Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Pora sie przywitać :) Coś ostatnio zaniedbujemy nasz topikk :( Dobrze, że Samanta odzywa się systematycznie. Oagap, wracaj do zdrowia! A co z zapaleniem oskrzeli??? Kto choruje u Ciebie w domu???? Pięcdziesięciolatko, gdzie jestes?????? Guga, Bombasti, Piksa, Tymka chyba już wróciłas z wakcji?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo oagap trzymaj sie jak sie wali to sie wali przeczytalam samotnosc w sieci smutno mi jak diabli ale to minie 2 razy cwiczylam dzisiaj wszyscy sa wdomu moze wieczorem sie zbiore co sie stalo dziewczyny ze was nie ma zawsze bylyscie i o tym wiedzialam bylo mi cieplo na sercu z taka swiadomoscia 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku jak mi się tak książka nie podobała.. brrr bełkot straszny.. :o potem pojawił się cudowny serial dla nadzianych singli żyjących tylko pracą - MagdaM itd - ogólnie tragedia na razie na naszym rynku jest ;) czytałyście \"oskar i pani Róża\"? zawsze płaczę jak to czytam.. naprawdę warto.. pomomo bardzo smutnego, przygnębiającego może nawet wątku głównego, przemyślenia chłopca są naprawdę niesamowite.. Gietka - mam nadzieję, że nie zapomniałaś o Nas i o wgraniu callaneticsu na serwer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
oczywiscie nie zpomnialam, ale strona na ktorej chcialam wgrac nie dzialala, no a wczoraj wiadomo... wiec dzis proba nr. 2, na pewno sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacaaaaaaaaaaaa
hej dziewczyny, dopiero raz cwiczylam i zatsanawiam sie czy to cos mi w ogole da i czy dobrze robie.no ale po paru tyogodniahc jak beda efekty to bede dalej cwiczyc.jak na razie to jestem w ogole nie rozciagnieta, i mam slaby brzuch ale ok.mam do was pytanie jak to jest z tym cwiczeniem na biodra gdzie sie przysiada na jedenym posladku, druga noge mamy w jednym cwiczeniu wyprostowana w poprzednim zgieta w kolanie pod katem 90 stopni no i te prosta lub tez zgieta w kolanie noge trzeba podsnosic przez 100s.dajecie rade robic to cwiczenie?dla mnie ono jest niewykonalne:Onawet nie potrafie podniesc tej nogi, po prostu jakby to bylo fizycznie niemozliwe i do tego proste plecy to juz w ogole. czy to ze mna cos nie tak czy to cwoczenie moze jakies dziwne?prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początkująca - to jest normalne, Twoje ciało (jak sama piszesz) jest nierociągnięte a mięśnie nie przyzwyczajone do pracy te ćwiczenia na biodra tak własnie trzeba robić - po 100 sekund (ale na początku tyle ile się da, nie na siłę) - rób tyle, ile możesz, w końcu dojdziesz do wprawy. ważne, aby nie pomijać tego ćwiczenia \"bo i tak nie dam rady zrobić\" tylko próbować mi te akuart żadnego problemu nie robią, natomiast te na brzuch dopiero po kilku razach udało mi się zrobić ok.. albo ćwiczenie gdzie siedząc na nogach unosisz się 10cm nad pięty i kręcisz kółka biodrami - robię te 10 powtórzeń ale jest strasznie ciężkie dla mnie.. ja po 10 godzinach ćwiczeń widzę dużą poprawę w rozciągnięciu (pisałam już że nawet mój facet zauważył :D ) myślę, że nie mozna poddawać się na samym początku, tylko powiedzmy spróbować miesiąc, jesli nie zauważysz różnicy, to zrezygnować, ale nie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari*
Witam Wszystkich! Gratuluję Wam wytrwałości i wyników, ja dopiero zaczynam jstem po 1-szej godzinie callana i mam zakwasy :( Co do dietki to kiepsko jakoś nie mam silnej woli ale mam nadzieję, że efekty będzie widać i bez tego...??? Mam 28lat i 9-cio miesięczną córeczkę. Postanowiłam ujędrnić ciało bo po ciąży jest takie byle jakie..... waże 58kg przy wzroście 170cm jestem typową "gruszką". Mam nadzieję, że zostanę przyjęta do Waszego grona :) Trzymajcie za mnie kciuki! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacaaaaaaaaaaaa
