Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość kiniiaa3
po 19 godzinach brzuch jest bardziej płaski i u góry są juz ładnie zarysowane mięśnie, łydki są smuklejsze, kręgosłup jest mocno zarysowany, ramiona sie poprawiły [ niestety przedramiona nie.-.- ale poczekam. ;] ] uda z zewnetrzej strony troszkę się płaszcze zrobił tylko mam problem z wewnętrzną stroną bo tam mam mase tłuszczu. :( generalnie jest lepiej :) licze ze do lipca brzuch bedzie juz zupełnie płaski, pozbędę sie boczków, poprawia wyglad przeramion no i ud obowiązkowo. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
A pośladki? podniosły się (to moje największe marzenie) :) Myślicie, że nie można wykonać więcej jak godzinę dziennie tych ćwiczeń? Zrobiłam je dziś rano i teraz na wieczór znów naszła mnie ochota. Choćby po 30 powtórzeń, ale nie wiem czy powinnam. Nie chcę sobie zaszkodzić. Polubiłam je, już niedługo będę ćwiczyć sama, zapiszę sobie tylko ile czasu jakie ćwiczenie, bo to trochę rozprasza, kiedy pochylona z głową przy kolanie, muszę patrzeć co chwilę czy szanowna pani Pinckney już skończyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
poziomka ja wiem ile czasu potrzeba ale gdybym nie patrzyła na callan to musiałabym na zegar wiec tez kiepsko. -.- takze wole filmik. :) aaa! tak. zapomniałam o posladkach. przepraszam. podniosły sie i to bardzo. :) tylko te uda... :( nie musza byc jak patyki zeby tylko tłuszczyk z nich zszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! widze, ze wszystkie jestescie bardzo wytrwale w cwiczeniach. ja niestey zaniedbalam to troche, caly tydzien nie cwiczylam :( za duzo pracy. musze sie jednak zmobilizowac i wygospodarowac przynajmniej godzinke dziennie. pozdrawiam was goraco i zycze wesolych swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Wesołego Alleluja Dziewczyny :) Mada, spokojnie, niedługo pewnie znajdziesz czas. Kiedyś będzie się musiał skończyć ten nawał pracy i wrócisz do ćwiczeń :) Postaraj się też poszukać w ciągu dnia tej godzinki, np. przed Tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja zmaierzam od wtorku ostro zacząć ćwiczyć plus stepper hulahop i rowerek,zobaczymy jakie będą efekty. zalezy mi na wyszczuplenie biodrów i talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona87
poziomka 20 a masz moze linka do cwiczen bojarskiej bo to co sywunia dała mi nie odpalają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
poziomka widziałam kiedys to forum. to prawda ze motywuje niezle.:D ja mam za soba 21 godzinke.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona87
Niestety nie mam linka do Bojarskiej :( Ja ćwiczę z Callan. Mam na razie 5 godzin za sobą, dziś będzie szósta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Bardzo przepraszam zaciekawioną87 :) wpisałam Twój nick, zamiast mojego, a do Ciebie się po prostu zwracałam :) Mea culpa. Także to wyżej to byłam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
A kurczę zapomniałam się pochwalić moim małym sukcesem! Tylko proszę się nie śmiać! :D Wczoraj po raz pierwszy mając w pełni wyprostowaną nogę na parapecie i tą drugą, na której stałam.... dotknęłam głową kolana heheh To dla mnie sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona87
aha a czt któraś z dziewczyn ma linki do tych cwiczen od bojarskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
ja nie posiadam. poziomka brawo.:D ładnie ładnie. ;] myslicie ze callan moze pomoc tez na boczki? bo moje sa ogromne. -.- ale kurcze. kocham to cwiczyć! bomba cwiczenia.;] dziisaj 22 godzina i mnie to cieszy. mam nadzieje, ze beda efekty z czasem cooraz wieksze. ciekawe ile sie przy 50 minutach callana spala kalori.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Przy niektórych ćwiczeniach bardzo czuję jak naciągają mi się boczki, więc callan na pewno na nie działa. Dziś po raz pierwszy ta godzinka upłynęła mi nie wiem kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
mnei sie dłuży do brzuszków. xD a potem to juz leci. :) 22 godzina za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
kiniiaa3 a jakie efekty po tych 22h? :) i z jakiego zestawu cwiczysz, z tych kaset tak? stokrotko! do naszego forum dołączyła nowa osóbka;). nie wiem czy wiesz:). chcę się tylko tu podzielic tą radnosną nowiną:P:). Dołączycie do nas? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Zauważyłam, że wszystkim Wam ubywa coś z biustu.... Ja mam małe 87 w biuście, więc chyba za bardzo nie ma mi co tam ubywać, ale i tak się boję :( czy którejś z Was nic nie ubyło w tych partiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po raz pierwszy!!!!:) Zaczęłam poszukiwania ćwiczeń do callanetics na necie i trafiłam min. na to forum. Mam dla wszystkich super wieści- mianowicie znalazłam ćwiczenia do ściagnięcia. VOILA! - linki na stronie http://darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=914810&highlight=callanetics. Jako Free User mozna jednocześnie ściągać po jedej części (plus przerwa 10 minut między jednym a drugim) ale jeśli ktos ma wykupione konto premium to można całośc w 20 minut juz mieć. Ja właśnie czekam gotowa do reaktywacji :D Z doświadczenia wiem, że ćwiczenia sa rewelacyjne, sama kiedyś ćwiczyłam chcąc się troszkę \\\"utwardzić\\\" ale najlepszym efektem rewelacyjnego działania ćwiczeń była moja mama . Ściągajcie i ćwiczcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
