Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Może ja poprostu zrobiłam się wybredna

Polecane posty

cieszę się że są ludzie którzy mnie rozumieją;) michalinka masz dużo racji nie szukam super przystojnego faceta ale musi coś w sobie mieć musi mi się podobać. Każdy facet z którym się spotykałam był inny każdy z nich był na swój sposób przystojny i właściwie żaden nie przypominał mojego ideału. Ale coś było wnich takiego, że mnie do nich ciągneło. Może ostatni facet z którym się spotykałam miał taki wygład jaki podoba mi się u faceta ale co z tego skoro okazał się zwykłym dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko znowu ta
pusta laska zalozyla jakis glupi topic. kolejen ble ble jakie to ja mam powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko znowu ta
głupota zaciekawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam.....
Dlaczego głupi?? Przecież to normalne że skoro dziewczynie nie podoba się wygląd faceta to nic z tego nie będzie. Nie chodzi o to żeby to był jakiś przystojniak ale musi mieć coś w sobie, jakiś magnetyzm cokolwiek. maleńkaaa rozumie cię i wierz mi ze nie warto się do niczego zmuszać, na pewno trafisz na faceta który będzie cię pociągał i fizycznie i intelektualnie, troszkę cierpliwości, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vale tudo
znam ten problem bardzo dobrze..... poprostu faceci jakich byś chciała mieć poprostu mogą mieć ładniejsze, ty przekonana, że skoro masz powodzenie u przeciętniaków to i jakis przystojniak się zainteresuje........NIC BARDZIEJ MYLNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... widzisz dla niektórych to że facet musi mi się podobać żebym z nim była jest to głupie;) wiem że nie warto kiedyś dałam szanse facetowi który wizualnie mi się nie podobał wcale zmuszałam się do spotkań i co on sie zakochał a ja musiałam mu w pewnym momencie powiedzieć że nic z tego nie będzie. Dlatego nigdy więcej tak nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vale tudo nie zgodzę się z Tobą bo ja nie mówiłam nigdy że podobam się przeciętniakom. Własnie podobam się takim i takim ale niestety grupa przystojniaków to zazwyczaj dupki którzy nic poza wyglądem nie mają i patrzą tylko na wygląd i chodzi im tylko o sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio własnie facet z którym się spotykałam jak rozmawialiśmy o tym co nam się w sobie podoba usłyszałam tylko jestes seksowna,zmysłowa masz zajebistą figurkę i itp. ale nic o moim charakterze nie było liczyło się tylko to jak wyglądam a ja tak nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak w twoim typie
Jestes seksowna,zmysłowa masz zajebistą figurkę. Pójdziemy do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak w twoim typie
śmieszna to ty jesteś pusta lalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak w twoim typie
bo Cię lubię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak w twoim typie
Nie muszę szukać gdzie indziej. Ona jest tutaj i ma nicka "maleńkaaa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak w twoim typie
... bo jestem geniuszem. Nie muszę ciebie znać żeby stwierdzić że jesteś pustą lalunią. Wystarczy że przeczytam większość twoich wpisów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam.....
pustak w twoim typie - czemu na nią tak naskoczyłeś? Dziewczyna już nie moze napisać pochlebnej opinii pod swoim adresem bo zaraz twierdzisz ze jest pustakiem? Lepiej pewnie zeby pisała - jestem brzydka, gruba i głupia, posikam się ze szczescia jeśli ktokolwiek mnie zechce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... wiesz ludziom na tym forum trudno dogodzić znam swoją wartość i wiem kim jestem ale jestem też tylko człowiekiem do tego wrazliwym i chcąc nie chcąc takie opinie typu pusta lala sprawiaja przykrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak w twoim typie
Lubię puste lale bo mają dwie zalety: - są ładne i seksowne - patrzą tylko na wygląd. Puste lale to dobry towarek o niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim skromnym zdaniem
dziwni jestescie! atakujecie dziewczyne, a powiedzcie tak z reka na sercu, kto z Was chcialby sie spotykac z osoba, ktora nie jest dla niego atrakcyjna fizycznie???? Oczywiscie sprawa wyglada inaczej, gdy kogos poznajemy. Wtedy wyglad schodzi na dalszy plan. W przypadku osob nowo -poznanych liczy sie pierwsze wrazenie:D Druga sprawa, ze dla kazdego sprawa urody jest bardzo indywidualna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim skromnym zdaniem dzięki jak dobrze wiedziec że są normalni ludzie na tym forum pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak w twoim typie
dzięki maleńkaaa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maeńkaaa
za co????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×