Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Agaszu
Czesc Dziewczyny! Witam wszystkie nowe forumowiczki :) 100 dni - trzymam kciuki. Nie przestawaj cwiczyc, bo naprawde warto! Oj, dawno nie zagladalam, ale przed urlopem mam sporo pracy i zwyczajnie nie mam kiedy siasc przed kompem. Za to cwicze caly czas! To juz 3 miesiace - jestem z siebie bardzo dumna, bo nigdy wczesniej nie udala mi sie taka systematyczna praca. Do urlopu zostal miesiac, wiec mysle, ze jeszcze sie podciagne :) PS ostatnio maz przez 3 dni z rzedu zasypywal mnie komplementami, ze tak szybko tak ladnie cialo wyrzezbilam... :)) Nic tak nie motywuje ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki! Postaram sie zagladac czesciej. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Witaj Agaszu-moj tez mi komplementy mowil-nawet mu sie wydalo podejrzane co mi tak zalezy na dobrym wygladzie a ty jak czesto teraz cwiczysz? i jak dlugo?z brzucha jestes zadowolona? tylko callana cwiczysz?I gdzie wyjezdzasz i na jak dlugo? mam nadzieje ze odpowiesz piksa-jak dietka? sto dni-moze tak reagujesz na wysilek -potem to minie ale najlepiej jeddz cos lekkiego przed wysilkiem i odczekaj 2 godz nawet-cwicz bezposrednio przed nastepnym posilkiem gietka-w zyciu bym kasety za 80 zl nie kupila-ludzie na wszystkim zarabiaja tu byla nawet jedna dziewczyna,ktora sprzedawala plyte z callanem za 25 zl-sciagnela z sieci i chciala zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! O rany,zeby preawie 100zl placic za plyte?Przegiecie! Ja kupilam plyte,ale nie zaluje,bo dzieki niej nauczylam sie prawidlowo wykonywac cwiczenia. U nas powoli wraca lato,nadal chlodno,ale sloneczko sie wreszcie pokazalo. Wczoraj pocwiczylam i dzis mam..zakwasy :-0 Coraz rzadziej cwicze,bo przy moim brzdacu coraz trudniej wygospodarowac chwilke dla siebie. Ostatnio i ja slysze komplementy od osob,ktore rzadko mnie widuja.Mowia,ze wrocilam do stanu sprzed ciazy.A tak naprawde mam jeszcze nadprogramowe 4kg :( 😠 Teraz waga wskazuje 62kg. Agaszu codziennie cwiczysz czy co drugi dzien? Sto dni-pewnie dlugo nie mialas stycznosci z cwiczeniami,i tak organizm reaguje na wysilek.Niedlugo przejdzie Ci,nie poddawaj sie! Ja na poczatku mialam potworne bole glowy i drzenie miesni :(Ale przeszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunisia
Rzeczywiście na początku jest ciężko, mówię o osobach, które tak jak ja - dawno nie ćwiczyły. Ale miło jest robić codziennie więcej ćwiczeń. Miło jest obserwować własne ciało jak coraz bardziej się rozciąga. Mój mały brzdąc również nie pozwala mi swobodnie ćwiczyć:) I nadal brakuje mi sporo do stanu przedciążowego. Jednak po 6 dniach ćwiczeń w pasie spodni wyraźny luz, a waga pokazuje mniej. Trzymam kciuki za Was i za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto dni
Witam wszystkich! Marieta i Agaszu, dziekuje za odp. Fakt, mialam 2 miesieczna przerwe od cwiczen, moze rzeczywiscie te mdlosi przejda. Chyba faktycznie z kazdym dniem cwiczenia callana widze malutenkie postepy, tutaj sie nozka latwiej naciaga, tutaj bioderko wyzej zadziera, czyli malymi kroczkami do celu. Guga staram sie cwiczyc 1.5h po jedzeniu i 1.5 przed nastepnymi, bo czytalam gdzies ze bezposrednio po cwiczeniach nie powinno sie jesc, bo tluszcz spala sie jeszcze przez godzine po wysilku. Pozdrawiam wszystkich goraco i ide cwiczyc aeroby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
czesc dziewczyny kaseta za tyle kasy zwariowali czy co ja cwicze z kasety z 1990 r z callan i lektorem ok 45 min bo przewijam niepotrzebne zdjecia i reszte wiem ze stara ale innej nie mam jak byscie mialy jakies nowsze na dvd to chetnie bym kupila boje sie zebym sie nie znudzilal wrocilam do cwiczen codziennie dzisiaj 4 dzien jest ok juz wczoraj maz mowil ze sie zmienialam moje cialo u mnie widac szybko po brzuchu robi sie mniejszy sto dni ja cwicze rano i na pusty zoladek nie poddawaj sie bedzie dobrze moze to reakcja organizmu na wysilek trzymam kciuki gietka cwicz nic nie jeast w stanie pobic callan on daje bardzo widoczne efekty cwiczy sie cizko kazda z nas ma problemy z innym cwiczeniem ale to wszystko minie kiedy bedziecie silniejsze trzymam kciuki za was guga dzieki za strone z przepisami sb jest mniej rygorystyczna wczoraj stwierdzialm aby nie zwariowac czesc rzeczy biore z planu wylukiwania tluszczu a czesc z sb i zobaczymy guga czy janga podala tobie przepisy na na wypieki wielkanocne itd jesli tak wrzuc mi je na skrzynke dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli moge doradzic wam
