Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

acha... tymka.. dzieki za maila.........jak dzis zdaze to napisze kilka pytan co do Japoni... bo mam kilka jeszcze.. a moze masz jakies fotki z domami..mieszkaniem.. wnetrzem.. :D dziewczyny-jak wysylacie jakies fotki-to prosze do mnie tez wyslac... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombasti ale ty za mało jesz niestety ten wysoki bieg jest do wszystkiego, dlatego w listopadzie zawsze się wypaklam w pracy, biorę wtedy zwolnienie, bo nawet głos tracę choć nie krzyczę na uczniow dużo wymagam od siebie ale i od innych dlatego jestem trudnym partnerem , ale umiem mobilizować, a jak mam dol to na całego, szybko się jednak podnoszę fajnie by było tak pomalutku dlatego bardzo podziwiam ludzi o pogodnym usposobieniu, spokojnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pijecie kawę zbożową? nie wiem czy w sb jest dozwolona, nie wiem czy to prawda, że zawiera dużo minerałow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap. własnie dlatego warto zwolnic i dać sobie luz. Nie warto tak gnac, bo przeoczysz ważne rzeczy. Mnie łatwo pisac ale podobna jestem do Ciebie z podejściem do zycia. Wysłałam Ci wczoraj maila, dostałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombasti, ja w pracy a Ty w lesie ..... Dobrze Ci. Piękna pogoda, łapiesz promyczki słońca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlituj się kochana bipi, nie mam bladego pojęcia , jakie to klocki, może jakiś link mi podeślij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana oagap, wpisz w wyszukiwarkę nazwę klocków. Ja mam tylko taki mały zestaw ale jak znajdę kogos kto je sprzedaje, to kupię na pewno. Widzę jak mój synek bawi się nimi. Jak będę znałą cennik to Ci napiszę. W poza tym myślałam, że może znasz te klocki:) Ja czasami ekscytuję się rzeczami, o których prawie wszyscy już wiedzą :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kotlety dzis zrobilam dla mnie bomba a moj maz mnie zrugal ze sie wyciencze przez diete i mam jesc porzadnie, na co ja odparlam znaczy sie ciacha? buly i chleb. a on odparl - po prostu normalnie. moje kotlety zjadl powiedzial ze motylkowe wzdymaja i nie ma sie czym zachwycac. 🌻 kotleciki: ja kupuje fasolki sojowe, od razu w worku, sa miekkie wiec je rozgniatam widelcem od razu (moznachyba fasole zpuszki bedzie szybciej nizsamemu moczyc i gotowac, ale czy zdrowiej?). do tego wbijam jajo, na patelni smaze zielone czesci pora i grzyby. dodaje do zgniecinej fasolki, potam lyzka nakladam na blaszke i zapiekam 10 minut. wczesniej smazylam na patelni na oleju, ale sie rozwalaly przy przewracaniu i tluste byly - to gorsze. na koniec klade plasterek sera. najadam sie tym na pol dnia. strasznie syte. nizej przeklejam xrodlo tego pysznego dla mnie dania \"Przepis z forum, dodany przez sunlight: kotlety z fasoli 40 dag białej fasoli cebula 2 jaja 3 łyżki oliwy z oliwek łyżka drobno posiekanego szczypiorku sól pieprz (jeśli ktoś chce zrobić panierkę to proponuję siemie lniane) fasole umyć na sicie,zalać na noc gorącą wodą. Odcedzić, zalać wrzątkiem, ugotować(solimy na 10 min przed końcem got.)Odcedzić zemleć Drobno posiekaną cebulę podsmażyć Fasole połączyć z cebulą, tłuszczem jajami i szczypiorkiem. Doprawić solą i pieprzem, formować kotleciki obtaczać w siemieniu smażyć na złoty kolor Podawać z sosem pomidorowym lub pieczarkowym Ja do cebuli dodałam jeszcze pieczarki, do całości zamiast szczypiorku - nać pietruchy, a siemie nie jako panierkę a do środka masy. Dziwnie się smaży, bo troszkę się rozwalają. Ale w smaku pychota\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak z waszym BMI? zaloze sie ze wszystkie tu mamy je w normie. bombasti, olewacza czasem trzeba wlaczyc, jasne tylko daj jeszcze recepte jak zabic mysl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez jestem zrelaksowana... 