Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nena -l

Opalanie topless

Polecane posty

Gość żwirek
Do jakiego wieku dziewczynki mogą chodzić bez koszulki na plaży,czyli z nagimi piersiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza do kostek
słonce niszczy kolagen odpowiedzialny za skure a brak kolagenu powduje zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tak opalałam tylko za granicą, gdzie nikogo to nie dziwiło. W Polsce nie odważyłabym się... Ale nie można przesadzać, bo słońce nie najlepiej działa na pewne partie ciała. Wysoki filtr to podstawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata_takka
tylko w moim ukochanym Denique w kabinie solarium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as123
W tym roku namówiłem w końcu żonę do opalania topless. Uwielbiam jak ma gołe piersi. Ciało kobiece jest piękne. W saunie jesteśmy na golasa oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja opalam się topless od 19 roku życia. Latem jak pojechaliśmy z męźem do jego rodziców na wieś,Andrzej witając się z nimi od razu spytał czy nie będzie im przeskadzało że opalam się bez stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na plazy nie, ale za miastem mam domek z zamurowanym tarasem (w sensie barierek) i zawsze korzystam z tej sposobnosci, polecam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie, jak się tylko ma odpowiednie miejsce do takich form :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam: www.magia-testowania.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalam się na golasa
Ja wolę na golasa się opalać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi wielka sprawa - nie widze nic zlego w opalaniu sie topless ;) czasami tak robie nad morzem, albo gdzies na lace / w parku i to nic niezwyklego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana 15 lat
Witajcie. Widzę, że poszłam w ślady całej masy dziewczyn. Naprawdę! Bardzo mnie to cieszy, kiedy czytam, że nie ja jedyna w wieku 14 lat i przy dużych piersiach odważna jestem na to aby się opalać bez stanika. Dziś mam już 15 lat i chyba w te wakacje też będę się tak opalała, natomiast właśnie w wieku zaledwie 14 lat przełamałam się i przekonałam, aby pozbyć się stanika od bikini do opalania. Było to dla mnie naprawdę fajne, przyjemne doświadczenie. Pamiętam jak dziś. Było niemiłosiernie gorąco, wręcz upalnie. To, co dziś jest, przy tamtym upale to dosłownie nic. Byłam całkowicie sama w domu, poczytałam sobie na początku na różnych internetowych forach, że całe mnóstwo dziewczyn w moim wieku na całym świecie bez skrępowania zdejmuje staniki do opalania. Ja na początku pomyślałam, że może piersi mam jednak duże, że to nie wypada, ale po jakimś czasie pomyślałam, że nie ma co się przejmować, że to w końcu kwestia odblokowania, odwagi wewnętrznej i temu podobnych spraw. Byłam sama w domu, więc mogłam się ubrać jak chcę. Było gorąco jak diabli. Wygrzebałam z szafy bikini i spodenki i tak się ubrałam, nie zakładając po domu nawet skarpet, jedynie takie trepki, buty wiązane na paski. Mamy w domu balkon, a ja w lecie nie lubię siedzieć w domu. Wyszłam sobie na ten balkon. Okazało się, że jak na złość oparło się tam słońce. W mgnieniu oka spociłam się jak mops. Nie zastanawiając się długo, rozwiązałam stanik, a ten po prostu spadł mi z piersi, jak wstałam, więc po prostu moje piersi, a mam je naprawdę ładne, przynajmniej tak mi mówi pewna koleżanka, wyskoczyły z niego, a później już stanika przez pewien czas nie chciało mi się zakładać, więc leżałam tak 4 godziny w największym chyba wtedy upale topless. Powtarzałam to opalanie topless przez 3 tygodnie. Opaliłam się porządnie, na ładny, delikatny brąz, włączając piersi. No i nie byłam opalona w paski, tylko cała. Dziewczyny...super sprawa, tylko smarujcie piersi mocnym ochraniaczem, a wtedy opalicie je ładnie, a nie spalicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chcecie mieć elegancką opaleniznę opalajcie się toples bez pierwszego opalania w bikini. Po bikini nie zlikwidujecie odbarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do opalania toples cipka musi być wydepilowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie .. Kazdy z nas indywidualnie do tego podchodzi. Ja np nie opalam się toples....:) Ludzie róznie na to reagują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karletlitka bosaczka 12
tak się zastanawiam skąd u niektórych taki ekshibicjonizm? To tylko radocha dla facetów ale czas leci za jakieś 10 lub 20 lat przyjdzie nowa panna z ładnymi cycuszkami, które wystawi przed nosem Twojego męża. I życzę wtedy udanego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)no fajnie sie tak opalac no super jest no 888 www.youtube.com/watch?v=gyBfqKwkdr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie codziennie na balkonie, teraz siedzę juz calkiem nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularnie opalam się w toplesie nad Bałtykiem. Górę od bikini porzuciłam kilka lat temu. Moje początkowe obawy okazały się nieprawdziwe - nigdy nie doświadczyłam najmniejszych objawów czyjejś nieakceptacji. Czas na plaży spędzam w gronie rodzinnym i aktywnie. W toplesie czuję się swobodniej niż w bikini. Innym też polecam spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko w piaskach mam taka plażę na którą przychodzi niewiele osób bo kto by pomyślał że prawie na końcu mierzei opalają się golaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Gosia i ja chciałbym się opalać topless ale to jak byłam u nas właśnie na plaży to ludzie tego nie tolerują i po prostu oni zdecydowanie wolą jak się kobiety normalnie opalają : ( macie jakieś takie miejsca gdzie w sposób swobodny mogłabym się topless opalać : )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze opalam się na początku naturystycznej plaży i nikt mi nie zwraca uwagi że opalam się w majtkach.Naturyści są o wiele bardziej kulturalni i otwarci niż tekstylni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki problem wystarczy odwiedzić forum i dowiedzieć się o jakimś ciekawym dla siebie miejscu na naturystyka com.Po co robić to na plaży tekstylnej jak jest zarówno w kraju jak i za granicą wiele plaż naturystycznych gdzie nikomu nie przeszkadzacie w wypoczynku obnosząc się z nagością.Chyba że specjalnie to robicie na plaży tekstylnej aby zwrócić na siebie uwagę facetów i prowokować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×