Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość nellla
hej dziewczynki... wyczytałam ostatnio ze ocet jabłkowy jest dobrym składnikiem na wspomaganie odchudzania .. zaleca sie dodawać do sałatek czy też nawet pić, ale spokojnie razem z wodą :) ja mam zamiar wprowadzić to do diety , słyszałam ze nawet są tabletki na baie takiego octu ... może to mi pomoże utracić zbędne kg :) no i oczywiście ćw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) kiniia ja ćwicze od 18 lutego i w ciagu tego czasu miałam jakieś 5 dni przerw a tak to ćwicze codziennie co do moich efektów to brzuch mam bardzo płaski boczków sie pozbyłam uda wysmuklone ale dalej pracuje nad wew strona bo ja najciezej wycwiczyc poniewaz tych miesni wogole nie uzywamy na codzien (wiec dlatego jeszcze widzisz male efekty) ja cwicze o 6 rano na czczo po 18 juz nie jem (chyba ze jestem u chlopaka to we mnie wmusza:P) i nie jem tlustych rzeczy co do efektow ogolnie to na bank u kazdej z nas bedzie inczas i w innym czasie takze do roboty bo wiosna idzie u mnie w zielonej gorze to juz 23 stopnie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nella ja tez czytalam ze ocet pomaga i kupilam zmieszalam wedlug przepisu z woda i miodem i wypilam pol szklanki i myslalam ze.... umieralam pozniej pol dniai ciagle czulam ten obrzydliwy smak. osobiscie nie polecam do picia lepiej wlasnie w jedzeniu dawac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellla
Natka jestem za bardzo zdeterminowana .. juz w czerwcu rejs po mazurach musze coś ze soba zrobić szybko zeby wyjść w stroju :) Nastawiałam sie tydzien i od dziś ograniczam tłuszcze , jem do 17 , no może ten ocet .. duzoooo wody , hmm no i ćwiczenia , typowej diety nie zaczynam bo kiepska jestem w tym :) a Ty znasz jeszcze jakieś triki które mogły by pomóc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ tu ruch...nie nadrabiam z czytaniem..:) ktoś pytał o EFEKTY i jak szybko.. zatem jak ja zaczęłam callana robić, a robiłam codziennie wtedy, aby zobaczyć czy ten obiecany efekt po dwóch tygodniach się pojawi...więc pierwsze efekty widziałam już po tygodniu, było mnie powierzchniowo mniej, i proces ten postępuje cały czas...dlatego też cały czas ćwiczę callana..wczoraj zaliczyłam moją 56 godzinkę najbardziej widzę po plecach, udach całych, biodrach, zeszły mi poduszki na ramionach..wstawię wam moje wymiarki na początku i teraz: (callana ćwiczę od 25 stycznia) 05.01.2009 04.02.2009 05.03.2009 02.04.2009 WAGA 69,3 66,3 63,6 63 zmiana 6,3 POD BIUSTEM 82 81 78 76 zmiana 6 TALIA 75 73 69 68 zmiana 7 PĘPEK 77 75 73 71 zmiana 6 BIODRA (OBRĘCZ BIODROWA) 95 93 87 86 zmiana 9 BIODRA (NAJSZERSZE MIEJSCE) 99,5 98 96 94 zmiana 5,5 UDO PRAWE 56 55,5 54 53 zmiana 3 ŁYDKA PRAWA 36,5 35,5 35 35 zmiana 1,5 RAMIĘ LEWE - BICEPS 28 27 26,5 25 zmiana 3 oprócz callana staram się trzymać jakąś rozsądną dietę, choć ostatnio jest ciężej, ale po świętach wracam do dyscypliny..i cardio uprawiam..ogólnie ćwiczenia na spalanie kalorii, ale w domku je robię, na siłownie nie chodzę..mam rowerek stacjonarny i ćwiczę też z Billym Blanksem od czasu do czasu treningi Tae Bo - poty wyciskają ze mne najgorzej u mnie z boczkami, dlatego od miesiąca poświęcam dla nich osobny trening, bo niestety mam tam bardzo dużo tłuszczu który od wieków się gromadził i trudno mi to było kształtować samym callanem...a ćwiczenia nazywają się \"na talię osy\" i są z www.wdziek.info mam nadzieję, że ta wiadomość ładnie się wyświetli i można będzie ją spokojnie odczytać, bo czasem inaczej w edycji a inaczej w realu.. zajrzę jeszcze wieczorkiem to jakby co uzupełnię komentarz... a jutro wyjeżdżam na święta (na prawie 2 tygodnie)...callan jedzie ze mną..mam zamiar ćwiczyć u rodziców, jak nie godzinkę to choć program 15 minutowy udanego dnia callanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellla
ehh jak zobaczyłam filmik na necie z ćwiczeniami - stwierdzam ze robie 1/3 z tego :( już zamówiłam płyte z ćwiczeniami .. i wezme przykład z Was i zaczne codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi. :) Jestem ogromnie wdzięczna. Do wakacji jakieś 3 miesiące i tak sobie mysle, że cwiczac przez 3 miesiace callana codziennie to efekty mogą być powalające. :D nie sadzicie? :] ja oprócz callana wykonuje cwiczenia na boczki, na uda, robie przysiady i chodze na stepperze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Bromba, rolki to było zawsze moje marzenie, jak widziałam kogoś na rolkach, myślałam, jakie to musi być fantastyczne uczucie i gdzieś tam w środku wiedziałam, że ja też tak będę jeździć i że się w końcu nauczę. W zeszłym roku na początku lata kupowaliśmy rolki dla mojego syna, bo ze starych już wyrósł i to właściwie mój mąż namówił mnie, żebym kupiła drugie, dla siebie i żebym je w końcu miała. Kiedy wracaliśmy do domu, byłam tak szczęśliwa, jak dziecko, które ma w końcu, to co chciało. Potem uczyłam się jeździć, dobrze, że mnie nie widziałyście, ile razy leżałam, ale nawet przez myśl mi nie przeszło, że to nie dla mnie. I właściwie nauczyłam się bardzo szybko, jest super, bardzo polecam. Jeśli chodzi o ,,szóstkę", którą robię oprócz callaneticsu (dziś 16 dzień), to kiedy zobaczyłam pierwszy raz te ćwiczenia, pomyślałam sobie, że wyglądają jak dla przedszkolaka (takie łatwe). Ale jak zsumować te wszystkie powtórki, to naprawdę brzuch ma co robić. I w połączeniu z callanem efekty, jak dla mnie, są super. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Wczoraj wyćwiczyłam moją 1 godzinkę z callaneticsem. Ćwiczenia z Callan ściągnęłam z neta. Od dawna szukałam ćwiczeń, które uelastyczniłyby i wysmukliły ciało. Chyba poszukiwania zakończone :) Największą trudność sprawiają mi ćwiczenia na brzuch. Chyba będę musiała zobaczyć przed lustrem, czy przyjmuję prawidłową pozycję. Dziś czuję lekkie zakwasy na łopatkach, ramionach, brzuchu i takie tyci tyci na pośladkach i udach. Niestety nie wszędzie dałam radę wytrzymać 100 s/powtórzeń tak jak i w końcowym rozciąganiu nie wszędzie miałam do końca wyprostowaną nogę, przez dość duży ból. Mam nadzieję, że jednak z każdą kolejną godzinką będę robić postępy. Zmierzyłam się i za jakiś czas mam nadzieję będę mogła wpisać różnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelaQshiver.
