Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość paanama
dzisiaj po ponad dwoch tyg cwiczen, dopadl mnie okropny bol miesni, miałyscie moze cos podobnego? moze faktycznie nalezy dac miesniom odpoczac raz na jakis czas? co myslicie? wiec ja chyba dzis zafunduje sobie basen i saune, ostatnio przez callanetics opuscilam sie z wyjazdami na basen a karnet pełny wiec jadę wykorzystac; a jak wroce i poczuje moc powyginam sie z callan mada20 a tylek faktycznie robi sie twardszy, mozesz wierzyc na słowo;) Kluska_śląska_ ten link jest fantastyczny od razu chce sie podskakiwac, jakbym miala takiego instruktora w okolicy biegalabym codziennie do niego cwiczyc ;) sciagnelam sobie tez film super callanetic, z tego co pzregladalam cwiczenia bardzo podobne ale trudniejsze, próbowal może ktos juz tego ;) ?? jakie wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo przez tabletki antykoncepcyjne dlatego je odstawiłam, tobie też radzę bo te tabletki są straszne.. pamiętam jaki miałam przez nie zły humor :(.. No właśnie chciałabym jeść regularnie ale jakoś nie mogę przez to że chodzę do szkoły rano biorę do szkoły te kanapki które zrobi mi babcia potem jem obiad i jakąś kolacje i to tyle.. no i oczywiście jakieś batoniki czipsiki fuu.. muszę to odrzucić koniecznie.. mam też problem bo nie jem mięsa więc obiad to zazwyczaj ziemniaki+ surówka. oczywiście obiadek zrobiony przez babcie.. ehh paanama ja miałam to samo z tym bólem mięśni i to po 3 godzinach ćwiczeń nie mogłam chodzić tak mnie bolał mięsień uda. Po 1 dniu przerwy- przeszło :)) Idź, idź na basen, dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovedesire boje sie je odstawic;d nie chc zadnych plastrow ani spirali, a same prezerwatywy czasem moga nie wystarczyc. niby bardzo chce dziecko, ale najpierw musze otworzyc zlobek, zeby miec stabilnosc finansowa, i chcialabym zbudowac dom;d zeby z dzieckiem nie zyc w wynajetym mieszkaniu. niby mam 20 lat (w syczniu 21) wiec to by nie bylo nic strasznego teraz zajsc w ciaze nie?? ;d ale ja wole jescze poczekac;) chociaz jak sie opiekuje brzdacami w klubie maluszka teraz u siebie, to po prostu az sie doczekac nie moge swojego dzidziusia;) co do cwiczen: mnie jeszcze bol miesni nie zlapal, cwicze praktycznie codziennie. ale kurcze, wczoraj zauwazylam dziwna rzecz- nie mialam trudnosci przy cwiczeniach na siedzaco z podnoszeniem nog. w ogole;/ boje sie ze jak to robie to miesnie nie pracuja. wypycham to biodro do przodu bardzo, podnosze ta noge na te 5-6 cm, macham nia delikatnie, i czuje maly wysilek, moze musze zaczac nie przechylac sie tylko siedziec prosto? nie wiem. zobacze co dzis bedzie. zabieram sie za cwiczenie;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłby mi ktos powiedziec gdzie znajde folmik ? sciaglam juz tyle i wszystkie albo maja jakis blad albo nie chce sie w ogole otworzyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada20 Słuchaj właśnie mam ten sam problem że jakoś niespecjalnie czuje napięcie jak ćwiczenia robie.. np te na których siedzi się na nodze i ugiętą rusza w górze to w ogóle zbyt łatwo się robi i nic.. tak jest z większością ćwiczeń, w zasadzie tylko brzuszki są wysiłkiem jakimś dla mnie. Nie mam pojęcia może robimy coś źle technicznie? trzeba spróbować jakoś inaczej, oj coś tu ucichło paanama gdzie się podziewasz? czyżbyś odpuściła ? :D Właśnie lecę ćwiczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marakuja ja znalzlam