Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Hej, jest sukces, wbiłam się w spodnie, w które się nie mieściłam, przy czym na wadze wcale nie ubyło. Pupa zrobiła się bardziej zwarta, ręce (motylki) się utwardziły, brzuch jakby się utwardził. Dziś ćwiczę znowu pełny zestaw, bo to wspaniała motywacja!!! Pozdrawiam! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oha
jaaaj, ile ludziów:))) ja w końcu jakoś wychodzę z mojej antybiotykowej przerwy i dzisiaj już udało mi się przejść wszystkie ćwiczenia od początku do końca w równym tempie:)) zatem DZIEŃ 14 uważam za dokonany!:) powiedzcie jak często ćwiczycie? codziennie? co drugi dzień? jak popadnie?:) macie jakieś przemyślenia odnośnie tego jak najskuteczniej dawkować sobie ćwiczenia? zmasowany atak czy raczej spokojnie 2-3 razy w tygodniu? dajcie znać doświadczone callanowiczki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajud70
euforycznadobólu dzięki za otuchę i życzmy sobie wszystkie wytrwałości:)) przed wiekami;( ćwiczyłam jeszcze z kasetą video, pamiętam jak się dobrze czułam, chociaż nie potrzebowałam odchudzania raczej jędrności. kaseta już zjechana a ja też i trzeba się wziąć za te zwisy, które nie opierają się grawitacji. staram się ćwiczyć codziennie, ale czasem nie da rady. tak że callaneticzki do roboty i nie lenić się a wszystko nam się podniesie i będziemy jak te łanie zwinne i sprężyste pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajud70
p.s. a do mistrza to droga daleka :(( właśnie zaliczyłam kolejną godz. super,super. jakoś mam nogi mało rozciągnięte bo to rozciąganie nie wychodzi jak na filmie. nie potrafię rozłożyć tak mocno nóg zginają mi się w kolanach, a wam jak idzie? może to zależy od budowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i imprezka, to tamto-dzis drugi dzien bez cwiczen, jutro do roboty jak czytam forum to lawiej si emotywowac ja czasem mam problem zeby ćwiczyć każdego dnia i robie dzien przerwy, jezeli czuje sie obolała, pomijając wczoraj i dziś, bo to wybryk na potrzeby towarzyskie ostatnio cwicze mieszanke- sekwencja ogolna evolution, wszystkie rozciagi z evolution, jednak casem wkladam cwiczenia z c.10h jako ze sa dla mnie bardzije wykonalne, sczegolnie prelvicy faJANE jest to, ze efekty m u r o w a n e - mi najbardziej zalezy na ustapieniu dolegliwosci kregosłupowo/kostno/napieciowych, ale wiem, ze i objetoscisie zmniejsza, szczególnie jak podjęło się dietke :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euforycznadobolu
uwazam, ze evolution rozciaga skuteczniej od pelvica w górę, nie tylko nogi(spód uda itp), dlatego zdecydowanie przepadam za evolution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inusia88
Witajcie dziewczyny :D Ja ćwiczyłam ze dwa lata temu callanetics i byłam zdumiona efektami, bardzo przyspieszył moją dietę i niezwykle ujędrnił ciało, niestety jak to zwykle bywa, jak już się osiągnie extra sylwetkę, to się przestaje ograniczać i waga wróciła po roku większa niż była :D Od 4 tyg. jestem na diecie. Ćwiczyłam, ale raczej było to bieganie lub skakanka. Postanowiłam wrócić do callaneticsu. Mam na płycie z Mariolą Bojarską i tą wersję kiedyś ćwiczyłam. Wczoraj dostałam od koleżanki wersje z Callan Pinckney i z tego co zdążyłam zauważyć, to trwa on 45 minut, a u Bojarskiej godzinę i chyba 10 minut. Bo potem są 15 minutowe ćwiczenia. Możecie mi powiedzieć dlaczego tak jest? Czy to oznacza, że Bojarska ma więcej ćwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paanama
kaseta z callan to podstwowa wersja callanetixu, bojarska ma bardziej urozmaicona z cwiczeniami ktore znajdziesz na kasecie callan evolution, ja zazwyczaj cwicze ta 45 minutiowa z callan, czasem z bojarska i raz na jakis czas evolution, zreszta te 45 minutowe cwiczenia sa tez wystarczajace na poczatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paanama
kaseta z callan to podstwowa wersja callanetixu, bojarska ma bardziej urozmaicona z cwiczeniami ktore znajdziesz na kasecie callan evolution, ja zazwyczaj cwicze ta 45 minutiowa z callan, czasem z bojarska i raz na jakis czas evolution, zreszta te 45 minutowe cwiczenia sa tez wystarczajace na poczatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paanama
