Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Ania66
Dziewczyny, jak się macie, cieszę się, że jeszcze ktoś ćwiczy, ja jestem akurat po godzince callaneticsu (plus wczoraj rolki 1,5 godziny), piję sobie herbatkę i patrzę, co u Was. Pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkafw
ja też po ćwiczeniach mam większy celllulit lub bardziej widoczy a ćwiczę d roku nie tylko callanetics,chodzę też regularnie na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkafw
i stosuję kosmetyki antycellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkafw
i masaże specjalnym przyrządem (niestety pękają mi naczynka podczas masażu) czy jest jna to akaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co taka cisza? Teraz kiedy zaczelam pisac? Na celulit to naprade ciezko poradzic , mniej go widac kiedy sie opalimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga jestem aktywniejsza na innym forum tym o włosach ,bo to jest teraz mój ból;-)Ale ćwiczę systematycznie i nie odpuszczam,dzięki temu jakoś trwam i walczę o siebie i o swoje włosy,bez których czuję się tylko w połowie kobietą:-DAle widać już poprawę i ...mam NADZIEJE😘Za chwilę idę wcierać w skorę głowy różne specyfiki.DZięki nowej superkrótkiej fryzurze wymyślonej przez dobrego fryzjera wyglądam chyba nieżle:-PChoć tęskno mi do moich loczków🌻Wierzę że je odzyskam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Przeglądam ten wątek... Miałam zamiar przeczytać wszystko od pierwszej strony, ale zapału mi brakło ;) więc za dwa ostatnie miesiące sie wzięłam.. Stwierdzam, że mam zamiar ćwiczyć.. Od chwili napisania postu- za jakieś 10 minut:p I tak, póki pamiętam... Mam 18 lat i trochę kilogramów do zrzucenia ;o Biorę sie za callanetics i czerwona herbatę.. Czy to coś da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobry wybor co do czerwonej herbaty... ps. lapcie kawal dlacego blondynka robi szpagat przy otwartym oknie?? bo wyswietlilo jej sie na monitorze-OTWORZ OKNO I KLIKNIJ DWA RAZY MYSZKA:) A JA schodze na psy...nie cwicze..ale dzis-czuje sie bombastycznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti , dlaczego nie cwiczysz przeciez dobrze ci szlo ja dzis musze pocwiczyc ,ale jeszcze tyle do zrobienia i nie nadazam, dobrze ze chociaz duzo spaceruje Piecdziesieciolatko, moze masz jakies zdjecie z nowa fryzura to podeslij mi zdjecie co? Mam nadzieje ze bedzie ok z wlosami, zawsze doceniamy cos kiedy to stracimy Elorai, najlepiej cwicz z rana przed sniadaniem ,poskacz tez na skakance jesli mozesz, duzo spaceruj, czerwona herbata, duzo wody i najlepiej zero ziemniakow, bialego pieczywa i slodyczy i bedzie ok, no i posilki regularnie najlepiej co 3 godziny niewielkie, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko pięknie, ale dzisiaj nie miałam siły z łóżka wstać ;/ Dobrze, że wakacje mam to jakoś dałam radę. Z tymi ziemniakami i pieczywem to wie, ale ile tych cudnych herbatek powinnam wypić w ciągu dnia, żeby jakieś efekty były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti:-D Twój dowcip o myszce i blondynce właśnie sprzedałam mężowi :-)))))Obśmieliśmy się serdecznie😘Czy kupiłaś płytę Maryli?Ona śpiewa też o Tobie, o miłości na odległość i mówiłam już że ma na mnie wpływ terapeutyczny:jest o przemijaniu,odchodzeniu i o ...pięknie zwyczajnym,takim zwykłym 🌻Piękne teksty i muzyka,pozwalają pogodzić się z losem pogodnie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranjetka
Hej Dziewczyny, gdybyś która chciała to mam płytę Callanetics z Pickney. Kupiłam na allegro od jakiegoś cwaniaka za 30 zł. Myślałam że będzie oryginał, a to przegrane. Wkurzyłam się i postanawiam mu trochę zepsuć interes. Gdyby któraś chciała to mogę wrzucić gdzieś na necie, tylko nie wiem jak i gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barberq