na chomikuj. moze uda mi sie wyslac ci na maila, podaj go;) lovedesire ja przy tych samych cwiczeniach wlasnie z noga. ale powiem ci ze bardziej biodro do przodu biore, a noge bardziej w tył i wtedy czuje juz:D:D:D dzis wlasnie skonczylam 7 godzinke ;) na zachete dziewczynki efekty mojej kolezanki z innego forum po 30 godzinach! http://beforeandafter.pl/8949213/ pupa ->najedz na zdjecie http://beforeandafter.pl/7779358/ uda->najedz na zdjecie jak widac jedrne i mniejsze cialko;) i jeszcze stracila 3 cm w brzuchu talii i biodrach:) gadalam z nią o mojej oponce na brzuchu. doszlysmy do wniosku ze z oponka najciezej przy callanie;D najpierw ksztaltuje sie gorna czesc brzucha (to pod biustem-talia?:D) potem oponka, myslimy obie ze to kwestia okolo 3 mc zeby oponka znikla, czyli okolo 90-100 godzin:D wiec do swiat wielkanocnych damy rade:D grunt to byc wytrwałym! i tego wam dziewczyny zyczę:) urodzinki mam 29 stycznia. wiec obliczylam ze zdaze wyrobic całą 6 weidera o ktorej tak glosno. bedzie to fajne przyspieszenie na brzuch o ile wytrwam:D wiec WYTRWALOSCI i skutecznego wypedzania LENIA! papa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak tak patrze to na 30 godzin to małe efekty jak dla mnie!! :( takie powinny być po 10, a nie :D Chociaż jak tak widzę to światełko w tunelu między nogami to mi się buzia cieszy bo na tym mi się marzy żeby mieć wkońcu ten odstęp między udami! :) A i pupe ma znacznie podniesioną! Wiesz co mada ja Ci powiem że ćwiczyłam tą 6 waidera jakieś 17 dni (zero efektów po tym czasie ale był on krótki wiadomo) Ale z tgego co wiem dużo moich znajomych bardzo wytrwałych zaczynało i nikt nie kończył. jest to monotonne, nudne w ogóle potem zajmuje dużo czasu jak na same brzuszki, jak dla mnie beznadziejne ale każdy może mieć inne zdanie :) Ciekawa jestem bardzo jak długo uda nam się pociągnąć ten callanetics, mam nadzieję że jak najdłużej skoro daje takie efekty, faktycznie są to jak do tej pory najefektywniejsze ćwiczenia jakie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paanama
jestem jestem :) nie odpuszczam czuje jak moje spodnie robia sie za szerokie i dalej ostro cwicze ;) niestety nic nie przychodzi po 20 czy 30 godz cwiczenia to kwestia dluzszego czasu, ale callanetix to jedyny sport w któym po 2 tyg naparwde widac roznice chociazby tam gdzie wczesniej wszytko sie trzęsło a teraz jest jedrniejsze, dlatego ja mam nadzieje ze chociaz pod koniec grudnia bede widziala jakies ciekawsze efekty czytam ciagle jakies fora i noti o calalnetixie ze spada sie o 2 rozmiary ale waga zosataje ta sama, a chudnie sie dopiero pozniej, jest tu moze jakas wytrwala callanetyczka która spadła o pare kilo?? prosze nawet nakłamcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że ogólnie jak ruch właczysz tzn włąśnie same ćwiczenia to fakt, faktem że schudniesz z wagi też.. Przynajmniej mam taką nadzieje :( panama a ile Ty już ćwiczyć callanetics? i co oprócz tego jeszcze robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluska_śląska_
