Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

chery noto jedziemy stym koksem ,,ćwicze tylo calalnatics jasne że będziemy się wspierać wćwiczeniach ,, ja jak robie brzuszki to moja broda dosienga moje fałdy hahahahaha,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa1986
Przede wszystkim dziewczyny najlepszego:) Farciara nie stosowałam tych tabletek, ale kiedyś jak trenowałam wyczynowo trener kupował dziewczynom (także i mi :D) fat burner- ma kofeinę i podobno jest dobry na spalanie tłuszczu niestety nie pamiętam czy mi pomógł. Jakieś dwa lata temu intensywnie ćwiczyłam w wakacje i też go sobie kupiłam i trochę pomógł, ale być może efekt był taki bo trochę biegałam i systematycznie ćwiczyłam callana. Teraz nie używam takich specyfików, bo do tego sa potrzebne aeroby i nie ma co się oszukiwać:) jeśli nie możesz przestać jeść po 19 to pij duzo wody i herbaty zielonej albo czerwonej na bank nie będzie Ci się już chciało jeść tyle że będziesz dużo siusiać. Ćwiczyłam dziś p90x abs core plus- super jest dużo ćwiczeń na skośne brzucha i na boczki:)POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania1986 dzięki za odpowiedz :) od jakiegoś miesiąca piję zielona herbatę praktycznie non stop :) i pomogła mi jeśli chodzi o przemianę materii :) po prostu mnie zbawiła :) i uspokoiła :) ale to jedzenie po 19 to udręka:( prace kończę po 18 i zanim dotrę do domu to jest przed 19, a wiadomo, że w pracy nie mam jak zjeść ciepłego posiłku, a takiego strasznie brakuje mi w ciągu dnia :( czekam, aż nadejdzie ciepła wiosna żebym mogła znowu do pracy dojeżdżać rowerkiem :) może wtedy coś mi się uda opanować:) co do tabletek, to jednak je zakupię i przetestuje :) już nawet udało mi się namówić na nie koleżankę z pracy :) zobaczę jak będzie :D oby mi brzusio zszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry. ogladalam te zdjecia tyvh dziewczyn z twojego linka.niektore niezle schudly-zebym to ja miala takie efekty. aniaa. jak mozesz to przeslij link na te twoje cw na brzuch. farciara. ja tez nie stosowalam tych tabletek ale pije herbate czerwona-bo ja lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizendaa
Cześć dziewczyny! Po przeczytaniu części tego tematu ( całość zajęłaby chyba wieki :)) ściągnęłam film z Callanetics. Na początku wydawało się to proste, ale jak zaczęłam ćwiczyć to nie było wcale lekko. Dosyć dużo tych powtórzeń i efekt jest taki, że wszystko mnie boli. Ale to dobrze!Faktem jest to, że po tych ćwiczeniach ma się mniejszy apetyt. Ćwiczę też szóstkę Weidera, dzień 5. Wcześniej około miesiąc ćwiczyłam dość intensywnie i niestety schudłam tylko 1 kg. Ćwiczyłam około 40-50minut dziennie: 20min rowerek, 10minut hula hop na zmianę z kołyską do brzuszków, a także 20minut ABS. Brzuch troszkę się zmniejszył, ale jak już pisałam zgubiłam tylko kg. Mimo tego niepowodzenia nie tracę motywacji. Kg nie zgubiłam, ale 70% cellulitu mi zniknęło i tyłeczek się jakby ujędrnił! Sądzę, że to też duża zasługa zmiany żywienia: odstawiłam całkowicie słodycze i zminimalizowałam biały chleb. Piję też 2 zielone herbaty i 2 czerwone dziennie. Poprawiła mi się kondycja i czuję się dużo lepiej, tak zdrowiej :) Na pewno nie zrezygnuję z ćwiczeń. Jeśli będę mieć chwile zwątpienia to będę tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nastał akt desperacji :D kupiłam tabletki, nawet w bardzo atrakcyjnej cenie bo tylko 30zł zakładam sobie zeszyt i będę zapisywać co jadłam, o której itp no i wiadomo, że będę się mierzyć :) już mam miareczkę :) czekam jeszcze na ocieplenie i do a6w i callanetics dołączę również rowerek :) wiecie co od tych ćwiczeń nawet zauważyłam, że mi brzusio troszkę zmalał :) ale akt desperacji mnie dorwał jak spojrzałam na wagę;( kurde wyglądam jak Bulinka, bo mam jedyne 163cm wzrostu i "kutfa" 76kg!!!!! no masaker:( razem z tabletkami zaczęłam stosować balsam garniera, bo jest fajny :) dobra zobaczę co z moich postanowień przetrwa :) oby nie sama nadzieja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farciarko to chyba wygladamy podobnie bo ja mam 160cm i 68kg.wiec