Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Hejka :) Macie rację Dziewczynki :) właśnie poćwiczyłam POWOLI callanetics Oj tak \"odstawiałam fuszerkę\" ,spieszyłam się ,jak zwykle wszędzie i zawsze............ Dzisiaj ćwiczenia zajęły mi 50 min,spociłam się dobrze............. Dzięki za wskazówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi,gdybyś mnie spytała,co napawa mnie największym lękiem w związku z paleniem,to Ci powiem:galopująca miażdżyca,która powoduje postępujące zniedołężnienie,gdy chry kiepsko orientuje się w otaczającej rzeczywistości a palce ma brązowe od tytoniu:-(Wcale nierzadki widok,dopust boży dla rodziny i otoczenia:-)To robi wrażenie naprawdę,nie nagła śmierć tylko powolne upokarzające umieranie w pieluchomajtkach i całkowitej zależności:-(Bardzo smutny obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piecdzisieciolatko-ja to wszystko rozumiem =gorzej z palacymi zmieniajac temat-jaki jest skutrczny lek na biegunke? Bipi-ja mam 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga, nie wyglądasz na 36 lat. Pewnie wiesz o tym i wiele osób Ci to mówi. Ale tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny widze setka stuknelam niezle nam idzie to forum:) oagap jaka to firma robi ta odzywke odebralas meila tez dzisiaj pocwiczylam callana co prawda opuscilam 3 cwiczenia jutro odrobie cala lekcje Maryska kiedy twoj styl wydal broszure o callaneticsie kupuje go od lat i nie spotakalam tej broszury ide zrobic sobie koktajl bipi pychotka bipi to dal ciebie❤️❤️❤️ guga goracy temat z tymi papierosami ja nie pomoge nigdy nie palilam moj maz tez nie nie poddawaj sie i walcz jak tam ta wredna kolezanka w pracy pokazalas jej gdzie raki zimuja bombasti mysle caly czas o tobie dasz rade bez papierosa dalas rade wziasc sie za callana to z tym tez sie uda trzymam kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ze szkoly wrocilam-moj sredni syn ma biegunke-to chyba ten wirus znowy-jutro mial na wycieczke jechac musialam odwolac najgorzej jak sie zarazimy juz mam dosc tych chorob kolezanka w pracy jest mila juz-ale nie wiem czy mi tylka nie obrabia bo duzo gada na innych -w kazdym razie mam umowe na 3 miesiace na razie i bede szuklaa na wszelki wypadek czego innego-nie przejmuje sie juz -w koncu mam ciagle inne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksa, dzięki. Jak tylko w swojej diecie znajdę coś dla Was, to od razu się podzielę. Guga, ja też jestesm zdołowana chorobami.... Mały zdrowy ale ja nie. Odezwała się jesień. Dla mnie o okrutny czas. Jeszcze na dodatek mój mąż wyjeżdza na 2 tygodnie i bedę sama. Nie zdarza mi się to często i nie myślę o tym jak o odpoczynku, bo ciąglę to zdrowie szwankuje. Guga, myślę ze wiesz jak trzeba zachowywac sie wsród takich ludzi kłapiących jezykiem na prawo i lewo. Nic się nie przejmuj. Nic a nic jak to mówi moj synek. Pięcdziesieciolatko, dzieki za wsparacie antynikotynowe. Dziewczyny, bedę wysylac mailem moje przepisy, to bedzie pretekst, zeby napisac do Was. Całuski❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem gadatliwa Bipi ale nawet jak bym nic nie mowila to jesli ktos chce obgadac za plecami to zawsze to zrobi-nie czuje sie w temacie komorek i komputerow asem ale nie bede z tego powodu sie zadreczac Bipi- dwa tygodnie szybko zleca-ja nie widzialam sie z moim mezem jednego razu 4 miesiace-to dopiero bylo straszne pomysl jak bedzie milo gdy wroci:D pocwiczylam 15 minut bo wiecej dzis nie zdaze-musze jeszcze obiad zrobic ,posprzatac i do pracy Bipi-to napisz do mnie tez reszta rowniez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUGA- najlepsze