Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

ja cwicze z gieta noga , z wyprostowana wytrzymam 5 sek :D no ale to moja 3 h dopiero dzis bedzie 4 wiec nie ma sie co dziwic :) Jesli one tak potrafia wytrzymac 100 s to my wkrotce tez jesli ktos ma z tym problem :) Jak to sie mowi : " czas pokaze " :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
ja ćwiczę z zgiętą nóżką , ale myślę że po ok. 10 godzinie uda mi się ją wyprostować. Diety również nie stosuje . zdaje sobie sprawę że efekty były by szybsze, ale po ostatniej mojej przygodzie z dietą i efektem JOJO już nie ryzykuje ..... po prostu MŻ. Pozdrawiam również i mam nadzieję szybko nie odpadnę, grunt to Mobilizacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivja
Witajcie Moje Drogie :) Dokładnie 10 dni sie zbierałam aby rozpocząć callana. (Znacie to.. ?101 wymówek: brak czasu, kodeków do filmiku itd itd.. z lenistwem na czele ;D) I Słuchajcie... właśnie zakończyłam moją pierwszą osobistą sesję z szanowna panią Callan tłumaczoną na Polski :) Zmotywoła mnie wiosna... hehehe :) I powiem Wam, że czuję każdy mięsień w moim sflaczałym ciele i jak mi dobrze :D:D Oczywiście nie oczekuje cudów, że od pierwszego razu zrobię wszytko co Callan i jej uczniowe ale ważne, ze spróbowałam kazdego z ćwiczeń i... . I przypomniały mi sie stare dobre czasy jak wymiatałam na sali baletowej i byłam tak ładnie rozciągnięta że szpagat nie był dla mnie żadym problem. No ale moje drogie stan zasiedzenia zrobił swoje. Dlatego z radością w oczach przystąpiłam do tych ćwiczeń pamiętając ćw w sali baletowej i ich wysmuklające efekty. trzymajcie sie Callana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizendaa
Dziewczyny ja robiłam dziś 11 godzinę Callana i trzy ćwiczenia na brzuszki pierwszy raz zrobiłam bez przerwy - od razu 100 powtórzeń! ( na początku robiłam po 15- 20 i chwila przerwy ) wyciąganie nóg też już robię bez odpoczynku :) Są postępy! Podczas tych różnych skłonów nóg jeszcze nie udało mi się wyprostować, ale myślę, że to osiągalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam za soba ponad 30h callan i dalej nie daje rady tak jak Bojarska,tylko uginam nogę .Dziś odpuszczam callana skopalam pół ogródka i od rana na nogach wiosenne porządki itd.Zaliczyłam a6w tylko.padam z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
Zaliczona 4 godzinka. Po przerwie miałam pewne kłopociki z wykonaniem powtórek ale jutro na pewno będzie lepiej. Co najważniejsze zdarzył się CUD, wygrzebałam spodnie z szafy ( miałam problem z zapięciem ich w pasie) i CUD !!!! CUD!!! zapięłam je i nawet troszkę luzu było ;):):) Callanetics to najlepszy !!! Pozdrowienia dziewczyny !! ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Ju.sty, doskonale Cię rozumiem, kiedy ćwiczysz callanetics, z ciuchami tak właśnie jest. U mnie problemem nie jest to, że w coś nie wchodzę, tylko, że pomimo upływu lat nadal wszystko pasuje, ale czy w tym sezonie to się jeszcze nosi? I dlatego te ćwiczenia są wspaniałe!!! Mam nadzieję, że się nie zniechęcisz. Pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeziębiłam się i niestety musiałam opuścic i callana i a6w.Nie dam rady osłabiona jestem gardło boli i glowa.Muszę przeczekać niestety.Mam nadzieję że nic sie nie stanie jak przerwe na kilka dni cwiczenia.Potem ma się rozumieć wracam do callana!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
