Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Może ja poprostu zrobiłam się wybredna

Polecane posty

Gość a moim skromnym zdaniem
Malenka! Ja nie zawsze jestem normalna, bo sa tematy, ktore wkurzaja mnie na maksa, ale akurat Twoj do takich nie nalezy:D:D:D Denerwuje mnie natomiast naskakiwanie dla kogos, ot tak, dla zasady:( Nie przejmuj sie! Sceptycy mysla podobnie, ale przyznanie sie do tego jest niezgodne z ich natura:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim skromnym zdaniem widzisz szkoda że jest mało ludzi na tym forum takich jak Ty. Nie przejmuje się głupimi wypowiedziami ale wiesz troche robi się przykro na serduchu z żelaza nie jestem i cos takiego też troche boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim skromnym zdaniem
Malenka! No niestety, to jest forum publiczne i trzeba sie liczyc z roznymi wypowiedziami:( Ale wyluzuj! to napewno nie ma wiele wspolnego z Toba, konkretnie:) Musle, ze czesc tych wypowiedzi wynika z niezrozumienia tematow, a czasc z czystej checi zablysniecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak w twoim typie
No dobra melańkaaa. Nie jesteś pustą lalunią. Masz takie samo prawo do szczęścia jak każdy inny. Grunt żebyś to szczęście umiała odnależć i docenić. A przy Twojej wybredności będzie to bardzo trudne. Pa! PS. Jestem pasztetem chwilowo udającym przystojniaka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że nie ma ale w pewnym momencie czytając te wypowiedzi zaczeło mi się mieszać w głowie i zaczęłam się nad tym zastanawiaćć czy tak nie jest. Oczywiście ocknełam się szybko i przestałam o tym myśleć co ale cóż chwila zwątpienia była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim skromnym zdaniem
A gdzie tu wybrednosc??? To raczej kwestia gustu:) Moze, jej sie np. podobaja niscy faceci z lekka lysinka, a na wysokiego bruneta by nawet nie spojrzala??? Nie mow, ze umowilbys sie z dziewczyna, ktora nie jest w twoim typie, ale ma "bogate zycie wewnetrzne" (hihihi! uwielbiam to powiedzonko!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak w twoim typie
Lubię się droczyć z dziewczynami :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam.....
maleńkaaa nie przejmuj się:) Ty sama wiesz jaka jesteś i co jest dla ciebie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HS POL długo
długo nad tym myślałeś hahahahahhahahahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak w twoim typie
maleńkaaa - ty jesteś niezdolna do prawdziwej, BEZINTERESOWNEJ miłości. Chcesz kogoś kochać za coś a nie pomimo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak w twoim typie
Na taką laskę jest tylko jedno określenie - PUSTA LALA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jesteś niezdolna do prawdziwej, BEZINTERESOWNEJ miłości. Chcesz kogoś kochać za coś a nie pomimo. -skąd taki wniosek?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak w twoim typie
Bo stawiasz wymagania. W miłości nie ma wymagań. W miłości jest akceptacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak w twoim typie
Poszukujesz ideału, którego nigdy nie znajdziesz. A jak już znajdziesz to albo okazę się być zajęty albo nie będziesz w jego typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma jakieś wymagania wobec drugiej osoby ja nie potrafiłabym kochać faceta który byłby ze mną nieszczery czy nie czułabym się przy nim bezpieczna. Nie wiem nawet czy można to nazwać wymaganiami bo to chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleble
pusta lala i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nc ująć nic dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×