samanta--> na poczatku chcialam ci podziekowac bo to dziei tobie odkrylam callanetics:) na topicu:ktoo kocha swoje cialo, nie ma zadnyc kompleksow" czy jakos tak:) co do tych cwiczen to nawet nie chodzi o to, ze nie mam sily czy jestem malo rozciagnieta ale po prostu jak tak kucam na jednej nodze i mam podniesc te druga to po prostu nie moge tak jakby ktos mi kazal wygiac lokiec do tylu:Oniewiem co jest czy to naprawde chodzi o forme czy ja cos zle odczytuje w tym cwiczeniu ale jest dla mnie niewykonalne w pelwnym tego slowa znaczeniu.jeszcze na prosta noge jako tako uniose ale zgiac noge w kolanie pod kaem 90 stopni i ja podniesc to tego juz nie potrafie. jak na razie bola mnie plecy po cwiczeniach.nie wiem czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początkująca - to fajnie że moje \"reklamy\" callana jako sposobu na życie znajdują odbiorców :) 🌼 robisz to ćwiczenie z prostą nogą i dajesz radę? to nie jest duża róznica kiedy zegniesz nogę - przynajamniej w pracy mięśni w zasadzie to lżej jest robić to ćwiczenie przy zgiętej nodze, bo nie trzeba się aż tak przechylać miednicą do przodu aby podnieść nogę (kiedy jest wyprostowana jest dłuższa i bardziej trzeba się odchylić aby ją unieść całą).. hmm.. Mari - witam :) na pewno będą efekty, tylko trzeba sumiennie ćwiczyć i być pozytywnie nastawionym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc poczatkująca:) Jesli chodzi o cwiczenie, o którym piszesz to próbuj cały czas znalezc taką pozycję aby tę nogę podniesc. Wychyl sie maksymalnie. Jak poczujesz się stabilna to udźwigniesz nogę. Dla mnie na początku też to było trudne. Ale jeśli uda Ci się to raz to \"zaskoczysz\" :) Powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robię cwiczen na miednicę. Po pierwsze mam niezbyt zdrowe kolana i mnie bolą w czasie takich cwiczen, a poza tym cholernie ciężko mi się to cwiczy :( Trochę sie usprawiedliwiam. Uwielbiam cwiczenia na brzuch i nogi. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ćwiczę wszystko :) no ale u mnie to nie problem zasadniczo, wcześniej co innego ćwiczyłam, więc mięśnie jakoś były zmuszane do pracy :) ćwiczę z Callan, podobno u Bojarskiej są jeszcze dwa ćwiczenia na pupę (tak zdaje się czytałam..) - serio serio? nie bardzo mogę obejrzeć wersję z Bojarską bo mi się potwornie zacina płyta i wiesza komputer pytałam Początkującą o wizaż, bo teraz przeglądnęłam te ćwiczenia tam i trochę dziwnie wyglądają te ćwiczenia na biodra tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari*
O rany te ćwiczenia są wykańczjące, niby takie nic a.... Początkująca dla mnie też te ćwiczenia są trudne. Najbardziej lubie te na brzuch (mam nadzieję, że wałeczek w dolnej partii brzucha zniknie dzięki tym ćwiczeniom). Te na nogi są ok ale cała reszta.... masakra!!! :( Mam nadzieję, że nabiorę wprawy. Dziewczyny ile trzeba ćwiczyć żeby były efekty??? ćwiczycie codziennie??? dobra ide robić brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari - ćwiczenia na brzuch callaneticsu są ciężkie - obciążają mięśnie i one dzięki temu się budują. jeśli masz ileś tego tłuszczyku w dolnej partii brzucha to zostanie ci mininum połowa - w postaci mięśni.. na dolny \"wałeczek\" lepiej robić szybkie brzuszki, wahadełka - takie przy prostych nogach odrywasz od podłogi i unosisz do kąta max 45st w stosunku do podłogi oraz od 90st (w st do podłogi) opuszczać do 45st - bardzo szybko no i w drugą stronę - plecki też trzeba wówczas ćwiczyć - więc ile tych wahadełek, tyle skłonów.. poza tym aeoroby jak ABS basen, sauna.. callanetics raczej tego nie spali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacaaaaaaaa
tak, mam te cwiczenia z wizazu. a z tym cwiczeniem na biodra to ja moge sie odchylic w ktoras ze stron?staram sie miec korpus prostopadle do podlogi ale wtedy uniesienie nogi jest niemozliwe wiec staralam sie lekko odgiac w przeciwna strone ale wtedy wydawalo mi sie, ze wykonuje zle cwiczenie. a i jeszcze cos.callanetics wyrabia tylko miesnie czy spala tez tluszcz? bo ja chcialabym sie ujedrnic spalic tluszczykno i wiadomo troche wyrzezbic ogolnie cialo ale raczej nie chce umiesnionego brzucha itp.wiec moze to nie sa cwiczenia dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spala tłuszcz, dziewczyny z powodzeniem stosowały ćwiczenia razem z dietą SB na przykład. nie ma takich ćwiczeń które by tłuszczu nie spalały chyba :) ale to ćwiczenie 4 na brzuch (które bezpośrednio wpływa na dolny wałeczek) jest ciężkie i rozbuduje mięśnie. spali tłuszcz ale pojawi się mięsień (ale organizm też się przyzywczai do tego wysiłku więc to niekoniecznie będą spektakularne efekty :) ) właśnie.. źle to jest na wizażu pokazane.. w tych ćwiczeniach masz mieć w miarę prosty kręgosłup, ale nie prostopadle do podłogi, właśnie ma być przechył żeby podnieść tę nogę inaczej nic dziwnego że się nie da podnieść.. Gietka - już mi się całe 3 proc ściągnęło :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
