Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

bombasti- dziękuję za miła słowa, zdjęcie było robione tydzień temu na działce rodzicow. Nie wysłałaś mi swoich fotek? :P moj mał ma 2 i 4 miesiące i dziś też nie chciał wracać do domu z przedszkola. bipi - a ty wyślesz w końcu swoje fotki, chociaż buziolkę :) jak dieta dziewczyny? ja 3 dzień 1 faza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piecdziesieciolatko-mowisz masz:P:P wlasnie sie wysylaja extra do Ciebie.. :D;D na Jerzego wysylaja sie.. bo pogubilam sie w tych mailach... :P:P ja na jakis czas uciekam.. udalo mi sie nawet dzis posiedziec.. ale czas malego klasc.. bo nie spal po poludniu.. zajrze pozniej.. pewnie tymke spotkam.. :P:P 🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wasze maluszki robią po przedszkolu? moj nie chce się bawić, pomysły na gwiazdkowe prezenty, ja już zaczynam szukać uwielbiam to , kupuję maasę prezentow :P piksa - moze nie doczytałam, ale czym zajmuje się twoja firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap.. ale wstyd.. jak moglam cie ominac..!!! jak tylko wyjdzie do piecdziesieciolatki to wysle do ciebie... aaa... do TUNISI tez wysle chociaz nie chiala.. :P:P ale to bedzie za jednym razem.. bo cztery adresy mi wchodza od razu.. :P:P ale ostrzegam-tam nie ma nic ciekawego.. bikini nie mialam na sobie.. :P choc przy wodzie siedze... :P i w sloncu...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasciwie-CO SIE DZIEJE Z 🌼 TUNISIA!!!!!????? 🌼 jesli dobrze zauwazylam to ostatni jej wpis byl na 72stronie.. mam nadzieje tunisiu ze u ciebie wszystko ok!! i ze mama juz wrocila do zdrowia.. odezwij sie... ps. wysylam wlasnie maila do oagap i tunisi.. ale cos mi sie komputer zawiesza.. takze to moze potrwac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti masz śliczne dołki w policzkach I zgadzam się z Tobą odnośnie zdjęć Oagap-mój mąż też by mnie objął:-)Oagap jest chyba za spokojna i zdominowana przez swego męża,nie wiem,czy to dobrze:-(Ale nie ma jednego modelu rodziny i małżeństwa,i rodzicielstwa:P Co u jednych się sprawdza, u innych niewypał:-DPożyjemy zobaczymy❤️Oby jej się udało:-)Co u Gugi?Czy ktoś coś wie?Do której w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie mojej rodzinki jest rzeczywiście śliczne, nie martwcie się jestem skorpionem i to ja dominuję w domu, miałam ostatnio doł, ktory tak jak przypuszczałyście spowodowany był siedzeniem w domu, dodatkowo niepowodzenia z dietą. Mam paskudną przypadłość, z ktorej bezskutecznie stara się wyleczyć mnie mąż- perfekcjonizm. Jeżeli coś robię, robię to całą sobą i najlepiej jak umiem, albo za to się nie zabieram.Niestety dotyczy to zarowno pracy jaki i sprzątania , gotowania zabawy z dziećmi. No i niestety dietki. Nie umiem niczego robić trochę, nawet ciastka jem do ostatniego w paczce.Dlatego jestem na sb. Miałam dość wykonywania tych samych czynności. Nie mamy dywanow, więc kurz fruwa po domu, jak się codziennie nie odkurzy i nie umyje podłogi. Mamy wełnianą pościel, więc to gorzej niż pies z długą sierścią. Kurcze po prostu wysiadłam. Naładowałam jednak akumulatorki w rodzicow, stąd ten spokoj i pogoda ducha widoczna na zdjęciu. Moj mąż jest ok generalnie, mamy , albo mieliśmy trudny czas. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćziesięciolatka
Właśnie Co z Tunisią?Czy taka zajęta mamą:-)Guga żyjesz jeszcze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym dzieci mnie rozczulają niezmiernie. Bombasti- dziękuję za zdjęcia, rzeczywiście masz śliczne dołeczki. Guga mowiła,że się odezwie jak wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wrocilam kolo 21,ale jeszcze z mezem pogadlam przez telefon i dzieci polozylam spac zmeczona jestem bo malo spalm ,jestem przeziebiona i mam @ nie cwiczylam ,jutro tez sie nie zanosi bo mam mnostwo spraw do zalatwienia i na 14 do pracy ogolnie praca jest ok,czas szybko zlecial,dowiedziam sie wielu ciekawych rzeczy,oczywiscie zielona jestem ale robie dobra mine prosze mi wybaczyc ze sie do wszystkich wypowiedzi nie ustosunkuje ale za dluga by byla moja wypowiedz Bombasti-tez mysle ze ta komosia ma nierowno pod sufitem:P i nie jestesmy stare dla jej wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga.. na pewno nie jestes zielona-to tylko takie wrazenie.. na ladne oczy raczej by cie nie przyjelil.. a komosia to pewnie jeszcze w pieluchy robi-dlatego my jej sie stare wydajemy... powrarzam apel 🌼 MARIETO przeslij fotki 🌼 TUNISIA- co z Toba sie dzieje... no nie ma zartow!!! daj znak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czyli jakis ruch z piksa zrobolysmy, w kazdym razie nas zauwazono bardziej no bo to byl dla nas jakis problem. w kazdym razie moze tak atrakcyjne w pismie jak inne nie jestesmy, ale ja tu zagladam puki co z frajda i Piksa czekam na ciebie. napisalam emaila bombasti dzieki za fotki, ladnie ci w tym kolorze wlosow, oagap wytrwaj w diecie 2 tyg., ja jestem zadowolona, 3 kg mniej, ja dzis w domu porzadki wielkie, jutro goscie wiec i kucharzenie mnie czeka. chyba zjadlam za duzo orzeszkow ziemnych teraz, ale .... spale ze scierka i mietłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no musze to napisac piecdziesieciolatko, mamy twoje fotki, po pierwsze twoja szyja i twarz - skora, cera, do pozazdroszczenia - nawet tym co sikaja w majtki (swietne bombasti porownanie). wygladasz tak zadbanie, ze niech sie niektore nastki schowaja. ladna kobieta to zadbana kobieta a nie mloda. no i pytanie do reszty, ktora z nas ma taki brzuch (plaski, umiesniony) jak piecdziesieciolatka? jestes zadbana i pewno jeszcze ladny zapach na sobie nosisz ... jestem pewna. w pamietniku napisalam \"obym nie zapomniala wygladu i stylu zycia leciwego japonczyka; dodalam : \"a w srednim wieku obrazu zadbanej Pięćdziesieciolatki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije kawke i was czytam bo przez te prace powiecie ze was zaniedbuje-chociaz komosia uwaza ze zdominowalam topik biedna-pewnie zaluje ze nie zaczela cwiczyc razem z nami i handel na forum byl dla niej wazniejszy okropnie spalam -ciagle mi sie snily telefony:P Tymka-co jak co ale ja ciebie przeciez zauwazam ja mysle ze jak jest duzo wpisow to poprostu czasami nie jestesmy w stanie sie do wszystkich ustosunkowac a jak twoj maly? uczy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze spia suselki albo cwicza z ranca 🌻 a ja wlasnie jak oagap szoruje pucuje i sie wsciekam ze tyle paprochow i bomb ubraniowych po moich panach, i ze wieczorem sladu nie bedzie po tym misternym ukladaniu. trudno jest machnac reka i odpuscic skrupulatne spratanie. chyba ze dom to chotel ... teraz sie posilam, otoz jem zapiekanke: na dole plastry rzodkiewki (nie mam tu selera, za to bycza rzodkiew) na tym plasterki pora, na tym mix (ugotowane grzybki, z kielkami soi,i jakims lisciowym zielskiem - podobne do pietruchy) na to pokrojone pomidory i zapiekam w piecyku 15 min. kilka dni temu zamiast mixu dalam ser zolty, miedzy kazda warstwe mniam, mniam, dobre ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj guga, no i dobrze ze pisalas czesto bo mysle ze czasami to ty podtrzymywalas ten topik, dlatego ze zgroza mysle co to bedzie jak zaczniesz pracowac, zagladaj bestio tu