Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Samanta, u mnie to wygląda tak, że ..... wieczorem jestem najzwyczajniej w świecie zmęczona. Poza tym stres robi swoje. Walczę ze sobą. Zawsze byłam mocno temepramentną kobietą. Kiedy stałam się żoną ( chodzi o obowiązki) i mamą (chodzi o obowiązki) to się zmieniło.... Poza tym im bardziej czujesz się atrakcyjna i się sobie podobasz to masz inne podejscie do seksu. Przynajmniej u mnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Piecdziesieciolatko-cwiczenia fajne ale zeby moj maz chcial cwiczyc-teraz nie bedzie cwiczyl bo go boli a jak przestanie bolec to nie bedzie mu sie chcialo-jednak kobiety potrafia a facetom sie nic nie chce-juz nie wspomne o niehigienicznym trybie zycia dziewczyny -moje dzieci jak byly male tez niechetnie zeby myly ale maja zdrowe -dziwne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga, genetycznie są zaprogramowane Twoje dzieciaki na zdrowe ząbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi - ja nie jestem ani żoną (w sumie można powiedzieć że jestem :P) ani matką, ale też czasami nie mam siły ruszyć reką ani nogą :) to normalne, nie jesteśmy robotami ;) ale te ćwiczenia jakoś na mnie jak na razie super działają, w związku z tym że mam na 15 zajęcia zaraz się biorę za cwiczenia ;) co do mycia zębów i stomatologicznego horroru.. mój brat (teraz 11letni) od zawsze miał wstręt do mycia zębów - można się domyśleć do czego to doprowadzało.. zeby się psuły i bolały - i to chyba był jedyny argument zeby go nakłonić do mycia.. no i masa szczoteczek - co tydzień, dwa przy okazji robienia zakupów kupował sobie przeróżne szczoteczki, normalne, ajkieś z bajerami - typu szczoteczka-samochodzik czy z jakimiś błyskającymi światełkami, zmieniająca kolor pod wpływem ciepła dłoni itept itede.. a u denstysty jak zwykle odstawiał przedstawienie :) i dopiero jakiś czas temu (kiedy zaczęły mu mleczaki wypadać i rosnąc stałe) nie nadążały mleczaki wypadać i stałe rosły krzywo - ja akurat wtedy nosiłam aparat - i zwyczajnie przestraszył się że jak nie da sobie tych zębów usunąć (do tej pory miał leczone - siedział przytrzymywany na fotelu dwie godziny lub był przekupywany \"jak będziesz grzeczny to...\") to się skończy noszeniem jak u mnie i bólem (ja bardzo boleśnie znosiłam noszenie aparatu i widział). trafił do super dentysktki - i to chyba NAJWAŻNIEJSZA kwestia w przypadku leczenia zębów - dobry lekarz :) ta go zagaduje, opowiada dowcipy, ogólnie ma podejscie do dzieci (choć jest chirurgiem), ale są przecież stomatolodzy dziecięcy, więc na pewno umieją przkonać malucha do leczenia i otwierania buźki :) tylko trzeba takiego poszukać. pokazać dziecku w gabinecie co i jak, moich znajomych córka na przykład w gabinecie musi pooglądać wszystkie narzędzia :) w każdym razie - nie wolno straszyć dentystą, ale jeśli inne argumenty niż strach nie działają - to postraszyć bólem.. na większość anty-szczoteczkowych dzieciaków znajomych to działało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wlanie wczoraj w lozeczku wyladowalm grypa nie oprypa nie wiem wstalam dzisiaj zatoki totalnie zaladowane nie ma jak oddychac martwie sie ze skonczy sie na antybiotyku nie ciwcze juz od piatku zle sie czuje moze sie zmobilizuje guga pamietam o zdjeciu musze je zgrac na laptopa meza a maz ciagle w delegacji dzisiaj to zalatwie obiecuje🌻 oagap gratuluje silnej woli z ptasim mleczkiem oby tak dalej pozdrowionaka dla wszystich dziewczyn❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nie mam