Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość EIIe
Ruda Rosjanko będę bardzo wdzięczna za te ćwiczenia i przepraszam, że tyle nie odpowiadałam. Pisz na adres: a1eksandra.vp.pl Dzięki wielkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
czarny bławatku te ćwiczenia pomagają głownie na tonowanie mięśni, czyli wzmacniają oczywiście mięśnie, ale jak masz gdzieś za dużo tłuszczyku to najlepsze są aeroby. Oczywiście Callan wzmacnia brzuch, ale niewiele pomaga w zrzucaniu tłuszczyku, raczej w rzeźbieniu sylwetki. pozwoli zmniejszyć obwody ud i brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EIIe -->hej, wyslalam Ci skany cwiczen. podany prze Ciebie adres byl niepraidlowy, troche go modyfikowalam i ostatecznie wyslalam na taki a1eksandra!wp.pl daj znac, czy doszlo, jesli nie, to przesle raz jeszcze, podaj tylko prawidlowy e-mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1eksandra@wp.pl chcoiaz teraz widze, ze jakas vp tez istnieje, wiec tamten pewnie bedzie nieprawidlowy. ok, ale czekam na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EIIe
Ruda, Ruda vp na pewno ;) To poczta onetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka:) czytuje Was na bieżąco, ale nie pisze nic, bo kurcze nie wiem co jest, ale nie moge znowu sie zmobilizować :/ zrobiłam sie juz straszna okrąglinka:( dzis moze sie zbiore na cwiczenia, ale ... no własnie... jak mi sie nie chce ;(( o Mobilizajo i Natchnienie przybądzcie do mnie ;) pozdrawiam Wszystkie Forumowiczki :) a najserdeczniej Te, które ciagle ćwiczą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
farciara, ja też już nie ćwiczę :p. ale w przeciwieństwie do Cb nie czytuję tego tematu zbyt często, co jakiś czas wpadam i patrzę co sie dzieje ;). może gdyby Panie umieściły tu efekty w postaci zdjęć - przyspieszyłoby to naszą decyzję o powrocie do ćwiczeń? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver
czarny blawatku, chodzi ci o cw. z unoszeniem naprzemian nóg [ z ugiętym lub wyprostowanym kolanem] ? to ćwiczenie należy wykonywać na siedząco, tak słyszałam. niestety gdy już się tego dowiedziałam, zdążyłam się zniechęcić do tych ćwiczeń :((. jednak mam nadzieję, że jeśli nie uda mi się zrzucić cm z ud z pomocą 8minut legs/buns, wrócę do callan :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he :) rzeczywiście to niezły pomysł te zdjecia:) może znajdzie sie jakaś chętna;) ja nie powiem, bo jak juz zaczne ćwiczyć to tak na maxa , ale wystarczy 1 dzień przerwy i kicha:/ tak się właśnie stało:( wczesniej callanetics, steperek i rowerek, a teraz zostało tylko jeżdżenie na rowerku do pracy, ale tylko sporadycznie jak pogoda na to pozwoli :( i strasznie się zapuściłam :( mój brzuszek, a raczej jego fałdki i boczki codziennie mówią, żebym nad nimi zaczęła prace, bo jest coraz gorzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
a moje uda domagają się zmian ;)). kupiłam sobie spodnie, które dosłownie odciskają mi się na udach po dniu noszenia :PP. Teraz jest jakiś powód, dla którego warto wrócić do ćwiczeń ;). Ostatnio byłam nad górskim jeziorkiem, byłam w takiej maksi-budce z jedzonkiem, naprzeciw siedziało takich dwóch mrr:], szkoda tylko, że tak nieswojo czułam się w stroju kąpielowym.. no wiecie.. niska i obszerna w udach :((. Wyobraźcie sobie siebie w takiej sytuacji, może podziała jakoś to na was :). pzdr;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik-opole
Dziewczyny, a w jakim tempie ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumka29
Dziewczyny gdzie znajde jakies cwiczenia callanetics? szukałan troszke w necie i nic nie znalazlam??? Nawet na allego nie ma zadnych plyt Gdzie znajde a moze kupie??? Czekam na wiesci, chce zaczac cwiczyc razem z Wami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka :)fumka29 cofnij sie do wypowiedzi :) jak zerkałam, to chyba na 184 pisałam linki z chomika jak ściągnąc film :) z polskim lektorem :D pozdrawiam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka :)fumka29 cofnij sie do wypowiedzi :) jak zerkałam, to chyba na 184 pisałam linki z chomika jak ściągnąc film :) z polskim lektorem :D pozdrawiam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arodyta1
hejka.. ja równiez zaczełam cwiczyc callan.. co prawda dopiero druga godzinkę zrobiłam ale powiem szczerze ze mięśnie mnie bolą.. pozyczyłam kasetę video od kolezanki lecz niestety moje video okazalo się zabytkiem więc postanowiłam jakos zdobyć filmik przed inter..i mam własnie wczoraj sobie zgrałam z chomika..bardzo proste ..logujesz się ..wykupujesz transfer za 2.44 i sciagasz na swojego kompa..i juz jest...callanetics z Mariola Bojarska jest super!!!!polecam i dziewczyny bierzmy się do roboty trzymajmy kondycje bo nowe pokolenie nas rzuca na kolana..pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumka29
Farciara sciagnelam z chomika bojarska ale nie moge otworzyc!!!! sciagnelam nowe kodeki i nic!!!! co robic mam? NIE MOGE CWICZYC A TAK SIE NAPALILAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fumka wiesz co ja nie potrzebowałam żadnych kodeków. a w jakim programie oglądasz> bo ja mam 3 allplayer, winnamp i najlepszy windows media player :) kolezance tez nie odbierało i zainstalowała ten ostatni :) spróbuj :) pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pierwszy raz z callane...
