Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

No o wiele bardziej gibki :) ja az jestem w szoku, że mogę np dotknąć głową do kolana na wyprostowanej nodze hehe. Jak zaczynałam ćwiczenia, to ledwie mogłam się przechylić, takie miałam zastane mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Mariewna
Czesc dziewczyny, przylacze sie do was... Ja tez robie callanetics mniej wiecej od 2 tygodni i do tej pory naliczylam razem okolo 190 minut. Probuje cwiczyc 3 razy w tygodniu 40-50 minut. Cwicze z filmikiem z Callan Pickney, a poniewaz moja mama robila Callanetics juz w latach 90 to mam porownanie, ze jednak wskazowki na filmie przekladaja sie na jakosc cwiczen. Ja odchudzam sie juz miesiac, stracilam 5 kilo. Ile tuszczu jeszcze nie wiem, ale zaczynalam od 31,6% :( , bede mierzyc po 20. maja. Stosuje tez diete redukcyjna( okolo 1300-1400 kcal.), nie gloduje! Robie tez aeroby okolo 3 godziny w tygodniu. Nie ludze sie ,ze tylko Callan pomoze mi schudnac, ale na pewno ladnie wyrzezbi sylwetke, co jest lepiej widzialne jak juz spalimy tluszcz przy pomocy aerobow ( ja robie walking- polecam!!!,power yoge oraz tae-bo i belly dance fat burning - do odnalezienia na YT). Na razie mam ciagle zakwasy, bo a to walking, a to callan a to wedrowki po gorach. Szczegolnie czuje lydki i uda po zewnetrznych stronach oraz pupe. Mam wrazenie , ze jest bardziej napieta. Natomiast po power yodze przecudownie dalo sie odczuc miesnie brzucha. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria niezła jestes :-) ja cwcze callana z Bojarska, nie codzennie tak co drugi dzien. Gdzie mozna znalezc power yoge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Mariewna
Staram sie :) a ze jestem uparta to tak mam ;) Power yoge mozna sciagnac :( na chomiku, ja dostalam kiedys od brata, ale nie wiem skad to wzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ta pogode rozchorowałam sie i juz 3 dni nie cwicze. Oj brakuje mi ruchu ale nie mam na nic sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Mariewna
Hej Callana, juz myslalam , ze wszystkich wystraszylam :) Ja jestem w tym tygodniu nastepne 2 godziny do przodu, no to okolo 5 godzin cwiczen juz za mna. Musisz sie zmotywowac, ja musze z kolei do aerobow, bo tez mam lekkie zapalenie oskrzeli, wiec nie chcialam za bardzo pocic sie na zewnatrz, zeby mnie przewialo. Ja robie callanetics jak mnie cos boli albo wlasnie kiedy nie czuje sie dobrze, bo to takie statyczne, ze w sumie ani sie nie spocisz ani nie naskaczesz. Wyznacz sobie dni i godziny cwiczen i staraj sie tego trzymac. Jutro chcialabym isc w koncu na ten walking, ale bardzo parno tutaj gdzie mieszkam, boje sie ze zaslabne bo na dunkanie jade... Ale sprobuje. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na to jak na lato ;-) nie zamierzam byc rasowa tancerka wiec cwicze sobie dalej, zabawy mam przy tym troche (szczegolnie jak mnie maz widzi z przewiazana chustka z brzeczacymi cekinami, jak zarzucam biodrem, widok bezcenny ;-))))) Jak czuje, ze sobie z czyms nie radze np z fala (moj brzuch nie moze tego załapac) to nie zmuszam sie do tego -no trudno. Takze ja tam sie błedami nie przejmuje aaaa jeszcze jedno cwicze przed duzym lustrem, wiec co nieco koryguje błedy. Co do cwiczen w chorobie, to moj organizm nie daje rady, nawet głupi katar "niewylezany" potrafi mi zajac zatoki i uszy . Takze cwiczenia odpadaja nawet callan, ale dzis jestem po 15 minutach. Moze mnie nie rozłozy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Mariewna
