Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Rzeczywiście się trochę mało rozciągałam po tych biegach , bo na stadion zawitało z 20 młodzieńców i tak jakoś mi głupio byo się przy nich wyginać . Wczoraj też tylko plan minimum zrealizowany, czyli tylko aerobik na c . zabrakło już czasu,mam nadzieję że dziś sie uda .Znacie może jakieś skuteczne cwiczonka na ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa11
Witaj Jeny. Chyba niezłe są ćwiczenia z c. Poza tym świetne efekty daje siłownia - na małych obciążeniach można pięknie wyrzeźbić ramiona. Niestety należę do osób, które już po miesiącu ćwiczeń na siłowni wyrastają z bluzek :( . Uwielbiam siłownię, ale z wspomnianego powodu unikam tej formy ćwiczeń - nie chcę wyglądać jak przystojny facet :). To też zależy od tego co chcesz osiągnąć, czy chcesz ramiona wyszczuplić, czy ujędrnić, a może nabrać masy :) Takie rzeczy też się zdarzają. Moje dwie koleżanki - chudzinki bardzo ciężko pracują, żeby nabrać ciała i nie wyglądać jak "patyczaki" i to jest dużo trudniejsze zadanie niż odchudzanie. To takie małe pocieszenie dla nas wszystkich, które zrzucają kilogramy. U mnie wreszcie spokój, oczywiście obowiązki w domu po pracy mam, ale znajdę czas na ćwiczenia. Wczoraj c. nie ćwiczyłam, za to biegałam - pierwszy raz w tym roku :). Dietę skorygowałam - jem normalne obiady, poza obiadami już tylko warzywa i nabiał, a waga i tak spadła o 1,5 - 2 kg :) Mam nadzieję, że teraz nie będę już miała długoterminiowych przeszkód. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest tutaj ktoś kto może mi pomóc? Szukam filmików z callanetic ale nie moge znaleźć :/ Błagam pomóżcie i podajcie mi konkretne linki z calym godzinnym zestawem. Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIFFANY chyba wkólko to pisze, mi najwygodniej filmiki z CHOMIKUJ.PL sciagac, wiem ze mozna jeszcze gdzie indziej, ale gdzie...? YouTube tez sie poratujesz - a i owszem - ale w kawałkach, ode złego moze byc. Jak wam dzieczyny leci? widze ze wssytkie nas zniknęło ale jak sie wpiodszemy to pelne wrazen 😴 {😴} - ten dla wielbilcieli bizuteriiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIFFANY chyba wkólko to pisze, mi najwygodniej filmiki z CHOMIKUJ.PL sciagac, wiem ze mozna jeszcze gdzie indziej, ale gdzie...? YouTube tez sie poratujesz - a i owszem - ale w kawałkach, ode złego moze byc. Jak wam dzieczyny leci? widze ze wssytkie nas zniknęło ale jak sie wpiodszemy to pelne wrazen 😴 {😴} - ten dla wielbilcieli bizuteriiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chomikuj nie ma opcji, żebym ściągneła, bo nie wyślę tego cholernego smsa, bo nie mieszkam w Polsce. Więc leże... :/ nigdzie tego nie mogę znaleźć tylko na chomikuj z którego nie ściągne :/ szlag mnie zaraz trafi. Tak chcę to ćwiczyć, bo przeciez codziennie rycze jak patrze w lustro, chłopak ma dość moich humorów a ja coraz bardziej siebie nienawidze:/ a jak chce coś cwiczyc, bo cos mnie naprawde zainteresowało to nigdzie tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az uspokój ty sie no tam, tiffany!!! to jest moj e-mail: jolsen@wp.pl - napisz, to wysle ci namiary na moje konto, wtedy sciagniesz???? dasz rade w ten sposob???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moich ramion , to najbardziej zależy mi na ujędrnieniu, bo takie galaretkoware są i chyba niestety z początkiem cellulitu, jak by wyszczuplały przy okazji to bym się nie pogniewała. Ten cellulit to cholerstwo jakieś , nie wiadomo jakie działa wytoczyć przeciw niemu. Rozważam już masaże , kiedyś mi koleżanka robiła i nawet fajne efekty były. Trafiłam też na fajną dietkę Program wypłukiwania tłuszczu, ponoć fajnie redukuje cellulit , odtłuszcza narządy wewnętrzne no i wyszczupla ogólnie. Wydaje się całkiem rozsądna- chyba się skuszę Euforyczna chyba będę miała prośbę do ciebie o udostępnienie c. evolution. Pobieram go sobie z emula ,ale mi utknęło już prawie pod sam koniec i ani rusz .Poczekam jeszcze trochę ale jak nie ruszy to Ciebie będe prosić o wsparcie Tifany Na eMule jest c z Callan i z Bojarska do pobrania Zaraz się biorę za c . bo ja dziś urlopowo- wypoczynkowo , więc idę się relaksować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa11
1. Opis ćwiczeń +rysunki http://wizaz.pl/Trends-News/Babskie-sprawy/Callanetics 2. Zestaw 5 filmów z całym programem http://www.dailymotion.pl/video/x85lqi_super-callanetics-01_sport Wyżej podaję adresy stron, na których znajdziecie kompletne zestawy ćwiczeń. Jakoś cicho zrobiło się na forum. Czy tak was pochłonęły ćwiczenia? Nie sądzę. Za oknem zimno, na razie nie biegam, ale jak nie wyłamię się w weekend, to zamierzony plan minimum wykonam. Z dietą gorzej, ale nie jest tragicznie, trzymam dyscyplinę i jem z umiarem. Jeny, moim problemem też jest cellulit, który pojawia się w miejscach, gdzie nie spodziewałam się go nigdy zobaczyć, cóż czas robi swoje. Powolutku zaczynam działać, wiem, że sam się już nie cofnie. Zaczęłam ćwiczyć c., z oporami jak na razie, wprowadzam masaże