codziennie. malego ucze ale w przeowdnikach jest tyle zabaw ze teraz widze ile mu przepadnie. a w dodatku tu pisza i czytaja historyjki od tylu i moj synio ten nawyk powtarza od konca historyjki opowiada. albo pisze. a w dodatku tu nie ma przerw miedzy wyrazami, taki ciag znakow bez kropki i przecinka, mysle ze on w ogole nie powinien sie edukowac tu bo nabirze zlych nawykow, ktore potem przeszkadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymka dziękuję za ciepłe słowa:-)) Od razu lepiej❤️Nie będę pddawać się złym nastrojom,choć jesienna aura takim sprzyja:D.Planuję w przyszłości zobaczyć też Japonię🌻Podróżowanie to nasza pasja od zawsze,nawet jak dzieci były małe i pieniędzy było mało,gdześ tam wyjeżdżaliśmy,na kredyt ale teraz tego nie żałuję.Dziewczyny podrosły,usamodzielniły się i teraz już z nami nie jeżdżą;-)Ale mamy mnóstwo zdjęć i wspomnień.Ktoś nam opowiadał że Japonia jest bardzo ciekawa:-)Jak długo tam jesteś Tymko i czy dużo widziałaś?Bo moja starsza córka jeżdzi wiele poświecie ale nie zwiedza tylko ciągle pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucieklam bo musze porownac oferty i nauczyc sie znowu czegos-a jakos ze zmeczenia wiedza mi nie wchodzi jeszcze musze na miasto wyskoczyc i jedzenie dzieciom zrobic-sama jem byle jak moj maly tez zadowolony z przedszkola chociaz ostatnio nie chodzil bo przeziebiony Piecdziesieciolatko-fajnie,ja tez gdybym mogla jezdzilabym po swiecie a moja corka jest zafascynowan Japonia trzymajcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti, dziękuję za zdjęcia. Rzeczywiście te dołeczki masz słodkie :) Postaram się w weekend przesłać Wam kilka zdjęć, zebyście mogły mnie poznać. Guga, powodzenia w pracy! Wykazuj się, wykazuj :) Jak o Tobie pomyślę, to uśmiecham się do siebie samej, ze wykosiłas tyle ludzi :) Dobra jestes poprostu! Pięćdziesięciolatko, z opisu dziewczyn wyglada na to, ze czas jest dla Ciebie niemiłosiernie łaskawy. Musisz pięknie wyglądac....Ale to wspaniale. Moja mama też wygląda fajnie i też mnie to cieszy bardzo. Chociaż przypuszczam, że Twojego brzucha nie ma :) Ja zresztą też. Ale z czasem przyjdzie. Tymka, nie przypuszczałam, że jestes taaak daleko. Napisz coś więcej o kraju, w którym jestes. W wolnej chwili oczywiście. oagap, ja wyluzowałam ze sprząteniem w domu. Moja mama taka zawsze była. I wiesz, wolę posiedzieć z mężem, pobawić sie z małym i tak bałagan nie ucieknie a chwile, które mogę z nimi spędzic mogą mnie ominąc. Kiedyś spalałam się na tym sprzątniu. Mam tak jak Ty. Albo posprzątanie super, albo wcale mogę sie za to nie zabierac. Ale teraz wyluzowałam. Mam podział obowiązków z mężem i chociaż by się waliło i paliło pewnych rzeczy nie zrobię za niego. No, chyba, ze jest gdzieś na wyjeździe. Miłego dnia kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, znow zaszalałam z zakupami, ale po trzech latach noszelnia pantalonow oraz tunik mam dośc . Szafa świeci pustkami, bo będąc w ciąży niczego nie kupawałam, a jedna ciąża po druguej sprawiły, że nawet nie wiem co się nosi.A niania jest super :) Nawet poprasowała i to nie troche. Boże jak super. Tymko - jak długo jesteś na sb bo już nie pamiętam i czy w 2 fazie waga rwnież ci spada?. Guga mowiła że jej tak, a jak z tobą? Ja dziś jadłam sałatkę: rukola pomidory mozarella sos : oliwa z oliwek, ocet balsamiczny, tymianek, bazylia Pyyycha Pięćdziesięciolatko- może masz nowe zdjęcia, ktorymi możesz się pochwalić, chcę ten uśmiech zobaczyć. Piksa znow milczy bipi nie otrzymałam odpowiedzi co robi maluszek po przedszkolu i od 🌼 bombasti 🌼też nie Gugaaa- moj mąz kupował wczoraj telefon