Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keitii28

szukam przyjaciela, kogos kto wesorze, wysłucha...

Polecane posty

No wiesz...raz na wozie a raz pod wozem..takie zycie..ja tam dalej Kocham wiernie :) Fajny ten moj facet i go nie zamienie na zadnego innego nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keitii28
jak jest wszytsko jest w porzadku, dogadujemy sie , spedzamy razem kazda chwilę, na odległosc sie niszczymy podejrzeniami, złosliwosciami i absurdami zdajac sobie czasem sprawe ze tego nie ma, ale musimy wbic ta igłę, pograzyc, zadac bol, a co tam jak mi jest zle to czemu tej 2 osobie ba byc lekko. Zaborczosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wiem...no mam identycznie!! Ale to naprawde z czasem nam mija...takie rzeczy sie nudza, nie wiem czy psuja zwiazek czy nie. Moj stoi nadal twardo, a klotnie trwaly prawie 8 miesiecy o te wyjazdy...dzisiaj dalej jedzie, ja dalej tesknie, ale naprawde jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keitii28
u mnie jest juz coraz gorzej, niedługo dobijemy dna, zadne nie chce ustapic kiedy pojawia sie ten moment, a był inny, był cieply, kochane, obiecywał wspolna przyszłosc, chcuał miec taka zonę a we mnie widział matke swoich dzieci, tylko ja wciaz nie widziałam tego co on wciaz sie bałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keitii28
mowi ze tak tylko te słowa brzmia dla mnie obco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keitii28
mowi ze tak tylko te słowa brzmia dla mnie obco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×