Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Guga co do moich artystycznych inklinacji,to coś jest na rzeczy.KIEDYŚ ŚPIEWAŁAM,MALOWAŁAM,a nawet PISAŁAM WIERSZE.Na szczęśćie z tego wyrosłam i myślę że bez specjalnego uszczerbku dla kultury świata.Ale pałeczkę przejęła moja pierworodna która \"robi w kulturze\"i chyba jest niezła(och! serce matki!)Jestem raczej konsumentem kultury niż twórcą,ale to też niezłe zajęcie:-))Buziolki!dobranoc! bo pójdę do łóżka z kompem a chyba powinnam z mężem ukochanym:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piecdziesieciolatko, dziekuje ci za dobre slowo. Bardzo. Ranek lepszy. Dziekuje Paniom za fotki. Mam pytanie do Piecdziesieciolatki - czy stosujesz jakas diete? czy poprostu zdrowo sie odzywiasz, nie jadasz przegryzek, bagiet i ciach? Czy takie rzeczy masz w nosie, jesz jak masz ochote, a z kolei stosujesz - kremy, maseczki i regularnie w swoim zuciu cwiczylas? I czy tylko callanetics?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T:-))ymka dziękuję bardzo ładne zdjęcie,ale miało być w kostiumie kąpielowym.Widać ładną buzię,ładny biust i bardzo kształtne łydki które masz po twojej mamie, ale ja proszę o więcej.SKORO JA SIĘ ODWAŻYŁAM,to czemu nie Ty?:-))Nie oszukuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczę bardzo regularnie ale na siłownię nie chodzę.Tylko na jogę.Mam słabość do dobrych lodów,ciemnej czekolady,piwa i masełka,ale kocham wszelkie warzywa,a za pomidory dam się zabić.nie potrafię stosować diet a moja koleżanka twierdzi,że najgorzej tyje jak się odchudza.Ale moja szwagierka przed ślubem swojej córki odchudziła się o 15 kg i wygląda super a miała wielki brzuch:-))Czyli można ale ona jest spod znaku skorpiona,to wszystko potrafi:-))Co do cery-bardzo dbam o sen i ostatnio trochę wydaję na siebie.Dobrze że to widać.Mam bardzo atrakcyjnego męża i nie mogę się zanidbywać,Fakt,że pochłania to corazwięcej czasu i pieniędzy(jak w starym dowcipie)ale warto:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięćdziesięciolatko chyba to dobre rozwiązanie, żeby zmienić miejsce urlopu. Peru jest piękne i żal w takim miejscu iść na kompromisy:) Oczywiście jak tylko dostanę płytę od Gugi to ją powielę i prześlę potrzebującym. Zmykam na spacer z psem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ja dzis mam wolne od cwiczen -zrezta nawet mi sie nie chce-mam@ i fatalnie spalam No wlasnie-Tymka-zdjecia maja byc w bikini:P piecdziesieciolatko-ja tez zauwazylam ze cere masz super-napisz mi na meila jakich kosmetykow uzywasz to mojej macie cos kupie na urodzinki-figury twojej nie bedzie miala bo nie cwiczyla i nie bedzie cwiczyc-a tak na marginesie moja mama ostatnio narzeka na bole nog-dla mnie to w stawach-czym to moze byc spowodowane: tzn co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Tymki:bagiet i ciach po prostu nie lubię,może za wyjątkiem tart owocowych,ale tarty jadają nawet chude Frsncuzki.Jak masz ciąg na słodycze to może spróbuj zażywać karnitynę z chromem.Pomaga:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobie zaleglosci i jutro przesle jak nalezy co trzeba. Co jest na rzeczy z ta joga? nigdy nie interesowalam sie tymi cwiczeniami, bo sam fakt laczenia tego z inna filozofia wymagal odrzucenia (efekt indoktrynacji z lat dzieciecych), Ale mam obraz pani 67 letniej, jogistki spotkanej dawno temu, ktorej pogodna twarz i figura wprawialy w zdumienie. A teraz mam