siostrze, obstawiłam biednego ,że nie w orange:) :), my też tu mamy telefony no i mogłabym poradzić się koleżanki, a tak zabulili 100 (choć to i tak niewiele), ale orange ma fajne promocje Tunisia- co z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piecdziesieciolatka zdaje sie jest pielegniarka anestezjologiem.. ?? tak cos pamietam.. korci mnie ta sb ... znow.. musze wydrukowac sobie wszystko o niej i w spokoju przeczytac.. moze sie znow nakrece.. poza tym szwagierka ktora wiecznie byla przeciwko dietom-ale to okropnie byla przeciwniczka diet-teraz slysze ze jest na diecie.. dzis ja moze namowie na wspolne dietowanie..razem razniej.. jade po malego.. dzis go zostawilam i pojechalam.. nie plakal. dal buzi i poszedl do sali z pania.. tzn,z moja kumpela.. :P buziole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymka ja tez chetnie chcialabym poczytac o Japoni.. zawsze mialam ci maila napisac zebys cokkolwiek napisala.. moze jakies zdjecia jak sie tam mieszka.. mieszkania itd.. bardzo bardzo bardzo mnie to ciekawi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oagap-jak to nie w Orange??? Fajne telefony sa w Orange:P nie dziwie sie Oagap ze szalejesz z ciuchami bo w pracy trzeba wygladac-dzieci tez zwracaja uwage no i rodzice ja musze chodzic w czarnych spodniach i bialej bluzce i musze ja prasowac czego nie znosze ja na 2 fazie schudlam od czasu do czasu kilka dni 1 fazowych robilam to pa odezwe sie wieczorem bo ide za chwile do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oagap, z zajęciami po przedszkolu jest różnie. Mój synek nie śpi w przedszkolu, więc w domu.... ziewa :) I teraz jest nieznośny przez to przedszkole. Tak odczuwam jakby chciał się odegrać, ze go zostawiamy. Ale..... dzisiaj było super. NIe płakał. Babcia nie potrzebnie przyszła tak wcześnie :) Ale będzie weekend wiec po niedzieli pewnie bedzie powtórka z rozrywki :( Staram się z nim bawić ciastolią, malujemu, albo pieczemy biszkopt, albo idziemy na spacer, albo bawimy sie klockami. Podam Ci nazwę super klocków. Ale muszę sprawdzic w domu, bo nie pamiętam. Mam tylko taki zestaw - wzór, ale mój synek znika z nimi w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny zawsze bylam czy na topiku czy myslach zawsze bylam i sluzylam dobra rada to zenie opisuje swich klopotow kazdy swoj krzyz nosi a zreszta nie ma o czym mowic fajnie ze ktos do mnie zagadal ciesze sie zycze powodzenia wszystki u radosci z zycia bimbasti dobrze zrozumialam twoja siostra jes mlodsza nie chce nikogo urazic wyglada powaznie to buy bylo na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze sie cieszylam ze jest ten topik i mozna pogadac o wszystkim oagap podtrzymywalam na duch guge i inne dziewczyny nie wim czy ktores z was przydadza sie przepisy na herbatke czy zupe sniadaniowa ktora podalam nie bylo odzewu nikt nie lubi byc pomijany 50latko myslisz ze jak nie pisze o problemach to ich nie mam nie jestem egoistka i nigdy nie bylam ale wkurzam sie jak ktos mnie ...........niewazne trzymajcie sie dziewczyny chce mi sie plakac a nie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksa , jesteś niesprawiedliwa, całe miasto zlatałam za lukrecją i nic, aż wstyd przyznać, a biszkopt też taki robię i jest naprawdeę pyszny. Jakiej firmy lukrecję kupujesz kupujesz? Martwią mnie te łzy , o ktorych piszesz. Uwierz mi lepiej wyrzucić z siebie gorycz bo ona zjada środka.A pytałam czym się zajmujesz, to tajemnica? Nie chcę być wścibska, ale przy czterech chłopakach w domu, musisz być twarda b\\abka, podziwiam i chcę się czegoś dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×