Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

wrocilam .. ale jestem kaput..wszystko w biegu.. tunisia-ja nie mam problemu zeby wyslac plyte do piksy,bo specjalnie jej przegralam ... ale ona milczy a ja nie znam adresu... czuje ze dzis nie zdaze.. jeszcze do 15,30jestem w domu wiec bede zerkac czy sie pojawila... a jak nie to jutro-bo tez musze do miasta jechac.. [bo nie mieszkam w miescie] takze PIKSA ODEZWIJ SIE... PLYTA CZEKA... a chcialabym przed wyjazdem wyslac... guga .. przeczytalam maila.. :):) buziole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunisia nie podalas maila przy rejestracji a chcialam tez fotki swoje wyslac.. no i zobaczyc Ciebie..:)wyslij mi a ja ci odesle..:) pikse znam guge tez piecdziesieciolatke.. i tymke.. dolacz do kolekcji..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunisia-anieslki powiadasz??? Jestem Skorpionem i do aniola mi daleko-choc sie syatam loki kiedys mialam a teraz mi tylko faluja duchota okropna -mam jakis humor nie bardzo lece na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga,pomyślałam,że możesz kupić mamie kremEris ką doNano entree.są tańsze i bardzo dobre,długo ich używałam,polecam.wczoraj kupiłam ostatni numer \"Shape\'a z fajną płytką do ćwiczeń z Carmen Electrą.Jest OK,będę też to ćwiczyć dla urozmaicenia.Jadę do Libii i Tunezji,dziś zabukowane:-))Urlop udało się uratować:-))Zobaczymy co będzie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti wysłałam zdjęcia :) Guga połączenie anielskiej urody i mocnego temperamentu to jest coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunisisia-opamietaj sie z komplementami bo mi odbije sodowa:P wyslalam plytke po 16 to w poniedyialek powinna byc a moze nawet jutro Piecdziesieciolatko-to kiedy jedziesz i kiedy wracasz eris faktycznie ma dobre kremy-ja tez polskich uzywam bo wcale nie wierze ze np francuskie sa takie rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunisia dlaczego nie mogę wyczaić Twojego adresu e-mail?Guga jako rasowy skorpion jest człowiekiem sukcesu także na polu fitnesu.Tylko zazdrościć takiej konstelacji gwiazd...ja biedna i słaba ryba już w horoskopie mam skłonność do tycia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięćdziesięciolatko, wysłałam do Ciebie maila i czekam na odp. Guga! Toż to prawda, przecież kobieta zwodzi... Taka buzia jak Twoja może niejednego zaskoczyć, jak tylko zetknie się z temperamentem :) I czyż nie o to chodzi? Cieszę się, że płytka do mnie wędruje, czekam z niecierpliwością. Moja córka przy brzuszkach wywiesza białą flagę i leży! A po górach skakała jak sarna. Najpierw było \"hi hi hi ha ha ha\" jak mama ćwiczyła, a teraz jest już szacuneczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunisia.. dzieki za maila.. ale mialo byc bikini.. a tu oprocz ladnego plaszcza ktory przykrywa wszystko to wiedac tylko ladna,zadbana i \"madra\"buzie... :P.. piecdziesieciolatko dizeki za adres piksy.. jutro jej wysle z samego rana.. bo juz wszystko mam... ja bylam u fryzjera.. i pierwszy raz jestem bardzo zadowolona.. kolorki takie jakie chcialam,ciecie wspaniale.. troche drogi byl bo zaszalalam na GABRIELa ale warto .. oplacalo sie... 🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti-cwaniaro-a gdzie twoje zdjecie w bikini??????? Tunisia-dla mnie tez te brzuszki sa ciezke mimo ze dlug cwicze Piecdziesieciolatko-moj maz to ryba-ryby sa super-ale ja tez mam tendencje do tycia niestety jak sie nie pilnuje dlatego przeszlam na sb Bombasti-czy to nie jest podejrzajne ze sobie fryzure walnelas na wyjazd do pracy????:P:P daj zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj guga guga... :P:P:P ale maz wraca w niedziele... he he... a poza tym ja wyslalam w stroju 2czesciowym.. moze nie calkiem to bikini ale duuuuuzooooo odkryte,,,:P:P dziewczyny do poprawki..niektore zdjecia... tunisia wyslalam ci maila a wlasciwie dwa bo pomieszalo mi sie .. ale to wyjasnilam.. w drugim :P:P piecdziesieciolatko nie wiem czy dzis zdjecie zrobie bo ... jestem strasznie zmeczona. twarz jakas wypluta.. podkowy .. nie wyspana jestem. podenerwowana.. zmeczona na maxa.. duzo by pisac co ja dzis dzialalam... :) zreszta nie wiele i tak by bylo widac ale zrobilam balejaz. taki jaki zawsze chcialam.. wkoncu sie udalo bo dotychczasowe proby konczyly sie lzami.. wiec...sukces... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle to wykombinowalas-z tym mezem:P na dlugie wlosy masz balejaz to pewnie ladnie wyglada a do mnie na meila pisalas? Bo nie wiem czy sprawdzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunisia,jak dzieci i zwierzę chodzi po człowieku,to jest bardzo miłe i warto takie chwile zatrzymać,bo kiedyś przeminą i żal:-(.Po mnie małe dzieci nie chodziły bo wtedy Callan nie ćwiczyłam,natomiast mój ukochany stary kot,leżał i mruczał,i był szczęśliwy,a ja z nim też:-).Teraz już kota nie ma,dzieci wyrosły a wnuków nie widać jakoś.A szkoda,ech,życie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga jeszcze nie na pisalaam .. nie mialam kiedy.. a do tunisi wyslalam juz gotowca co do was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagap31
Jak ja na Was czekałam.Błagam , błagam o zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!!! Bo zaczynam podjadać słodycze.Chciałabym Was poznać i przy okazji zmotywować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagap31
Gugo ja też jestem skorpionem, mam skłonność do tycia i niestety uwielbiam słodycze. Mam też (niestety) kręcone włosy.Ale traktuję je prostownicą , poza tym 4 msc po porodzie to mi włosy okropnie wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagap31
sb zaczynam już n raz. Mimo że dietka jest super i ją uwielbiam nie motywują mnie słodycze leżące w każdej szafce.Dlatego proszę o ZDJĘCIA Ale wciąż ćwiczę wytrwale co drugu dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam zdjęcia, dzięki serdeczne. Bombasti! Te loczki mnie dzisiaj prześladują, słodki dzieciak i ta gdańska starówka! Ostatnie moje zdjęcie z tego samego miejsca pochodzi z okresu ciąży! Czyli w zasadzie mnie nie widać, bo potomek na pierwszym planie, i na drugim... i na trzecim...Masz bardzo ładną buzię, klasyczne rysy, gdybym była facetem powiedziałabym - mój typ. Pięćdziesięciolatko to tak można wyglądać?! Cholera będę fikać kończynami przez najbliższe 20 lat! I nie ma to tamto!A co do składu osobowego przy brzuszkach - oczywiście miło jest mieć blisko i dziecko i psa, ale czy musimy się wszyscy mieścić na jednym metrze kwadratowym? :) Ja sama zajmuję dwa! Bombasti ja i bikini to jeszcze nie bardzo. Dopiero wracam do rozmiarów \"przedciążowych\" i zwyczajnie w posiadane się nie wbijam. Daj mi trochę czasu:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agap po ciąży zawsze trochę włosy wypadają,bo w ciąży ich przybywa,także nie martw się i na siłe ich nie prostuj,bo je zniszczysz.Ja też je ciągle prostowałam,aż mój mąż nie wytrzymał i stwierdził,ze to \"prostowanie bananów\"jak w dowcipie:czynność całkowicie bezsensowna:-))Teraz jest taka modaNONSENS.A trzeba zaakceptować co dała Matka Natura i nie walczyć z tym bez sukcesu i sensu:-pSpytaj Twego męża jaka mu się podobasz.Ja mając 56 lat zrozumiałam wreszcie,że nigdy nie będę wysoką smukłą blondynką z długimi prostymi włosami jak sobie wymarzyłam.Ale jestem szczęśłiwa jaka jestem:z grubymi nogami i wagą niepiórkową i cienkimi kręconymi włosami😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oagap jest świetna odżywka na wypadające włosy. Jak znajdę nazwę to Ci podam. Po pierwszym dziecku straciłam połowę włosów (nie przesadzam). Wyłam jak wilk kiedy myłam włosy, bo za każdym razem wypadały mi garściami. Odżywkę poleciła mi pani z apteki i