Hej , dziś 6 godzinka Callana .. idzie idzie...Ojj Aniu66 nie, nie nie zrezygnuje za dobrze się po nim czuje.Co do ciuszków , w dzisiejszej modzie wszytko dozwolone tylko trzeba to wszytko jakoś ciekawie połączyć ;) Staram się jak najdokładniej wykonywać zestawy. Wstyd się przyznać ale ćwiczenia rozciągające, kiedy siedzi się z wyprostowanymi nogami sprawiają mi największą trudność ( może to przez moje "skaczące" bioderka)... nic więc . Trzymam się planu ,niebawem ważna impreza mam nadzieję że zadziwię Wszystkich zgromadzonych. POZDRAWIAM WSZYSTKIE ĆWICZĄCE CALLANETICS-ówki ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
hej dziewczyny ,;):):) przestudiowałam dziś kilka -forum- poświęconych Callanetics-owi , niektóre dziewczyny mówią o przybieraniu w udach , brzuszku... myślicie że to możliwe czy raczej robią coś źle ?? ja myślę że źle wykonują ćwiczenia...ale czy negatywny, rozrost mięśni jest możliwy przy Callanie? ?? Mimo wszystko walczę dalej, dziś 7 godzina, już wszytko łatwiej przychodzi, nawet 100 na bioderka ( 2x 50, ale 100 w sumie). szkoda że po ćwiczeniach nie wstaje się rano i nie ma wymarzonej figury.jak za dotknięciem magicznej różdżki ...ale jak to mówią nie ma nic za darmo ..trzeba w coś włożyć aby móc z tego wyciągnąć.. ;) Dziewczyny a jak tam z waszymi efektami??zadowolone?? Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMILIANNA
Witam wszystkie zawzięte:) co do przybierania po callanie, to w książce jest, że można na samym początku przybierać na wadze, a rozmiary mają się zmniejszać, ale myślę, że chwilowe przybranie w obwodzie jest na początku możliwe, chyba dlatego, że coś już w środku dzieje się z mięśniami, już nie są takie oklapłe a tłuszcz jeszcze nie jest spalony i wyłazi na wierzch, tak sobie to na chłopski rozum tłumaczę. Zresztą sama u siebie na początku widziałam, że coś mi się zwiększa zamiast zmniejszać, co mnie demotywowałao, ale na szczęście nie przestałam. Na forach tez czytałam różne opinie, np że callan nie odchudza, tylko modeluje więc jak ktoś chcę naprawdę zrzucić kilogramy to nie callanem, inni znowu piszą, ze jak najbardziej, więc najlepiej samemu się przekonać, moim zdaniem i modeluje i odchudza. Mnie najbardziej podoba się fragment z książki o callanie w rozdziale na nogi, że nogi będą jak u modelki smukłe i zgrabne i ja chcę w to wierzyć :) a w rozdziale następnym na biodra, że powinna ten rozdział zatytułować precz z tłuszczem, bo to się właśnie będzie działo. Co do moich efektów, to muszę Wam powiedzieć, że zaczyna się to sprawdzać, mija już prawie 1,5 m-ca moich codziennych ćwiczeń i wreszcie naprawdę widzę efekty, na centymetrze jest już prawie 1,5 cm mniej w obwodzie nóg, czuję po spodniach że są luźniejsze, zaczynają mi wisieć, bez paska się nie obejdzie i gołym okiem widać, że ten okropny tłuszcz na nogach zmalał i w ogóle zmienił swoje położenie, zmalała też wewn strona ud, biodra, pas, ale tam raczej się nie mierzę, tyłek też spadł. Do callana dodaję jeszcze przysiady i inne ćwiczenia, teraz zainteresował mnie pilates i tez chcę go dodać, ale z callana nie zrezygnuję . Co do pilatesa, to jest trochę podobny do callana, powolny, z tym, że tam robi się ok 10 powtórzeń są różne zestawy a w sumie ćwiczeń jest 500, trzeba je łączyć z oddechami, też wydają się ciekawe. Robię też okłady z alg pod folię, robię piling z kawy i wcieram krem z avonu po masażu, te algi i pilingi nie codziennie. Tak więc moje efekty jeszcze