na biegunke to NIFUROKSAZYD poza tym mozesz podac smecte.. oraz lakcid.. ale ten pierwszy to naprawde skuteczny..i raczej polecany przez lekarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap-wiesz,madre slowa.. ja dalej sie trzymam .. jestem pachnaca i wogole jak skowronek.. :P:P jak to sie mowi- TRZEBA SIEGNAC DNA ZEBY SIE OD NIEGO ODBIC.. no moze troche przesadzilam bo az tak nie palilam... wogole to malo kto wiedzial ze ja pale.. moj szwagier , gdy bylam u niego kiedys we Francji..to dppiero po 3tygodniach sie zorientowal ze ja pale.bo akurat mnie zauwazyl.. byl w szkoku.. :P nie palilam nigdy publicznie,bo mnie paralizowalo i wsyd bylo .. przy rodzicach tez NIGDY nie zapalilam,choc wiedza ze pale.. potrafilam nie palic niekiedy caly dzien-jak np. w pracy w Niemczech.bo tam nikt nie palil a samej mi bylo wstyd.. takze mysle ze bedzie ok.. wierze.. ja juz po cwiczeniach.. bipi-kamyczka wczoraj dostalam.. z malym dzis czytalismy zawziecie.. :):) buziole.. ps-WITAM WSZYSTKICH NOWYCH W NASZYM BABINCU!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga-tylko ten nifuroksazyd to niestety na recepte jest... ale w przychodni ta w recepcji moze wypisac... [przynajmniej mi tak wypisywala]bez wizyty lekarskiej dodam ze jeszcze DOBRE SA JAGODY SUSZONE lub czarne jagody.. nie pamietam... to tez w aptece... ponoc rewelacja.. ale ja na nifuroksazydzie wyleczylam malego.. jesli twoj ma ta grype jelitowa to nie zraz sie jak dostanie goraczke na drugi dzien.. moj mial 39st.. trzymalo go prawie 2dni 🖐️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti-czytalam o tym leku=zobacze jesli mu do jutra nie przejdzie to pojde do przychodni najbardziej sie boje zeby to nie byla to najgorsza odmiana wirusa bo wlasciwie mamy go co roku ale czasami jest goraczka,wymioty i biegunka na raz-jesli sie pozarazamy to co z parca-na poczatku brac zwolnienie? mam nadzije ze na mdlosciach i biegunce sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADLENE-mysle ze bez problemu zrzucisz 5kg w dwa miesiace.. to zaden wysilek wkoncu... gorzej jakbys chciala cudu-5kg w tydzien...:P callanetics ci pomoze.. poza tym masz stronke na szczuple nogi..to tez topik.. ale znajdizesz w nim ciekawe wskazowki.. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3303850&start=0 poza tym zebys juz nie szukala za duzo to masz rysunki do tych cwiczen na szczuple nogi... ja cwicze je od czasu do czasu[tak ze 3tazy w tygodniu]i sa efekty.. http://img3.freeimagehosting.net/uploads/75f7e84bf4.jpg poza tym jak masz chec na diete to ponoc SB jest skuteczna i w 2tygodnie mozna stracit te 5kg .. a nawet 6.. tu masz stronke to poczytaj sobie... http://dietaplazpoludnia.ilonka.org/index.php daj znak jak efekty..👄🌻 i zagladaj tu do nas..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że nifuroksazyd jest dobry na biegunkę. (mam go w domowej apteczce) Ale lepiej taką infekcję skonsultowac z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczek w porzo!!:P:P maly siedzac na kolanach sluchal uwaznie.. mam \"Pospiesz sie\" i najbardziej byl moj maluszek zachwycony jak kotek wrocil.. tzn pokazal sie w drzwiach na ostatniej stronie ksiazeczki...jednak przezywal ze nie wchodzi do domu... smialam sie... :D:D no i nie podobalo mu sie jak tatus krzyknal na kamyczka i on plakal... wszystko mu sie podobalo... jest prosta i czytelna jak dla 2,5-3latka... ale zrobilam blad.. bo nastepnym razem zamowie ze 2lub 3 bo koszt przesylki prawie tyle co ta ksiazka... nie pomyslalam..:( bo tak bardzo juz chcialam ja miec..