Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

czesc laski kurcze nie wiem jak mam wykasować ze swojej stopki stare wymiary,widze że juz nikt tutaj nie podaje ale co tam ,musze pochwalic sie bo waże już 62 kg i dalej jestem na sb.chyba tak już zostanie bo czuje sie świetnie.oczywiście miałam kilka grzechów,a największy to że nie moge powstrzymać sie od zeżarcia po prostu pizzy.nie robie tego często ale muszę:):) guga jestem cały czas,czytam na bieżąco,no prawie na bieżąco co u was ale jestem tak zaganiana po powrocie,że wieczorem padam na pysk:).rozumiesz,przez 3 miesiące nie sprzątałam chaty,mąż wpadał tylko na chwilę więc nie miał czasu a kiedy pytałam czy w domu czysto odpowiadał tak kochanie odkurzałem.po powrocie okazało się ze to za mało:) wczoraj robiłam remanent w szafie,wyrzuciłam 3 worki za dużych ciuchów i nie mam zamiaru przechowywac je.mój rozm to teraz 36 i jestem bardzo ale to bardzo dumna z tego że udało mi się zrzucić prawie o ile dobrze pamiętam 13kg. pozdrawiam wszystkie panie,miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje gardło juz ok, zdrowałam sobie okna z drugiej strony, teraz odpoczywamy u rodzicow, mamuśka wrociła, mąż spi szczesliwy, ze nikt niczego od niego nie chce, dyzury i nieprzespane noce w domu dają mu sie we znaki, a kurcze te baby to chyba ze stali. moj najmniejszy szkrabek - 5 miesiecy/ przypominam/ skubany siedziec chce, jest taki silny :) piksa - czesto mysle o tobie i o twoich 4 chłopakach , podziwiam :) piećdziesięciolatko - uśmiechnij się i uszy do gory , przed nami jeszcze listopad, wtedy to będzie smętnie, ja to mam wtedy urodzinki , wiec inaczej mi mijaja deszczowe popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby sprawdzona i niedroga fryzjerka zrobiła z moich delikatnych i cienkich włosów bezkształtne siano:-(Załamałam się i kupiłam drogą odżywkę Kerastase i ...życie uratowane,włos odzyskał życie i już j est wyrażnie lepiej:-Dkosztowało 140zł ale warto i starczy na długo:-)Już mi lepiej🌻Jakie to ważne,zeby nie wyglądać jak chochoł:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50latko, widziałam zdjęcie. Pewnie już po użyciu odżywki?? Wcale te wlosy nie wyglądają źle. Moim skromnym zdaniem blondy, rozjaśniania maja to do siebie, że włosy są suche. Wiem to z własnego doświadczenia. Ale i tak wracamy do tych jasnych kosmyków. Ja już myślę co wymyslic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica, gratuluję wyników. Ja będę następna z tak dużym spadkiem wagi :) Idzie mi coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50latko urwało mi wypowiedź. No no, prezentujesz się świetnie! Widac, ze energii masz w sobie ogrom! Widziałam tylko buźkę, ale oczami wyobraźni widzę tę swietną figurę i piękny brzuch. Zawsze byłas blondynką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksa, Ty masz 4 facetów????? Jak sobie z nimi radzisz???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj juz nie wchodzilam wiec bede zaraz nadrabiac zaleglosci.. piecdziesieciolatko-jasne ze chetnie skorzystam z twojej pomocy co do niepalenie. Wogole to jestem zaszokowana ze ty kiedys palilas???? bo tak zrozumialam... to ile palilas.. jak dlugo? ile paczek?? i jak przestalas?? ja dopisalam sie do innego topiku bo potrzebuje takich relacji osob ktore rzucaja lub juz rzucily...i to mi pomaga.. w moim sloiczku coraz wiecej kasy,,, bo za kazda niewypalona paczke wrzucam 7zl do sloiczka.. motywuje.. acha.. napisz co to za balsam do wlosow...cos wiecej napisz..gdzie mozna kupic i skad go znasz.. ja stosuje pantin i tez go chwale.. bipi-co co za sol iwonicka.. moj maly juz kaszle ponad miesiac.. i NIBY zdrow.. jak tak dalej pojdzie to chyba do laryngologa pojade.. . 