Czesc babki! Widze, ze wszystkie chorujemy :( Ja biore sie zaraz za callana. Przeczytalam , ze lepsza jest kaseta z Mariolka? A ja wlasnie tej nie mam, musze jakos zdobyc w najblizszym czasie. Pewnie wiekszy wycisk. Co do power yogi to mam ta najbardziej znana z pewnym Azjata cwiczacym gdzies w gorach. Pierwszy raz wytrzymalam 10 minut, potem 15, 20 i stopniowo coraz dluzej. Wycisk jest niezly, z czasem troche nudne staje sie robienie w kolko namaste i tych samych figur. Ale mozna sie dobrze zrelaksowac. Co do stwierdzenia, ze cwiczenia rozciagajace sa potrzebne do chudniecia, to chodzi chyba o to, ze szybciej spala sie tluszcz jak sa miesnie, dlatego ich budowanie jest konieczne do lepszego spalania. Pozdrowienia z tropikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mariola B. niezle daje popalic ;-) . Pare cwiczen ma w szybszym tempie i jest tez kilka dodatkowych (na biodra i posladki) Jak bedziesz miec mozliwosc to zobacz sobie w necie callan cardio i calan evolution sa tam nowe cwiczenia , prowadzone jest bardziej "nowoczesnie" z tym ze napinania miesnie sa krótsze. Wg mnie najwiekszy wycisk callanetiksowy :-) jest z Mariolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka , Milka tylko nic kosztem zdrowia, jak Cie prosze . Moze zwiazało Ci troche wody w organizmie np przed okresem ( ja chocby nie wiem jaka dieta to wtedy mam ze 3 dni brzuch wybulony- na dodatek nie moge wtedy cwiczyc bo jeszcze gorzej mnie boli). Takze keine paniken ;-). Myslisz ze pilates cos by mi pomógł? hm takie jakies proste wydaja sie te cwiczenia, cos słyszałam ze tam trzeba odpowiednio oddychac, tak? Powiem Ci ze ja owszem pomacham hantlami i cwicze jakies zestawy z netu i płyt ale fakt najlepsze efekty widze po callanie + aeroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka a jak ty cwiczysz ? 1 dzien callan , drugi pilates? Pilates cwiczysz tez ok 50 minut? (bo jak jak narazie znajduje same 10 minutówki a wolałabym tak chociaz z 30 minut )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo bardzo bym chciała byc taka jak piszesz ..ale buziaki za miłe słowa ooo jak miłooo mi 👄 Masz racje kazdemu słuzy co innego, kazdy organizm jest inny, Poza tym niektórzy maja problemy ze zdrowiem i moga im niektóre wygibasy czy dieta po prostu zaszkodzic. Dla przykładu JA ;-) . Nie moge cwiczyc jogi bo od długiego pochylania mam potworne zawroty głowy. Głodzic ani jesc scisle wg diet tez nie moge. lece do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Mariewna
Hej Milka, ciekawe co napisalas z tym wyobrazaniem siebie jako "baby kloca" , hmmm moze jest w tym jakas prawda? Chociaz ja osobiscie zawsze sie otrzasam widzac moje fotki. Wczoraj przeszlam w gorach 7 kilometrowa trase ale nie mam zakwasow, bo trasa nie byla ciezka. Natomiast za moment ide na godzine na rower, choc walking jest lepszy- czuje ze na nim wiecej spalam. Milka, napisalas ze chcesz schudnac 8 kilo i ze przytylas. Moze to miesnie? Ja cwicze i waga od 3 tyg. stoi w miejscu. Skonczylam tez z Dunkanem bo to jednak bardzo glupia dieta. Co do callanu z Mariolka i tego cardio to na pewno zdobede wkrotce. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Mariewna
No taka waga prawde ci powie... Ja mierze tluszcz za 2 euro w aptece. Jakos w tym tygodniu nie moge sie zdobyc na to , zeby tam isc, moze dlatego ze po tym beznadziejnym dunkanie przytylam juz z pol kilo moze nawet 1. Wiec jeszcze raz nie polecam. Wlasnie jestem w trakcie ukladania normalnej diety redukcyjnej i nie bede sie bawic juz w zadne glupie low carby. Jestem po 7 godzinie callaneticsu. Chyba rzeczywiscie zaczynaja pracowac coraz to glebsze miesnie, bo inaczej odczuwam je. Wieczorem wybieram sie na godzine walkingu. A jak wasze starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wsystkie milosniczki callanetics. to moje 3 podejscie do cwiczen i tym razem musze byc silna i nie poddawac sie. mam do zrzucenia kilka kilo, moze troche wiecej- to po ciazy. mam cudowna coreczke- melissa ma 3,5 mca. dzis przejrzalam swoja szafe probujac posegregowac zimowe ciuchy. wyciagnelam mnostwo letnich i... za skarby sie w nie nie wcisne. dlatego od jutra mocne postanowienie poprawy- callanetics i rozsadna dieta. musze byc silna. licze na wasze wsparcie i do nastepnego napisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×