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to te klocki mnie korca... mam kuzynke bardzo bliska w Angli.. ktos tu wczesniej pisal o tych klockach ze tam sa dostepne.. hm... moze sie uda zalatwic... bylby fajny prezent pod choinke.. i dla synka i dla...................mamusi:) a co!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambasti- my mamy \"Kamyczek przedszkole\" i \"Kamyczek u dentysty\", przymierzam się do \"Kamyczek dobranoc\" \"Kamyczek mowi nie\" \"Kamyczek przy stole\" o przedszkolu czytamy zawsze po niedzieli i urlopie Piksa - o odżywce pisałam- matrix biolage, polecam jedynie do włosow koloryzowanych, bo szampon np. wzmacniający przetłuszczał mi włosy nie wiem jak odżywka bo brałam tylko tonic, przypominam, że nie są to produkty dostępne w sklepach , ja kupuję na allegro lub u fryzjera a na biegunkę tylko mąka ziemniaczana, przepraszam, moj mąż jest lekarzem i poleca smectę i inne zależy od wieku, mi mama dawała mąkę i ja dają mojemu małemu, po jednej łyżce nie ma biegunki, super gdy ma się iść do pracy i... nie można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś znow nie poćwiczę :( nie mam siły, każdy skłon wiele mnie kosztuje, mam nadzieję że to chwilowa niedyspozycja a nie wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzałam cenę klockow morphun- 93 euro mały zestaw junior nieźle, chyba odpuszczę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap, morphuny jeszcze będą nasze :) Mój mąż pracuje nad tym. Ale na razie nic nie powiem, żeby nie zapeszyc. Jak bedę cos miala to zaraz powiem i Tobie, i Bombasti. Zamówimy sobie razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Co dzien .........to lepiej,dzisiaj callanetics zajął mi 55 min,robiłam wszystko dokładnie i powoli.............. mam nadzieję ,ze efekty będą Wracając do broszury Twojego Stylu ......było to na początku w drugim ,moze trzecim numerze ,Twoj Styl miał wtedy nieco szaro-bury wygląd........papier szary ,oj to było dawno moze tak ok.1990 r ??????? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez recepty ciężko kupić coś dobrego w aptece,polecam Nifuroxazyd i Biseptol,oraz Loperamid ale bez recepty ani rusz!Czarne jagody i ciemna czekolada to sposób ludowy i pożyteczny czasem,gorzka mocna herbata lub tannosan w zielarskim.Byłam dziś na filmie Wajdy Katyń,jestem wstrząśnięta i nie tylko faktem zbrodni,ale zmową milczenia ponad pół wieku po zbrodni.Ale kino było pustawe-i to też mną wstrząsnęło:-( Nic nie rozumiem:-(,czy ludzie nie uczą się historii? Tyle krwi było przelane na nic?Wszyscy zapomnieli?Jakoś mi niewesoło teraz,chciałam uściskać Bombasti,że dobrze rokuje z niepaleniem,bo jak się wstydzi publicznie wyciągnąć peta-TO już coś.I Maryśka nie smuci tylko ćwiczy pomału:-DFajnie tak sobie wzajemnie podawać rękę,to pomaga❤️Piksa i Oagap o Was też myślę serdecznie i ciepło 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za rady o biegunce predzej czy pozniej sie przydadza bo syn chyba sciemnial i juz sie dobrze czuje-cos mi sie zdaje ze o szkole chodzilo ale podobno wirus jest w powietrzu ja tez czuje sie normalnie najbardziej podobala mi sie czekolada:D Oagap-w jaki sposob te maka zazywac-na sucho???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga- ja we wrześniu zawsze mam biegunkę pod wpływem stresu, z trudem wychodzę z domu, tylko sposob o ktorym wspomniałam na mnie działa, sama biorę łyżkę mąki i popijam blee, a małemu dodaję do picia; jak miał roczek zaraziliśmy sie paskudnym wirusem, pierwszy raz w życiu nie mogłam wstać, byliśmy z małym na pogotowiu, wymiotowałi i... na to drugie mąka, na pierwsze zastrzyk i przeżyliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×