Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Ju.sty
Klaraaaaaaa imponujący wynik, ale czy strata aż tylu kilogramów wyjdzie na dobre?to jest 10 miesięcznie ... to naprawdę sporo, mam nadzieję że wyjdzie na wielki PLUS!! Osobiście 14 godzina, dwa dni przerwy, ale zaistniała sytuacja Polski jest oczywistym powodem "przerwy". Spokój wieczny Ofiarną Tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-latka
no witam ,witam własnie wróciłam z pracy nie wiem czy się dzsiaj zmobilizuję do ćwiczenia ,bo zakwasy mam chyba większe niz wczoraj!!!! ale do wieczorka daleko mam nadzieję ,że sie jeszcze dzisiaj odezwę-pozdo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaaaaaaaaaaaaaaa
dużo, ale zdrowo - 1000 kcal + callan + siłownia (na niej spaliłam najwięcej tłuszczu) :) Miałam młode sadełko ;) takie pociążowe. Z niego najłatwiej się chudnie. (z 80 do 60:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
Klaraaaaaa, bardzo cieszę się z Tobą mam nadzieję że nie odebrałaś tego źle.Strata kilogramów i "zmniejszanie się " to naprawdę super sprawa. dziś przerwa jutro 15 godzinka . Nawet efekcik na ważne wydarzenie, jest1! więc też bardzo się cieszę . Straciłam 7kg. dla Mnie to też sporo i wygląd się poprawił ;) Pozdrawiam was dziewczyny bardzo serdecznie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZALONAONA!!!!!!!!!! wyslalam ci wiadomość na pocztę dotarła?udałoci sie odtworzyc callana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-latka
hej! wczoraj sie nie odezwałam ale ćwicyłam i dzisiaj juz tez jestem PO:) nie wiem czemu ale strasznie boli mnie szyja i klatka nad biustem w trakcie ćw.brzuszków nie wiem może za wysoko się podnoszę? i nie moge wyprostować calkiem nóg przy niektórych ćwiczeniach zakwasy prawie juz mineły,czy trzeba ćwiczyć codziennie?4 h za mną ciekawa jestem czy po 15h uda mi sie coś zrzucić nie mam marzęń ,że aż 7kg ale ze 2 kg chociaż -pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaaaaaaaaaaa
40-latka - a jak trzymasz głowę? Do góry czy do klatki piersiowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-latka
chyba właściwie ,bo staram się do góry patrzeć, chyba,że za wysoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
hej ;) ja zawsze parze na stupki jak są w górze. Jeśli masz duże zakwasy i ćwiczenia sprawiają Ci ból, proponuje ( choć nie jestem profesjonalistką ) ćwiczyć tak jak ja co drugi dzień. Mięśnie są wypoczęte, ćwiczenia lżejsze, a efekty te same ( choć czym szybsza regeneracja mięśni tym szybszy efekt), tak mówią. Ja osobiście taką taktykę przyjęłam i jestem zadowolona. Miałam dziś zaliczyć godzinkę, ale mam takie urwanie głowy że przełożę na jutro nic się nie stanie ..... ;):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-latka
dzieki jus.ty za podpowiedź,może faktycznie mogę ćwiczyc co drugi dzień,chociaż obawiam się czy mi zapał nie minie więc będę probować codziennie,wstałam dzisiaj na czasie to zaraz sie biorę do roboty i będę miała zaliczoną godzinkę=pzdrawiam-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Callannna
witam Ćwiczacych :-) ja zasuwam z Bojarska , wczesniej cwiczyłam z Callan ale cos tam mało cwiczen było. Fakt nudaa ale jakie efekty super. Chciałabym sciagnac tez cardio i super callanetics ale nijak mi sie to nie udaje:-( albo sie nie otwiera (pomimo zmian w pliku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowałam sie, takze bede czasem do Was zagladać , zeby moja motywacja nie spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak zapewniłam w piątek powróciłam 4 godzina za mną dopiero 4 :| Jednak motywacja nie spada są minimalne efekty z czego jestem bardzo zadowolona. Minimalne ale jak pobudzające do działań. Wyszłam z założenie, że nie bedę skupiać się na wadze a na cm. Znalazłam chwilkę nadrobiłam zaległości gtauluję 20 kg w dół. 40-latka miałam kiedyś podobny problem, przyczyną było złe wykonywanie ćwiczenia :| robiłam zbyt gwałtowne ruchy. Teraz znów uciekam muszę posprzątać i zająć się stertą książek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_paprotka
Hej dziewczyny! Kiedyś trochę ćwiczyłam callanetics, ale kiepsko u mnie z motywacją. Dziś postanowiłam znów zacząć i tym razem przyłączyć się do Was - może Wasze wyniki i Wasza praca mi pomoże :) Poza tym mam dodatkową motywację - mój eks wraca za miesiąc i mam zamiar mu pokazać co stracił :D Jestem po pierwszej godzince i mam zamiar włączyć jeszcze 6 Weidera. Ale moim głównym problemem są nogi- uda sflaczałe, a łydki zbyt umięśnione :/ Macie na to jakieś sposoby? Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-latka