3godziny w lesie.. spokoj.. cieplo.. super!!! chyba jutro tez pojde.. tymka-olewacz,moim zdaniem u kazdej wlacza sie indywidualnie w zaleznosci od przezyc,charakteru,....wieku.. sytuacji zyciowej.. a jakby to inaczej ujac-od przeszlosci,i checi takiej przyszlosci,jaka by sie chcialo... moim zdaniem-predzej czy pozniej u kazdej sie wlaczy.. ten olewacz:P moje bmi oczywisccie w normie.. waga prawidlowa.. ale fakt faktem ze jestem na prawidlowej wadze ostatniego kg.. tzn,lepiej zebym juz nie tyla.. lepiej zeby wskazowka w dol leciala... ide grzyby dokonczyc..ale ich mnostwo rosnie.. bipi i oagap-o jakich klockach wy piszecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi- klocuszki cudo, ale gdzie takie kupić ???????????//??/////????? 🌼 dziewczyny 🌼 to nie jecie już tradycyjnych zup ze względu na marchew i ziemniaki, a gdybym chciała zapisać się na obiady na stołowkę :p drugie bez ziemniakow, przejdzie a co z zupą? a rano ćwiczy się super z rozpędu zapomniałam że dzisiaj miał być dzień wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tę kawą zbożową, na mnie teraz olewkę włączyłyście? pięćdziesięciolatko, tymko, piksa, co z wami, z gugą to wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mialam napisny list wszystko szlak trafil chcialm powiedzie ze jestem z wami caly czas tez bylam dzisiaj w lesie grzybki przywiozlam mniam mniam to by bylo na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap, jak tylko zdobędę namiary na ceny tych klocków to nie zostawię tego w tajemnicy :) Na pewno dam znac. Niech nasze dzieci korzystają, a co! Idę oglądac z mężem film. Acha, mam książeczki o Kamyczku. DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ I JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ. JESTEM ZACHWYCONA I MÓJ SYN TAKŻE. Z zadowolenia nie zamykał buzi, a w międzyczasie śmiał się radośnie. Mój syn ma w przedszkolu kolegę Filipka, więc opowiastka trafiona w 100%. Kupuję całą serię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, nie wiedziałam, że tyle tego jest :( Wybiorę tylko najważniejsze tytuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi- ja kupiłam ostatnio Kamyczek u dentysty, przedszkole jest lepsza, brakuje mi tu rysunku, jak lekarz w ząbkach dziubie a klocuszki nie są dostępne na rynku polskim, już obmyślam czyją siostrunię zaangażować, moją czy mąża :), ale 300 pękną jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi- jakiej wielkości są najmniejsze elementy, jaki masz zestaw, martwię się o młodszego szkraba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorzystam z chwili ze maz poszedl zapalic-niestety nie chce rzucic i napisze Oagap-kawe zbozowa mozna Tymka super przepis-wykorzystam bipi-czemu nie odpisujesz na meila? Bombasti-ja mam tez bmi w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam refleks szachisty korespondencyjnego:piszę do Niunki dopiero teraz.Ale jako forumowy Matuzalem mogę sobie pozwolić na opóżnienie :-D.Cwiczę 20 lat zawzięcie i twierdzę że ćwiczenia dają przyrost mięśni,ale nie karykaturalny.Ztym,że ja ćwiczę znacznie więcej niż jest w programie Callan.I lubię potem smacznie zjeść;nigdy nie katowałam się dziwnymi potrawami w celu chudnięcia.Lat mam niemało bo 56:-))ale staram się to polubić,że już nie jestem dzierlatką.Pod jednym wszakże warunkiem:że nie muszę robić sobie \"pięknych\" zdjęć do paszportu w ustawieniu jak do kartoteki więziennej.Jeszcze nie mogę odbudować mojej miłości własnej po tym traumatycznym przeżyciuAle ładnie ukształtowane mięśnie nie są złe,więc ćwicz Niunka ćwicz!!❤️Guga i Piksa 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa zbozowa zdrowa, ale anatol, zadne inki. czytalam ze te sproszkowane sa niedobre dla nas. w zly wplyw marchewki w zupie nie wierze, ona ma naprawde malo cukru wiec nie podnosi glukozy we krwi, jestem o tym przekonana, oczywiscie lepiej surowa, jak kazde warzywo niz gotowana. a kilka kawalkow ziemniaka? przeciez nie zaszkodzi Jesli sie ma wage dobra to mozna wszystko z umiarem. a wiadomo ze my matki i zony juz nie mamy plaskiego brzucha i jedrnego ciala to trzeba cwiczyc. Ja eraz juz nawet nie chce schudnac, chce tylko miec wyrzexbione ladnie cialo. i to trwa o wiele dluzej niz schudniecie. Oagap - ja pije herbate czarna jedna