samanta to migiem, tak jak sie ladowalo :P po weekendzie zaladuje callanetics p.m. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze ok 3 godz 52 minuty :D dzięki jeszcze raz, mam nadzieję że PM też będzie za noedługo, moze być po weekendzie (moze do tego czasu AM mi się ściągnie ;) ) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanto- super ze jestes, bo dziewczyny podpadają my juz po rożyczce dzis zamierzam pocwiczyc, przerwy nie słuza mojej pupie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprawde dziewczyny podpadaja ja jestem usprawiedliwiona bo wolny mialam tylko czwartek a wczoraj praca i dzis tez cwicze co drugi dzien Oagap-wracaj do zdrowia i cwicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacaaaaaaaaaaa
samanta-->no tak dlatego wlasnie mowilam, ze to cwiczenie jest fizycznie niedowykonania:) a sa cwiczenia, ktore nie wplywaja na spalane tylko rozbudowywanie miesni, tzn silowe i szczerze mowiac jak czuje bol miesn to wydaje mi sie, ze te cwiczena nie bede mi spalac tluszczu tylko rozbudowywac miesnie ale skoro mowisz, ze tak nie jest, to dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem sama z dziećmi, istne wariatkowo, dziewczyny jeszcze miedawno planowałyśmy spotkanie, a teraz nawet nie dajecie znaku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari*
Samanta-> dziękuję za rady :) ja wzoraj robiłam brzuszki na więcej mi siły nie starczyło- tak na serio to mam lenia..... :( Kurde normalnie wstyd :( Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę tego zapału do ćwiczeń. Kurcze do mnie to powinien ktoś przychodzić i mi kazać ćwiczyć :d Ile zajmują Wam ćwiczenia? Bo mi całą godzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
dziewczyny, druga czesc callanetics'u z Callan, czesc wieczorna, 20 minut. wiecej tu cwiczen rozciagajacych niz meczacych, przyjemne na zakonczenie wieczoru;) Jak dla mnie Callan jest duzo przyjemniejsza w odbiorze niz Bojarska.. callanetics p.m..DAT of size 221.893 MB http://www.filefactory.com/file/3fb300/ jesli brakuje motywacji to trzeba po prostu..wstac, ubrac sportowe ciuszki bez zbytnich rozwazan i potanczyc przed lustrem przy ulubionej muzyczce na rogrzewke a potem gladko przejsc do trudniejszych cwiczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
mari wysilek fizyczny ma byc przyjemnoscia a nie katorga, konieczne jest wlasciwe podejscie...lepiej pocwiczyc tyle na ile masz ochote :) ja czasem cwicze 1,5 godz. czasem, 30 min a czasami wcale (ale to rzadko) :) po prosty wstan i cwicz! nie rozmyslaj jak bardzo Ci sie nie chce itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gietka - jesteś BO$$$$$$$$KA :D może za 7 godzin mi się ściągnie całość :D ćwiczenia jako takie powodują spalanie tłuszczu - organizm przecież wykorzystuje najpierw własne zapasy/zasoby :) byłam dziś na depilacji bikini. miałam też robić nogi ale jeszcze mam za bardzo opalone i szkoda mi było ryzykować oparzeniem, więc zrobiła mi pośladki.. możecie sobie wyobrazić jak mi się dziś siedzi hehe.. ciężko dość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanto- my tu kiedyś dyskutowałyśmy o depilacji, robiłaś woskiem czy laserem? nie chcę być wścibska, ale jak się teraz depiluje na zero? proszę powiedz że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ćwiczyłam, nie mogę się już doczekać, muszę tylko wojownikow spacyfikować, jeden już pległ, ale drugi nie planuje nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×