Swego czasu kiedy zaczynałam callanetics zauważyłam, że ćwiczenia bardzo szybciutko dawały rewelacyjny efekt w tych partiach gdzie miałam mniejszą grubość tkanki tłuszczowej a większą przewagę mięśni np. na pupie i na nogach. Pupencyjka utwardziła i podniosła się pięknie a nóżki me ślicznie i zadziwiająco szybko wysmuklały. Tak, że w pracy koledzy wpadali w podziw kiedy pląsałam w spodniach rurkach i dręczyli mnie pytaniami w stylu czemu nie chodzę w spódniczkach:-) Jak już faceci zauważyli to tę różnicę musiało być naprawdę widać:D W przypadku innych miejsc z grubszą tkanką tłuszczową typu brzuszek to zauważyłam, że on się powiększył optycznie w początkowej fazie a dopiero po niestety dłuższym czasie pomniejszył w obwodzie. Sytuacja taka jest z tego względu, że callanetics w pierwszej kolejności oddziałuje na mięśnie, które gdy są słabe i je rozbudowuje a kiedy tkanka tłuszczowa jeszcze sobie niewzruszona zalega to wówczas z przerażeniem zauważamy, że na wadze mimo ćwiczeń przybywa. Tkanka tłuszczowa w tym przypadku jest spalana przez mięśnie i dlatego to trwa tak długo ponieważ w pierwszej kolejności ćwiczenia ''zabierają się'' za masę mięśniową. Mięśnie gdy są już większe wówczas potrzebują więcej energii niż zwykle więc automatycznie magazynek tłuszczowy w organizmie się opróżnia (topnieje ładnie nasze sadełko). Oczywiście tym więcej spala się tłuszczyku im więcej mięśnie są używane regularnie w trakcie ćwiczeń a nie tylko są noszone:-) I tu właśnie jak dla mnie ćwiczenia callanetics są nieocenione ponieważ nie rozbudowując nadmiernie mięśni wzmacnia je i utwardza nie czyniąc przysadzistej sylwetki (patrz sylwetka Callan Pincklej i jej uczennic) ;) cdn:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paanama
no wiec cwicze callanetics juz ponad 3 tyg i widze efekty, szczególnie tylek sie podnisol i pare cm juz spadlo, czuje tez po spodniach a oprócz tego 2,3 razy w tyg jestem na basenie i staram sie intensywnie pływac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja chyba sobie dam spokój z tymi ćwiczeniami... W ogóle mi nic nie pomogą bo nie umiem dokładnie ich zrobić. Większość z tych ćwiczeń robię źle; bez problemu, nie czuję napięcia, ani żadnej trudności w ich wykonywaniu i w ogóle nie mam zakwasów. W tych ćwiczeniach: http://imageshack.us/photo/my-images/210/eeebhe.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/822/fffpn.jpg/ Nie wiem co ona robi podczas tych ćwiczeń i w którą stronę macha tymi nogami. Kurczę, chciałabym dobrze wykonywać te ćwiczenia ale nie umiem =( Może wy coś pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paanama
nie odpuszczaj lovedesire ja tez nie mam wogole zakwasów po cwiczeniach ale to chyba dobrze, w tym pierwszym cwiczeniu z ta noga tez dokladnei nei wiem jak machac noga czy w boki czy góra dól ale akurat w tym najwaniejsze jest to zeby byc w jednej plaszczyznei bo jak jestes nachylona do przodu to wtedy noga mozna machac pół dnia, a jak jestes w tej samej plaszczyznie to czuc caly tylek i udo sama mialam z tym problem a tego drugiego cwiczenia z rozciaganiem kregoslupa to sama nie wiem robie dokladnie tak jak na filmiku nie poddawaj sie cwicz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paanama a Ty ile godzin już przećwiczyłaś? Ja dzisiaj dopiero 6 i spróbuję porządnie to zrobić :)) I jak tam u Ciebie z efektami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paanama
przecwiczylam dokladnie 21 godz, zaczynam widziec moje miesnie jak sie ładnie zaczynaja zarysowywac, a efekty z mojego mierzenia po tych 3 tyg sa takie ze brzuch z 86 cm zostało 82 talia 80 - 74 biodra 103-99 udo 56-54 ramie 30-27 jestem baardzo zadowolona bo pierwszy kilogram z wagi poleciał mam nadzieje ze teraz to już bedzie z górki, oprócz tego nei stosuje zadnej wymagajacej diety najpozniej jem o 19, pije duzo zielonej i czerwonej herbaty i jem małe porcje 5,6 razy dziennie, i jak juz wczesnej wspominalam 2 razy w tyg basen i sauna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluska_śląska
