Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość asikad30
hej poszukuję callanetics nie radzę sobie z internetem jeszcze bo mam go od niedawna ściąganie nie wyszło prosze pomocy same diety już nie wystarczają muszę zacząć ruszać się i to zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oagap - ktoś ze znajomych robił takie badania ale nie wiem niestety gdzie.. :( obiło mi się o uszy że robił ale.. co do ćwiczeń - ja sobie przez Aresa ściągnęłam trochę (Aresa też ściągnęłam :) wpisałam w google, zrobiłam download na jego stronie i teraz ściągam :) ). normalny callanetics jeden tylko i to tylko do ćwiczeń na brzuch włącznie, jeden plik podpisany callanetisc a jak się całe ściągneło (a nie przyszło mi do głowy sprawdzać w międzyczasie jak się ściągało co to) doszło pełne rozwinięcie tytułu ćwiczeń - \"callanetics - it\'s not callanetisc\" ;) i jeden pilates który oni określają zamiennie do callanetics, ale to na pewno nie jest callanetics.. w każdym razie ten jeden plik można spokojnie sciągnąć, przez emula też coś by poszło.. :) a płyty nadal nie mogę przegrać.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wczoraj tez wchodzilam pare razy na topik nikogo nie bylo to sie nie odzywalam walcze nadal grypa zatoki dzisiaj troch cwiczylam nie robilam cw rozciagajacych od piatku cos mi sie stalo w kregoslup dolny odcinek :( oagap nie wiem dokladnie gdzie robia badania genetyczne wejdz w google moze tam znajdziesz bipi co przeskrobalas ze dietetyczka musiala do pionu cie 🌻 postawic:) zycze dziewczyny wam i waszym rodzinom duzo zdrowia i pogody duche .............ta jesienna nostalgia ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na forum, zeby przeczytac co napisałyscie. Mam urwanie głowy z moim maluchem. Pochwaliłam sie, że wczesniej mi nie chorował i masz...... pięcdziesięciolatko, mam nadzieję, ze Twoj stosunek do leczenia antybiotykami jest podobny do mojego pediatry. Reszta osób gdyby mogła to by mnie zlinczowala. Szkoda gadac. A ja i tak kiepsko psychicznie... DZiewczyny piszcie, to chociaż Was poczytam :) Całuski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi - w sensie że ty nie chcesz podawać antybiotyków? ja uważam że to zupełnie słuszne, póki naprawdę nie ma wskazań.. w przeciwieństwie do matki mojego faceta (pisałam już że jest pielęgniarką) - ona na katar i przeziębienie wciska antybiotyki.. nie powiem żeby doraźnie to nie działało, bo działą.. no ale organizm się przecież uodparnia powoli na te specyfiki.. dziś jestem po 7. godzinie callaneticsu, idzie mi coraz lepiej, coraz bardziej mogę się rozciągnąć :) pytałam kiedyś ale nie odpisała mi żadna z was, co to jest \"program skrócony\"? te same ćwiczenia w tej samej kolejności tylko na przykład nie 100sekund, a 50? czy jakaś wersja ćwiczeń krótsza z pominięciem którychś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAmanto, to jest taka krótsza wersja cwiczen. Zajmuje chyba 15-20 minut. Nie mam jej niestety. Chętnie bym się z Wami podzieliła. Tak jestem przeciwnikiem \"wciskania\" antybiotyków na katar, kaszel, itd. Widzę, jakie efekty przynosi leczenie dzieci antybiotykami na wszelki wypadek. Dużo by pisac, bo dużo się dzisiaj dowiedziałam od naszego pediatry. TYlko serce mnie boli jak widzę mojego synka zmęczonego chorobą. Idę spac, wczoraj spałam tylko 4 godz. Jeszcze wstałam godzinę wczesniej, bo nie przestawiłam sobie telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oagap, ksiązeczki Bardzo mi sie podobają. To fantastyczny pomysł na prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
ale wam napisalam :D jestem niezwykle tworcza :D now iec ja mam taki program skrocony, tzn. filmiki z Callan w wersji angielskiej, Callanetics a.m. czyli na rano-ok. 20 min. i p.m. na wieczor tez 20 min. poza tym mam rowniez tylko na brzuch-tez okolo 20 min. wszystko po ang. jelsi jestescie zainteresowane to postaram sie gdzies to wrzucic... a slyszalyscie moze o Lotte Berk? ma troche podobne cwiczenia ale trudniejsze, wymyslila je wlasnie Berk-tancerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gietka - byłoby wprost CUDOWNIE gdybyś mogła to wrzucić gdzieś do sciągnięcia :) 🌼 może wyślij.to , bo stamtąd chyba najłatwiej ściągnąć.. ja się rozsmakowałam w tych ćwiczonkach zupełnie.. a co do tych drugich.. nie słyszałam takiej nazwy nawet :( jeśli też masz to też wrzuć gdzieś :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, brak słów co linku, który wrzuciłaś. Jacy ludzie potrafią być okrutni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikad30
dzięki za pomoc chociaż jeszcze nic nie zdziałałam znalazłam opisówkę callaneticsu więc zacznę od tego od kwietnia schudłam na różnych dietkach 22 kg ale teraz muszę zacząć ćwiczyć bo sam rowerek stacjonarny nic mi nie daje a muszę zgubić kolejne 20 kg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekchciałabym
Witam wszystkich, jestem po raz pierwszy na tym forum, a zainteresował mnie bardzo temat-callanetics. pierwsze z nim spotkanie zaliczyłam jakieś 14 lat temu po urodzeniu dziecka, niestety efekty były marne(brak czasu, silnej woli,siły....) Póżniej pare razy wracałam, ale dosyć szybko się zniechęcałam. Ostatnio za to postanowiłam zabrać się ostro, a poniewaz znałam już to uczucie zniechęcenia, znudzenia taką ilością powtórzeń wykonuję wszystkie ćwiczenia w 50% tzn. wszystkie o połowę mniej powtórzeń. Dzięki temu nie podchodzę do tego codziennie z taką rezygnacją jak dawniej i udaje mi się już ćwiczyć od dwóch tygodni codziennie. Nie mogę natomiast zwalczyć pociągu do słodyczy i to jest moją zmorą, cóż z tego że stracę trochę kalorii ćwiczac, jeśli zaraz je nadrabiam z nawiązką obrzerając się słodkim . Założyłam sobie że schudnę co najmniej 10 kg a wierzcie i tak nie będę miła idealnej wagi(teraz ważę 71 przy wzrości 160) co zrobić żeby obrzydzić sobie słodkości ? poradżcie coś! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - pewnie jak Cię postraszymy, że zepsują Ci się zęby od słodyczy to nie bardzo uwierzysz... ;) nie ma jakichś tablet wstrzymujących łaknienie w przypadku słodyczy? może bierz magnez, w sumie jak nam się chce słodkiego, to z reguły dlatego, że organizm domaga się magnezu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
dziewczyny wrzucam Wam callanetics a.m. na www.filefactory.com, stamtad bedziecie sobie moglyb sciagnac film w calosci. jak sie zaladuje to wkleje link tutaj :) milych wygibasow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gietka - ok ok ok ok ok :D:D super :) czekam z niecierpliwością i jak tylko dzieciaki pójdą spać i zwiększy mi się transfer przystąpię do ściągania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową pora :) Nie piszę ,bo jak zwykle nie mam sily ,a na dodatek jestem w WIELKIM DOLE...............ech ,stara i glupia,czlowiek sie uczy do śmierci ,a i tak ciagle jest naiwny.bEZNADZIEJA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze malo dziewczyn ostatnio zaglada-pewnie na groby sie wybraly ja dzis do pracy wczesniej ide.Chce pocwiczyc ale czasu malo wiec najwyzej jutro to zrobie bylam po zakupy-kolejki okropne jak by kilka dni swiat bylo-i co przykre ludzie robiq sobie uczte niestety .a to nie tego typu swieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekchciałabym
Dzięki S_A_M_A_N_T_A za dobre rady, magnez właściwie też jem, ale nie słyszałam że ma on coś wspólnego z ochotą na słodycze, być może masz rację. Poza tym chciałabym was o coś zapytać. Wprawdzie ćwiczenia idą mi coraz lepiej , choć na razie efektów wymiernych nie widać, ale ciągle i tak mam wątpliwości, bo ja ćwiczę wg takiej starej gazety Twój Styl, chyba sprzed 16 lat, ćwiczenia są tam opisane bardzo dokładnie i przystępnie ale przy kilku z nich nie pisze np ile ma być powtórzeń więc ja uznałam że trzeba wykonać je po prostu jeden raz no ale w innych żródłach np.wizaz pisze że wykonuje się je np 100 razy, a z kolei inne ćwiczenia są ominięte. No i już sama nie wiem jak jest prawidłowo i to trochę mnie znowu zniechęca, bo wydaje mi sie że jeśli cos robię nie tak to znowu nic z tego ni e będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekchciałabym
chodzi mi oćwiczenia na brzuch, u mnie jest tak:1-powtarza się 2x3, 2-nie mam podane ile,3-100 powtórzeń i jeszcze biodra:1-100 razy, 2-100 razy, 3-nie mam podane i 4-50 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na brzuch i biodra - każde ćwiczenie powtarza się 100 razy (cztery ćwiczenia na brzuch, cztery na biodra) - po 100 sekund się robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekchciałabym
dzięki wielkie, ale trochę mnie podłamałaś, bo nie wiem cz tyle wydolę no cóż nikt nie obiecywał, że będzie łatwo...A ty jak długo już ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczę od dwóch tygodni, na razie zrobiłam 8 godzin ćwiczeń też nie daję rady przy ćwiczeniach na brzuch po sto powtórzeń, muszę w połowie przerwać na 5-10 sek i się wyprostować. ale na początku przerywałam dwa razy, więc postęp jest :) w rozciąganiu też - mój facet nawet ostatnio zauważył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekchciałabym
dzięki SAMANTA za dobre rady ja jestem w pracy i tak z doskoku wchodzę na to forum ale ciesze się że tu trafiłam bo nie myślalam że tyle osób ćwiczy callanetics, na pewno tu jeszcze wpadnę, bo jest naprawdę milo a narazie pozdrawiem,cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikad30
dwa dni callanetiksu mam za sobą, psychicznie czuję się 10 kg mniej a fizycznie jakoś leci, bałam się o zakwasy ale nie odczuwam dużego bólu z tym że nie jestem w stanie zrobić wszystkich powtórzeń, może dlatego, mam nadzieję że z dnia na dzień będzie już tylko lepiej, aha ćw rozciągające są świetne, po nich czuję się jak nowo narodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIECH TEN TYDZIEŃ SIĘ SKOŃCZY!!!!!!! Rożyczka, zapalenie oskrzeli , rak, nadciśnienie za dużo jak na nas. Na szczęście dwa ostatnie nie dotyczą mojej małej rodzinki, ale jednak rodziny. Mamy dość!!! Nie ćwiczę, nie trzymam diety, dobrze że w ogole się trzymam. Na rożyczkę też się załapałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×