Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

nie udal sie kwiatek Bombasti:P jesli o cwiczenia chodzi to ja nie robilam zawsze wszystkiego-byly dni ze omijalam np biodra ale zawsze sie staralam cwiczyc tak kolo pol godz conajmniej i tak mam lepsza figure-wiec mysle ze najwazniejsze by sie ruszac bo z czasem roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO POCIESZENIE GUGO... choc dzis jedynie troche olalam sprawe.. ale staram sie wszystko,ale jeszcze dluuuuuga droga przede mna,wiec wszystko sie moze zdarzyc i jesli cos omine swiadomie,to nie bede miala wyrzutow sumienia ze sie nie staralam.... a kwiatek faktycznie nie wyszedl... :(:( moze teraz... (kwiat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie kwiatkiem i cwiczeniami czasami sa dni ze sie nic nie chce i najwazniejsze ze sie staramy-a jak masz okres to jestes usprawiedliwiona poza tym za jakis czas bedziesz wykonywac wszstkie cwiczenia powodzenia ide spac kolorowych snow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm jak to jest
witam was, mile Panie!uwazam, ze temat zostal ambitnie potraktowany przez Was. zwracam sie z pytaniem: skad autorka cwiczen z serii callanetics czerpala inspiracje? czytalam, ze niektore osoby lacza je z joga? czy zrodlo inspiracji jest to samo? gdyby ktos wiedzial, interesowal sie tym glebiej i badal temat to bede wdzieczna, jezeli udzieli mi odpowiedzi na moje pytanie.bardzo mnie to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!🌻 Bombasti wpisz kwiat w nawiasie kwadratowym :) Nic mi sie nie chce dzisiaj,burzowo i deszczowo na dworze,wiec moze dlatego (?) Janga kopa lat!!!Dobrze,ze juz wrocilas :) Ja Cie bardzo dobrze pamietam,bo wkrotce po Tobie zaczelam cwiczyc callanetics. Callanetics wyraznie wyszczuplil mi tulow,umiesnil tyleczek,wyszczuplil nogi,rozciagnal mi miesnie-jestem bardziej gietka :Pi troszke zmniejszyl biodra(kosci biodrowe wreszcie wyczuwalne i widoczne ;) ).Brzuch bardziej umiesniony ale jeszcze nie plaski :-0 Minal bol kregoslupa :D Jedynie z ramion nie jestem zadowolona,ale moze jeszcze schudna (?) Dzis kolejna seria callana a weekend caluski wolny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam{} tez u mnie burzowo i duszno bobasti tez opadlam z sil i nie zrobialam calego callana ja jestem przed okrese jakas rozdrazniona trzymaj sie guaga najgozej w tej diecie jest to ze nie mozna jesc owocow czuje ze efekty sa dzisiaj piatek trzeba sie wziasc sprzatanko jutro goscie przyjezdzaja lece pa pa marieta jak te kwiatki robisz w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 witam pannie.. marieta,dzieki za wskazowki......... guga-dzieki za otuche,bo fajnie wiedziec zeby zawsze cwiczyc dla przyjemnosci i dla siebie i jak nadejda dni ................z niskim cisnieniem to zeby sie nie zamartwiac........ 15 sierpnia sprawdze wyniki,to zobaczymy czy cos drgnelo.choc musze przyznac,ze w psychice juz duzooooo drgnelo.. i czuje sie lepiej,wiem,ze potrafie...czuje sie lzejsza i i silniejsza.. a to dopiero 3dni cwiczen.. HMM JAK TO JEST-ja na razie sie nie wypowiadam,bo jogi nie cwiczylam nigdy jednak slyszalam ze to skuteczne moze callan dziala i na psychike i na figure,a joga przede wszystkim na psychike... nie wiem.. ale wierze,ze dzieewczyny ci pomoga poznac odpowiedz,bo widze ze sa w tych tematach bardziej obcykane niz ja,,,:P janga-pojawila sie i