Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość 40 -latka
witam wszystkie panie nie pisałam ale ćwicze solidnie dzisiaj jestem już po:) nie wie czy przy miesiączce też ćwiczyć? ostatnio pochwaliłam sie mojej kumpeli,że rozpoczełam ostrą walkę z ćwiczeniami i okazało sie,że ona też ćwiczyła kilka latek wstecz i była zadowolona z efektów ale mówi,że trzeba jednak ćwiczyć systematycznie(nie koniecznie codziennie) bo jak się zrobi przerwę to ciało wiotczeje i nie jest takie jędrne! ćwiczenia na dolny brzuch czyli te z nogami wyprostiwanymi lub ugiętymi nogami można ulepszyć tj.biodra delikatnie unosić do góry (troche dostałam zadyszki )chyba będę tak ćwiczyć jak będe miała lepszą kondycję-możecie same spróbować-pozdrwawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link nie działa :-( ja równiez po godzince, jeszcze na wieczór wskocze na rower stacjonarny. własnie czy przy okresie 1-2 dzien tez cwiczycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemutakajestem8787
dziewczyny pomóźcie...szukam linków,z których mogłaby sobie ściągnąc callanetics z bojarską,ale nic nie znalazłam,a jak sa to nie działają..błagam podeslijcie mi stronki skad moge sobie ten callan za free ściagnąc:( błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka mysle ze masz racje, do miesni "górnych" brzucha nic nie mam:-) sa wycwiczone nie tylko callaneticsem. Wezme sie za te cwiczenia co Peggy mi podrzuciła w linku. Wczoraj rano dostałam @ i mysle co tam biore sie za cwiczenia..słychajcie w nocy musiałam brac ketonal tak mnie brzuch bolał :-( dzis odpuszczam cwicz brzucha tylko biodra itp. Lordozy nie mam, bardziej lekka skolioze (lewostronna) ale doszłam do wnosku ze ja zle technicznie wykonuje to cwiczenie, zle siedziałam. miłego dnia zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
Hej . Ja tak sobie ćwiczę C. i oczywiście muszę powiedzieć że bardzo mi pomógł ( wyglądam zdecydowanie inaczej). Postanowiłam też zadziałać nie tylko na mięśnie, ale też na skórę. Zakupiłam w tym celu Vichy Lipo-metric, czy któraś z was stosowała go kiedyś?? Słyszałam wiele opinii, i były one raczej pozytywne....hymm....Zobaczymy. Dziś kolejna przyjemna godzinka Callana. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Chcę zacząć ćwiczyć callanetics i już ściągam sobie wersję z Bojarską. Widzę, że niektóre z was ćwiczą już jakiś czas chciałam się zapytać o jakiś rady. Ja mam 19 lat 177 cm wzrostu i 67 ważę. Mam zamiar zrzucić jakieś 4 kg i mam nadzieję, że te ćwiczonka mi pomogą. Ile razy w tygodniu powinnam je ćwiczyć dla najlepszego efektu, ale też aby się nie przetrenować? Chciałam jeszcze zapytać czy stopniowo należy zwiększać liczbę powtórzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
Witam ;) Ja ćwiczę już jakiś czas ok 3-4 tygodni( przestałam liczyć ) , co drugi trzeci dzień, nie mam zakwasów i czuję się świetnie. Jeśli chodzi o wagę to tak naprawdę nie wiem czy zadziała, ale na wygląd i zmniejszenie rozmiaru ubranek napewno. Ćwiczenia powinnaś wykonywać po kolei ( nie omijając żadnego z nich- to dosyć istotne). Jeśli nie będziesz dawała rady wykonać 100 powtórzeń, zatrzymaj filmik , odpocznij i powtarzaj dalej ( ja tak robiłam).Z upływem czasu ćwiczenia staną się łatwiejsze. Tak to widzę .... to moja rada ( przetrenowana na własnej skórze). Wytrwałości ;):):) Pozdrawiam wszystkie Calletanki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Z przyjemnoscią do Was dołączam. Callanetics zaczęlam ćwiczyć już 2 miesiace temu, poćwiczyłam chyba tydzien i trafiłam do szpitala. Potem samopoczucie fizyczne i psychiczne było do bani i zaprzestałam ćwiczeń. Ale od wczoraj znów się wzięłam, czyli 1 godzina za mną. A teraz właśnie zabieram się do kolejnej godzinki. Mam nadzieję, ze będę równie zadowolona z efektów, co Wy! Pzodrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i druga godzina za mną :) Bardzo przyjemne te ćwiczenia, to uczucie, ze całe ciało się rozciąga. Nie lubię się meczyć i to mnie cieszy, ze nie mam po tych ćwiczeniach zadyszki i nie jestem zlana potem:) musze się jeszcze