w ciągu miesiąca miałam \"stare\" długie włosy i jeżyka pod spodem. Fantastycznie działa. Poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oagap,to czekam na twoje zdjecia-ale ja od razu mowie w bikini nie mam Tunisia-nie przesadzaj z tymi dwoma metrami-a ile malenstwo ma lat? a ty piecdziesieciolatko oczywiscie tez przesadzasz-jest ok ja nigdy nie prostowalam wlosow bo to wg mnie jest bez sensu szkoda czasu,pieniedzy i wlosow-podono juz nie ma takiego szalu na prostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięćdziesięciolatko mąż miał rację :) Mój ma podobny stosunek i jak teraz pytam:\"No widzisz już, że schudłam? Widzisz?\" to pada odpowiedź:\"Ty nigdy nie byłaś gruba.\" Chyba już zapomniał, jak w końcowym etapie ciąży prosiłam rano:\"Zadzwoń do Greenpeace! Oni napewno mają jakieś podnośniki dla wielorybów, bo nie wstanę!\" Faceci jednak potrafią być taktowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to masz szczescie.. moj ciagle mowil jaka to gruba jestem i jaki duzy tylek mam.. i wiecznie powtarzal,zebym wrocila do wagi sprzed ciazy... nie wrocilam-ale nie celowo.. po prostu na sile nie bede nic robic.. a stres dziala na mnie jak czerwona plachta na byka... zapycham sie ze uszami wychodzi... dobra.. ja uciekam.. komuter ciagle wlaczony a ja wszystko inne robilam..i tak tylko dochodzilam.. buziole.. do jutra.. piksa wysylam paczke.. mieszkasz blisko mnie.. jakies 50-60km..:P juz ja cie dopadne ... :P dobranoc dziewuszki... ogap .. wyslalam ci fotki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz jest kochany-jak utylam po ostatniej ciazy to mi nie mowil nigdy bym schudla-mowi zawsze ,ze i tak mu sie podobam a jak sie ostatnio zawzielam ,zaczelam cwiczyc itp to nawet sie zaniepokoil ,ze mi tak zalezy na dobrym wygladzie a ja to robilam tak wlasciwie dla siebie-by sie lepiej czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagap31
Dziewczyny kocham Was. Na nazwę odżywki czekam z niecierpliwością. Po pierwszej ciąży straciłam dużo włosw, ale po tej to koszmar, czeszę się tylko jak muszę żeby nie patrzeć na szczotkę. zdjęcia wyślę oczywiście. Gugo ja też nie mam w bikini, ale mam zamiar je zrobić rano. Będzie śmieszne, bo nie wiem czy wybierzemy się z dziećmi nad wodę , więc może byś robione w pokoju przy kanapie he he . Pięćdziesięciolatko- słyszałam o chromie, moj mąż się ze mnie śmieje, że to tylko reklama (jest lekarzem). Ale na pewno sporbuję, już mnie kiedyś guga namawiała.Wahałam się bo karmię piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagap31
bombasti - dobrze cię rozumiem, moj mąż też mnie nie wspiera, tydzień po porodzie wyjechał do mnie z tekstem:" Ale ty masz brzuch!" Po dwoch tygodniach przyczepił się do tyłka. Dobrze że jestem skorpionem i nigdy nie ubierałam się , ćwiczyłm i malowałam dla faceta, bo bym się na męża śmiertelnie obraziła. A tak się zawzięłam i schudłam . Ważę i mierzę tyle co przed pierwszą ciążą a męża mam w nosie. Co nie znaczy oczywiście, że wyglądam dobrze. he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagap31
Pięćdziesięciolatko i bombasti - obejrzałam Wasze fotki. Popłaczę się chyba. Jak ja teraz wyślę swoje? Macie piękne jędrne ciała. Ja nie jestem gruba, ale mam celulit i wszystko mi wisi. ble Dziękuję z całego serca za fotki jutro na pewno nie tknę słodyczy!!!!!!!!! ❤️ 👄 W komputerze mam tylko zdjęcia w ubraniu, więc jutro chwycę aparat i nadrobię zaległości. Bombasti - przy Neptunie fotografujemy sie co roku, jak jesteśmy u męża brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny... zapowiada sie piekny ranek.. zapraszam do porannej gimnastyki... piksa-dzis wyleci do ciebie plytka.. :) guga-zerknij na maila.. na swiezo wyslalam wlasnie.. :) poza tym-znow pracowity bede miala dzien.. ide cwiczyc... cmok cmok cmok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×