znikla... wracaj,bo potrzebny nam twoj entuzjazm..... znow goraco... nie lubie upalow... wkoncu jestem zimowy znak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po cwiczeniach... dzis tylk na NOGI,BRZUCH I UDA ,poza tym dolozylam kilka swoich na biodra i nogi-bo zapamietalam jak kiedys z Cindy cwiczylam,nawet mam gdzies kasete z nia,takze moze na zmiane bede callana cwiczyc z nia.. zasade tez miala tam taka,ze cwiczenia na miesnia,, tez milo sie cwiczylo.. teraz relax,, malego wlasnie uspilam.. czy u was tez tak zauwazylyscie ,ze w miare im dluzej sie cwiczy,to nie ma sie az takiego apetytu?/ wogole nie jestem glodna.. jem skromnie,moze dlatego ze mam jakis cel.. czuje sie fajowo.. a po prostu bombastycznie po cwiczeniach moge fruwac-taka jestem zadowolona z siebie... chyba musze ze dwa dni nie pisac nic-bo niedlugo zaczne pisac sama do siebie... :P:P siemanko...👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
odpowiedż dla MHMMM:z pewnością Callan czerpała natchnienie z jogi ale to nie są te same ćwiczenia.PO18 latach systematycznych ćwiczeń z Callan poszłam na jogę i...niezła lekcja pokory.Callan owszem rozciągnęła i zbudowała mięśnie,ale jeszcze dużo pracy było przede mną.Kompletnie nierozciągnięte pachwiny,grzbiety stóp,nadgarstki,nie to poczucie równowagi.Czyli podobne ale nie to samo.Cwiczyłam równolegle:joga oprócz Callan i tak robię cały czas.To bardzo dobry zestaw,z tym że dla linii Callan jest nr1.WArto to połączyć,bo Callan w wersji podstawowej jest zbyt ulgowa i przez to może być nieco nudna:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
Bombasti mam dla Ciebie płytki z jogą,jako bonus chciałam nagrać Ci moją starą Callan, ale coś mi nie wyszło.Powalczę jeszcze jutro:-))To jest wersja z polskim lektorem moja ulubiona.Książkę już dawno posiadam i znam dokładnie.Siemanko dla reszty fanek Callan!! Greena o mnie zapomniała niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti-jak masz taka potrzebe to pisz w koncu to forum:D ja kiedys tez cwiczylam z kasety wideo z Cindy ale po pierwsze nie mam juz wideo a po drugie kasete pozyczyla kolezanka i nie oddala Piksa- na sb tylko przez dwa tygodnie nie mozna jesc owocow ze wzgledu na weglowodany a potem juz tak a jesli o Callan chodzi to kiedys slyszalam ze jej cwiczenia mialy cos wspolnego z baletem,ale nie wiem jak to jest do konca ja dzis cwiczylam i chyba jutro rano tez pocwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem stara baba a serce mam zdrowe a ty malenka skad masz takie rewelacje??? Nudzisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka nie masz co robic to wez sie za callana i pocwicz zobaczymy czy dasz rade guga caly czas sie trzymalam sb a przed chwila zjadlam dwa kawalki pizzy jaki czlowiek glupi u mnie burza mam jakis kiepski dzien nie mam ochoty na nic wszystko mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
Mocne słowa Maleńka o tych starych babach z chorym sercem.Ciekawa jestem czybyś mi dotrzymała kroku gdybyśmy ćwiczyły obok.Wymiękłabyś z pewnością jak moja młodsza córka która ćwiczy dość okazjonalnie.Ale pod jednym względem masz rację:serce mam zdrowe, ale przeżyłam pęknięty tętniak mózgu więc nie jestem całkiem hiper;-)).Starą babą się nie czuję i cały czas się rozwijam..Jak ten kamień który gdy się toczy,to nie murszeje,cytując pewne powiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