witam:) wczoraj ćwiczyłam a dzisiaj dopiero bedę,powiem wam ,że jestem mile zaskoczona bo nózki mi tak jakby wysmuklały i bioderka,z brzuszkiem trochę mniej ,na wadze nie ma żadnych widocznych efektów,ale wizualnie lepiej się i czuję sie psyhicznie tak weselej:)ciekawa jestem czy dalej wytrwam tak dzielnie,zakwasy MINĘŁY i to mnie cieszy najbardziej no to narazie pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona_paprotka witamy kilka postów wyżej coś około 10/9 kwietnia dodałam linki do forum są tam zdjęcia osób, którym callan bardzo pomogło może to cię zmotywuje do ćwiczenia :) 40-latka mam podobne odczucia :) patcząc na łydki i uda mam wrażenie że są smuklejsze. Rano sprawdziłam i w udzie jest 1 cm mniej :) może tylko 1 cm, ale dla mnie aż ponieważ miałam za sobą 4 h. Przed chwilką zaliczyłam 5 h, ktoś pisał że ćwiczenia są nudne. To prawda z czasem stają się coraz nudniejsze to tak gdybyśmy dziennie/co drugi dzień oglądały jeden i ten sam film. Ja ćwicząc mam zawsze włączone radio lub tv czas wtedy szybciej leci. Za oknem piękna pogoda :) możne powiedzieć wreszcie po tygodniowej ulewie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cwiczyłyscie moze callanetics evolution i cardio? W koncu udało mi sie dostac te zestawy cwiczen na płytce i powiem ze o wiele ciezsze/lepsze (choc nudniejsze) jest cwiczenie z Mariola. Po takiej godzince z callanetics evolutions zapodałam sobie jeszcze 15 minut cwiczen "dla młodosci" :-))))) i wtedy czułam ze cos cwiczyłam. Efakty u mnie sa ale nijak niemoge pozbyc sie brzucha w dolne j czesci. Góra to juz fajnie zarysowane miesnie a doł to taka piłeczka :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 6 godzina Callanetics za mną :) Nie nigdy nie ćwiczyłam, a gdzie to znalazłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych pilków co dziewczyny wczesniej podaja w rózbych postach, nie dałam rady sama to uderzyłam do znajomego informatyka i to sciagnał odpowiednim programem, ale myslałam ze to bedzie jakis hit a tu taka duuuzo lzejsza wersja callaneticsu. Ja po południu kolejna godzine zaliczam. Nie licze , ale chyba 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba to w przyszłym tygodniu spróbuje :) i się wypowiem, która wersja lepsza jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak dla Was , ale dla mnie najdrudniejsze do wycwiczenia jest " otwieranie - zamykanie" pomimo małej ilosci powtórzen za nic nie podniose tak wysoko nóg jak te laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, kiedy przechodzicie na tego callana w wersji skróconej? - 15 min. dziennie codziennie. Ja mam za sobą ok. 40-50 godzin i już mi się zwyczajnie znudziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia moze spróbuj cardio callanetics ten z linku Peggy . Mnie za bardzo nie odpowiada ale cwicze tak dla urozmaicenia :-) 15 minut to cwicze jak juz naprawde nie mam czasu w ciagu dnia, dla mnie to taka namiastka i raczej nie wierze w te 15 minut ze podtrzyma efekty, chyba ze oprócz tego jakis sport / basen/siłownia itp Dziewczyny jakie sa najlepsze cwiczenia na dolna partie brzucha? i ile powtórzen robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
Hej dziewczyny ;) ja swoją przygodę z Callanem rozpoczynam raz drugi. Od czwartku nie miałam jak ... więc "pierwszy " kolejny. szczerze już nie liczę godzin, tylko efekcik się liczy teraz. Moje plany zmieniły się diametralnie .. ale cóż siła wyższa. Walczę dalej !!!! Kurcze mała przerwa i czuję się jak Baloniasty nadmuchamy BALON... ale może to tylko takie dziwne uczucie ? Jak tam u was ?? Pozdrawiam ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju.sty ja zaczynam callana po raz trzeci a wszystko przez to ze 2x bylam chora-straszny kaszel itd.musiałam przerwac.no i zaczynam od poczatku.jak nie cwicze tez mi sie wydaje ze jestem wieksza haha.jak sie tylko lepiej poczuje ruszam do dziela!!!]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tu nie zaglądałam. Widzę, że wszyscy ostro ćwiczą :) Fajnie, że jest już link do Cardio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×