wygladam jak beczułka na brzuchu.no wygladalam.bo troche mi brzuch spadl.ja tez stosuje balsam ale z soraya summer antycelulit i wyszczuplajacy.jest fajny i niedrogi bo 400ml=14zl.a i tak musze stosowac bo mam sucha skóre.takze cwiczymy,i cwiczymy. a jeszcze robie sobie peeling kawowo cynamonowo imbirowy wlasnej roboty,ponoc na celulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) dlatego ja muszę męczyć mój brzusio, bo jak zacznę jeździć na rowerze, to będę musiała plecak z przodu nosić, żeby mi fałdki o koła nie ocierały;) to mój drugi dzień z tabletkami szkoda, że jeszcze nie ma efektu :) ale robię coraz więcej brzuszków z rana :) i mimo fałdki czuję, że mam pod spodem twardsze mięśnie :) tylko muszę je stamtąd wydostać;) hihi :) miłego dnia dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farciara-no ja takze mam mięsnie twardsze ale tez pod fałdami :(.zaraz zaczynam 12 dzień-6w i potem godzina callana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivja
Witajcie koleżanki niedoli ;P Mam 33 lata i za dużo tu i ówdzie ;P Naczytałam sie sporo o rewelacyjnych ćwiczeniach pani Callan... ściągnęłam filmik jeszcze w zeszłym roku ale dopiero teraz stwierdziałam, że teraz przyszła pora i na mnie:) Mam pracę siedziącą niestety i zero kondycji. A lato już za parę miesięcy. Postanowiłam zrobić sobie fotki żeby uwiecznić stan przed i po uzyskaniu satysfakcjonujących rezulatów. Nie mam ambicji schudnąć na tych ćwiczeniach. Mam 160 cm i 57kg. Moim celem jest spłaszczenia brzucha i wzmocnienie mięśni pleców i ramon i wysmuklenie talii. I oczywiście pozbycie sie cellulitu w czym po części callan mam nadzieję mi pomoże:) Po części ponieważ przechodzę na dietę wg 5 przemian. Ale o tym nie w tym wątku:) Także moje Drogie witam Was Serdecznie i dołączam się do grupy trzymającej linię:)) Pozdrawiam, Olivja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową panią.to bardzo dobrze ze sie coraz wiecej ludzi przyłacza :).mnie dziś czeka 6w a tak mi sie nie chce :(.jakos slabo sie czuje.pewnie przez nawrót zimy brrrrrrrrr.a było tak fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizendaa
Hejka :) Ja właśnie zrobiłam szóstkę, też ciężko było mi się zmobilizować. Ale zawzięłam się i nie zamierzam się poddawać. Skoro po 10 latach rzuciłam palenie tym zawzięciem to może i z szóstką dobrnę do końca. Rezultatami Callanetics już jestem zachwycona, czuję się po tych ćwiczeniach rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farciara!!! napisz prosze czy pomogly ci coś te kapsułki l-karnityną?schudłas coś po nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jest tu kto? oj co was dziewczyny nie widac na forum hmmmmmmm.pewnie zaćwiczone strasznie jesteście.zaliczyłam i szóstkę i callana.szóstka coraz lepiej mi wychodzi.i nie jest tak zle jutro już mam 3 serie po 12 powtórzen.ale się trzymam i nie poddaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam za sobą 12 godziny Callana :) W ciągu miesiąca schudłam 8 kilogramów (Callan i dieta, stepper) Na początku ćwiczyłam 2 razy w tygodniu - waga spadała. Od 2 tygodni - ćwiczę co drugi dzień i waga stoi w miejscu. Obwody się zmniejszyły i to bardzo, ale waga nie :( Zauważyłam, że Callan najlepiej robi na pupę, talię i plecy - nie mam boczków (a miałam masakra, plecy wyszczuplały, pupa jest o 2-3 cm wyżej niż wcześniej i wygląda bosko - w pierwszych godzinach ćwiczeń, zawsze na drugi dzień rano miałam o 1 cm mniej w biodrach - cud???). Ale do sedna. Dlaczego ta przeklęta waga stoi gdy zwiększyłam intensywność ćwiczeń? Czy te ćwiczenia pomogą mi na grube udziska? (fakt - wewnętrzna strona ud znacznie się poprawiła, ale obwód spadł tylko o niecałe 2 cm, łydka ok. 0,5, 1 cm :( - po 8kg i 12 godzinach ćwiczeń) Może coś dołożyć na łydki i uda, poradźcie, bo będę wyglądała co najmniej komicznie - mały tyłeczek, szczupła talia, a nogi balerony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) heyka :) wiesz co Pati, ku mojemu zaskoczeniu czuję różnice :) jestem teraz tuz przed okresem i powinnam pożerać wszystko co mi się nawinie pod rękę, a nie