szczescia dziewczyny do was co taka cisz w eterze przed godzina wyczulam pod pacha maly guzek jestem wystraszona kolezanka uspokaja mnie ze to od golenia maszynka pod pachami boli mnie jak diabli rano sie golilam to prawda ale czy to ......od tego jestem przerazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to od golenia maszynką? ja goliłam długi czas i jeśli mi się nawet coś działo, wrastało itd to był stan zapalny, zaczerwienienie mocne wokół takiej \"grudki\".. nie panikuj w każdym razie zanim lekarz tego nie obejrzy - może to tylko podrażniony węzeł chłonny (np po przeziębieniu) - czasami się zdarza :) do dziewczyn którym pisałam o masażu i któtre go stosują - pamiętajcie aby nie masować zbyt mocno i intensywnie, bo też można sobie podrażnić węzły chłonne przez to 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ćwiczę od poniedziałku, padam na nos wieczorem, muszę się wdrożyć, w dodatku chyba mnie grypa bierze, w szkole to tyle zarazkow, martwię się o najmniejszego dzięki dziewczyny za rozwinięcie tematu ząbkow sprobuję wszystkiego, ale i tak mamy 2 lata i wszystko jest \"nie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga odbierz e-maile pozno sie zrobibo ogien w kominku wygasa.....jutro wstanie nowy lepszy dzien \"Jeśli pociechy udziela niebo to pomocy oczekule sie od ludzi\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piecdziesieciolatko-napewno wyprobuje te cwiczenia-maz jest chetny ale w weckend bedziemy sie chyba musieli sie tym zajac bo sie mijamy ze wzgledu na prace i spotykamy wieczorem-w kazdym razie juz sie mu poprawilo i poszedl dzis do pracy Piksa-bardzo ladnie wygladasz na zdjeciach-widac ze schudlas-super z tym guzkiem lepiej idz do lekarza -dla swietego spokoju Oagap-ciezko w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Nie czesto zagladam na kafeterie,brak czasu,ale nadal cwicze callana(z malymi przerwami) Waga 59,jeszcze 3 kg i bedzie git :) Staram sie ciagnac diete SB,ale w weekendy niestety nie potrafie odmowic rosolu czy schabowego 😠To silniejsze ode mnie.Chyba przestane jezdzic na rodzinne obiady :( :P Pozdrawiam wszystkie cwiczace callanetics. Duchem jestem Wami ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Marietto witaj odzywaj sie czesciej tak malo ciebie tutaj🌻 z guzkiem wyjasnione naciek zaczerwieniony po golenie to nie wezly chlonne oprocz tego silne zapalenie zatok antybiotyk w akcji rano cwiczylam ale nie wszystko jak zaczelam cw rozciagajace poprostu zaczelam sie dusic smiac mi sie chcialo ael pocwiczylam:) samanto dzieki za wsparcie wczoraj bylam tak wystraszona tym guzkiem ze nawet nie czytalam twojej wypowiedzi przepraszam pisalas o jakis cwiczeniach na biust prawda gdzie moge je znalesc podesli mi jak mozesz🌻 guga dzieki za mile slowa i dodanie mi otuchy duzo osob mowi ze zeszczuplalam ale wage mam 63 nadal jak twoj maz z kregoslupem ❤️ bombasti bipi oagap 50latko gdzie sie podziewacie 🌻 pedze na zebranie do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja na chwiluńkę. Wczoraj pracowałam do pierwszej a już od 4 nie mogłam spać, bałam się że zaśpię. Mały budzi sie co dwie godziny, jestem niewyspana. W dodatku chyba ma rożyczkę a nie trzydniowkę. Nie jest łatwo pogodzić pracy i domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeej co taka cisza? ;) ja dziś odpuszczam callany.. grypa dopadła lekko i mnie i wolałabym nie podrażniać przewodu pokarmowego jeszcze ćwiczeniami.. nie wspominając że nie mam siły bo prawie nic nie jadłam.. siedzę za to teraz i pisząc na