Jestem weteranką ćwiczeń i chciałabym podpowiedzieć,że takie ćwiczenia jak callanetics bądź ćwiczenia siłowe nalezy wykonywać max.3 razy w tygodniu.Aerobic rzecz jasna co dzień. Po posiłku nie należy ćwiczyć,2 godziny trzeba odczekać od ostatniego posiłku.Absolutnie nie ćwiczyć na czczo(spacer jak najbardziej ale nie takie ciężkie ćwiczenia jak aerobik) Po ćwiczeniach można nic nie jeść,a najlepiej po pół godzinie zjeść białkowy,malutki posiłek. Ja ćwiczyłam chyba wszystko co się dało.Aerobik jak najbardziej,ale teraz nie mam czasu.Co jakiś czas chodzę na siłownię. Callanetics ćwiczę raz w tygodniu,kiedy odchudzałam się na diecie nie łączenia ćwiczyłam dwa razy w tygodniu,tak jak zalecają w książce o callanetics'sie. Pozdrawiam wszystkie ćwiczące i gratuluję wyników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli moge doradzic wam
Miało być takie ciężkie ćwiczenia jak callanetics-tu jest duże obciążenie na mięśnie wbrew pozorom.Nie należy ćwiczyć na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto dni
Jesli moge doradzic Wam, napisz prosze cos o swoich efektach, jakie cwiczenia sprawdzily sie u Ciebie najlepiej? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
guga powiedzjak robisz ten bigos i to leczo prosze dzieki kolezance za wypoiedz jak cwiczyc ja sie trzymam planu 2 tyg codziennie callan potem co dwa dni zobaczymy jesli organizm bedzie zmeczony to czestotliwosc zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto dni
hej hej Piksa! ja tez cwicze callana codziennie, ciekawe jakie bedziemy mialy rezultaty? Dzis chce wlozyc w callana, na miejce cwiczen brzucha, 6W..... myslicie ze tak mozna? Juz po aerobach zaraz cos zjem i wieczorem callan. Slonecznego dnia zycze moje Mile:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
kurcze, ale duzo napisalam hihi ja cwicze, cwicze..juz od killku lat. na studiach sie wcaignelam na dobre. mam 27 lat i wciskam sie w spodnie z liceum, no..ale nie mam dzieci takze to inna spiewka... ja robie aeroby prawie codziennie(zwykle stepper albo tae-bo), do tego pilates, pilka stabilizacyjna, ciezarki. mam bardzo duza kolekcje plyt, np z Shape'a ale tez sciagnietych przez "e-mule". na brzuch generalnie polecam pilatesa-daje niezly wycisk.dzis sprobuje callanetics'u z Bojarska i zobaczymy... generalnie chyba dobrze jest znajdywac nowe aktywnosci, wtedy sie czlowiek nie nudzi i ma ochote do cwiczen :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
kaseta na allegro juz osiagnela cene 122 zl! czy ci ludzie poszaleli!!! ja mam to samo za zupelna darmoche...wlasnie sciagam sobie oryginlana callan pinckney..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto dni
120zl za dvd to chyba faktycznie przegiecie...Gietka a ja nic nie moge sciagnac...jestem beztalencie komputerowe i cwicze z karteczki z rozpiska! buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
ja na poczatku tez cwiczylam z kartki i codziennie -dzis mam przerwe bo mam zakwasy zaraz lece na kolacje ale Piksa dam ci przepisy fasolke namocz na noc w wodzie-potem ja gotuj tak aby sie nie przypalila,dodaj majeranek,ziola prowansalskie,przyprawy jakie chcesz i podsmazona piers z kurczaka pokrojona w kostke-oczywiscie tak pol godz przed koncem gotowania i na koniec koncentrat i wszystko i sie tym najesz-przedtem jakas surowke zjedz np a bigos : kapuste poszatkuj ,piers pokroj na kawalki i to razem ,mozesz dac kapuste kiszona i lisc laurowy,ziele angielkie troche slodziku octu koncentrat,przyprawy i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
sto dni, daj mail'a to postaram sie ci wyslac bojarska, z filmem cwiczy sie 100x lepiej! pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto dni