mam apetytu!!!! przełom :) nawet w pracy się dziwili, że ja nie jem :) dziś rano zauważyłam, że schudłam kilo :) ale nie ciesze się aż tak, bo pewnie teraz mi wróciło, a narazie raczej na wagę tak nie patrze, ale wizualnie- i nie mam takiego brzusia :) mama jak mnie w leginsach po mieszkaniu zobaczyła, to sama mi powiedziała, że schudłam :D sukcessss:)) a to dopiero początek :) ale muszę zaznaczyć, że pewnie same tabletki tego by nie zdziałały, a mój intensywny trening, bo sporo robię brzuszków no i Callan. Tak jak wcześniej rano 2-3 serie A6W bo nie mam czasu na więcej, a wieczorem Callan. przedwczoraj nawet trochę pochodziłam na stepperze :) jak widać narazie jestem pełna optymizmu :) za jakąś godz się zmierzę tu i ówdzie i zobaczę czy coś w cm mi ubyło, bo zmierzyłam i zapisałam wsio zanim zaczęłam kuracje;) pozdrawiam :D aha i w pracy prawie połowę czasu spędzam na chodzeniu po schodach nawet pod byle pretekstem :D zawsze ta jakiś ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivja
Witam marysia_mm - nie tracisz już na wadze ponieważ tłuszczyku już się pozbyłaś:) Mięśnie taraz wzmacasz, kształtujesz i utwardzasz więc nie chudniesz :) Na wyszczuplenie polecam rozciąganie bardziej niż ćwiczenia wznacniające. Ponieważ wiadomo że ćwiczenie właśnie rozbudowują mieśnie nóg. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farciara-dzięki za odp. fajnie dziewczyny że tak szybko schudlyscie.ja mam za soba ponad 30h callan i 14 dni a6w i nie mam takich rezultatów.dzis sie wazylam i waze 65.i juz nie wiem czywaga zle wazy czy zeczywiscie tyle waze? czuje twardsze miesnie brzucha ud.nogi mi sie ładnie profiluja a reszta wydaje mi sie ze szczuplejsza.no ale juz sama nie wiem.w kazdym razie ćwicze dalej.dzisiaj mam a6w zrobic 3serie po12.a jutro callan i a6w.pozdrawiam i do roboty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj czy ktos mi moze ustapic linki z callaneticsu z mariolka ???? bardzoooo prosze !!!!! :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj blackbejbe!!! na stronie od 197 powinny tam byc linki z callanetics z bojarska.jakbys nie znalazla na www.chomikuj.pl znajdziesz.wpisz w wyszukiwarce google callanetics z bojarską avi i ci sie wyswietli pare stron szukaj w chomikuj i tam napewno znajdziesz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a.t.a.
Czeeee callanki! Dzielnie Was podczytuję i podziwiam. Znowu zaczęłam przygodę z callanem. Może tym razem wytrwam. Pozdrawiam Was wszystkie, ale szczególnie Anię66, bo to jest osoba, jaką chciałabym być Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka blackbejbe :) wpisz w google www.site:chomikuj.pl callanetics bojarska wtedy wyskoczą ci wszystkie strony z chomikuj.pl które maja ten film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammaretta
Hej dziewczyny, fajnie was się czyta:) A ja... ehh... no jak się zbiorę to się zabiorę za te cud ćwiczonka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizendaa
Ja tak jak Pati robię już 12 powtórzeń w A6W i zauważyłam, że mnie to juz tak nie męczy jak na początku. W pierwszej serii troszkę mięśnie bolą a potem już nic nie czuję. Mam nadzieję, że tak powinno być. Dziś 5 godzina Callana. Z wagi mi nie ubyło prawie nic, ale brzuszek wyraźnie się zmniejszył. Poprawia się sylwetka, często się prostuję nie wiedząc o tym, aż mi wszyscy uwagę zwracają czemu taka wyprostowana chodzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *cherry*
Cześć kobietki! 5 godzina za mną. Jest ciężko, ale z każdym razem jakoś łatwiej. Na razie traktuje to swoje ćwiczenie jako przygotowanie do właściwego, po prostu nie chcę się zrazić do ćwiczenia. Robię tyle, ile dam radę. Efekty - czuję się o niebo bardziej rozciągnięta. Brzuszki robiłam na początku po 20 z wielkim bólem, teraz dochodzę do 50:D. No i czuję się po ćwiczeniach fantastycznie, pełna energii - bo robię coś dla siebie!! Pozdrawiam i dopinguję;) Ćwiczcie kochane!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