🖐️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj juz nie wchodzilam wiec bede zaraz nadrabiac zaleglosci.. piecdziesieciolatko-jasne ze chetnie skorzystam z twojej pomocy co do niepalenie. Wogole to jestem zaszokowana ze ty kiedys palilas???? bo tak zrozumialam... to ile palilas.. jak dlugo? ile paczek?? i jak przestalas?? ja dopisalam sie do innego topiku bo potrzebuje takich relacji osob ktore rzucaja lub juz rzucily...i to mi pomaga.. w moim sloiczku coraz wiecej kasy,,, bo za kazda niewypalona paczke wrzucam 7zl do sloiczka.. motywuje.. acha.. napisz co to za balsam do wlosow...cos wiecej napisz..gdzie mozna kupic i skad go znasz.. ja stosuje pantin i tez go chwale.. bipi-co co za sol iwonicka.. moj maly juz kaszle ponad miesiac.. i NIBY zdrow.. jak tak dalej pojdzie to chyba do laryngologa pojade.. . 🖐️👄🌻 piksa-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady nie jestem az tak przyssana do meza-juz zesmy sie soba nacieszyli a teraz szara rzeczywistosc-problemy,choroby,praca itp oczywiscie lepiej jak jest w domu juz jestesmy po obiedzie dzis mam wreszcie caly dzien wolny wiec sobie pospalam do 9.30 upieklam dla siebie dietetyczny sernik a dla rodziny ciasto niedietetyczne nie cwiczylam niestety -musze sie wziac w garsc Piksa-moja corka tez ma 14 lat-wcale nie jest mala:D moj maly dzis wieczorem dostanie ostatni zastrzyk ale nie wiem czy to nie koniec bo do kontroli jutro trzeba isc-chociaz czuje sie lepiej Piecdziesieciolatko-wyslij mi zdjecie z nowa fryzura-ja tez jestem niezadowolona ostatnio z moich wlosow -sa jakies sianowate ,i kolor jakis zoltawy-a gadzie kupilas te odzywke? strasznie droga Bombasti-rzuc palenie koniecznie bo naprawde cera odczuje zmiane wiem ze bedzie ciezko rzucic-bo moj maz jest uzalezniony i nie rzuca Kasica-jestem pod wrazeniem twoich wynikow-powiem ci ze myslalam ze wyjazd mogl wplynac na diete i moglas rzucic a gadzie teraz pracujesz? I wogole czekam na twoje zdjecie rowniez Bipi-gratuluje pierwszych sukcesow w odchudzaniu-wolne chudniecie jest napewno zdrowsze dla skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga to Ty masz taką dużą córkę:-OWcześnie zaczęłaś:-DCo do palenia:paliłam przez 20 lat i byłam ciężko uzależniona,tzn paczka dziennie,mogłam nie zjeść,ale zapalić musiałam.Były tylko przerwy na ciąże i karmienie,ale tylko PRZERWY.Papierosy śniły mi się po nocach.Aż zapadłam na przerostowy nieżyt krtani i po usunięciu polipa pomyślałam,że trzeba coś z tym zrobić.iedyś pięknie śpiewałam,ale wskutek palenia głos szlag trafił:-(Nieustająca chrypka była moim udziałem,równiż gorsza tolerancja wysiłku i...pewne trudności z przyjmowaniem nowej wiedzy,a to katastrofa w moim zawodzie.Z chwilą rzucenia palenia oddech stał się głębszy,kaszel ustał i wyuczalność znacznie poprawiła.Jak się pali to człowiek jest na ciągłym rauszu i kora mózgowa jest niedotleniona,dlatego trudniej jest się uczyć.Gdybym wcześniej wiedziała,że samopoczucie tak się poprawi i nie utyję,zrobiłabym to 10 lat wcześniej,bo pewnych spraw nie da się już cofnąć.Głosu nie odzyskam,ślady na twarzy też zostały,a szkoda.Nie miałam tej wiedzy co dziś:-(Do rzucenia warto zawsze namawiać,ale startuję się z danego punktu,film się nie cofa niestety.Ale najważniejsza jest DECYZJA,a reszta to tylko sprawy techniczne.Jak ktoś ciężko uzależniony to może wesprzeć się np.Tabexem(ok35zł)lub warenikliną(to już o wiele drożej)Tabex ułatwi,zniesie głód nikotyny i wszystkie związane z tym przykre objawy,ale trzeba go łykać wg godzin,to b.ważne.Daje czas na zmianę przyzwyczajeń,odwyk lewej ręki etc.Warto mieć w zamkniętym słoku kilka śmierdzących petów i jak najdzie chęć,otworzyć i powąchać.Sprawdzone!!!Na piąty dzień papieros nie smakuje naprawdę.Ale warto rzucać z kimś razem,to po maga,takie wzajemne wsparcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palenie zwielokrotnia i przyśpiesza miażdżycę,od palenia kobiety brzydną a mężczyżni tracą męską siłę:-D,która wybitnie zależy od stanu zdrowia i naczyń mężczyzny...I żeby nie było ,jak w dowcipie,który opowiada o tym jak facet kupuje papierosy w kiosku i nagle