kaseta z callan to podstwowa wersja callanetixu, bojarska ma bardziej urozmaicona z cwiczeniami ktore znajdziesz na kasecie callan evolution, ja zazwyczaj cwicze ta 45 minutiowa z callan, czasem z bojarska i raz na jakis czas evolution, zreszta te 45 minutowe cwiczenia sa tez wystarczajace na poczatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laski, nie odzywam się, bo mi faceci głowę zawracali :P 😠 Oha: nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale piszę: w c. evolution masz najpierw chyba 50 czy 70 pelvisów w leżeniu (nawet przyjemne, tylko na początku kolana mało nie pękną), potem jest 7 morderczych z czegoś a la siad japoński, z tych morderczych zatrzymujesz pozycję i robisz 10 jeszcze bardziej morderczych. Chyba jeszcze jedne pelvisy zgubiłam po drodze :( Ja bardzo 😠 dziękuję za te ćwiczenia naszej mądrej Callan, bo dzieki nim ukrwienie miednicy tak się poprawiło, że czuję się jak napalony nastolatek. Może to też kwestia wieku? Złe samo w sobie to nie jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także chorowałam, ale wczoraj wreszcie czułam się na siłach ćwiczyć. W c. evolution bardzo cenię rozciągania, które są niełatwe technicznie, ale bardzo intensywne. Jest super dużo pracy z talią, na początku ręka mi więdła, ale teraz, gdy widzę gorące męskie spojrzenia na moich biodrach, wiem, że warto! :D W c. e. wg mnie jest o wiele trudniej wyizolować mięśnie przy nadupnikach, ale też to, co te ćwiczenia robią z tyłka, to trenerzy hollywoodzkich gwiazd by tak nie umieli :) Atussia - tak, mam obydwa ćwiczenia w zestawie podst. w niebieskiej książce, tyle że ja nie pulsuję, tylko inaczej dogaduję się ze swymi ścięgnami w tej pozycji. RYŻA!!!!!!!!!!! To Ty żyjesz?? 🌻! 😘 ❤️ EUFORKA!!!! Odezwij się! Gdyby nie Ty, moja miednica nie byłaby tak przekrwiona! :D :D ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając jeszcze do pelvisów: one mi tak wzmocniły uda , że daję radę żabki robić. Kto pamięta, że mam chore stawy, zrozumie, jaka moc jest w tych ćwiczeniach :) Wymiary :D :D :D :D :D :D :D :D :D Przez miesiąc zleciało 2,5 kg :D :D :D Bez diety (nawiasem jest bardzo mądry artykuł o naszej gospodarce dietetycznej w najnowszym "Forum") :D :D Tłuszczu kilogram polazł precz (niech nie wraca i weźmie jeszcze trochę :P) Z obwodów przeciętnie ok. 2 cm :D Jak cudnie być kobietą!!! ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atussia
Dzieki dziewczyny! Ja juz 3 tydzień ostro codziennie ćwicze ale zwykłe callanetics na evolution przejde jak sie trochę wprawię :] zmierzyłam się tydzień temu i po tygodniu ćwiczeń w pasie 3 cm mniej a pod biustem też 3 mniej, w biodrach niestety jeszcze stoi, ale jak tylko te mrozy sie skończa zamierzam biegać przynajmniej 2 km dziennie :D. Na razie nie katuję sie dietami ale staram się nie jeść ziemniaków, ryżu i makaronu, jasnego chleba i bułek oraz SŁODYCZY a wy dziewczyny ? Stosujecie jeszcze jakies diety? Widzicie jakieś efekty ? ja do tych ćwiczeń od Callan dołożyłam sobie te ćwiczenia bo przy tych czuje lekki niedosyt :D Trzymam kciuki dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf udalo sie zalogowac:-) Własny.m oczom nie wierze , jak WY wytrwałe jestescie :-) i dobrze i tak trzymac. Ja kiedys dawno to cos pisałam ale cwiczyc przestałam az wstyd. Teraz zaczynam od nowa . Co prawda na Bojarska patrzec nie moge ale cwicze na zmiane C.super i c evolution . Narazie mam zakwasy i jestem zmeczona ale bedzie dobrze. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILKA- a nie pomyslilysmy nicków? moze to ty euforka sie nazwac powinnas? :-D CZY TE TWOJE SUKCESY UKRWIENIOM wdzieczne nie powinny byc bardziej niz ukrwienia ubytkom????..wiesz, wiesz..., juz ty smam wiesz - gwiazdo ty nasza :) a ja podziwiam te od SUPER CALLANETOCS ! piękno jest pojęciem względnym - gdzie indziej, kiedy indziej - kto wie ....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Już wiem, że zgubiłam po drodze 50 pelvisów :D Zejdę przez przekrwienie. Jak facetowi tłumaczyć, że to przez ćwiczenia? :D :D Choruję, biorę antybiotyki, ale dziś wreszcie poćwiczyłam. bardzo fajne uczucie rozgrzanych mięśni. Jakże siedzenie ściąga mięśnie :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terss