Jak obejrzałam ćwiczenia Bojarskiej, to z nudów o mało nie zeszłam:-O Po pierwsze, nagrywane były chyba ze 30lat temu, a po 2: strasznie woooolno w nich mówi, wooolno się porusza i w ogóle wszystko jest takie ślimaczo-powoooolne :-O Ja chyba jednak wolę coś bardziej energetycznego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak,ten film jest jest jakis taki....spowolniony.Ja pare razy przy Bojarskiej cwiczylam ale potem zaczelam sama cwiczyc przy muzyczce albo tv liczac sekundy w myslach :) Witam po dlugiej nieobecnosci wszystkie cwiczace.Ja mialam 2-m-czną przerwe.Dzis druga godzina.Zakwasy duze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a.t.a
czeeeeeee, dziewczyny! A ja ćwiczę dla efektu, a nieee dla rozrywki :). Do miłegoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ja tez dla efektu cwicze jak najbardziej.Bo dla mnie relax to siedzenie przed kompem np. :-) A cwiczenia dla kondycji,zdrowia(przede wszytskim likwiduje bol plecow i mam lepsze krazenie :-) ) i oczywiscie ,by miec super figure. No to jak?Ćwiczy ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a.t.a
Nooooooooo, ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Tea.
Ten temat jeszcze dziala? Cwicze Callanetics od pieciu dni (5 godzin) i bardzo je lubie. Mam DVD z Callan Pickney czy jak jej tam, kupilam na angielskim ebayu za smieszne pieniadze. Z powtorzeniami coraz lepiej, pierwsze dwa-trzy razy nie moglam dojechac z brzuchem do 30stki, teraz juz do setki spokojnie. Mam zamir sie fotografowac w bieliznie, pierwszy raz dzis po cwiczeniach i potem co 10 godzin. Chce widziec rezultaty (jesli jakies beda). Poki co czuje sie jakas taka bardziej 'zbita' i rozciagnieta. Najbardziej zalezy mi na zrzuceniu brzuchola i na wcieciu w talii (kiedys je mialam...). Waze 70kg przy wzroscie 165cm, takze duzo, ale jeszcze w marcu wazylam 78! Takze powoli w dol. A jak tam u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
Ja jestem po 6 godz ćwiczeń i jestem do nich bardzo pozytywnie nastawiona. Mnie również najbardziej zależy na zrzuceniu brzuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,ze temat istnieje! :) Co do talii i brzuszka-te cwiczenia sa super.W dodatku ma sie mniejszy apetyt po tych ćwiczonkach.JA widze dużą różnicę po callanetics i ćwiczę tylko dwa razy w tygodniu.Ale zauważyłam,że trzeba poprawnie wykonywać ćwiczenia,bo jeśli coś nie tak się zrobi to efektu nie ma i są zakwasy w tych mięśniach co nie trzeba.Polecałam koleżance te ćwiczenia,ale nie potrafię dobrze je wytłumaczyć i przyznam,że to nie dla niecierpliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Tea.
Cześć dziewczyny :) Co do poprawności ćwiczeń - to prawda, po pierwszym razie myślałam, że będę miała na drugi dzień mega zakwasy, bo nie byłam wcześniej zbyt aktywna przez długi czas. A tu nic, zero bólu mięśni, może trochę między łopatkami z tyłu ale 15minutowa kąpiel pomogła. Czyli wystarczy się dokładnie słuchać wskazówek i instrukcji. Same ćwiczenia dają mi nawet wiele radochy, rozluźniają, to taka 'moja' godzina każdego wieczoru. Z tym brzuszkiem to będzie ciężko w moim przypadku bo rzuciłam palenie i bardzo dużo jem, nie mogę się powstrzymać od przekąsek itd. Mam nadzieję, że ćwiczenia pomogą mi chociaż wyrzeźbić tę partię ciała... W każdym razie życzę wytrwałości i cieszę się, że temat działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Tea.
Hej! Wrzucam zdjęcia, następna porcję wrzucę za mniej więcej półtorej tygodnia, żeby zobaczyć i porównać czy coś się zmieniło. Przypominam, że nie nalężę do chudych i nie stosuję teraz żadnej diety ponieważ rzucam palenie i przeżywam katusze! :-O Pozdrawiam! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dbbcce56ddb0802a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09d981c620089636.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2129f1f00391b32.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
Twój brzuszek jest bardzo ładny. Już widać leciutko zarysowane mięśnie. Ja niestety na swoim mam cellulit:( Ja już jestem po 9 godz ćwiczeń i mam nadzieje, że wkrótce zobaczę efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, ja chciałabym tak wygladać :) ładna masz figurke :D ja w sumie na bierzoca sie zajmuje cwiczeniami, ale tak nie za bardzo mam siły, wiec troche cwiczeń wstepnych, brzuszki i jakies inne pojedyncze, czasem tez na steperze dreptam :) miałam sie zmobilizowac, ale nie mam sił. i gratuluje odwagi ze zdjeciam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×