cd. ;) Milko 🌼 Kochana absolutnie przecież mnie w niczym nie uraziłaś. Masz rację, że w callaneticsie nie ma ćwiczeń odwróconych. Zwróciłam celowo uwagę w tym przypadku, na ten rodzaj ćwiczeń ponieważ nie życzę paniom bliskiego spotkania z endometriozą ( której konsekwencją jest bezpłodność ) ponieważ np. co ambitniejsze osóbki do repertuaru ćwiczeń mogłyby dorzucić sobie np. świecę tak po prostu...:-) Mileczko, dobry artykuł;) Ubawiłam się cudnie przy czytaniu wywiadu z owym brazylijskim doktorem. Rozmarzyłam się... gdyby tak też podobne zalecenia serwowali inni lekarze to o ile więcej byłoby szczęśliwców na tej planecie ;-) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mnie tu daawno nie bylo ale coz tak to jest jak sie studiuje zaocznie i caly weekend od rana do wieczora spedza sie na uczelni oczywiscie jestem 3 dni w plecy z cwiczeniami ale dzis nadrabiam;) dzis 9 godzina bedzie, jak sie uda to moze i 10 ;) Obchodzimy dzis z moim mężczyzną mala rocznice - 3 lata zwiazku ;D jestem ciekawa co na wieczor przygotował;):) lece cwiczyc kochaniutkie;) a ten wywiad -> boski! żeby każdy lekarz tak uważał;) paanama! motywujesz swoim spadkiem centymetrów;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! paanama.. piękne efekty.. Zmotywowałaś mnie, lecę zaraz ćwiczyć siódmą (dopiero) godzinę :) Do studniówki jeszcze ponad miesiąc.. *mada20 - Gratulację z okazj rocznicy! No, ale co prawda to prawda.. Ciężko jest znaleźć tą godzinę w ciągu dnia jeszcze jak się uczy :( Kurczę, ja nie mogę znaleźć w domu miarki a nawet jak znajdę to będę się mierzyła dopiero od teraz czyli od 7 godziny. Ale trzeba bo w innym wypadku nie widać na sobie tych efektów. Powodzenia dziewczyny i piszcie jak najwięcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka- a masz może gdzieś te ćwiczenia? Bo myślę, że nie trzeba rezygnować z callaneticsu aby ćwiczyć także te, można ćwiczyć 2 razy w tygodniu c, i 2 te drugie :)) Sama bym tak zrobiła ale nie mogę znaleźć nigdzie tych ćwiczeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co wy tak jakoś cicho ;>. Dzisiaj ćwiczę dopiero 10 godzinę a już wszyscy widzą efekty. Poza tym przestałam jeść słodycze i słodzić herbatę i to tylko tyle oprócz ćwiczeń. A co u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz napewno nie odpuszczę.. callanetics mi się bardzo podoba ogólnie to lubię te ćwiczenia. Wszyscy zauważyli głównie że zeszczuplały mi ręce. Oczywiście na tym najbardziej mi zależy gdyż jest to mój problem od X lat ponieważ mam 'grube' ręce i szerokie ramiona i czuję się jak koks :D Poza tym talia na pewno zeszczuplała, moja mama mówi że robi mi się super figurka, i że nogi smukleją. A chłopak oczywiście zauważył że mam podniesioną pupę i bardziej jędrną. Czyli praktycznie z wszystkiego leci, tylko nie zauważyłam zbytnio zmian z dolnymi partiami brzucha niestety tu będzie problem =( Milka a Ty dlaczego nie ćwiczysz już callaneticsu? myślę że godzinka dziennie zawsze się znajdzie. Ja mam w tym roku maturę a jakoś mi się udaje nawet prawie codziennie ćwiczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabasco67
Hej hej A skąd bierzecie zestawy do ćwiczeń z callaneticsu? Bo ja szukam szukam i nic, a też chciałam zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×