Gietka, byloby super! elizaaa77@yahoo.co.uk Bez wzgledu na efekt, z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Czesc Guga! Milo Cie znow "poczytac" ;) Ja cwicze mniej wiecej co drugi dzien, wychodzi jakies 3 - 4 razy w tygodniu przez ok 1godz 20 min Callana plus 8 minut na posladki. Jesli chodzi o brzuch - nie jestem zachwycona, ale i tak jest lepiej niz bylo. Brakuje mi sily, zeby wprowadzic dodatkowe cwiczenia na brzuch :( Na urlop wyjezdzam do... Polski, bo aktualnie mieszkam za granica. Niestety tylko na tydzien, na wesele przyjaciol. Juz nie moge sie doczekac, kiedy zaloze nowa kreacje na prezne cialko ;)) No to tyle, musze uciekac, bo padam z glodu ;)) Trzymajcie sie dziewczyny, odezwe sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
sto dni chyba nie da rady...laduje sie i laduje..za duzy plik. jak sciagne cos mniejszego to sprobuje... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200
do gietki -nie da rady meilem jesli moge doradzic to skopiuj na plyte*plyta tania jest i wyslij to razem koszt 3,50 dziewczyny tak robily kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
witam wszystkie dziewczyny czesc agaszu dawno cie nie bylo zmartwilas mnie z tym brzuchem bo mi na brzuchu i biodrach najwiecej zalezy guga co tak zamilklas sto dni jak ci idzie trzymam za ciebie kciuki ja rbie wieczorem jeszcze 500 brzuszkow z callana dziewczyny mozecie mi podac jakies linki na sciagniecie callana chce inna wersje zeby sie nie znudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
wg mnie na brzuch najlepsze sa pilates i pilka -a najlepiej obie te rzeczy naraz. ja mam widoczne miesnie na brzuszku...wlasnie po pilce. pilka zmusza miesnie do wiekszego wysilku, bo oprocz cwiczen, musisz utrzymac rownowage na pilke i miesnie pracuja intensywniej ok 30%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a
piksa70 - na pierwszej stronie sa linki do callanetics am i pm a takze do 15 min programu pielegnacyjnego i callanetics z callan pinkney

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombasti
dziewczyny wiecie moze jak oblicza sie wiek biologiczny?? mozna samemu to obliczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
dziewczyny mozecie podac linki na abs na stronie 23 sa aleni wszystkie jak tam cwiczonka wam ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto dni
hej mile Panie, u mnie dzis strasznie zwariowany dzien i cwiczenia dopiero przede mna. 6W zrobie na pewno, a co do callana to sie zastanowie:))...Jestem przed miesiaczka, takze psychicznie i fizycznie czuje sie tak sobie. Musze przyznac ze efekty widze juz na brzuchu, takze to mnie pociesza. Piksa robisz 500 brzuszkow callana dodatkowo, to gratuluje, ja jeszcze tak wytrzymala nie jestem. Wydaje mi sie ze u mnie nawet przy mniejszej ilosci cwiczen brzuszek szybko spada, gorzej z bioderkami. Takze to chyba zalezy od budowy i sklonnosci kazdej z nas. Pozdrawiam goraco i za Wszystkich trzymam kciuki:--)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
napisałam już kiedyś ale nie widzę mojej wypowiedzi na forum :-)). Nie wiem dlaczego. Jestem przecież weteranką: mam 56 lat i ćwiczę od 20.Formę mam lepszą niż gdy miałam 30.ćwiczę teraz codziennie,i mam wzmożoną porcjęcwiczeńnp.przysiadów robię 80 i bez trzymanki.tak samo ćwiczenia na pośladki bez trzymania.Dodaję sporo asan jogi ze znakomitym skutkiem.jestem świetnie rozciągnięta a tajemnica tkwi w systematyczności.dla mnie ćwiczenia to jak mycie zębów:bez tego ani rusz.nie jestem chuda ale jestem sprężysta chociaż kocham jeść i gotować.Idżcie w moje ślady .:-)) zachęcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Hej -witam wszystkich Piecdziesieciolatko-gratulacje-napisz cos wiecej-jak twoj brzuch np-ciagle plaski? jesl icwiczysz 20 lat a masz 56 to ja moze tez kiedys taka bede bo mam w tym roku 36 ja tez chce cwiczyc ciagle bo bez tego nie da sie byc szczupla na duzsza mete wczoraj nie cwiczylam bo musialm odpoczac ,a dzisiaj po poludniu zamierzam godz pocwiczyc milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo czytac takie wpisy jak piecdziesieciolatki :) Super,ze az 20 lat cwiczyc co dzien 🖐️ Ja dzies cwicze,od wtorku obijalam sie,wiec zaraz dam sobie wycisk ;) Plusem tego,ze sie cwiczy jest to,iz mozemy wcinac wszystko i nie przytyjemy :) U nas lajtowe lato,nie ma upalu,pogoda w sam raz jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×