Ja sobie kupiłam Callanetics na płycie DVD na gratce i dają niezły wycisk,a le efekty po tygodniu ćwiczeń codziennie.REWELACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczenie C. ilosc moich powtórzen 3 w jedna 3 w druga jakie? krecenie biodrami MASAKRA najbardziej wtedy bola mnie kolana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecenie w ta i w ta na kolana bardzo niedobre, przestrzega sama Callan na płycie :) to jest ulubione cwiczenie moje :)) jednak dla tych szanownych pan a rwa kulszowa nie bardzo olecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oha
auuuu! napisałam piękny post opowiadający moją kilkudniową niebytność na forum i doznania po powrocie do nieco zaniedbanego callana, ale kafeteria raczyła mi go wciąć:/ piszę zatem ino co następuje: DZIEŃ 17 mi się dziś dokonał - po krótkiej pauzie mięśnie nieco pobolewają, ale mam wrażenie, że podczas samych ćwiczeń już same z siebie lepiej wiedzą co mają robić i na odruchu bez spinki pracują;) dobre i to! milka, jak dobrze cię znów czytać!:) pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny, czy Wy rozumiecie facetów? Chodzę po antybiotyku jak we wczesnej ciąży :P Wciąż mdłości :( Callanna - czy ćwiczysz na miękkiej karimacie? Czy ustawiasz się tak, że leci Ci środek ciężkości w dół? (głupio brzmi, ale oha ma rację z baletmistrzowską precyzją ruchu) Na ile masz ściągnięte mięśnie nóg lub wykończoną chrząstkę w kolanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka: Ty podziwiaj najpierw SIEBIE,co? Poza tym brzuszki w c. evolution wcale nie są lajtowe. Oha, wiem, jak denerwuje takie zassanie postu 😠 też mi było Ciebie brak, zwłaszcza że przy ilości bzdur krążących w internecie przyda się tutaj fachowa siła 😘 Twardo ćwiczę, chcę sponiewierać wyglądem kolejnego faceta ;) Mimo osłabienia ćwiczę, bo czas nagli (koniec lutego to termin spotkania), ale czuję się tak fantastycznie, nawet nie przypuszczałam, że na to mnie stać i że moje ciało może naprawdę wyglądać aż o tyle korzystniej. Ev. jest fajniejsze i skuteczniejsze od biegania, a nie bolą stawy przy nim. Tylko że wszystko na mnie lata, kurtka zimowa odstaje, nie stać mnie na nową, ech :( Trzymajcie kciuki żebym nie powyrzynała płci przeciwnej 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, a ty miła jestes, ze az słodki strach, hahahaha-podziwiam, podziwiam, oczywiscie ze podziwaim, mam powody! o Evolution tex msm dsmr dobre rzeczy do powiedzenia, mata miekka do kazdych cwiczen wskazana, wciaz mam klopoty z rozciagnieciem stopy aby plasko ja ulozyc na podłodze... a kot na to wszystko i tak parska, prycha i pilnie sprawdza, czy jeszcze zyje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka wydaje mi sie ze cos musze zle robic w tym kreceniu biodrami - miesnie ud mam dziwnie naciagniete i ogolnie boilesnoc w kolanach - które nie miały jak narazie zadnych urazów i sa zdrowe ale przy tym cwwiczeniu bola :-( Cwiczenia otwieranie/zamykanie tez myslałam ze nie moge go zrobic - okazalo sie ze zle siedziałam a teraz to moje ulubione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka wydaje mi sie ze cos musze zle robic w tym kreceniu biodrami - miesnie ud mam dziwnie naciagniete i ogolnie boilesnoc w kolanach - które nie miały jak narazie zadnych urazów i sa zdrowe ale przy tym cwwiczeniu bola :-( Cwiczenia otwieranie/zamykanie tez myslałam ze nie moge go zrobic - okazalo sie ze zle siedziałam a teraz to moje ulubione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwicze na miekkim kocu a co do srodka ciezkosci to kurcze nie wiem :- ( mam wrazenie ze ciagne te biodra .... udami i kolanami głupio brzmi no ale tak to odczuwam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×