Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nano

Lodzik podczas jazdy samochodem

Polecane posty

Gość i tak do
nano conajmniej 59 tych wypowiedzi jest skierownych przeciew tobie- a nie przeciw oralowi w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak do
tak? a od kiedy się sptykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ja cię nie przekonałem do takiej zabawy albo mi nie wierzysz to uwierz innym osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak do
nie musisz mnie przekonywać..... ja jestem przekonana. nie jestem natomiast przekonana, że ty to robiłeś lub że twoja laska była czysta prze spodkaniem ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak do
napisz tchórzu od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogowie nie moga miec malych, to byl niewinny zarcik, tak sie zbulwersowales, ze az nie zauwazyles wczesniejszego pytania (w poscie poprzedzajacym uwage o malych rozmiarach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie wierzyc w to, ze kogos masz, ani tym bardziej w to, ze jest to jakas \"dziewica\", 17-latka, ktora z obca osoba uprawia seks oralny... Przyznaj sie, po tym wszystkim sie obudziles i musiales tlumaczyc kolegom z akademika, ze to byl nocny wytrysk, a nie znowu sie moczysz w lozku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem że ludziom którzy nie uprawiajhą sexu oralnego trudno uwierzyć że inni to robią, ludziom którzy nie mają partnera również trudno uwierzyć że iinni ich mają. Tyle że mnie nie obchodzi w co wierzysz. Sprawiasz wrażenie samotnej studentki...Może i dziewica ale z tych których nikt nie chce. Nawet tacy wielbiciele dziewic jak Ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że Nano ma nanofiuta, a to dużego nie oznacza. jego mówi sam za siebie: \"Definicje pojęć i jednostki stosowane w radiometrii i dozymetrii ...nano. n. (gr. nanos = karzeł). \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie ma czego przyczepić stara obciągaro to czepisz się nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nano dalej nie rozumie, że nikt tutaj nie krytykuje seksu oralnego w samochodzie! poza tym, raz mówi, że seksu jeszcze nie uprawiali, raz, że odbywają stosunki oralne, kto się w tym połapie, czy w końcu uprawiają seks czy nie? ale z nano-fiutem raczej tylko oralny wchodzi w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy sex oralny to już stosunek seksualny, kwestia do dyskusji, nudzi Ci się Planeto i szukasz dziury w całym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakjestwytrysktojeststosunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty, nano, a jak twoja obciągara przestanie być dzieckiem to co zrobisz? pozwolisz takiej starej blacharze obciągać dalej nanofiuta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się z tobą gadać. Wogóle nie lubię 30 latek. Nawet w rzeczywistym świecie. Ta frustracja te głupoty które stara baba jest w stanie wymyśleć, nie chce mi się tych twoich wypocin czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla osób pytających Nano o to, ile jest z obecną dziewczyną informuję, iż jest on z nią od kilku dni, ponieważ kilka dni temu pisał, że jest z dziewczyną, która nie jest dziewicą, dzień-dwa później napisal, że znalazł dziewicę i za kolejne kilka dni założył topik o obciąganiu z połykiem podczas jazdy samochodem przez jego najnowszy nabytek. jak tylko kupił sobie swojego seata toledo to i na dziewicę zaczęło go być stać ;) do tej pory, jak nie miał auta, tylko na niedziewicę było go stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowe studio
Jesteś za mięki na kobiety po 25 roku życia Twój mózg pasuje do dziewczyn z przedzialu 16-19 lat I to też nie wszystkie. Takie trochę cofnięte w rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzcie jej, to było kilka tygodni temu i nie napisałem że było czy nie było stać mnie na dziewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam wypowiedzi planety czy twoje to ma wrażenie że macie po 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowe studio
Ale na to wygląda. Jesteś śmieszny. A najgorsze jest to że ty jesteś prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowe studio
Ty masz 27 ale mózg 10 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki wniosek z tego
WARTO MIEĆ SAMOCHÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi nie stylistycznie wyżej wyszło, ale co tam, przy dyskutowaniu z nano wszystko się może zdarzyć, jak podczas jazdy samochodem. tak sobie myślę, co myśla tatusiowie córek 17 letnich, czytający te historie nano? przyjeżdża po ich nieletnią córkę stary pryk furą, który na trasie rozpina rozpotrek i każe jej sobie loda zrobić. to już nie chodzi o seks, ale o to, że naraża jej życie. i ktoby pomyslał, że taki stary facet, który powinien być niby mądrzejszy od małolaty, zamiast zapewnić jej bezpieczeństwo, naraża życie czyjegoś dziecka na szwank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierowca Scanii
robcie lody robcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowe studio
Tylko pamiętaj że z dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież to grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowe studio
Ale Nano jest Bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×