a.g.a.t.a. - bardzo dziękuję Ci za pozdrowienia i za fantastyczny komplement, właśnie siedziałam w pracy i weszłam na chwilę na forum. Myślę, że to bardziej ta gimnastyka zasługuje na uznanie, bo jest naprawdę rewelacyjna. Uwielbiam ją przede wszystkim za efekty i za cudowne samopoczucie. Niektórzy piszą, że jest nudna, nie rozumiem tego, bo robimy ją przecież w jakimś celu. Powiem Wam, że czasem naprawdę współczuję, jak widzę, że ktoś tak się szarpie z tymi dietami, głodówkami, efektami jo-jo, mam wtedy ochotę pytać, dlaczego nie ćwiczy callaneticsu, oczywiście tego nie robię, bo głupio by to wyglądało, ale z osób, które go ćwiczą, nie znam niezadowolonej ze swojego ciała. Dlatego strasznie gorąco Was zachęcam do callaneticsu. I jeszcze jedno: niektóre dziewczyny piszą tutaj, że nie lecą z wagi, pomimo ćwiczeń. Callanetics przede wszystkim widać na Tobie, nie na wadze, ciało pięknie się kształtuje, nic nie odstaje ani się nie trzęsie, a co najważniejsze to wszystko utrzymuje się cały czas! Pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej callanetki ! :) Jestem tu nowa , przygraniecie kropka ?? W grupce razniej :D Ja mam za soba 2 programy 15 - minutowe , wczoraj sciaglam filmik z Boajrska wiec od dzis zaczynam cwiczyc z nia :) Widzialam ze ona ma dodatkowe cwiczenia od Callan w wersji polskie , czy tzn. ze to jest ta godzinna wersja ?? Pomozcie bo jesli nie to gdzie moge sciagnac godzinny filmik ?? A jak narazie to te cwiczenia nawet mi ida :) Moze dlatego ze chodzilam wczesniej na silownie i moje miesnie troche sie rosciagnely i wzmocnily :) Ale i tak tych cwiczen na bioderka i z miednica jest mi ciezka zrobic ;/ Brzuszki spoko wytrzymyje do 50 :) Ale coz trening czyni Misztrza!! :D:D Pozdrawiam was Kochane i 3mam za was wszytskie kciuki :)) Wkrotce sie odezwe jak wyglada dalej moja przygoda z Callanem :) Ps.A jeszcze wam opwiem dlaczego sie zaineteresowalam Callanem :) Otoz pare lat temu moja Mama wraz z siostra chcialy poprawic swoja figure za wszelka cene ale oczywiscie nie katujac sie na silowni , czy bieganiem itp :P Bo to małe lenie :D:D No i siostra mojej mamy dostala ksiazke od znajomej Callanetics :) Ogladajac ja i widzac zdjecia wrecz nie mogly uwierzyc ze to naparwde jest mozliwe po samych cwiczeniach! Wiec stwierdzily ze co im szkodzi mozna sprobowac , napewno im to nie zaszkodzi a wrecz przeciwnie ! :) Ja widzac je na poczatku pomyslalam sobie ze "chore robia jakies wygibasy i nic z tego nie beda miały " :P:P A mylilam siei to bardzo! Mialy program 15 minutowy , cwiczyly dzien w dzien + dietka . Po 3-cach dziewczyny!! wrecz nie do uwierzenia!! Naprawde!! Moja mama zawsze byla grubsza , ciocia to samo ale to co sie stalo z ich cialem no poprostu powalilo mnie znog! Piękne jedrne nogi , celluli wygladzony i to niewarygodnie a mialy go spory uwierzcie mi! pupa podniesiona do gory okraglutka jak to pow. Callan jak brzoskwinka :D Piesri piekne uniesione do gory i ach ten brzusiooo :) A skore mialy przesuper! Delikatna i gładka! :) A wiec i ja teraz sie skusialm na te cwiczonka:) Niestety dzieciak robi swoje ;/ Zostal brzusio i nozki i ten cellulit ehhh ;/ I ta wiosna , lato tuz tuz trzeba sobie jakos poprawic sylwetke prawda?? :) Mam nadzieje ze do lata uda mi sie osiagnac wymarzony efekt :) Jednak gdyby niewidok wczesniejszy mamy i cioci i tej ksiazki pewnie do tej pory bym niewiedziala ze takie cwiczenia naprawde dzialaja .! :) To KONIEC mojej historyjki :P Pozdrawiam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizendaa
Cześć blakbejbe. Już tu dziewczyny pisały o tym filmiku. Najlepiej ściągnąć z chomika. Wpisz w google callanetics bojarska chomikuj i powinny Ci jakieś stronki wyjść. niestety na chomiku trzeba miec konto i zaplacic za ściąganie ( nie jest to duża suma). Ja mam ten filmik chętnie bym Ci przesłała ale ma on ponad 600MB. To jest ta wersja ponad godzinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizendaaa
Blackbejbe, przepraszam zgubiłam literkę w Twoim nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten filmik . idzie bodajze 97 min. ale mi chodzilo o to czy ten filmik z bojarska to program godzinny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×