Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nano

Lodzik podczas jazdy samochodem

Polecane posty

ty nie masz jaj jak przystało na faceta, dlatego nie porównujesz się do nich, porównujesz się do boga, bo tak jak on - jak twierdzisz - nie masz fiuta. teraz rozumiem, dlaczego porównujesz sie do boga z twoich wyobrażeń a nie do realnych facetów. masz nanofiuta i jesteś facetem bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ciekawe czy odpowie na moje pytanie w końcu jest wszechmocny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Ty chyba jednak nie masz 30 latek a 14, bo te twoje genialne wypowiedzi nawet mnie osłabiają..Wymyśl coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZRYCI JESTEŚCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko co mi przypisujesz to liczba 14, masz obsesję na punkcie 14? przyznaj się, ona ma 14 lat? dodałeś jej lat, żeby cię nie namierzyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile mąrzejsze są 17 latki obciągające z połykiem starym fiutom na autostradzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 14 musi mieć, bo inaczej musiałaby być wożona w foteliku samochodowym, a to uniemożliwia obciąganie z połykiem podczas jazdy samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak do
a ja oczywiście od tchórzliwego nano odpowiedzi nie dostałam.... więc nie wiem do jakiej kategorii go zaliczyć: a) erotoman fantasta b) frajer c) pedofil a może zrobimy głosowanie, dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydz sie Nano, Bogowie chyba nie znaja uczucia zawisci, w przeciwienstwie do Ciebie... Jestem w szczesliwym zwiazku, Ty wiesz, ze nigdy nie bedziesz potrafil czegos takiego stworzyc, zbyt ubogi jestes w sensie emocjonalnym, niestety... Na taka osobe jak Ty, nie spojrzalabym nawet... Trudno Ci uwierzyc, ze mam partnera, trudno rowniez w to, ze nie zaczynalismy zwiazku od lizania sobie nawzajem narzadow plciowych, tylko od dlugich, szczerych rozmow na kazdy temat... No coz, prezentujemy widocznie wyzszy poziom emocjonalny, o intelektualnym nie wspomniawszy. To nie ja musze szukac goraczkowo kogos mlodszego ode mnie o 10 lat, byla zgodzil sie byc ze mna, to o mnie zawsze mezczyzni zabiegali. Wiem, ze trudno Ci w to uwierzyc, ale wybaczam, zwazywszy na to, jak bardzo jestes ograniczony. To, ze jestem studentka, to zaden wstyd i tajemnica (chociaz nie samotna, ale jak nie uznajesz innych zwiazkow niz taki oparty wylacznie na seksie, a nie wzajemnym szacunku i zrozumieniu, to trudno). Wstydem jest natomiast, ze wszechmogacy Bog konczy studia majac kilka lat wiecej niz przecietny abiturient, co wiecej, jest na utrzymaniu rodzicow i uwaza, ze to duma byc takim zyciowym niedorajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Twojej dziewczyny - zapewne trafil swoj na swego, jesli obracasz sie w towarzystwie takich prymitywow, jak Ty, nie dziwie sie, ze wszyscy Ci zazdroszcza 17-latki, ktorej jedyna ambicja jest seks oralny z dopiero co poznanym mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Nano, to, ze teraz mnie obrzucisz stekiem bluzgow, nie spowoduje, ze moj szczesliwy zwiazek sie rozwali ani tego, ze spotka mnie jakiekolwiek inne nieszczescie. Moze Ci sie wydaje, ze jestes Bogiem, nie bede sie z Toba spierac, ale niestety, zbyt malo rzeczy na tym swiecie zalezy od Ciebie, Twojego dasania sie i krzywienia. Wiem, ze trudno Ci jest przelknac, ze ktos moze byc szczesliwy, podczas gdy Ty nie jestes i nigdy nie bedziesz, ale to, że kogos zwyzywasz wcale nie sprawi, ze Twoje zycie albo Twoj charakter sie zmieni, a tym bardziej nie wywola to zmiany w moim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, i jeszcze jedno, ale to juz naprawde koniec, bo glowa Ci peknie ze zlosci: to, ze Ciebie nikt nie chce, to nie znaczy, ze wszystkich poza Toba tez nikt nie ma prawa \"chciec\". Kazdy czlowiek jest inny, i temu, ze na Ciebie leci tylko naiwna malolata, wcale sie nie dziwie, chociaz ja, majac 17 lat, prezentowalam soba wyzszy poziom i wcale nie dlatego, ze nikt mnie \"nie chcial\". Po prostu to kwestia dojrzalosci i wyznawanych wartosci, ale co ja Ci bede tlumaczyc, znaczenie tych slow pozostalo dla Ciebie obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak do
dziewczyny zauważcie nano pisze " z każdą najpierw UPRAWIAM oral" czyli partnerka raczej nie ma nic do powiedzenia w tej kwestii!!!!! on sobie uprawia.... egoista... kurde... a my z moim facetem WSPÓLNIE uprawiamy seks... dziwne nano, nie? nikt nikogo nie wykorzystuje, ani nie jest w niczyim posiadaniu... ale powiedzcie, jakie laski się na coś takiego z prawie obcym facetem? bez pełnego zaufania, bez emocjonalnej więzi.... łatwe, prymitywne, nie szanujące się szmaty- mówiąc językiem nano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja Ci pożałowałem szczęścia. Przecież nie wtrącam się do twojego życia, Każdy szuka osoby która mu odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Boga to sobie przypomniałem że na jego podobieństwo zoatał stworzony mężczyzna. Więc może mieć fiuta i to całkiem sporego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Pismie Swietym jest napiane, ze stworzyl na swoj obraz czlowieka, \"na obraz Bozy go stworzyl. Stworzyl mezczyzne i niewiaste\". Odsylam do Ksiegi Rodzaju, nie kompromituj sie juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stworzył mężczyzne, a kobieta jest żebrem faceta po terapii genetycznej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o to, ze \"pozalowales mi szczescia\", bo mimo Twoich najlepszych checi, moje szczescie w zadnej mierze nie zalezy od Ciebie, mimo ze uwazasz sie za nie wiadomo kogo, negujesz po prostu to, ze jestem z kims w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..\"Dziwki są dobre do zabawy a dziewice na żone\".. Co w tym dziwnego. To jest nawet cytat wypowiedzi innej osoby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak do
17 letnie dziecko potrzebuje zgody sądu i rodziców, aby wyjść za mąż.... i to tylko w szczególnych przypadkach! a seks z dzieckiem po niżej 16 roku życia to przestępstwo, przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda21
ja mam wlasnie taka fantazje na zrobienie loda podczas jazdy, musi byc ostra adrenalina uhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×