fotke Piecdziesieciolatki. Oby callanetics tez takie efekty nam dal. Zycze tego sobie i nam tu wszystkim. No coz chyba nie ma co sie czarowac i zdeklarowac sie co do zdrowego jadla (tak naprawde to Ty Piecdziesieciolatko zdrowo sie odzywiasz, duzo warzyw, bez bagiet). moze nalezaloby tez jesc 5 razy dziennie (ale jak znalexc na to czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spac z ogromnym bolem brzucha, wzdetym jak balon (mozliwe ze po miodzie?, czy po ryzu?, dzis nie jadlam w ogole pieczywa), nie wiem co jest, a moze to wynik tej durnowatej diety kopenhaskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubilam Pana Chmielnika. Wiec dzis mi smutno. Moj synek powiedzial: \"mamo, masz go na filmach, zawsze mozesz na Niego popatrzec, tak jak wczesniej\". A jednak swiadomosc wiele zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam plyta sie przegrywa i jutro do odbioru. takze na goraco bede wysylac.. komu to? piksa zdaje sie.. wiec czekam na adres ale wyslij na ten z ktorego wyslalam ci fotki lub niekoniecznie,ale wtedy mi napisz ze wyslalas..to sprawdze.. dzis mam motorek w tylku i dodatkowo ten upal ... mam dosc.. i jeszcze ten moj\" robotnik\" od schodow .. i sufitu nad schodami.. chyba mu sie tu podoba bo widze ze wcale sie nie spieszy.. juz 3tydzien marudzi a ja mam go dosc.. fakt-ze zna sie na swojej pracy.. buziole.. ide sprzatnac rynek i cwiczenie czeka.. dzis bez plytki..:( 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jg,ćwiczyłam te Twoją pozycję -jest fajna ale się tak strasznie nie zmęczyłam.Wprowadzę ją do mojego repertuaru,dziękuję🌻Guga używam kosmetyków z polskiej\"najwyższej\"półki:seria Dermiki dla kobiet po 50-ce Remodelist.Cały zestaw to ok.500 zł:-( ale marzenia i młodości kosztują niestety...Zaprowadż mamę do lekarza i musisz wiedzieć,że bez gimnastyki stawy szybko się starzeją i bolą:-(.powierzchnie stawowe są żle odżywione bez ruchu i tego nie da się przeskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pana Chmielnika,Tymka,jesteśmy TU tylko na chwilę,PRZEMIJAMY szybko niestety i nie da się odwrócić biegu czasu i mimo że wierzymy jakoś nieśpieszno nam do Domu Pana...w hinduizmie i buddyzmie Smierć jest wyzwoleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki dzis okropny dzien -tak duszno i cieplo-cala sie kleje i spac mi sie chce ja tez sie przygnebilam jak przeczytalam o smierci Jacka Chmielnika-fajny byl facet a nagorsze ze zginal tak nieszczesliwie piecdziesieciolatko-drogie te twoje kremy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksa fotki doszły i bardzo mi się podobają:-)) Miał być gruby potwor,a jest urocza całkiem proporcjonalna dziewczyna,nie szkielet ale chyba nie o to chodzi:-o prawda? Czyli same kokietki albo szukające dziury w całym malkontentki...hm...ale ćwiczcie,bo warto utrzymać to jak najdłużej🌻cwiczmy więc razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale tylko czytalam ... :P i siedzialam cicho.. bo wlasciwie nie mam co pisac.. bo wszystko juz powiedziane..:P:P:P czekam na PIKSE i adres.. rany gdzies ty kobieto jest.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale tylko czytalam ... :P i siedzialam cicho.. bo wlasciwie nie mam co pisac.. bo wszystko juz powiedziane..:P:P:P czekam na PIKSE i adres.. rany gdzies ty kobieto jest.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagap31