callanetics jest dla tych, ktorzy go lubia i ktorym przynosi efekty, np mnie! chociaz oprocz tego regularnie cwicze rozne inne "rzeczy"... gdzies przeczytalam, ze callan rzeczywiscie oparla sie na cwiczeniach baletowych, zeby poradzic sobie z wlasna deformacja kregoslupa. przez 6 lat nosila stalowa "uprzaz" zeby wyeliminowac wade kregoslupa. rzucila college i 11 lat jezdzila po swiecie ale jak wrocila to jej zdrowie bylo w kiepskim stanie. wtedy zaczal sie callanetics..a w ogole to pochcodzi z bardzo bogatej rodziny z poludnia stanow... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pecdziesieciolatko nie ma co sie przejmowac to pewnie jakas siksa ktora sie potrzebuje dowartosciowac na forum pewnie cwiczy jakies modne ostatnio cwiczenia np taniec brzucha,step a moze po prostu kupuje rewelacyjne urzadzonka ktore mozna kupic w tv-wiecie takie co niby za nas cwicza zreszta niech sobie niektorzy mysla co chca -fakt ze cwiczenia sa stare ale sa skuteczne i to jest najwazniejsze dziwne jest tez to ze dzisiejsza mlodziez jest coraz bardziej otyla i stroni od ruchu Piksa-nie przejmuj sie wpadki w dietach sie zdarzaja-zrob sobie jutro 1 faze dla pewnosci i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
chyba niepotrzebnie się zaperzyłam,uderz w stół,nożyce się odezwą...Coś jest "na rzeczy" i stąd ta denerwacja.A gdzie poczucie humoru i dystans do samej siebie?Zabrakło jak naszym politykom fe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D:D ta malenka-zaloz sie ze nie przeczytala ani jednego z naszych postow.. i dlatego uwaza jak uwaza-choc ja uwazam,ze ona tak nie uwaza,bo chciala zebysmy wlasnie tak uwazaly,ze ona uwaza... no to wam wyjasnilam.... ktora to zgrzeszyla dzis??? dolaczam sie ..:(:(:( wlasnie przechodzi mi przez gardlo cukierek ,,,cholernie smaczny i zanim wysle ten tekst-dojdzie do brzucha... to wszystko przez pogode.. ale obiecuje ,juz dzis nic nie zjem ,,jedynie wypije litr wody niegazowenej.. 🌼❤️ piecdziesieciolatko-dziekuje z glebi serca...jak moge sie odwdzieczyc,,,??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zgrzeszylam to Piksa:P chociaz ja mam tez dola i jestem przed... i nerwowa pzez to-cale szczescie ze malenkie nie czesto tu wpadaja Janga-czemu milczysz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmam takie pytani
zwracam se do was jeszcze raz, moje mile Panie! uprzejmie was prosze, jezeli ktoras z was orientuje sie jak autorka cwiczen doszla do opracowania tej serii prosze o kontakt na gg 11 94 30 57. interesuje mnie dlaczego bywaja laczone z joga i ile maja z nia wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmam takie pytani
przepraszam czytalam wasze posty z bijacym sercem tak, ze literki skakaly, i nie doczytalam sie do sego.....Dziekuje wam ze odpowiedzi, wasze zdanie, szczegolnie liczylam na wypowiedz piecdziesieciolatki i nie zawiodlam sie. czyli jednak cos z jogi i cos z balletu. moze wyprowadzicie mnie na swieze powietrze i troszke poedukujecie? bede wdzieczna i dlugo wam nie bede przeszkadzac. * cwiczenia jogi sa skonstruowane tak, ze angazuja umysl, jak to cwiczyc?co wtedy przezywacie? *cwiczenia callana daly mi wiele odprezenia i dobra forme fizyczna, tak tez, chociaz nie w takim stopniu dziala aerobik i inne ballet-wiadomo jaka jest roznica w wykonywaniu cwiczen jogi i innych, fizycznych tylko, SZUKAM SZCEREJ ODPOWIEDZI NA TO PYTANIE obiecuje was nie zanudzac swoimi drazeniami, jak sie dowiem swego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hmmmmm mam dziwne wrazenie ze potrzebna jest ci wieda bardziej teoretyczna niz praktyczna,, czyzby jakas ksiazka sie kroila ??:P poza tym,wcale nie uciekaj,bo chetne jestesmy na nowe towarzystwo.. mnie nie wygonilly,choc tez mialam obawy czy sie odezwac..:P:P ja tez tak czulam ze piecdziesiatka odpowiedz zna na to pytanie ktore zadalas,ale nie chcialam zapeszac,, teraz pewnie tez sie wykarze.. bo zdaje sie ,tylko ona joge cwiczy,,, -ale juz niedlugo i ja zaczne... licze dni..:P:P🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno zjadlam jeszcze 3 cukierki czekoladowe... i jeden ze sliwka.. a wczesniej maly talerzyk zupy kalafiorowej-ale taka lichutka byla to moze zostanie mi to wybaczone..:) ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ja czuje ze wyniki po tygodniu beda marne.. potrzebuje chyba bata z waszej strony.. takiego kopniaka.. :P dobranoc drogie panie.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
A ćwiczę jogę a jakże.Od tych ćwiczeń wzrosła mi wiara w siebie i zdolnośc koncentracji,mam wrażenie że lepiej panuję nad rzeczywistością.To jest nie do przecenienia w mojej sytuacji.Jak mam jakiś problem-często rozwiązuje się w jakiejś dziwnej pozycji.Zyję bardziej w zgodzie ze sobą,osiągam większy spokój i harmonię wewnętrzną.A całkiem niedawno brałam antydepresanty,ale to już przeszłość:-))Jakbym lepiej umiała słuchać samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tez cwiczylam-postanowilam sie nie lenic-jutro sobie wolne zrobie Bombasti-troche zaszalalas ze slodyczami ale zdarza sie jednak zeby schudnac slodycze bys musiala ograniczyc:D same cwiczenia nie wystarcza chyba wynikami sie nie przejmuj bo tydzien to bardzo malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jestem, jestem, ale spoczywają na mnie pewne obowiązki:-))) Mąż wyjechał,d zieci też a ja opiekuje się dwoma duzymi dmkami / w tym jedne mój/ z wielkimi ogrodami, w każym domu pies i kot, staw z rybami i trawniki:_))) No i chodzę do pracy:-) Co niewiele mnie usprawiedliwia. Dziś rano ćwiczenia abs, tak jak wczoraj, callan jak zwykle popołudniu. Jutro będzie gorzej bo jadę na cąłyd zień do córki na obóz, ale jak wrócę wieczorkiem, może wtedy:_)) Bombasti - zostaw curkierki - to tylko pozorne zadowolenie. Kobietki - zabieramy się do pracy nad sobą - ile nas tu jest systematycznie cwiczących callan czyli tak co drugi dzień conajmniej. Proszę napisać krótki post z treścią \" Ja ćwiczę callana ..........\" w miejsce kropek np codziennie, co drugi dzień, środy i czwartki czy jak która z Was to robi. Dalej \" Dodatkowo stosuję ...........\" w miejsce kropek co stosujecie. I już zbieramy swe siłki, aby na boże narodzenie wcisnąć się w jakiś fajny ciuszek i czuć się sexoswną kobietką, bez wzgledu na to ile się waży lub mierzy cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!🖐️ Ja wczoraj cwiczylam i nie wiem co sie stalo,ale mam straszne zakwasy.... 😠:-0 w biodrach i udach :( Dzis ide na impreze,nie wiem jak ja bede tanczyc taka polamana??? :( Janga cwiczymy , cwiczymy regularnie :) Cwicze callana... .....w poniedzialki i czwartki. Dodatkowo stosuje..........Nie stosuje zadnej diety,staram sie MŻ(mniej żreć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×