kompie ściskam nogami Agrafkę (motylka) - ćwicząc mięśnie ud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem gościem w domu,zabiegana bardzo,ale pod wrażeniem wykładu prof.artoszewskiego na UW pt Swiadek stulecia.Puścili to strasznie o\\póżno bo o 0.30 na TVN24,ale przeżycie jak przy homiliach Jana Pawła.Zdaje się można to wyśledzić na www.tvn24,ale już bez głosu p ProfesoraLEKCJA PATRIOTYZMU z prawdziwego zdarzenia,polecam.SERCE mocniej bije,wiek XX wydał geniuszy,Bartoszewski wart Ojca Swietego,jestem wzruszona do głębi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i rożyczka, kto chce się zarazić zapraszam znalazłam też winowajcę nadal nie ćwiczę, mam masę sprawdzania, zostaję po godzinach, żeby nie brac do domu, tu nawet kąta nie mam, gdzie usiąść do tego pięćdziesięciolatko zazdroszczę wzruszeń, ja nie mam czasu na chwilę reflekcji, ale jeszcze dwa tygodnie, muszę nabrać rozpędu; niestety nie mam tvn24, kurcze, chyba je też mam rożyczkę :(, mam mało przeciwciał, w ciąży musiałam uważać, jutro sie okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, gdzie sie robi badanie , czy jest się nosicielem genu odpowiedzialnego za raka piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięćdziesięciolatko- dzięki, jestem po wykładzie, rzeczywiście niesamowite doświadczenie, wiele mądrości, patriotyzmu płynącego prosto z serca; szkoda, że obcego tak wielu młodym, a niektorym się dostało :) ; czyżby te wybory naprawdę coś zmieniły? pisząc moją pracę magisterską, gromadziłam materiał językowy , wtedy nagrałam kilka kaset z moją prababcią i babcią, druga i pierwsza wojna światowa, mądrości życiowe ludzi tamtego pokolenia , zazdrozczę spokoju ducha mimo tylu doświadczeń, albo dzieki nim ; co musi sie stać żebyśmy sie opanowali, żeby wyścig szczurow się skończył, dlaczego nie wrarto być przyzwoitym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięćdziesięciolatko- dzięki, jestem po wykładzie, rzeczywiście niesamowite doświadczenie, wiele mądrości, patriotyzmu płynącego prosto z serca; szkoda, że obcego tak wielu młodym, a niektorym się dostało :) ; czyżby te wybory naprawdę coś zmieniły? pisząc moją pracę magisterską, gromadziłam materiał językowy , wtedy nagrałam kilka kaset z moją prababcią i babcią, druga i pierwsza wojna światowa, mądrości życiowe ludzi tamtego pokolenia , zazdrozczę spokoju ducha mimo tylu doświadczeń, albo dzieki nim ; co musi sie stać żebyśmy sie opanowali, żeby wyścig szczurow się skończył, dlaczego nie wrarto być przyzwoitym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc oagap zawsze warto i trzeba byc przyzwoitym nie dla ludzi ale dla siebie kim bysmy byli zdradzajac samych siebie ............ marnym pylem postepowac wedlug wlasnegi dekalogu nigdy nie uciekniesz od wlasnego sumienia kazdy je ma pommo wyoarcie jego z wlasnej swiadomosci w koncu jestesmy ludzmi ............czy nie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie ogladam ostatnio przyzwoitych programow-jakos nie mam na nic czasu mam wolna tylko niedziele pocwiczylam dzis wiec systematycznosc jest Piksa i Oagap-jak dieta? reszta dziewczyn tez cos ty malo pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, przeczytałam wszystko co pisałyscie ostatnio. Samanto, pisz :) jesli nie odpiszę to i tak przeczytam. Tez jestem zabiegana. Mąz wrócil troche inaczej zyję. Moj synek.... cóz, ma goraczke. Nic poza tym sie nie dzieje. Czyzby 3-dniowka???? Nie moge wyjsc z tych chorób. Niby jestem przygotowana na 1rok w przedszkolu ale... Chyba też