Nie śpią. Nie śpią. Kilka dni temu czekałam, aż ktoś się odezwie i nic. A tu jak w ulu, chwila nieuwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagap31
Nie śpią. Nie śpią. Kilka dni temu czekałam, aż ktoś się odezwie i nic. A tu jak w ulu, chwila nieuwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagap31
Nie śpią. Nie śpią. Kilka dni temu czekałam, aż ktoś się odezwie i nic. A tu jak w ulu, chwila nieuwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagap31
Nie śpią. Nie śpią. Kilka dni temu czekałam, aż ktoś się odezwie i nic. A tu jak w ulu, chwila nieuwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba cos z kafe bo sie wam wypowiedzi rozmnozyly Bombasti-co to ma znaczyc ze wszystko zostalo powiedziane????? Piecdziesieciolatko-dzieki za komplement:D kiedys wszystkie bedziemy pomarszczone pisalas kiedys ,ze cwiczysz od 20 lat-dla mnie to nadzieja ze sie szybko nie zestarzeje,ale napisz co wczesniej robilas-czemu wtedy nie cwiczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęcdziesięciolatka
wcześniej nie wiedziałam że jest Callan i miałam problem z kolejną kontuzją narciarską,byłam po operacji kolana i chciałam wrócić do formy,i Callan zdziałała cuda:kolana wróciły do formy,o mnie samej nie wspomnę.I tak się zaczęło.Kasetę skądś przytargała moja starsza...To był początek mojej wielkiej i odwzajemnionej miłości do Callan.I TO TRWA 20 LAT!!NOBEL dla Callan,już to pisałam,więc się powtarzam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziane-bo guga buzia jak lala a piecdziesiatka ma klase i zasluzyla na cos co jest jej warte.. czyli drogie kosmetyki.. :) piksa nadal milczy.. chyba jej tak bardzo na kasiecie nie zalezy.. :( trudno.. ja ucieekam spac. bo rano o 5pobudka.. wiele spraw do zalatwienia przed wyjazdem,w tym Wroclaw ! badania.. no to kasety jutro nie wysle.. a chcialam.. zostala sobota,o ile piksa sie odezwie.. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Guga ja czekam na płytkę i jakby co mogę ją wysłać do Piksy bez problemu. Może do mnie również poprzesyłacie swoje zdjęcia? Chętnie zobaczę jaki cel stawiam sobie do osiągnięcia:) Przy pomocy callan i diety udało mi się już zgubić 7 kg i bardzo się z tego cieszę. Może callan i nie odchudza ale ma zbawienny wpływ na skórę i mięśnie więc z pewnością nie przestanę ćwiczyć. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga zaraz coś wygrzebię i wyślę. Ja też już po ćwiczeniach, wczoraj nie mogłam się zebrać, bo mąż długo pracował i nie miałam z kim zostawić dziecka. A z moim małym nie da się ćwiczyć. Jeśli kładę się na podłodze, żeby robić brzuszki on uznaje to za zabawę i wchodzi na mnie, żeby robić \"patataj!\", z drugiej zaś strony zwala się koło mnie prawie 30 kg pies -syberian husky, uznając, że pani kładzie się na podłodze po to, żeby się pobawić. W tak licznym i ścisłym gronie jakiekolwiek ćwiczenia są wykluczone :) Zanim rozgonię towarzystwo - rozgrzewkę szlag trafia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunisia-dzieki za zdjecia-swoje wyslalm przed chwila-bardzo ladna dziewczyna z ciebie-ile masz lat? Mlodo wygladasz ja kiedys tez mialm psa i on tez uwazal ze to zabawa i ciagle na mnie wchodzil i sie kulal obok mnie Bombasti-napisalam do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga ja również dostałam Twoje zdjęcia. Bardzo ładna z Ciebie kobieta, taki anielski, niewinny typ urody i te słodkie loczki! Zawsze chciałam takie mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×