rękawicą, staram się pilnować diety. Mam wrażenie jakby skóra wyglądała trochę inaczej, ale to pewnie jest efekt większej dbałości, niż efekt zmniejszonego cellulitu. Myślę, że na widoczne efekty będę mysiała poczekać conajmniej miesiąc. Co u was słychać? Jak wasze samopoczucie? Moje nienajgorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, i poczytałam sobie, i prosze: - jedzenie - wiecie, dzis pierwszy raz dopiero od 2 tyg wchłonęłam ciacho, moze to smieszne - ale jestem zz sibei dumna - i dalej nie bede slodyczkjów wcinac :classic_cool: dzisiaj z poodu głodu ogromnego...i braku perspektyw jego zaspokojenia - cwiczenia - 2 dni bez, dzisiaj zmianiam sie wytrzeszczony brzuszkomachacz - na pewno - praca - ogarnieta - czytalam was codziennie,...znaczy sie sprawdzalam czy piszecie,. ale ja sama jakos nie mialam weny, teraz tez nie bardzo... i tak ogólnie jakos nawet lepiej sie poczuwam do zycia... mysle czasem o was, [pacowite, dzielne i na pewno smukłe kobiety siemka wciaż pulchniutka, ale i euforyczna....wciaz :] te wysyłki to nie problem, jedynie z czasem, super c. wkrotce przekonwertuje i tez posle, jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni trzeci dzien nie cwiczyłam, robilam przelelwy i wkrecilam sie w problemy z internetem na tyle, ze jak sie ocknełam bylo juz strasznieee pozno,. jestem wsciekla - nie chcialam juz wtedy dzialac, bo dzis pracka od 8.00 Kurcze, cos sie dzieje, ze czasem mozna po kilka godzin, kilka dni z rzedu a czasem jak sie czlowiek zaklinuje, to klapa....., eh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni trzeci dzien nie cwiczyłam, robilam przelelwy i wkrecilam sie w problemy z internetem na tyle, ze jak sie ocknełam bylo juz strasznieee pozno,. jestem wsciekla - nie chcialam juz wtedy dzialac, bo dzis pracka od 8.00 Kurcze, cos sie dzieje, ze czasem mozna po kilka godzin, kilka dni z rzedu a czasem jak sie czlowiek zaklinuje, to klapa....., eh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie daje rade z likierem kawowym.................... dzieci demoluja dom, a ja jakas sztywna jestem..bez werwy do walki ze smiechonosnym trajkktem coruni - wczoraj po kursie tanca nic nie robi tylko sie rozciaga - na kazdym kroku - to taki pocieszny widok - 6latka z slicznym brzusiem z powazna miną usiluje polozyc sie na wyprostowanej nodze...chyba bede nmiala z kim cwiczyc :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforyczna dzięki jeszcze raz za pomoc! :) Dzis juz czasu nie było, ale od jutra pokornie wracam do cwiczen po 3 dniach przerwy i dodam c. Nie wiem tylko czy c. czy evolution. Co jest lepsze? Może ktos doradzi? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Wygląda na to, że nie tylko mnie nie chciało się ostatnio ćwiczyć, widzę, że to jakiś ogólny leń wszystkich ogarnął, może to w powietrzu coś krążyło, jak myślicie? Przez ostatnie dni nic mi się nie chciało, masakra. Dopiero w piątek powiedziałam sobie: dosyć tego i jakoś się zebrałam. Ale muszę Was pocieszyć, że jak już poćwiczyłam, poczułam się super, tzn. na swoim miejscu. Dziś też poćwiczę wieczorem, poza tym u nas wspaniałe słońce, przymierzam się do kupienia wreszcie ziemi do przesadzenia kwiatów (jestem maniaczką!) i ogólnie chce się żyć. A u Was co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he....a ja właśnie penetruję moje lokalne plantacje domowe...i tak sobie myślę, które by tu zaatakować...u mnie tez słoneczko, ale dopiero dzisiaj - coś mnie strzykało miedzy zebrami i nie mogłam zbytnio się poruszać, takie zawianie czy coś, ale dziś już lepiej - pogoda jednak ładną przez okno - dobrze,z e chociaż tyle, bo dzieci ze spaceru zmarznięte wróciły razem z tata.... będę ćwiczyć, będę chuda, będę ćwiczyć , będę chuda... Jenny, teraz dopiero przyjrzałam się twoim stopkom, nieźle - gratuluje! życzyłabym sobie takiej determinacji !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy możecie mi powiedziec ile dokładnie trwa program z Callan ? Bo ściągnęłam z chomikuj, własnie jedna 1h juz za mną jest, ale mój plik ma dokładnie 50:09 i ucięło mi w połowie ćwiczenia i nie wiem czy dużo mnie ominęło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, 50 ta minuta to dopiero cwiczenia na ruchy okrezna meidnicy, potem jest jeszcze klasyczne cwiczenie na rozciaganie wierchniej strony ud i utwardzanie ud, wiec jeszce komentarze cwiczyc z pelną wersja. Calosc trwa 58 minut - przynajmniej w mojej wersji, podobno nowej, czy jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja najbardziej lubię ćwiczenie z evolution, mniej więcej od 48 minuty - na calą jamę brzuszną, oraz rozciaganie tuz przed i po -dziala na mnie o wiele skuteczniej niż z klasyczną c. wersja.... pozdrawiam - z posprzątanego domku, pachnącego wiosna, właśnie wyjątkowo zabieram sie za ćwiczonka o tej porze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jakie macie efekty ćwiczeń z callaneticsem? Nogi wyszczuplę na tym, gdybym ćwiczyła 4 razy w tygodniu do czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×