Witam. Jestem nowa na forum. Od dłuższego czasu poszukuję płyty z ćwiczeniami Callanetics z Callan Pinckney. Czy możecie mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barberq
Będę Ci bardzo wdzięczna. Jak co to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako mako_86wp.pl
Czy ja również mogłabym prosić o wysłanie?? Byłabym Wam bardzo wdzięczna:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako mako_86wp.pl
Czy ja również mogłabym prosić o przesłanie tych ćwiczeń?? Narazie ćwiczę "z kartki", ale jednak wolalabym widzieć jak ktoś to robi. Wielki dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako mako_86wp.pl
przepraszam za dubelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
ojej, ojej, doczekalam sie! czy i ja moge dostac taka plytke skopiowana, i z Callan i z Pinkney? od piecdziesieciolatki lub oranjetki? bardzo prosze o kontakt: jolsen@wp.pl BEDE BARDZO WDZIECNZA, ODEZWIJCIE SIE PANIE, JAK MOZECIE NA MAILA, BO JA SPORADYCZNIE OBECNIE TU BYWAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
HIHIHI, i zCalan, i z Pinkney, hihihiiiiiiii...... i z Callan i z Bojarską, hahahihihhhiahahahihiihi, dziekuje z gory, hihhihahaha, ucze sie do licencjatu, ale z kondycja umyslowa nie widze tego, hihiahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Witam !!! Hej Dziewczyny ? Nie słyszałyście czasami gdzie w Krakowie znajduje się jakieś studio z najnowszą kosmiczną platformą wibracyjną - soniczną ? Ponoć jest to największy HIT !!! I nazywa się STANDINGMATE. Kuzynka z Warszawy nie może się nachwalić co ta maszyna potrafi , wyniki są już ponoć po paru razach . Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne . Dajcie znać jak byście coś wiedziały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwie zdążyłam dziś dojść na pocztę i wysłać płytke do Basi,a tu następna potrzebująca.Ten mój mąz mnie przeklnie że mu głowę zawracam:-)Ale Glusia przyślij adres na maila,zobaczę co się da zrobić w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze kilka stron do nadrobienia, ale się poprawię. Miałam okropny młyn w pracy i w domu. Dużo zmian, w tym nowe zęby :). Ważę 55 kg, ale nie wyglądam dobrze. Wciąż nie moge zdobyć się na regularność w ćwiczeniach. Czytałam w Zwierciadle, że Małgorzata Pieczyńska, piękna i sexowna kobieta, od zawsze ćwiczy callanetics, ostatnio jogę. Efekty znamy. To tak jak pięćdziesięciolatak. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oagap 😘jak miło Cię usłyszeć😘Myślałam ,że to forum zamiera.Gdzie się wszystkie podziały?Ja tak się zajęłam walką o włosy,że teraz to moja idee fixe,codziennie robię coś w tym kierunku i...pomału widać światełko na końcu tunelu.czyli maleńki odrost😘Jeszcze trochę cierpliwości której mi zazwyczaj brak:-(.Dochodzę do siebie po śmierci mamy🌻Cwiczę codziennie ale ważę bardzo dużo,bo wszystko mi smakuje i gotuję obiady...Ostatnio pani która mnie długo nie widziała przywitała mnie okrzykiem:o jaka ładna grubaska!!!Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
jolsen@wp.pl PIECDZIESIECIOLATKO, bo ja nie wiem skad wziasc twoj adres mailowy, odeziwj sie, meza pozdrawiam :))) chyba juz wie na co stac dziewczyny.( oczywiscie wszystkie wymierne koszty pokrywam:) 👄:classic_cool: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza godzina callaneticsu za mną :) przez sesję zaniedbałam ćwiczenia i muszę się rozbujać jakimiś średnio lekkimi ćwiczeniami, bo po Tamilee mam potworne zakwasy.. i wracam do callana 🌼 ćwiczyłam bez płyty, z pamięci, ze stoperem z komórki ;) zajęło mi trochę ponad 40 minut od razu czuję się lepiej :) muszę jutro napisać, ze kolejna godzina za mną, muszę :P pozdrawiam Was ciepło 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×