bardziej mnie motywują i jak ćwiczę staram się naprawdę z całych sił te mięśnie naprężać żeby je poczuć, bo po takim czasie mięśnie już się przyzwyczaiły. Czytałam kiedyś, ze do cwiczeń mięśnie się przyzwyczajają, dlatego trzeba robić różne, nie ciągle te same i czytałam też że nie codziennie, ale gdzie indziej znowu, ze można codziennie, więc najlepiej samemu sie przekonać i popróbować. U mnie wydawało się że nic z tego, ale widac potrzebowałam więcej czasu niż2 tyg jak to też piszą. Więc ćwiczcie, bo naprawdę za jakiś czas zobaczycie efekty:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMILIANNA
Witam wszystkie zawzięte:) co do przybierania po callanie, to w książce jest, że można na samym początku przybierać na wadze, a rozmiary mają się zmniejszać, ale myślę, że chwilowe przybranie w obwodzie jest na początku możliwe, chyba dlatego, że coś już w środku dzieje się z mięśniami, już nie są takie oklapłe a tłuszcz jeszcze nie jest spalony i wyłazi na wierzch, tak sobie to na chłopski rozum tłumaczę. Zresztą sama u siebie na początku widziałam, że coś mi się zwiększa zamiast zmniejszać, co mnie demotywowałao, ale na szczęście nie przestałam. Na forach tez czytałam różne opinie, np że callan nie odchudza, tylko modeluje więc jak ktoś chcę naprawdę zrzucić kilogramy to nie callanem, inni znowu piszą, ze jak najbardziej, więc najlepiej samemu się przekonać, moim zdaniem i modeluje i odchudza. Mnie najbardziej podoba się fragment z książki o callanie w rozdziale na nogi, że nogi będą jak u modelki smukłe i zgrabne i ja chcę w to wierzyć :) a w rozdziale następnym na biodra, że powinna ten rozdział zatytułować precz z tłuszczem, bo to się właśnie będzie działo. Co do moich efektów, to muszę Wam powiedzieć, że zaczyna się to sprawdzać, mija już prawie 1,5 m-ca moich codziennych ćwiczeń i wreszcie naprawdę widzę efekty, na centymetrze jest już prawie 1,5 cm mniej w obwodzie nóg, czuję po spodniach że są luźniejsze, zaczynają mi wisieć, bez paska się nie obejdzie i gołym okiem widać, że ten okropny tłuszcz na nogach zmalał i w ogóle zmienił swoje położenie, zmalała też wewn strona ud, biodra, pas, ale tam raczej się nie mierzę, tyłek też spadł. Do callana dodaję jeszcze przysiady i inne ćwiczenia, teraz zainteresował mnie pilates i tez chcę go dodać, ale z callana nie zrezygnuję . Co do pilatesa, to jest trochę podobny do callana, powolny, z tym, że tam robi się ok 10 powtórzeń są różne zestawy a w sumie ćwiczeń jest 500, trzeba je łączyć z oddechami, też wydają się ciekawe. Robię też okłady z alg pod folię, robię piling z kawy i wcieram krem z avonu po masażu, te algi i pilingi nie codziennie. Tak więc moje efekty jeszcze bardziej mnie motywują i jak ćwiczę staram się naprawdę z całych sił te mięśnie naprężać żeby je poczuć, bo po takim czasie mięśnie już się przyzwyczaiły. Czytałam kiedyś, ze do cwiczeń mięśnie się przyzwyczajają, dlatego trzeba robić różne, nie ciągle te same i czytałam też że nie codziennie, ale gdzie indziej znowu, ze można codziennie, więc najlepiej samemu sie przekonać i popróbować. U mnie wydawało się że nic z tego, ale widac potrzebowałam więcej czasu niż2 tyg jak to też piszą. Więc ćwiczcie, bo naprawdę za jakiś czas zobaczycie efekty:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaliczylam 11 godzine callana dzis i z kazda kolejna wydaje mi sie, ze jest lepiej - albo sobie wmawiam;) W kazdym razie wierze, ze te cwiczenia pozwola mi spalic zbedny tluszcz i wyrzezbic super cialo, wiec dalej cwicze prawie codziennie:) Mierzenie w poniedzialek, wiec sie przekonamy czy cos pomoglo! Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;)) Przedemna 7 godz. callana :)) Czekam az mi kolacyjka dobrze siadze i zaczynam :D Oprocz tego znalazlam na necie taka o to "dietke na cellulit" + skakanka http://olivia.pl/Community/Blog.aspx?BlogEntryId=31060 nie znam sie na dietach wiec pytam was jesli jestescie doswiadoczone w dietach i odchudzanku czy to jest dobrze rospisana i ulozona kuracja ?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;)) Przedemna 7 godz. callana :)) Czekam az mi kolacyjka dobrze siadze i zaczynam :D Oprocz tego znalazlam na necie taka o to "dietke na cellulit" + skakanka http://olivia.pl/Community/Blog.aspx?BlogEntryId=31060 nie znam sie na dietach wiec pytam was jesli jestescie doswiadoczone w dietach i odchudzanku czy to jest dobrze rospisana i ulozona kuracja ?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;)) Przedemna 7 godz. callana :)) Czekam az mi kolacyjka dobrze siadze i zaczynam :D Oprocz tego znalazlam na necie taka o to "dietke na cellulit" + skakanka http://olivia.pl/Community/Blog.aspx?BlogEntryId=31060 nie znam sie na dietach wiec pytam was jesli jestescie doswiadoczone w dietach i odchudzanku czy to jest dobrze rospisana i ulozona kuracja ?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;)) Przedemna 7 godz. callana :)) Czekam az mi kolacyjka dobrze siadze i zaczynam :D Oprocz tego znalazlam na necie taka o to "dietke na cellulit" + skakanka http://olivia.pl/Community/Blog.aspx?BlogEntryId=31060 nie znam sie na dietach wiec pytam was jesli jestescie doswiadoczone w dietach i odchudzanku czy to jest dobrze rospisana i ulozona kuracja ?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMILIANNA
Ale cuda w tej diecie, co chwilę inna ryba, dżem z gorzkiej pomarańczy? chyba nie widziałam takiego, jogurt ze świeżym owocem?nigdy nie próbowałam, z duszonym jabłkiem tak, ale świeżym, mogą być niezłe sensacje:) poza tym wydaje się raczej droga i po co aż tak cudować, najlepszą dietą jest dieta rozdzielna, czyli nie jak w tej ryba z ziemniakami tylko ryba z surówką, białka i węglowodany osobno, a kawa powinna byc posłodzona np miodem, powinno się ją słodzić żeby wspomóc wątrobę, jedna kromka na śniadanie-ja bym padła, cztery posiłki dziennie i to wszystko?a porcje jak dla myszki, jeśli ktoś chce zrzucic 20 kg to pewnie tak, ale przy dietach organizm kumuluje tłuszcz na zaś i potem jest jojo. Jeść normalnie a potem przejść nagle na dietę też nie jest dobra, próbowałam kiedyś diety majów, czy jakos tak byłm taka słaba, że mi się w głowie kręciło. Żadna diea cud nie istnieje. Wszystko jeść z umiarem, ograniczyć słodycze, czerwone mięso, nie jeść za późno i nie za duzo. Ale niektóre propozycje można zaczerpnąć, to z fetą sama robię. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) jestem wsumie na 2 dniu tej dietki i powiem ci ze mi te posilki wystarczaja , jak jestem glodna to dziubne jakis owoc wiec moge pow. ze mam 5-6 posilkow lub lykne wode . I dobrze tez sie po niej czuje. Kawy nie slodze a zwykla kawe zastepuje zbozowa bo normalna zle na mnie wplywa. Ale konkretnie ujdzie ta dieta ?? Mozesz mi np. napisac swoj 1 dzien diety ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) jestem wsumie na 2 dniu tej dietki i powiem ci ze mi te