szkl. dziennie, zielona, miete, hibiskus i kawe sypana, sok pomidorowy, suszone habry i dzika roze - takie kwiaty parze, w polsce tez w lesie zbieralam maliny, poziomki i z listkami takie owocki zalewalam wrzatkiem. bardzo zazdroszcze wam tych grzybow i lasu, az mi sie plakac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam na plazy dziewczyne, w bikini, bardzo szczupla, widac ze malo je zgrabna bo chuda, ale czegos mi brakowalo w niej, widac ze to cialo takie troche zmeczone bylo. ladne z niejedzenia a nie z cwiczen. jaka to roznica duza. Nie chce byc taka szczupla, zreszta w moim wieku to juz nawet nieladnie by wygladalo. P. Jolanta Fajkowska jest dla mnie idealem zgrabnej sylwetki. nie jest chuda a taka zgrabna - cwiczy i tyle. Bardzo xle sie czuje dzis. i ten zapach lasu w polsce siedzi mi w glowie ... Znacie klocki magnetyczne? GeoMag. to wystarczy wpisac w googlach i wyskoczy. sa tansze. Moj synek ma je od roku, ale bawila sie tym tez jego 3 letnia kuzynka. Bardzo je polecam. mozna zamowic w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga, przepraszam, miałam wczoraj kłopoty z pocztą. Podtrzymam moje zdanie, że jesteście zgrabnymi dziewczynami. Jesteś przykładem ślicznej blondynki z kręconymi włosami. Wyglądasz ślicznie poprostu. No cóż więcej pisać. :):):) Oagap, jak będziesz miała możliwość zamówienia u kogoś bliskiego tych klocków, to może dołączę się do zamówienia?? Jesli oczywiście nie znajdę źródła w Polsce. Tymka, ja nie mam bmi w normie :( Ale z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej. Ale wiesz Tymka, z tą dziewczyną na plaży, to ja w tej chwili wolałabym być nią niż sobą z przekroczonym bmi :( Znam geomagi, kupiłam synkowi w sierpniu. Również nieprzerwana zabawa. Z tym, że mój syn nie miał nigdy zapędów do brania zabawek do buźki. Pięćdziesięciolatko, zaglądaj częściej:) Brakuje tu Ciebie. Idę w niedzielę do teatu z małym na przedstawienie :) Uściski dla Piksy i Bombasti. Miłego dnia dla Was wszytskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekie bipi-ale czekam na twoje zdjecie:D Dziewczyny grzyby to ja bym tez zjadla ale wogole sie na tym nie znam i nie zbieram-poza tym pogoda sie popsula-leje cala noc i teraz tez zaraz bede cwiczyla Tymka-masz racje cialo musi byc jedrne sama dieta to za malo-a co cwiczy Fajkowska? ona mi sie wydaje troche kuleczkowata piecdziesieciolatko-wez przestan z tym wiekie-mloda jestes duchem i to najwazniejsze kurzcze ,podziwiam was,cwiczycie caly czas a ja odkad do pracy poszlam na nic nie mam czasu=dobrze ze maz mi w domu pomaga umowe bede miala-chociaz ciagle nie jestem przekonana czy to odpowiednie miejsce dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tymka gdyby to bylo mozliwe spakowalbym tobie zapach lasu i wyslala ale niestety tak wiec przesylam kwiatki 🌻🌻🌻 guga sprobuj podpisz umowe zawsze mozesz odejsc napewno sie wszystko ulozy bipi gdzie te zdjecia tez czekam i nic ide ciwczyc juz zakwasy troche poscily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, ale mnie naciskacie :):):) w niedzielę idę do teatru to sobie zrobię zdjęcia i prześlę od razu. Zresztą schudłam znowu troszkę, więc mam lepsze samopoczucie. Ale ja jetem kuleczkowata:) A pięćdziesięciolatka, to podkresla ten swój wiek, żebyśmy wiedziały, że lat ... też będziemy takie laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymko- zgadzam się z tobą całkowicie, okropnie wyglądają te zachudzone dziewuszyska, najsmutniejsze jest to co kryje sie za ich wyglądem, wiem , bo przerabiały to koleżanki mojej siostry z nią na czele. Nie ma jak wysportowane ciało, a Polak głodny to zły.Dziękuję za odpowiedź w sprawie zupki :p Guga- możemy sobie podać rękę w sprawie grzybow, ja chodzę po kurki na ryneczek, panicznie boję się kleszczy i wszystkiego co się porusza bez nog 🌼 pięćdziesięciolatko 🌼 możesz mi odopwiedzieć na pytanko z poprzedniej strony? Chodzi o ćwiczenie nr 2 na mięśnie brzucha, czy ćwiczysz z wyprostowaną nogą (opuszczoną), chcę podnieść poziom trudności, ale nie wiem, czy nie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×