielsze zęby są, ale efekt nie jest zbyt widoczny (dopiero po dokładnym obejrzeniu można to zauważyć). Ja sobie darowałam takie sposoby i poszłam po prostu do gabinety stomatologicznego na wybielanie zębów. Zabieg nie jest jakiś bardzo drogi, a efekty od razu widać:) Moim zdaniem lepiej raz na jakiś czas pójść i coś takiego sobie zrobić, a nie bawić się w jakieś wody z solą itp. Jeśli ktoś jest z Wrocławia, to mogę polecić gabinet Tarabuła. Miałam tam wybielane zęby i jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczna metoda
odkryłam całkiem przypadkiem po chirurgicznym usunięciu ósemek.... ze względu na rany w dziąśle musiałam prawie maniakalnie myć zęby po kazdym posiłku i płukać szałwią.... używałam wtedy pasty Colodent Herbal nigdy w życiu nei miałam tak białych zębów jak wtedy ..... muszę znowu tak dbać o zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojciec
pollena 2000 doustnie i doodbytniczo czyści zęby i dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrr
najlepsze są paski wybielające 'crest' i są lepsze niż blendamed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petrarek
Ja korzystam z pasków wybielających Blend-a-med, które u mnie bardzo dobrze skutkują, raz na 6 miesięcy korzystam i zęby zachowują swoją biel. Paski są szybkim i skutecznym rozwiązaniem. Trzeba tylko w dobrej cenie dostać opakowanie bo straszne są rozbieżności cenowe jak zauwazyłem. W Łodzi korzystam z apteki Juventy w Manufakturze, bo mają super ceny, te paski są tam nawet tańsze niż w internecie. Jak ktoś bywa tam to polecam i aptekę i paski wybielające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margherita80
a ja zakupiłam nową pastę signal white now to co mi odpowiada w tej paście to, iż pasta powoduje natychmiastowy efekt wybielenia (to jest efekt optyczny, gdyż zęby pokrywane są wtedy niewidoczną powłoczką, która w świetle dziennym sprawia, że uśmiech jest bielszy). Strasznie mnie to cieszy, bo inne pasty takiego efektu mi nie dawały ;) Napewno dokupię specjalistyczną szczoteczkę Signal Style-Tech White Now Edition. To co mi podoba sie w niej, ze ma długą i bardzo cienką szyjkę oraz małą główkę, która pomoże mi dotrzeć nawet do najbardziej trudnych miejsc do czyszczenia i głęboko osadzonych zębów. Ja mam zawsze problem z doczyszczeniem zębów własnie tych z tyłu, a tak szczoteczka spełnia te funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abzs
żałosne. 21 wiek a dzieci stosują 19 wieczne metody. Za 700zł jest metoda Beyond Whitenning......Wybielanie w 30 minut do 1,5 godziny w gabinecie stomatologicznym. Już raz stosowałem 5 lat temu ( za 500zł wtedy). W tym roku zrobię to jeszcze raz. zreszta tu jest wszystko http://www.beyondpolska.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej skontaktować się ze stomatologiem chociaż teraz też są różniste płyny do płukania np colgate white. Niemniej jednak kontakt ze stomatologiem to najwłaściwsza decyzja a jeszcze lepiej jak pójdzie się do prywatnego ( nie ukrywajmy w Państwowych placówkach nie ma szans chociażby na ultrafiolet ) . Poczytaj sobie informacje np na www.candeo.pl jak działają specjaliści i jaką mają ofertę. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtesdh
Lampa - nic tak porzadnie nie wybieli i faktycznie, bezkonkurecjny jest gabinet Galeria Usmiechu w Kraku a szczegolnie Rozwadowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhs25
Bardzo fajna jest pasta adent super z aminofluorkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1122
Czy po zdjęciu aplikatora płuczecie usta .. ? i czy po użyciu nie jecie przez jakiś okres czasu ? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaasooobieeejaaa
ja również polecam te paski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×