tylko wymeirzyc i potem, za jakies 2 tygodnie sprawdzić, czy są już jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i druga godzina za mną :) Bardzo przyjemne te ćwiczenia, to uczucie, ze całe ciało się rozciąga. Nie lubię się meczyć i to mnie cieszy, ze nie mam po tych ćwiczeniach zadyszki i nie jestem zlana potem:) musze się jeszcze tylko wymeirzyc i potem, za jakies 2 tygodnie sprawdzić, czy są już jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i druga godzina za mną :) Bardzo przyjemne te ćwiczenia, to uczucie, ze całe ciało się rozciąga. Nie lubię się meczyć i to mnie cieszy, ze nie mam po tych ćwiczeniach zadyszki i nie jestem zlana potem:) musze się jeszcze tylko wymeirzyc i potem, za jakies 2 tygodnie sprawdzić, czy są już jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem po 2 godzinach:P u mnie to ok 1,5 wychodzi całość. I mam pytania co do ćwiczeń na biodra i pośladki. Szczególnie 2 pierwsze ćwiczenia chyba robię źle, bo czuję dużo bardziej mięśnie ud. Nie wiem gdzie jest błąd ale mięśnie ud pracuje i ciągną mnie mięśnie łydek.. Może któraś z was miała podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem po 2, ale ćwiczę co drugi dzień. Nie stosuję żadnej diety i zastanawiam się czy same ćwiczenia dadzą jakiś efekt wyszczuplenia i kiedy:P narazie mam problemy z pierwszymi dwoma ćwiczeniami na biodra, o bardziej czuję uda i ciągną mnie łydki. Nie wiem co robię źle, ale pośladki czuję minimalnie. Może miałyście też taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem po 2, ale ćwiczę co drugi dzień. Nie stosuję żadnej diety i zastanawiam się czy same ćwiczenia dadzą jakiś efekt wyszczuplenia i kiedy:P narazie mam problemy z pierwszymi dwoma ćwiczeniami na biodra, o bardziej czuję uda i ciągną mnie łydki. Nie wiem co robię źle, ale pośladki czuję minimalnie. Może miałyście też taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem po 2, ale ćwiczę co drugi dzień. Nie stosuję żadnej diety i zastanawiam się czy same ćwiczenia dadzą jakiś efekt wyszczuplenia i kiedy:P narazie mam problemy z pierwszymi dwoma ćwiczeniami na biodra, o bardziej czuję uda i ciągną mnie łydki. Nie wiem co robię źle, ale pośladki czuję minimalnie. Może miałyście też taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i 4 godzinka za mną- jakie fajne samopoczucie. Dziś coś nie mialam siły i pociłam się niemiłosiernie, ale wytrzymywałam 100 powtórzeń. Najbardziej dają mi wkość cwiczenia na nogi i biodra- gdzie ręce trzyma się na poprzeczce. no i te na końcu- zataczanie kół miednicą w powietrzu :O. Jeszcze jutro poćwiczę, a potem 2 dni przerwy, bo beda goście i nie bedzie warunków. mam nadzieje, ze taka 2- dniowa przerwa nie zaszkodzi. A co tutaj taka cisza ostatnio?- wypłoszylam wszystkich? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i 4 godzinka za mną- jakie fajne samopoczucie. Dziś coś nie mialam siły i pociłam się niemiłosiernie, ale wytrzymywałam 100 powtórzeń. Najbardziej dają mi wkość cwiczenia na nogi i biodra- gdzie ręce trzyma się na poprzeczce. no i te na końcu- zataczanie kół miednicą w powietrzu :O. Jeszcze jutro poćwiczę, a potem 2 dni przerwy, bo beda goście i nie bedzie warunków. mam nadzieje, ze taka 2- dniowa przerwa nie zaszkodzi. A co tutaj taka cisza ostatnio?- wypłoszylam wszystkich? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jest , do odchudzania trzeba cierpliwosci/wytrwałosci a efekty za to Milka100 beda suuuuper. Moja waga tez stoi w miejscu :-( ja mam tak z 2-3 kg do zrzucenia. Moze ktos powie ze co to jest , ze proscizna itp ..no niestety nie dla mnie :-( kazdy kg to mase wyrzeczen (a ja kocham czekolade i ciasta). Jednak po c. jestem taka bardziej wyrzezbiona :-) i ciuchy ładniej lezą i ogolnie swietnie sie czuje. Lepiej niz jak sie upocę po aerobicu. Oprócz c. jezdze jeszcze na rowerku stacjonarnym i czasem hula hopem na biodrze zarzuce:-) . Najlepsze efekty ( w sylwetce) widze jednak po c. i z przyjemnoscia cwicze. Dziewczyny wy jestescie na jakis specjalnych dietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×