posilki wystarczaja , jak jestem glodna to dziubne jakis owoc wiec moge pow. ze mam 5-6 posilkow lub lykne wode . I dobrze tez sie po niej czuje. Kawy nie slodze a zwykla kawe zastepuje zbozowa bo normalna zle na mnie wplywa. Ale konkretnie ujdzie ta dieta ?? Mozesz mi np. napisac swoj 1 dzien diety ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) jestem wsumie na 2 dniu tej dietki i powiem ci ze mi te posilki wystarczaja , jak jestem glodna to dziubne jakis owoc wiec moge pow. ze mam 5-6 posilkow lub lykne wode . I dobrze tez sie po niej czuje. Kawy nie slodze a zwykla kawe zastepuje zbozowa bo normalna zle na mnie wplywa. Ale konkretnie ujdzie ta dieta ?? Mozesz mi np. napisac swoj 1 dzien diety ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
Hej ... ja dziś na przerwie od Callana. chociaż jeden dzień dla mięśni. Osobiście, jestem mało przydatna jeśli chodzi o diety. Po ostatniej mojej przygodzie. Na diecie dwa lata temu schudłam 8 kg. Super było prze dwa miesiące a później jo-jo +8 kg. i 2 kg gratiss. Osobiście staram się jeść mało( tyle abym miała siły ), jak najczęściej , nie tłusto i smacznie( parowar bardzo pomaga), schudłam takim sposobem 7 kg od Świąt w grudniu i jestem zadowolona. Prawdę mówiąc na każdego działa coś innego..... Jeśli zdecydujesz się na tą dietę życzę Ci jak najlepszych efektów !!! Jutro 8 h, już się nie mogę doczekać ( czuje się ociężała, po tym jak dałam się skusić na czekoladkę ;( ) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMILIANNA
jA JEŚLI CHODZI O DIETY ODCHUDZAJĄCE TO NIE STOSUJĘ TERAZ ŻADNEJ, KILKA LAT TEMU STOSOWAŁAM TĄ DIETĘ MAJÓW I WYDAJE MI SIĘ ŻE SCHUDŁAM 2 KG W 2 DNI !! TAM TEZ BYŁA KAWA BEZ CUKRU NA ŚNIADANIE JEDNO JAJKO I PLASTER WĘDLINY I WIĘCEJ NIE PAMIETAM, NA INTERNECIE NA PEWNO JEST TA DIETA, ALE NIE POLECACM BO DRASTYCZNA, JA KG NIE CHCE ZRZUCIC, BO MAM TYLKO NOGI TLUSTE A U GORY JESTEM PATYK, SZCZEGOLNIE NA TWARZY NIE CHCE SCHUDNAC, A TAKIE DIETY DZIALAJA WLASNIE OD GORY, A JAKIEŚ 2 M-CE TEMU STOSOWAŁAM DIETY OCZYSZCZAJĄCE, ZE WZGLĘDU NA PROBLEMY Z UKŁ POKAR JAK NP WZDĘCIA, POCZYTAŁAM SOBIE O RÓŻNYCH DZIADOSTWACH JAK NP PASOŻYTY, KTÓRE PONOC SĄ PRZYCZYNĄ WSZYSTKIEGO, WSZYSTKICH CHOROB, W TYM OTYŁOŚCI!! NA RAZIE ZANIECHALAM, BO NIC BYM JESC NIE MOGLA, A LUBIE SLODKIE I TO CO NIEZDROWE:) DOBRE OCZYSZCZAJACE I CO ZA TYM IDZIE ODCHUDZAJACE SA SOKI WARZYWNE I OWOCOWE, NAJLEPSZY JEST Z MARCHWII, ALE WLASNEJ ROBOTY NIE TE JEDNODNIOWE, ZAKAZONE BAKTERIAMI,JA MAM TAKIE ZRYWY NA TO ZDROWE OCZYSZCZAJACE JEDZENIE, CZYTALAM TOMBAKA, MALACHOWA,SIEMIONOWA, CLARK ITP, ALE NA RAZIE TO MI PRZESZLO I WZIELAM SIE ZA CWICZENIA I TO MAM NADZIEJE MI NIE PRZEJDZIE TAK SZYBKO :) AHA DOBRZE JEST RANO NA CZCZO WYPIC WODE Z CYTRYNA I Z MIODEM DLA ZACHOWANIA MLODOSCI I OCZYSZCZENIA Z TOKSYN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaprzestalam wszystkich drastycznych diet, ktore wymagaly wieluposwiecen, bo po takich dietach kilogramy u mnei zawsze wracaly z nawiazka:/ Tak wiec teraz staram sie zmienic nawyki zywieniowe, jesc stosunkowo niewielkie porcje, a czesto i czasem pozwalam sobie na szalenstwa, zeby sie potem na jedzenei nie rzucac... I troche chudne (na wage nie wchodze juz od dawna) ale po ciuchach widze ze ejst lepiej, a chudne raczej wolno,w iec mam nadzieje ze na stale:) Ja mam do Was pytanie troche z innej beczki: cwicze callana prawie codziennie, przerzucilam sie na super callanetics, ale