Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Studio Odnowy Biologicznej
..................................Ekskluzywne............... ...................... ........................Studio Odnowy Biologicznej............................. ................30-209 Kraków ul.Królowej Jadwigi 103 A.................... .....................................Zaprasza !!!.................................... Na maszyny oraz zabiegi : Vacu >< Vell - bieżnia- (kapsuła próżniowa)-spacer w pod ciśnieniu ! STANDINGMATE - najnowsza platforma soniczna ! , nie TURBO SONIC ! BEAUTYTEK - ultra nowoczesna , nieinwazyjna kosmetyka XXI w -modelowanie sylwetki , lifting twarzy i biustu, ujędrnianie-wyszczuplanie ciała , likwidacja CELULITU !!! Ponadto: ........................................Masaże.......... ......................... masaż relaksacyjny masaż wyszczuplająco-ujędrniający + zabiegi na ciało masaż sportowy masaż częściowy masaż twarzy masaż dłoni i stóp masaż aromaterapeutyczny masaż synchroniczny masaż rytmiczny masaż energetyzujący Uwaga !!! Tylko u nas w studio : .....................................Woda Mineralna............................... ......................................... GRATIS !!!.................................. a w miesiącu lipiec i sierpień na wszystkie usługi 15% zniżki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
PIECDZIESIECIOLATKO, dziekuje! i tobie, i mezowi twojemu;) ide cwiczyc, motywacja jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dostałam płytę od pięćdziesięciolatki,za którą jej serdecznie dziękuję,i zaczęłam ćwiczyć. Szczerze mówiąć nie sądziłam,że te ćwiczenia są tak wymagające.Niektórych nie wykonałam w pełnych ilościach.Dopiero teraz zau8ważyłam jaka jestem nierozciągnięta.Mam nadzieję,że później pójdzie mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się dziewczyny:-))To tylko na początku jest trudno,potem same podniesiecie poprzeczkę,w miarę upływu czasu i wytrwałości😘Mam najdłuższy staż na tym forum,więc wiem,co mówię.WARTO!!Polubicie własne ciało🌻Mnie to już nawet zaczęły moje włosy odrastać w miarę pozytywnego myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja tez co nieco przytylam i sie zapuscialm z cwiczeniami ale od ponedzialku beda cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Kolejna godzina za mną i musze przyznać,że coraz bardziej mi się podoba.Mam problemy z ćwiczeniami na brzuch,ale jakoś sobie radzę.Moim celem nie jest chudnięcie,bo szczerze mówiąc nie mam zbytnio z czego,ale modelowanie ciała (szczególnie nogi są moim utrapieniem).Wszystko co ćwiczyłam rozbudowywało uda,które i tak są masywne.Mam nadzieję,że te ćwiczenia mi pomogą.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga- miło cie widzieć pięćdziesięciolatko- kiedyś pisałyśmy o odżywkach do włosów, przeszukałam kilka stron :P, nie znalazłam dokładnej nazwy odżywki kerastase, którą polecałaś na matowe włosy, bardzo prosze o tę informację, bo mam miotłę na głowie a nie włosy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Oagap jesli o odzywke chodzi to ja kupilam jakis czas temu WAX w aptece i jestem bardzo zadowolona ,polecam dzis pocwiczylam ale nie godzinke niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięćdziesięciolatko- bardzo dziękuję, chyba się skuszę na odżywkę firmy dora, ale do włosów zniszczonych; guga- dziękuję za radę, za tego co pamiętam to wax wymaga dłuższego trzymania na włosach, a ja nie mam czasu, zależy mi na 1- 3 minutowych; przy okazji moje włosy też mają wakacje, prostownicę schowałam głęboko; mąż się cieszy a ja omijam lustro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oagap😘Ale apteka Pod Pegazem zrobiła się tępa w koresponencji i trochę mnie to denerwuje.Za wcześnie pochwaliłam i już nawet wpłaciłam kasę,a tu cisza,jak makiem zasiał:-(Zobaczymy co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKOCZNA123
callanetics z Mariolą Bojarską jest tutaj: http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=fizjofit ja bedę teraz sciagać pump it up ale zachecilyscie mnie tez do callaneticsu :) moze sprobuję choc nie wiem czy to dla mnie nie za spokojne - lubię sie wyszaec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalanetiksowe dziecię
Chciałabym zapytać o jedną dość ointeresującą sprawę związaną z ćwiczeniem C. Czy Wy też, moje drogie, zauważyłyście u siebie... wzrost libido :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięćdziesięciolatko- dziękuję za wiadomość, poczekam, jak potoczą się wypadki; zainteresowała mnie ta odżywka; marzę o lśniących włosach :P, podobno przy jasnych to trudne;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Kalanetiksowe dziecię! Wzrost libido nie jest żadną tajemnicą przy callaneticsie. Sama Callan pisze w książce, którą posiadam, że czy się tego chce czy nie, będzie się miało większą ochotę na seks. Myślę, że jest to związane z dużą ilością ćwiczeń na miednicę, ale jakby nie było, jest to super, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Kolejny dzień ćwiczeń za mną i muszę przyznać,że idzie mi coraz lepiej.Już robię wszyskie ćwiczenia w pełnych ilościach tylko z rozciąganiem nóg mam jeszcze mały problem.Jak przyjdą efekty to zaraz napiszę.Na dzień dzisiejszy to poprawia mi się nastrój po ćwiczeniach i rzeczywiście coś jest na rzeczy z tym libido :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalanetiksowe dziecię
niesamowite to jest; nic nigdy mi nie dało "takich efektów ubocznych":D Mój mężczyzna uwielbia jak mu mówię, że ćwiczyłam właśnie hahah POLECAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
wow, spranka, niezly link! dvd mam z callan PINKNEY, wiec na nowo cwicze o efekty sie nie martwie-przyjda na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkie:) Jestem tu nowa. Szukam od kilku dni ćwiczeń callaneticsu. Pięćdziesięciolatka pisze, że ma płytę. Aż skoczyłam do góry jak o tym przeczytałam. Kiedyś ćwiczyłam callanetics i bardzo mi się podobało. Myślałam o powrocie do ćwiczeń, ale niestety kaseta się nie zachowała:( Pomóżcie mi proszę, bo jakoś ostatnio nie mogę się zrestartować. Ciągle jest mi ciężko, smutno i wszystko mnie drażni. Chciałabym zacząć ćwiczyć z płytą. Czy jest szansa Pięćdziesięciolatko, że mi pomożesz? Bardzo mi na tym zależy. Uwielbiałam te ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe forum obsłużyłam;-)))już nie mam siły męczyć mego męża o nagranie.Wiele dziewczyn ma kopię ode mnie:Barberg,Glusia Bombasti i jeszcze kilka których nie wymienię Może niech się odezwą i przekażą pałeczkę dalej:-))POczekamy.Jeśli się nie uda-będę męża molestować😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja chętnie przegrałabym płytkę,ale dopiero za 2 tygodnie jak wrócę do pracy i pomolestuję kumpla żeby mi pomógł. Z komputerem sobie ogólnie radzę,ale przegrywanie to dla mnie tragedia (albo mam uszkodzoną nagrywarkę). Jeśli to Ci odpowiada to prześlij mi swój adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×