Hej! :) natka_23, to ty moja 'sąsiadka' jesteś, bo ja jestem z okolic ZG:)). no więc tak, poczytałam tutaj troszkę sobie, i podjęłam decyzję: w czerwcu moje ciało musi być piękne! :) Tylko nurtuje mnie jedna rzecz: na razie nie mam warunków do robienia Callan, szkoła, remont.. Czy gdybym zaczęła, powiedzmy, pod koniec kwietnia, to kiedy będą widoczne efekty? Dodam że mierzę 156 cm, mam 15 lat, moja waga to 55 kg:((. Chciałabym zrzucić z jakieś 7kg, po jakim czasie uda mi się to osiągnąć z callanem? Mam dosc spory tyłeczek;p, uda i łydki, no i brzuszek heh w sumie wszystko pulchne:P. Czekam na wasze odpowiedzi:). PS!. może nasze działania przeniesiemy też na forum stokrotki? callanetics.fora.pl Już tam jestem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nella ja np jeszcze jem tylko 2 kromki chleba żytniego dziennie nie jem ziemniaków jak jakies sosy to mało mało słodyczy i na sniadanie codziennie zupe mleczna z platkami owsianymi:) na cellulit 2 litry wody dziennie ale ja tyle nie pije ale to skuteczne jest:) morelaQshiver a gdzie mieszkasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
morelaQshiver ja tez chciałabym wygladac super w kwietniu! :) dlatego dołączam się do twojego pytania o widoczne efekty. chociaz tutaj juz panie pisały, ze po prawie 2 miesiącach miały płaszczy brzuch, lepsze uda, smuklejsze łydki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
morelaQshiver ja tez chciałabym wygladac super w czerwcu! :) dlatego dołączam się do twojego pytania o widoczne efekty. chociaz tutaj juz panie pisały, ze po prawie 2 miesiącach miały płaszczy brzuch, lepsze uda, smuklejsze łydki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelaQshiver.
natka_23, ja jestem ze stron żarskich :). btw. kiedyś próbowałam callanetics, zaliczyłam 2h i nie to żeby były aż tak strasznie wyczerpujące, ale po prostu czasu nie miałam. No ale teraz naprawdę zamierzam podjąć to wyzwanie, idę wreszcie na wyremontowany pokój na piętrze i nikt mi nie bd przeszkadzał:-). Nie to co kiedyś, pokój dzieliłam i jeszcze podzielę przez jakieś 2tyg. z bratem, a jak tu przy starszym bracie cwiczyc.. :|. Ale teraz się uda;-). [ 'skoro wiara czyni cuda, MUSISZ wierzyc, że sięuda.' ] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Druga godzina za mną. Choć chwilami jest ciężko, podobają mi się te ćwiczenia. Dużo się nie napocę, a po skończeniu czuję się taka lekka i gibka, cała rozluźniona. Mam tylko pytanie: Czy Wy też miałyście na początku problemy np. z wyprostowaniem nogi w niektórych ćwiczeniach rozciągających, albo z dotknięciem głową kolana? Mam nadzieję, że to nie tylko ja jestem taka nierozciągnięta i że z czasem uda mi się wykonać całkowicie te ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellla
Poziomka spokojnie :) to normalne miesnie zastygaja i pozniej trzeba sie troche porozciągać zeby dojść do formy .. ja kiedyś rozciągałam sie regularnie i bez problemu robiłam szpagat .. przez pare lat sie nie rozciągałam i teraz też mam problem z tymi skołnami , ale spokojnie troche czasu i juz nie bedzie boleć :) jak mowił mi kiedyś znany choreograf "ból to Twój przyjaciel" i tego sie trzeba trzymać hahah :) powodzenia ja juz na maxa ruszam jutro dostałam wreszcie płyte dvd z ćwiczeniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
O to się cieszę :) Mam wersję angielską, więc nie wszystko rozumiem. I w związku z tym muszę zapytać, czy w ćwiczeniu, kiedy siedzi się na jednym pośladku i jedną nogę unosi do góry, to te ruchy wykonuje się w pionie (góra-dół), czy w poziomie (przód-tył). Bo te ruchy są tak minimalne, że właściwie nie potrafię dostrzec jakiego typu to ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniia3
pozimoka przód tył. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Dziękuję za odpowiedzi :D Już nie mogę doczekać się dzisiejszych ćwiczeń, ale na razie mam urwanie głowy w domu z powodu przygotowań do świąt i nie mam wolnej nawet połowy godziny.... Byle do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellla
hej dziewczynki za mna pierwsza pełna godzina :) uff dałam rady .. własnie zrobiłam sobie ( mam nadzieje ) mało kaloryczne sniadanie polecam pyszne , a wiec: brzoskwinie z puszki opłukałam zeby nie miały za dużo syropu pokroiłam w kosteczke i zimny jogurt naturany , pyszne :) mało roboty ;] i sczzrze po paru połówkach brzoskwini ja juz jetsem najedzona :) życze miłego dnia i powodzenia w ćwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
nella ja dzisiaj zrobiłam podobnie tylko nie dałam brzozkwini z puszki tylko świeżą pomarańcze. :) pycha. to prawda. typowo wiosenne, letnie jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellla
Kinia masz jeszcze jakieś przepisy na wiosenne przekąski na sniadanie albo kolacje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ja polecam sałatke owocową: jakieś owoce mogą być brzoskwinie kilka winogron, banan mandarynka pokroić w kostke i zalać jogurtem nat z łyżka miodu pyszne jest:) mam jeszcze taki jeden przepis na sałątke z winogron orzeszków czosnku i natki ale to napisze później bo musze mame zapytać o dokładny opis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
mozna tez pokroic jabłko, banana, winogrona, mandarynki, grejfruta i zalac jogurtem naturalnym. albo truskawki polac jogurtem truskawkowym. same pysznosc. uwielbiam lato i wiosne m.in. za to ze mozna jest tak lekko i nie trzeba robic zapasów na zimne dni. :) a co do callana to dzisiaj bedzie moja 19 godzina. efekty skromne ale są mam nadzieje, ze do wakacji beda powalajce. ;] wierze w te cwiczenia jak w zadne inne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
dziewczyny czy myslicie ze do lipca z pomocą callaneticsu mozna by ładnie i widocznie zmienic oraz wysmuklic ciało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
kiniiaa3, czytając liczne wypowiedzi dziewczyn, które ćwiczą już dłuższy czas wydaje mi się to bardzo możliwe, a wręcz nieuniknione :) Dziś moja trzecia godzina :D Już troszkę łatwiej wykonywać mi niektóre ćwiczenia. Z okazji przygotowań do świąt pozwoliłam sobie na małe odstępstwo od diety i zjadłam talerzyk sałatki warzywnej z majonezem.... pyycha! Za to ciasta nie ruszyłam :P Ale potem sumiennie poćwiczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ... moge Ci cos doradzic.... cwicz a zobaczysz efekty i na pewno bedziesz mile zaskoczona swoim cialkiem:) ale nie zastanawiaj sie jakie beda bo jak beda mniejsze niz oczekujesz to sie zniechecisz. ja tak samoo podchodze cwicze do lipa i zobacze :) wesolych swiat Wielkiej Nocy i mokrego dyngusa callanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellla
ja mam tylko jeden problem .. diete trzymam nie jem po 18 ale za to ostatnio mam jakąś depresje .. nie małą i czesto pije wieczorami pół wytrawne wino .. a to kalorie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
pozimoka i natka dziekuje wam bardzo za odpowiedzi :) heh. ja wczoraj wykonałam swoja 19 godzine. dzisiaj czeka mnei 20. mimo, ze niektórzy twierdza ze te cwiczenia sa nudne i monotonne ja je bardzo lubie. :) szczególnie brzuszki z wyprosowaną jedną nogą, a drugą ugietą. niezle bolą po nich mięśnie. (: macie racje. nie bede sie jakos nastawiac tylko poprostu cwiczyc :) najbardziej zalezy mi na boczkach i udach bo są w opłakanym stanie. zobaczymy co te cudne cwiczenia zdziałają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
kiniiaa3, ale widzisz już jakąś poprawę po tylu godzinach prawda? Ja skończyłam dopiero 4, ale liczę, że właśnie na 20 będę już widzieć dużą różnicę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×