pinyvette a w jakim czasie te rewelacyjne efekty?;] pozimka mnie nic nie uszło z biust jak narazie. :) efekty po 22 godzinach? # pupa duzo wyżej. # smuklejsze łydki # ładnie zaznaczony kręgosłup # ładniejsze ramiona # lepszy wygląd brzucha # 'sprasowanie' zewnetrznej strony ud mam problem z przedramionami, udami i boczkami oraz brzuchem. mam nadzieje, ze do wakacji callan pomoze mi sie z tym uporac. :) choc dzisiaj dieta kiepska - czekolada. -.- ale jutro juz pieknie.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama ćwiczyła systematycznie bo to jest najwazniejsze i powtarzała że o ile na początku może się wydawac że nic nie działa i nasze ciało się nie zmienia to potem się juz leci z wagi jak z górki- ważne żeby ćwiczyć systematycznie i cały zestaw, wiadomo że na początku zajmuje to sporo czasu,ale nawet jak sobie robimy w międzyczasie 10 przerw to ważne żeby skończyć całość. Kilka pierwszych razy idzie ciężko, ale juz po pierwszym razie samopoczucie się poprawia bo to przeciez pierwszy krok do super sylwetki. następnym razem napiszę więcej konkretów jak wypytam mamy o konkretne dane..:)) Ja się przebieram i zaczynam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
pin... bede czekac. :) dzieki. hm. do wyjscia na plaze zostały mi 3 miesiace, a do chodzenia w szortach gdzies ze 2. wierze w ten callanetics jak w zadne inne cwiczenia! wiem, ze mi pomogą. ;] choc czesto wątpie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Kiniiaa śmiesz wątpić w te ćwiczenia nawet po uzyskaniu takich efektów, jak dotychczas? W głupie dwadzieścia parę godzin? Wstydź się Dziewczyno :P To ja mogę wątpić, bo na razie żadnych efektów wizualnych nie widzę. Ale i tak nie wątpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellla
oj długo mnie nie było widze nowe osóbki witam serdecznie :) ja przez siwieta nic nie ćwiczyłam od jutra co dzien .. musi pomóc no i jakas dieta i basen i mam nadzieje ze jak inne Panie bede mogła po paru tyg napisac tu jakie u mnie zaszły rewelacyjne zmiany :):):):) powodzenia !! i miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
pozimka masz racje ale ja taki niedowiarek jestem.;] uwielbiam te cwiczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaryneczka
czesc dziewczyny :) musze sie pochwalic ze cwiczac od 2 kwietnia co drugi dzien i nie jedzac po 18 widze efekty ! wczoraj zalozylam stare spodnie w ktore sie juz nie miescilam a brzuch bardzo mi sie splaszczyl. odkad cwicze mam duzo energii a ograniczenie jedzenia sprawilo ze jestem tak lekka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_paprotka
Hej!! Ja postanowiłam znowu zacząć ćwiczyć po wizycie mojego brata, który wspaniałomyślnie stwierdził, że napis na lodówce "NIE żRYJ' umieściłam w samą porę. WREDNY CHUDZIELEC :) Oczywiście wszystko robię delikatnie, żeby moje ścięgno nie protestowało. Dołączyłam do tego 6 Weidera, inaczej jem i mam nadzieję, że poskutkuje !! Zastanawiałam się też nad rolletic' iem, słyszałam o nim wiele dobrego. Czy któraś z Was chodziła? I mam jeszcze jedno pytanie, Bromba na 174 stronie opisuje ćwiczenie z Callan na wewnętrzną stronę ud, oglądałam krótki filmik na youtube, ale czy któraś z Was wie, ile razy trzeba wykonać to ćwiczenie?? Czy ktoś tu w ogóle jeszcze jest ze 'starej' ekipy? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Zielona paprotka, cześć! To ćwiczenie na wewnętrzną stronę ud to ściskanie krzesła nogami, daje naprawdę wspaniałe rezultaty, tylko pamiętaj, że krzesło ściska się stopami i nogami, napina jak najmocniej wewnętrzne powierzchnie ud i powoli liczy do 100. Trzeba utrzymywać stały ucisk, nie ściskać pulsacyjnie! Z początku czuje się głównie mięśnie w łydkach i za kolanami, potem dopiero, kiedy te ,,wewnętrzne" się wzmocnią, odczuwana będzie wyłącznie ta strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_paprotka
Dziękuję za odpowiedź :) Ale chodziło mi o to ćwiczenie http://www.youtube.com/watch?v=73E79Ln-4i0 jest drugie na tym filmiku, zaczyna się koło 30 sekundy. Dopiero teraz przeczytałam, że to ćwiczenie wykonuje się w dwóch seriach po 5. Chciałam trochę wzbogacić ten zestaw standardowy, a w końcu to też jest Callan. W ogóle słyszałam, że jest jeszcze Callan dla zaawansowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie zawziete callanki:) Dawno mnie nie bylo.wstyd sie przyznac,bo nie cwiczylam od tygodnia:( Nie mam kiedy juz wcale.Ja moge tylko rano,a ostatnio nawet rano nie mam kiedy,chyba,ze o 4rano:O No ale na to to ja sie nie pisze:P W piatek powinnam wreszcie znalezc chwilke:) Ojjjjjjj ciezko bedzie na nowo zaczac:( A callan wcale nie jest dla zaawanowanych,po prostu zaczyna sie powoli a potem coraz wiecej i wiecej..........:) Milego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×