jestescie zabiegane, mało piszecie. Oagap, dzisiaj mialam na obiad szpinak:) ale tylko ja zjadłam. Pycha. Z czosnkiem. Muszę wysłuchac wykladu profesora. Moze dzis wieczorem. Wczoraj kupilam sobie spodnie :) dwie bluzki i kurtkę na zimę. Miał byc płaszcz ale ceny mnie przytłoczyły. Poza tym do samochodu i z dzieckiem wygodniejsza kurtka. Ale jest taka super elegancka i na czasie. Troche sie dowartosciowałam, ze cos na siebie znalazlam. U dietetyczki dostałam ostrą reprymendę... Nawet nie bede pisac. Ale zdołowałam sie na 3 dni. Dziewczyny, na dniach otrzyacie maila z propozycją klocków i cenami. Jak bedą Wam odpowiadac to mi dacie znac:) Co do prezentów świątecznych dla dzieci. Puzzle piankowe. Bardzo dzieci lubią je układac, są takie przyjemne. Oagap, odnosnie strazy pozarnej nie dowiedziałam sie. Moja kolezanka jest w szpitalu, wiec nie zawracam jej głowy. Jak juz bede mogla zadzwonic to napiszę. Samanto, zaczelam masaż:) ale 300 kółek nie robie. Jestem na 100. Kremu dax nie używam, bo sie boję ze mi się biust powiekszy. A nie chciałabym tego za nic w świecie:):) Chyba, że masz jakies sugestie dla 30-latki po jednym karmieniu??:):):) Ściskam Was mocno I badzcie ZDROWE!!!! Idę sprzatac w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi - i tak się trochę powiększy - ponieważ zacznie się podnosić :) ale to jest pożądana po karmieniu chyba reakcja biustu więc nie powinnaś się przejmować (zresztą on się nie powiększy o dwa rozmiary od razu, ale może z pół - zależy jak teraz masz obwiśnięty i jak wiotka jest skóra. w tym wieku nie powinno być źle, więc w efekcie po masażu będzie jeszcze lepiej ;) ) mój brat miła takie puzzle :) fajnie się układało :D a co do takich ogólnych prezentów świątecznych, postanowiliśmy z chłopakiem w tym roku zrobić takie hand-made przezenty :) znaleźliśmy na kafe topik o tym, poczytaliśmy w necie i wydaje się to być bardzo fajne :) zaczynamy od różnych fajnych, bajeranckich mydełek :) jedziemy do ikei szukać fajnych i w miarę dużych foremek do ciastek itp, bo takich do piasku dla dzieci już w sklepach nie możemy znaleźć.. tylko takie malusie do ciasteczek, ale mydełka jak wysychają to się jeszcze troszkę zmniejszają i mogłyby wyjść zupełnie mikro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto, dobra kupię ten krem. I zacznę masowac z tym kremem. Zwłaszcza, ze teraz się odchudzam. TAki zabieg przyda sie piesiom, żeby własnie nie wisiały :):):):) Bardzo mnie to rozbawiło :) Rzeczywiście macie wspaniały pomysł na prezenty. Fajnie,że jesteście tacy twórczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze napisalyscie Bipi-a co sie stalo ze dietetyvzka cie ochrzanila? Samanto-jak sie dokladnie ten masaz robi? czy przeoczylam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś mi odpowie w sprawie badań genetycznych? bipi- takie puzzle mamy, są super, tylko moj mały gryzoń je niszczy, od kartonikow sie odczepił, a tym nie daje spokoju; na wiadomość o klockach czekam z niecierpliwością; zamowiliśmy właśnie Baza Astrala w Stanach, mam nadzieję że mały się ucieszy, uwielbia tę bajkę; nie pisałąś co myślisz o książeczkach z wydawnictwa modry - slon guga- dietę darowałam sobie na chwileczkę, nie mam czasu robić sałatek, ale chleba , ziemniakow i słodyczy nie jem, tylko serki i jogurty słodzone, a one odpadają w diecie a te masaże na biust to ciekawe, zajmę się jak skończę karmić pozdrawiam pięćdziesięciolatkę, bombasti, piksę, olee, samante, piksa dzięki za liścik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×