chcialabym dolaczyc do treningu w ramach urozmaicenia cardio callanetics (podobno on spala tluszcz, a nei tylko modeluje sylwetke). Czy znacie jakies zrodlo, z ktorego mogabym go pobrac? albo kupic w rozsadnej cenie? Dzieki za rade, pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...to raczej zrezygnuje ztej dietki ;/ bo ja wsumie tak jak kolezanka wczesniej u gory jestem chuda a mam tylko brzuch i troche tluszczu na nogach ktorego chce sie pozbyc i ten cellulit ehhh!! ;> A wlasnie co do cellulitu macie dziewczynki moze jakies sprawdzone domowe sposoby na to dziadostwo albo moglybyscie polecic jakis faktycznie dobry kosmetyk ktory rzeczywiscie dziala i daje efekty oczywiscie wyprobowany przez was ?? :) Pare dni temu zakupilam z allegro produkt Vichy Lipometric , czekam na niego wiec niewiem jeszcze jak dziala ;) Oraz podpinam sie pod ten Cardio Callanetics ?? :D MI tez chodzi najpierw o spalenie tluszczyku stadi owdzie a pozniej wymodelowanie sylwetki . Wiecie moze skad go mozna wytrzasnac ?? :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...to raczej zrezygnuje ztej dietki ;/ bo ja wsumie tak jak kolezanka wczesniej u gory jestem chuda a mam tylko brzuch i troche tluszczu na nogach ktorego chce sie pozbyc i ten cellulit ehhh!! ;> A wlasnie co do cellulitu macie dziewczynki moze jakies sprawdzone domowe sposoby na to dziadostwo albo moglybyscie polecic jakis faktycznie dobry kosmetyk ktory rzeczywiscie dziala i daje efekty oczywiscie wyprobowany przez was ?? :) Pare dni temu zakupilam z allegro produkt Vichy Lipometric , czekam na niego wiec niewiem jeszcze jak dziala ;) Oraz podpinam sie pod ten Cardio Callanetics ?? :D MI tez chodzi najpierw o spalenie tluszczyku stadi owdzie a pozniej wymodelowanie sylwetki . Wiecie moze skad go mozna wytrzasnac ?? :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...to raczej zrezygnuje ztej dietki ;/ bo ja wsumie tak jak kolezanka wczesniej u gory jestem chuda a mam tylko brzuch i troche tluszczu na nogach ktorego chce sie pozbyc i ten cellulit ehhh!! ;> A wlasnie co do cellulitu macie dziewczynki moze jakies sprawdzone domowe sposoby na to dziadostwo albo moglybyscie polecic jakis faktycznie dobry kosmetyk ktory rzeczywiscie dziala i daje efekty oczywiscie wyprobowany przez was ?? :) Pare dni temu zakupilam z allegro produkt Vichy Lipometric , czekam na niego wiec niewiem jeszcze jak dziala ;) Oraz podpinam sie pod ten Cardio Callanetics ?? :D MI tez chodzi najpierw o spalenie tluszczyku stadi owdzie a pozniej wymodelowanie sylwetki . Wiecie moze skad go mozna wytrzasnac ?? :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...to raczej zrezygnuje ztej dietki ;/ bo ja wsumie tak jak kolezanka wczesniej u gory jestem chuda a mam tylko brzuch i troche tluszczu na nogach ktorego chce sie pozbyc i ten cellulit ehhh!! ;> A wlasnie co do cellulitu macie dziewczynki moze jakies sprawdzone domowe sposoby na to dziadostwo albo moglybyscie polecic jakis faktycznie dobry kosmetyk ktory rzeczywiscie dziala i daje efekty oczywiscie wyprobowany przez was ?? :) Pare dni temu zakupilam z allegro produkt Vichy Lipometric , czekam na niego wiec niewiem jeszcze jak dziala ;) Oraz podpinam sie pod ten Cardio Callanetics ?? :D MI tez chodzi najpierw o spalenie tluszczyku stadi owdzie a pozniej wymodelowanie sylwetki . Wiecie moze skad go mozna wytrzasnac ?? :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×