czyta na opakowaniu,że papierosy obniżJĄ POTENCJĘ.Wraca więc do kiosku i prosi:da mi pani takie,które dają RAKA:-D.Taka jest mentalność w narodzie:-))Ale miażdżyca jest chorobą straszną i...częstą niestety,co wynika w dużej mierze z naszych zachowań i stylu życia,wiele zależy od naszej świadomości❤️Dbajmy więc o naszych facetów i o ...siebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piecdziesieciolatko-zaczelam pewnie w tym samym wieku co ty ale mialam mniej szczescia:P mialam 22 lata jak corke urodzilam poczytalam o tym tabexie -interesujace-nawet mezowi pokazalam ale on po prostu uwielbia wychodzic na papierosa-to mu sprawia przyjemnosc moja tesciowa palila cale zycie i dalej pali-a zmarszczek ma bardzo duzo-moja mama ma lepsza cere dzieki za zdjecia-nie jest zle-nawet ci ten kolor pasuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga to masz poważne zadanie:odzwyczaić swój Skarb od palenia.Spróbuj zainteresować go jakimś sportem,to lepiej rozładuje napięcie niż papieros.Pracuj nad nim proszę,żebyś go miała na dłużej.Kup mu rakietę albo niech ćwiczy jogę,to też uzależnia,ale jest zdrowe.Wiele widziałam młodych(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam kiedyś takie dane na temat prognozowanej długości życia u 35-latów w Polsce i w którymś z krajów skandynawskich.Zestawienie było szokujące:co drugi 35-latek polski nie dożyje 60-tki,a w kraju skandynawskim co piąty:-OSzok,co?Ale z czegoś to wynika,trzeba wyciągnąć wnioskiDotyczyło to populacji mężczyzn,ale kobiety już przejmują męskie choroby i nałogi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało,że kobiety przejmują od mężcnzyzn styl życia i choroby,to w dodatku zawał u kobiety rokuje znacznie gorzej niż u faceta.Nie wiadomo,dlaczego tak się dzieje,ale niestety to prawda:kobiety gorzej to znoszą i częściej umierają:-(Ale mamy na to jakiś wpływ: możemy nie palić,ruszać się i dbać o długość paska czyli obwód w talii:-)Każdy jest kowalem własnego losu,wystwrczy trochę wiedzy i... konsekwencja w działaniu.Lepiej uczyć się na błędach innych niż na własnych❤️Nie należy impregnować się na wiedzę,tylko się uczyć:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściowa świętej pamięci,najlepszy człowiek, jakiego znałam,zmarła mając 52 lata,ale paliła od 30rż,miała nadciśnienie i martwiła się o cały świat.Miała też dosyć duży brzuszek niestety:-(Moja szwagierka też ma nadciśnienie i spory obwód talii,ale ponad 10 lat jak nie pali i w tym moja zasługa:-)Udało się, ale to mądra kobieta,siostra mojego Skarba,bardzo nam bliska.Teraz ma 53 lata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje piecdziesieciolatko-ja tez uwazam ze palenie jest bez sensu ale mojego meza ciezko przekonac-ewentualnie jak bym chciala sie z nim poklocic to moge gadac o papierosach wogole nasze spoleczenstwo nie dba o siebie-wystarczy spojrzec co kupuja-chipsy,batoniki ,zupki gotowe itp a pala nawet nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga ja wiem,że przekonywanie do niepalenia przypomina zawracanie kijem Wisły:-)pamętam jak mój mąż próbował mnie odzwyczaić i dopóki sama nie podjęłam tej decyzji autonomicznie,to dopiero przyniosło sukces,ale kropla drąży kamień,nie należy ustawać w wysiłku uświadomienia palacza co robi sobie i drugim.Ta decyzja musi być decyzją świadomą i autonomiczną,i cała w tym sztuka,żeby nie zrzędzić bo to wzmaga opór,po prostu merytorycznie uświadomić,podłożyć literaturę,niech wie,co czyni i ROBI TO SWIADOMIEz pełną wiedzą w tym temacie,a bibliografia jest bogata.Czy Twój mąż uprawia jakiś sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) CzytamWas trochę,bo zwiódl mnie tytul.............. Może i ja do Was dołącze,jak pozwolicie,czytając posty Pięcdziesięciolatki ,zdecydowalam sie .......bo ja też mam 52 lata .........ale niestety nie jestem taka pelna życia i energii........może wlasnie przydałyby mi sie antydepresanty ,tylko sek w tym ,że mam po nich jeszcze wiekszą depresje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryśka,za Twoją i moją sprawą średnia wieku wzrośnie w tym topiku,ale się nie damy,nie damy się depresji,życie jest fajne i po nocy zawsze jest dzień.Warto o tym pamiętać:-DCzy coś ćwiczysz?Jeśli tak to co?Bo tu wszystkie ćwiczą i trzeba się dostosować:-PDo odchudzania nie zachęcam,bo to nie poprawia nastroju❤️👄👄😘A może Ty zażywasz nie te antydepresanty?Mówiłaś lekarzowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Fajnie,że się odezwalas ,no niestety odchudzam sie,bo musze ,dla urody i dla zdrowia........ Generalnie rzecz biorac jestem nieco Cwicząca ,bo: cwiczę callanetics ,ostatnio co prawda nieco się zaniedbalam ,ale znam tecwiczenia i czuje sie po nichswietnie ,takze psychicznie jezdze /czasmi/ na rowerze na rolkach ,też czasami ........ częsciej samochodem hihihihi na nartach \"zimową porą\" ostatnio zakupilam kijki do NW /troche mi ciezko samej chodzic ,bo moj mąż nie da się namowic,ale probuje mam tez orbitrek na ktorym staram się tak ok 1/2 h/dzien ostatnio zafacynowal mnie David Kircha,jego program radykalnej przebudowy ciala i tez probuje dodam jeszcze ,że jestem bardzo zapracowana /w pracy/ która zajmuje mi prawie 10h z dnia............Jka widac teoria i sprzę jest,ale kiedy dopada mnie depresja,kiedy mysle ,ze to nie ma sensu ,jiedy zaczynam sie martwic,albo coś jest \"nie tak \" wtedy ...wszystko bierze \"w leb\" idę do sklepu i kupuję DUZA paczke Raffaello i zjadam ją w skrytości ,a potem mam gigant wyrzuty sumienia iznow sie pocieszam................... Zazdroszczę Ci optymizmu.... Niestety wiem ,że nie moge nic \"brac\" mam dziwny organizm ,który nie toleruje większości lekow.Po antydepresantach ,mam taką deopresję,że jestem bliska samobojstwa :( Och cieszę sie,że Was znalazłam Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Maryśki:wiele niewiast w naszym wieku ma problem z depresją.Menopauza,uczucie przemijania,objaw\"pustego gniazda\",pytania o sens życia:-Pczyli sama fizjologia i statystyka,ludzie są do siebie podobni😘Nie jesteś samotną wyspą na oceanie,są tacy co myślą i czują podobnieOd razu lepiej🌻Dzieci nam wyrosły i trzeba jakoś ten czas zagospodarować sensownie i w miarę przyjemnie😘I koniecznie trochę...egoizmu,też jest potrzebny dla zdrowia duszy🌻NIe można żyć tylko dla innych,warto odnależć dziecko w sobie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio bardzo się staram \"byc egoistka\" aż niekeidy mam z tego powodu wyrzuty sumienia.czasem mi żal ,że urodzilam się za wczesnie,te kolejki,problemy o \"byt fizyczny\" niemozność zwiedzania świata........ Wiem ,ze teraz są inne problemy,że często brak pieniędzy ,ale mimo wszystko są wieksze mozliwosci ,życia \"tak jak się chce\". Mnie blokuje praca,kocham ją a jednocześnie szczerze mam jej dośc .po prostu za duzo pracuje. Nie ma co narzekac : dzisiaj pocwiczylam callanetics. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięcdziesieciolatko :) jakie jest Twoje zdanie ,bo ja juz sama nie wiem z tym callaneticsem........... owszem super cwiczenia modelujące ciało ,tylko właścieie cwiczac człek się nie męczy specjalnie ,nie poci ............ czy cos się zrzuci kiloskow ? Moj mąż twierdzi ,ze trace czas ,ja mam nieco inne zdanie ,a jak Ty myslisz ? Jaki czas zajmują Ci cwiczenia ,bo ja jak dochodze do wprawy i cwicze codziennie to mogę je wykonać w ciagu 20 min.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam nowa callanke Maryskie witaj w klubie bipi mam 14 latka 17 i 13 latka meza i psa tez faceta daje rade musze aby nie zatracic siebie jest ok 🌻 kasica gdzie ty kobieto sie podziewalas jak chcesz usunas stopke musisz wejsc w preferencje i wymazac ❤️ bombasti ja kupuje odzywke z Londy specjalna regenerujaca 1l kosztuje okolo 70 zl rewelcja szampon tez z tej firmy mam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×